Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
14. sep 2009

minka tak to asi veru bude naozaj dievčatko

maxii
14. sep 2009

caute kocky

presli uz niektorej z vas nevolnosti?

Ja mam za sebou tazku nedelu 😀

lucinka1104
14. sep 2009

max mne už bzva tak nak zle nie 24 hod vkuse ako mi byvalo rano mi je zle len 40 minut a potom po obede mi netrávi mam takú ťažobu aj 5 hodín inak mi je lepšie

stanulav
14. sep 2009

tak tá pleť je zhoršená aj u mňa, ale už sa to pomaly zlešuje. Aj keď som si to isté myslela pred 3 dňami a zrazu ďalšia vyrážka 😠

maxii
14. sep 2009

luci mne je najhorsie poobede, niekedy stravim jedlo inokedy ide vsetko von - neviem to predpovedat dopredu co udrzim a co nie 😖 😖 rano zvycajne ide von prve co dam do ust, najcastejsie caj... 😝

ja uz taaaak potrebujem aby mi to preslo 🤐 🤐 🤐 uz sa tuzim najest, pribrat, a uzivat si tehu 😵 😵 😵

minka21
14. sep 2009

luci aj sme sa tak snazili aby bolo skor dievcatko,aj podla takej tabulky by malo byt dievca 😵 mame skoro rovnaky termin🙂

maxi no mne to 24hodinove uz preslo len obcas mi pride a hlavne ked sa nenajem,,,len zacalo mi to ked som sa tu na koniku chvalila ze mne zatial zle nie je,a na druhy den to zacalo🙂 takze nechcem si to zakriknut 😉 klop klop klop

cheerlady
14. sep 2009

baby a ta tehu-cukrovka je vtedy,ked jem vela sladkeho?? 😲 lebo mne chuti hlavne sladke a potom ovocie 😅 no a este k tej plati - u mna je to hroza!!! ☹ aj ked uz sa mi to lepsie ale este pred takym tyzdnom to bol fakt des ☹ zeby fakt dievatko??? 😵 😵 😵

ikushik
14. sep 2009

dobre ranko, baby tak mne potom co tipujete ? dvoch chalanov, ked mi nieje zle 😀 ohjeeej 2 chlapci .. radsej by som dievcence alebo parik 😀 len nech budu zdrave deticky..

tantama
14. sep 2009

cheer nie cukrovka akákolvek vzniká z poruchy hormonu inzulín ktorý nie je schoný rozkladať cukry... aspon takto to nejak odborne znie.. takže sladké na tom moc nemení a tehu cukrovka väčšinou zmizne po pôrode

minka21
14. sep 2009

cheer potom som zveda ci naozaj tie dievcatka budeme mat,len z toho sladkeho sa paradne pribera🙂

stanulav
14. sep 2009

moja sestra mala tehotenskú cukrovku. U nej sa to prejavovalo tak, že jej vôbec nechutilo sladké...alebo skôr ona by si ho aj dala, ale keď zjedla čo i len kocku čokolády, bolo jej zle. Nemohla zjesť ani banán, proste nič, čo bolo sladké. A k tomu bola chudučká, počas celého tehotenstva pribrala 7 kg. Vôbec nič nemohla jesť.
teraz je ale ešte skoro na určenie cukrovky, tá ak sa prejaví, tak až neskôr.
Pri druhom bábätku už cukrovku nemala. A mohla jesť sladkosti, koľko len chcela. 🙂

tantama
14. sep 2009

Baby vy ste všetky doma???

cheerlady
14. sep 2009

tantama ja viem,ze klasicka cukrovka nie je z cukru ako si to vacsinou kazdy mysli,len som chcela vediet,ci ta tehu nahodou nie je z toho 😅

minka tak to som teda aj ja zvedava,my by sme velmi chceli dievcatko,ale samozrejme hlavne,nech bude miminko zdrave 😵 najprv som chcela Lindu a mm najprv,ze dobre a teraz mi oznamil,ze jemu sa to uz nepaci...tak som mu vypisala par mien,co sa mi pacili - nina, timea, mia, lea....no a vybral bud timeu alebo miu 😵 tak som zvedava,dokedy mu to zase vydrzi 😀 mne sa viac paci mia,ale neviem ako jej inak hovorit...mima? 😕 timei by som hovorila asi timka 🙂

cheerlady
14. sep 2009

no a este mam uplny odpor k rajicnam - tie som predtym zboznovala,bola to moja najoblubenejsia zelenina a teraz ju nemozem ani citi 😝 najhorsie je,ze mama ma nimi nabalila a este su vsetky v chladnicke 😅

fruchtbar
14. sep 2009

tantama,ja som doma,do prace idem az o tretej,na tri hodky.....a ty?

stanulav
14. sep 2009

ja som tiež v robotke, ale stále tu nakuknem, čo je nové. 😉

tantama
14. sep 2009

fru ja som v práci od 8-17...... 😖 a nedá sa povedať že by sa mi chcelo

cheerlady
14. sep 2009

tantama ja mam konecne dnes a zajtra volno - minuly tyzden som bola 6dni zo 7 v robote 😝

tantama
14. sep 2009

cheer ja som mala volný víkend a to som lietala aby som si kúpila nejaké nohavice lebo moje prestali slúžiť a voľno utieklo ako voda......ešte že už nie je až tak vela roboty ale aj tak je to tu dosť...... už nech sú Vianoce 😀

stanulav
14. sep 2009

tantama tak to ti nezávidím. Ja som od 7.00 do 15.00. A keď prídem neskôr, tak aj odídem neskôr. Výhoda pracivať v štátnej správe. Hlavne pri deťoch.

fruchtbar
14. sep 2009

ja pracujem 22,5 hod.tyzdenne,takze mam kopec volna a malo penazi,ale ked sa to tak vezme,zarobim dvojnasobok toho co moja mama a ta pracuje 38 hod.tyzdenne..... 😒

cheerlady
14. sep 2009

stanulav to mas fakt vyhodu - aj moja svagrina si to chvali 😉 ja si to tak upravit nemozem 😒 a ked som v praci,tak od 10:00 do 19:00,takze cely den v keli 😖

stanulav
14. sep 2009

cheerlady tak to teda máš celý deň v keli. Veď to sa ani rodine nemôžeš venovať, ak robís v takom zamestnaní. Snáď potom zmeníš zamestnanie a bude to lepšie.

minka21
14. sep 2009

tantama ja som domka,vdakabohu nemusim pracovat,takze oddychujem🙂

cheer ja budem mat tamarku a timku🙂 ja zeleninu tiez vobec nemusim,

tantama
14. sep 2009

cheer a ty robíš v pezinku?? no to si na tom podobne ako ja celý den v práci a večer odpadáš od únavy.....a to ja mám ešte syna ktorý sa chce hrať a rozprávať.....

cheerlady
14. sep 2009

stanulav no rodine sa venujem,ked mam volno - robim na kratky a dlhy tyzden,takze to sa da 😉 ja som chcela teraz na jesen zmenit pracu,lebo teraz robim u mm - kvoli tomu,ze som mala statnice a chcela som mat viac casu na ucenie,lenze kedze som tehu tak si uz pracu nenajdem,takze pockam uz na matersku a potom sa vrhnem na "normalnu" pracu aku som robila predtym 😉

tantama ano,v pezinku 🙂

minka tebe je teda dobre,ked nemusis pracovat! 🙂 cim si si to zasluzila? 😀

stanulav
14. sep 2009

cheerlady, takže si mala perný rok. A akú školu si vyštudovala? Isot si rada, že státnice máš za sebou 🙂

tantama
14. sep 2009

cheer no aspon nemusíš cestovať 😉

cheerlady
14. sep 2009

stanula no to som mala este len bakalarske statnice a teraz zacinam 4.rocnik,aby som v 5.mohla mat inzinera 😉 studujem externe na ekonomickej univerzite 🙂 uvidime ako zladim babatko so skolou,ale dufam,ze to nebude problem - uz 4spoluziacky mali miminka pocas tychto 3rokov,tak ja dufam,ze to zvladnem aj ja 😉 a keby nahodou nie,tak stale mozem prerusit studium,ale to len v tom najnutnejsom pripade 😉 zevraj na materskej sa studuje najlepsie,tak uvidime 🙂

cheerlady
14. sep 2009

tantama - to ano,je to velke + 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre