Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
31. aug 2009

katka, ja ju mam /9 mesiacov otazok a odpovedi / a som s nou velmi spokojna. a este mam ze Velka kniha o matke a dietati.

katka444
31. aug 2009

civava, prave o tychto dvoch knihach som rozmyslala, ze ich objednam. tak uz asi nebudem vahat.

zuzana1971
31. aug 2009

Katka ja mam tiez viacero knih, neviem ci ti spravne napisem vsetky nazvy: Tehotenstvo Otazky a odpovede (vid moj fotoalbum) s tym som najspokojnejsia, potom Velka kniha o matke a dietati, Zdrave tehotenstvo, Tehotenstvo s usmevom

ikushik
31. aug 2009

ahojte, udaje som poslala tiez 😉
no tento tyzden bude dost nabity,dufam.uz je toho na mna vela 😒 same nezhody 😒 a pritom este nikto nevie z rodiny ze tehu som 😖
no nic,ale v stredu sa idem pozriet na moju fazulku 😀 tak sa tesim 😀

gajana1
31. aug 2009

Katka444 ta tabulka je o nas tehulkach su tam udaje o nas tak ked chceš tak mi ich pošli

zuzana1971
31. aug 2009

no a kupujem si casopisy Dieta, Mama a ja, Maminka, Betynka, Rodice, Mamina, a ked idem do Rakuska aj tam Eltern, atd...Ja som taky kniho-casopisovy typ kupujem vsetko co vidim 😀

zuzana1971
31. aug 2009

ikushik nevsimaj si teraz tie nezhody, aj ja sa snazim ignorovat, a rozmyslala som ist k nasim prvych 6 mesiacov tehotenstva, ale som sa rozhodla, ze v Bratislave mi bude s malym lepsie, vacsi klud bez nezhod
a drzim palce na stredu

zuzana1971
31. aug 2009

babule, mne je asi na grcanie 😝 nechce sa mi ani verit 😀

katka444
31. aug 2009

zuzana mne je grckanie furt. neviem ako pojdem do prace. nastastie som zatial doma.

civavava
autor
31. aug 2009

zuzi, gratulujem k nevolnosti 😀
a teeda ty mas literatury, potom nas mozes aj skolit 😉 ja mam sice len tie dve knihy, ale podla mna uplne staci ta 9 mesiacov otazok a odpovedi a potom si obcas cosi kuknut na nete 😉

tantama
31. aug 2009

ahojte babulky.. práve som sa vrátila od lekára a srdiečko bilo ako zvon.... bolo to super.............zuzi to je super že ti je šťastne zle🙂)))

motylik6
31. aug 2009

Ahojte tehulky-spolubojovnicky 🙂
tak ja mam doma knihu 9 mesiacov ot. a odpovedi, ta je skvela, ozaj zahrna vsetko, potom mam taku niekolko kilovu Pregnancy & baby's first year a keby som vedela, ze tu davaju u lekara dalsiu velku knihu, tak si tu velikansku nekupim, ale tak mam co citat po veceroch, i ked teraz zvacsa pri nich zaspim 😀

mne akosi prechadzaju nevolnosti, nie je to take silne, co teda som rada
ak mi je horsie, dam si tu B6 alebo tums (calciovy preparat) a ono to ozaj funguje 😉

drzim nam vsetkym palcuchy, aby nam krasne pribudali dalsie tyzdne a mesiace 🙂

motylik6
31. aug 2009

tantama, tak gratulujem, je to ozaj krasny pocit vidiet tam to srdiecko bit 😵

motylik6
31. aug 2009

a este som chcela, ze ja kazde rano ficim na pecive s dzemom, co som mala pred tehu tak raz za rok 😅
absolutne mi rano nejdu syry, vajicka...a ja kavickovy fajnsmeker si na kavu ani len nespomeniem 😕 prve tyzdne som ju pila, ale nejak v 6 tyzdni utalo a koniec, ani neviem, ci mi je z nej zle, ale na chut mi absolutne nepride

mate aj vy taketo zmeny vypozorovane?

stacynka
31. aug 2009

oliinka dnes by som mala byt 6+0 uzv mi robili, ale mam ist v stredu este raz k dr, ma chce sledovat castejsie kedze som potratila tak uvidime ale myslim si ze sa este nemusis bat 😉

zuzana1971
31. aug 2009

civavka 3 knihy mam este z prveho neuspesnehu tehu a teraz som si kupila len jednu - Tehotenstvo s usmevom, tam su aj tie smiesne slovenske mena 😀

motylik6
31. aug 2009

ahoj zuzi, ako?

ja som tiez maniak do casakov, jaj, sk casaky mi velmi chybaju, tu su len same reklamy v nich a stoja 3x tolko 😠 clanky o nicom
tusim si vyziadam na vianoce stare cisla, nech mi z domu poslu 🙂

zuzana1971
31. aug 2009

ahoj motylik...no ved aj tu je plno reklam v casakoch

ja sa mam v pohode, jest mi chuti 😀 , prave bastim pizzu s cerstvym salatikom, kontrolu mam teraz v piatok, dufam, ze bude vsetko ok

ja nemam nejake ine chute, ak neratam obcasnu chut na kysle rybicky 😀

tamtamka gratulujem k srdiecku, uz sa nam tu srdiecka pomaly pekne zbieraju

zuzana1971
31. aug 2009

pri mne asi vykradli banku vub, ked som isla do lidla, tak tam bolo plno policajtov a kamier...v lidli som vcera objavila mozarelovo-spenatovu pizzu, tak som si ju isla kupit aj dnes, je vyborna, a mali tam od dnes aj detske veci v predsji, no na obed uz dokopy nic nemali, podarilo sa mi uchmatnut len jedine detske pancusky co tam mali, modre s macikom na ritke...

tantama
31. aug 2009

ja som dneska kúpila úžasné body..... dám to do albumu.... a čo sa týka tých chutí tie sú OK ale mne začne byť zle asi tak každé 2h ale keď niečo malé zjem tak to prejde.... ale takto budem o pár mesiacov ako veľrybia matka ☹

motylik6
31. aug 2009

mnam, dala by som si tu pizzu 😎
ja budem mat asi uchylku na pancusky, mne sa to tak na deturencoch paci 😀 hlavne vselijake vzorove, macikove, zirafkove...

tantama, aj u mna to tak bolo, ze z hladu, ale teraz to telu akosi menej vadi, divne
ja som zas 2 kg schudla a to misu neobjimam, ale nemam take zravoty, kedze mi pri pomysleni na niektore potraviny pride vselijak 😒

civavava
autor
31. aug 2009

tantama, gratulujeeeem k srdiecku!! Super sprava 😉

motylik a kde ta osud zavial, ak to nie je tajne? 😉

juuj pizza, mnam mnam..jedine jedlo pri ktorom mi nie je na grc ked si nan spomeniem...ja som cez obed natlacila bravcove masko s ryzou na takej dobrej stavicke, dalo sa celkom...ale jem len na silu, lebo mi vadia aj pachy z jedalne, aj pohlad na jedlo.... 😒

zuzi ta kniha Tehotenstvo s usmevom - tu si asi kupim ked budem v BA, lebo som sa dost dobre nasmiala na tych menach 😀

civavava
autor
31. aug 2009

babenky a vy uz kupujete veci pre mimi? 😲

motylik6
31. aug 2009

civavava, do Kanady 🙂 😖 😲 😝 - taketo su moje pocity 😀

mna uz aj napadla myslienka, ze by som isla odrodit na Sk, ale neviem ako to potom bude s materskou, ci tu mam potom na nu narok 😒

motylik6
31. aug 2009

ja este nekupujem vecicky, ale tak by som uz rada nieco pekne mala doma

mate aj tusenie, ze co cakate? ja mam stale pocit, ze chlapceka 😵

motylik6
31. aug 2009
tantama
31. aug 2009

no anoí nenakupujem ale tie body som dnes objavila a preste som ich musela mať. 😀 už su v albume 😉

motylik6
31. aug 2009

to body je rozkosneee 😵

zuzana1971
31. aug 2009

civavka neviem ci tu knihu budu vsade mat, ja som ju videla len na Obchodnej ul, v takom velkom dvojposchodovom knihkupectve, tusim sa vola Svet knihy, a tam som si ju kupila, maju to na druhom poschodi a najvacsi vyber tehu knih aku som kedy videla, aj knihy o starostlivosti o detoch

no ved ja som este nechcela kupovat, ale ked som sa trepala na taku dlhu vychadzku do lidl, a uvidela som tie chutne pancusky s macikom len za 1,99 euro a mali jedny jedine, tak nekup to 😀

motylik, ja nemam sajnu co, bola som 2 mesiace presvedcena, ze cakam chlapceka, mne to vychadza aj vo vsetkych cinskych tabulkach a vypoctoch, ani negrcam to by tiez poukazovalo na chlapceka a co sa mi za posledny rok snivali sny, ze mam dieta, vzdy to bol chlapcek...sranda, furt sa mi to snivalo, ze mam babo a nakoniec som naozaj otehotnela, este nech vsetko dobre dopadne...

no ale teraz obcas aj rozmyslam, ci to nebude dievcatko, ale to asi len preto, ze som chcela vzdy radsej dievcatko...ja som sa musela dnes brzdit aby som v lidli nekupila aj take ruzove macikove ponozticky 😀

motylik6
31. aug 2009

ja sa preto este z dialky vyhybam detskym vecickam, lebo tam stratim hlavu a budem kupovat jedna radost
tu velmi nemam od koho dostat vecicky, tak si veru pokupujem sama co sa mi paci

my sme tu mali vcera na navsteve dvojcata, chlapec a dievcatko, no rozkosni boli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre