Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
3. sep 2009

Inak baby, neviete co toto znamena? "Embryonalny pól t.č. este nevizualizujem"

michalag
3. sep 2009

to je srdiecko?

kiwinka
3. sep 2009

cheerlady aj ja som mala sfuknute brusko v 5-6-7 tt..potom to preslo,,i ked aj teraz ho nemam zu najmensie ale nie tak sfuknute,no ale vidim zmeny na brusku uz...aj mne su tesne gate na ktore som zvyknuta ale brusko zas nemam tak velke na pohlad,,,uz mozem ist do obchodu kupit si tehu gate? sak nemam bruchooo :D hahah

ikushik parada dvojicky to je nadhera! ja som chcela mat dvojicky! lebo mam len jeden vajecnik tak toto je je mozno moje prve a posledne tehu, tak si to vazim a davam na seba pozor!

baby no na svadbu vsetko pripravene, uz motyle v bruchu... dnes som si bola pre saty, a svadobnu babiku, juuuj jak sa len tesiim, len aby neprskalo,,hlasia prehanky na sobotu...

tak drzte palce 😀

a lucinka jasne ze nemam 3 deticky, kedy by som stihla? ale do buducna sa tomu nebranim, kludne aj 8 deti :D

kiwinka
3. sep 2009

a babulky ked som bola na sone, tak podla poslednej MS som mala 9tt+1 a podla ultrazvuku mi doktor povedal ze mame 8tt+3...takze sa to lisi asi v piatich dnoch, zaujimave :D teraz coho sa mam drzat a mam to prehodit na konovi? ako ste to vymysleli vy baby??? 🙂

subidubi
3. sep 2009

ahojte konecne som vas nasla 🙂 lebo vsade tu vidim baby co maju termin tohto roka. Ja tiez neviem ako mam ratat tie tyzdne. Vcera som bola u D a povedal ze som 9tt+1 (podla MS 26.6., nie podla sona) a ja som mala naratane od jeho poslednej nastevy ze 9tt+4. Uz mam aj knizku, jupiiii 🙂
Neni mi vobec zle, len sem tam dake pachy vadia, myslite ze uz mi nebude byvat zle ked mi neni doteraz?

tantama
3. sep 2009

miška ja podla toho čo som pochopila z netu tak embryonálny pol je ked zmizne gestačný váčok a dieťa je obklopené blanou......stručne 🙂

michalag
3. sep 2009

tantama, takze este tam nie je blana, ale len gestacny vacok, ak som to spravne pochopila?

kiwinka
3. sep 2009

subidubi ja som mala poslednu MD 25jun a ty 26jun? tak to sme velmi pdoobne na tom,,spolocny termin porodu,teda podobny :D
odkial z BA si? 😀

tantama
3. sep 2009

no Miška tak som to aj ja pochopila...... hádam správne ale zajtra idem k lekárovi tak sa ho spýtam

civavava
autor
3. sep 2009

juj baby ja idem zajtra k dokymu na UTZ, neviem sa dockaat 🙂
a je nas viacej , co ideme zajtra, ze?
fuuha uz sa tesim na same dobre spravy od vsetkych 😉

roxi
3. sep 2009

ahojte baby, tak sa hlásim ako ďalšia aprílovka, len neviem ako budem stíhať ďalšiu tému, lebo už som sem občas nakukla a všimla som si, že ste tu dosť aktívne 😉 , ale aspoň si tu budeme môcť kedykoľvek pokecať.
Pridávam sa k tým, ktorým je nonstop zle, ešte aj v noci sa na to budím, pri prvom tehotenstve som mala tiež nevoľnosti, ale mala som aj lepšie dni no teraz mi je zle stále, ale ak žalúdok niečo spracuváva tak sa to dá znieť, ibaže takýmto štýlom budem čoskoro ako slon 😀

tantama
3. sep 2009

ahoj roxi vitaj 😀

roxi
3. sep 2009

tantam - dík, ozaj ako sa tu bavíte o tých týždňoch, tak ani mne to nesedí, niekedy je presnejšie vypočítať to podľa dátumu oplodnenia, teda ak ho viete alebo aspoň tušíte, aspoň mne to posledne vyšlo, ale teraz už neviem nájsť link na tú kalkulačku, kde som si to vtedy vypočítavala, ale podľa mňa som teraz v 7tt, takže až taký rozdiel to nie je,

tantama
3. sep 2009

tu je to na figu lebo sa to tu ráta podla dĺžky cyklu a to má máloktorá aspoň trochu pravidelne..... tak je to taký odhad.....

michalag
3. sep 2009

roxi, vitaj medzi nami 🙂
ja som si vypocitala podla ovu/oplodnenia tu www.pregnology.com ... na tejto stranke mi to vychadza 5tt+6 a podla sona 5tt+5 a podla konika 7tt 😅 , ale ja sa riadim podla ovu 😉

roxi
3. sep 2009

michalag - dík za link, tak podľa tohto by som mala byť fakt už v 8 týždni a dátum pôrodu mi vyšiel o deň neskôr ako som sa narodila ja, no asi to bude narodeninový darček tak dúfam, že v tom prípade bude bábo kľudné, poslušné a hlavne bude krásne spinkať - nie ako môj terajší čertík 🙂 😅

roxi
3. sep 2009

a pripájam sa k mačičkárkam, momentálny stav 2 mačky, 2 andulky a jedna tyraňa - tak samu seba nazýva moja malá, keď jej vravím, že je ako malý tyran, lebo niekedy im robí zle a to teda nemám rada,

motylik6
3. sep 2009

ahojte babulky,
roxi, vitam ta 🙂

ja to mam s tym spankom tiez vselijake, buntosim a chodim aj v noci na wc, predtym som to vzdy drzala do rana 😝
este ste tu niektore pisali o infekciach, ja som mala zeleny 😕 vytok par dni, tak som bola na cyto, brali mi aj vytery zvlast a vsetko mam v uplnom poriadku, takze vobec nechapem co sa to vo mne deje, asi ma uz babatko sopliky 😀 😉

seuska
3. sep 2009

ahojte damy, tak som zhruba co to preletela od strany 68 od kedy som chybala 😎 uz mam vsetko v praci porobene, este zajtra doobeda idem do prace a potom jupiiii na dovolenku 😀 tyzden nechcem o robote ani pocut, teda vlastne este v sobotu mam skolenie v BA ale uz potom ideme do Talianska tak potom uz chcem len more, klud a nove zazitky.....

ikushik az teraz som precitala ze cakas dvojicky, tak gratulujem a urcite celu situaciu zvladnes, len hlavu hore 😵

motylik to s tymi soplikmi to bolo dobre 😀 😀 ja som sa vcera tiez zasmiala som citala na nejakom fore ze ci sa mozu tehulky kupat v mori a nejaky chalani si tam zacalai srandu robit, ze by sa tehotne nemali kupat lebo im zla a zavistliva neplodna ryba ukradne baby 😀 😀 tak som sa na takej somarine z chuti zasmiala,,,,

s tou nespavostou som aj ja z toho totalne zufala, tiez neviem prespat celu noc v kuse ako kedy si, som zvedava ake to bude na dovolenke v cudzom prostredi....? este sa Vam ozvem do dovolenky....

tantama
3. sep 2009

seuska krásne si uži dovolenku..... inak ak si si tým kúpaním nie celkom istá tak si daj tampón... aspoň budeš mať istotu že žiadna nečistota nepôjde kam nemá....

motýlik ten soplík bol super..

zuzana1971
3. sep 2009

subidubi, roxy vitajte 😉

seus, motylik no tie srandy so spolikmi a rybou su dobre 😀 , seus peknu dovlenku a davaj na seba pozor, ja by som si na tvojom mieste zaplatila poistenie navyse, teda ja som to robila aj ked som nebola este tehotna...

civavka ano ideme viacere zajtra k dokymu, ty, ja, maxii a este dakto

cheerlady
3. sep 2009

stacynka ty chodis k dr.matusovicovej? 😕 no k tej som dnes volala,ci by ma nevzala a mam sa ozvat buduci tyzden,ze vtedy mi povie na isto,tak ja dufam,ze ma vezme,nechce sa mi po kazde trepat k nejakemu do blavy 😒

civavava
autor
3. sep 2009

vitajte subidubi, roxy 😉

seus, podla mna je kupanie v mori uplne bezpecne a navyse plavanie je pre kazdu tehulku dobre a odporuca sa ako jeden z najlepsich sportov 🙂 mozno ten tampon inak nie je zly napad 😉

tak si pekne uzi dovolenku a davaj si na seba a na mimi pozor 🙂

aktakk
3. sep 2009

Kiwi...ja som mala tiez poslednu MS 25.juna , dnes by som mala vlastne zacat 11tt ale doktor mi tiez podla velkosti vcera povedal , ze to je 9tt+3, cize termn 4.4.09, ale ze presnejsie to aj tak bude az v 12tt, potom sa uvidi. Zavisi to vsetko vlastne od oplodnenia, resp. ovulky...Hlavne, ze je vsetko okej, no nie?
A drzim pasticky na svadbe, nech vsetko vyjde podla predstav !!! Aj ste ju planovali, alebo ste sa rozhodli kvoli miminku.
Ikusik, sestra nedavno porodila dvojicky, je to sice dva krat narocnejsie, ale aj dva krat viacej radosti. Takze neboj, vsetko sa da zvladnut, ked sa chce, a verim, ze aj ty vsetko zvladnes....nevsimaj si negativne reakcie, hlavne bud v pohodicke a vsetko bude dobre. UVIDIS.

aktakk
3. sep 2009

Ozaj kocky, tym co nie je zle...Budte rady, mne je zle stale, pomaly nonstop a vacsinou co zjem aj vyvraciam. Takze niet co zavidiet 😒

marika1902
3. sep 2009

Ahojte vsetky a vitam nove tehulky

inak niekde som citala ze kupanie v mori je v tehotenstve najbezpecnejsie ze vyhybat by sa zena mala iba prudkym vlnam a potapaniu lebo ze aj kratky pobyt bez kyslika moze byt pre drobca nebezpecne. ale ak mas strach tak ten tampon je asi naj ale nie obycajny ale na trhu by mali byt tampony napustene niakym vazelinovym olejom su urcene priamo na kupanie v mori alebo kdekolvek na kupaliskach aby sa ti nikam nedostala voda. Aj ked neviem aky vplyv ma olej lebo tieto tampony su urcene ked ma zena mrchu tak som si neni na sto % ista. Na tvojom mieste sa poradim s dr.

marika1902
3. sep 2009

inak tie tampony su vraj dostupne v lekarni

aktakk
3. sep 2009

Ahoj marika..ja som bola teraz pri mori a nepouzivala som nic. Ved predsa more by mohlo byt jedno z tych naj moznosti, je tam kopec soli, ktora predsa len bakterie urcite nici.

stanulav
3. sep 2009

Ahojte žienky, tak som tu druhý deň...všetko som si počítala...lenže ja som pri lekárovi ešte nebola. Musím to íssť riešiť. Majte sa zatiaľ

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre