Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
20. mar 2010

kamila - ja ked pocuvam ze baby co idu do poradne do nemocky tam mozu hocikedy ostat, tak mam strach tam aj ist...aby ma tam nenechali....Mam ist v pondelok poobede, ale poobede sa mi nepaci tak asi pojdem v utorok, v pondelok este presadim aspon kvety 🙂)

kikarv
20. mar 2010

kamilakd ved toho sa ja akosi obávam že ako druhorodička nebudem vedieť či to prišlo na mňa alebo nie 😀 kebyže boli príznaky také isté ako u malej tak super ale ja si to už nepamätám či som mala takýchto poslíčkou. bolo to pred 4 rokmy. pamätám si len ten deň D ked to začalo ráno o polpiatej 😀

ja ten výtok nemám celý deň možno dvakrát za deň. ale pre istotu slipku nosím našťastie je úplne tenučká takže ju ani necítim. 😉

monva
20. mar 2010

ja tiez nosim intimku-vlozku kvoli tomu vytoku, vyzera fakt ako vajecny bielok, taky tahavy a priesvitny, no vysledky steru som mala negativne.

zuvinka102
20. mar 2010

ahojte tehulky..no konecne sa mi podarilo vas docitat, gratulujrm mamickam a oteckom k ich drobcekom..
ja som ulne hotova nakolko je u nas maminka a kazdy den niekde behame, aspon, ze zajtra ma mm oslavu tak budeme doma..
co ste tu pisali o tom cinskom kalendari tak nam to vychadza podla toho aj ked tomu neverim moc..a co sa tyka obchodu aladin ja ho mozem len odorucit mame odtial kocik aj ine veci a su tam velmi ochotny.. da sa tam ist aj osobne mimo otvaracich hodin po dohode ale aj posielaju domov.. ak nemaju nieco na predajni hned to objednaju 🙂

cicimon
20. mar 2010

no idem spat, Dobru

kamilakd
20. mar 2010

cici mi hovor sak ja som kukala na doktora ako puk ked mi povedal ze aby som si nosila pre pripad aj tasku pre pripad keby sa im nieco nepozdavalo 😅 tak som zbalila zupan koselu spodne pradlo hygienicke veci slapky zvlast ale neplanujem tam veru ani nahodou ostat 😎 iba fakt keby som bola dako zle inak podpisem reverz ved mne nist neni

kamilakd
20. mar 2010

idem aj ja driemat sak tu kukam ako taka sova...neponocujte...pa pa

zuvinka102
20. mar 2010

no tak idem aj ja spinkat nakolko tu nikto nie je .. dobru nocku

kikarv
20. mar 2010

dobrú všetkým ked ste už zdrhli 😀

monva
20. mar 2010

no tak sa lucim aj ja, idem este do sprchy a potom do postele - dobru noc 😉

kikarv
21. mar 2010

dobré ránko 😀

my sme už hore malá chcela kakauko tak som mudela dnes skoro vstávať. vôbec sa mi nechcelo noc bola otras. samé prevalovanie z boka na bok a predpôrodné scény. všetko sa točilo len okolo pôrodu ako ho vyvolať a podobne 😅 wcko fungovalo celú noc. malá kope už od rána.

chcem spááááááááááááť 😔 ale nemôžem lebo mm spí a drobec už lieta po byte 😀

stanusa
21. mar 2010

dobré ránko 😀
juj kika to si mala teda noc, malá nepokuká telku? že by si si oddýchla trošku 😔

my už tiež hore po siedmej, som sa zobudila na stŕpnuté prsty na ruke, magnézko už vôbec nepijem tak bruško tvrdne od rána a malý je zase natlačený na žalúdku...bráni sa tej pôrodnej ceste ako čert kríža 😀 😝

kikarv
21. mar 2010

stanusa tu sa hrá žehlí bábike veci.
sem tam aj rozprávku pozerá ale teraz jej musím kresliť postavičky čo si vymyslí.
ani ja už neberiem magneB6 a bruško tvrdne často už. keby to už prišlo že by sme to mali za sebou. ty si na tom super už máš 39tt aj by už som chcela tak byť. dnes chceme umývať okná s mm tak uvidíme či nám to výde. 😀

kikarv
21. mar 2010

dnes varíme s mm živánsku mňamky. a vy čo dnes kuchtíte?

stanusa
21. mar 2010

kika veď ešte pôjdeš skôr ako ja, na okná sa chystám od utorka, postupne si umyjem aj nové závesy nahodím...len nech nám počasie vydrží, dnes to u nás vyzerá všelijako zamračene 😖

na obed kuracia polievka a mám bravčové, tak asi podusím a kašu k tomu...sa mi nechce nič vymýšľať

mm cvakol bruško

stacynka
21. mar 2010

ahojte baby, vas ked clovek tri dni necita tak konec sveta, ani za svet sa dostat na koniec.... 😒 😉
ale nieco som uz pocitala aj ked stale mam nejakych 20 stran sklz.
gratulujem vsetkym novopecenym maminkam..... 🙂 aj babetkam a prajeme vela zdravia a mliecka ....
my sme mali vcera oslavu mm mal 26 rockov, tak som zmorena este dnes, ale dnes nevarim ideme k svokrovcom tak len lazo plazo bude tesim sa na dvor s malym sa vyblaznime, este musim poprat lebo plny kos pradla sa nazbieral a to som vo stvrtok tri pracky oprala, nechapem.....
inak mam nejaky ekzem na nohach tak som uplne happy, a este k tomu nejaku zapalenu susku, ma svrbi pali cervena je no radost velka, dala som si na to canesten(citala som ze tehotne mozu) aby som to zvladla ako tak v stredu idem na poradnu...
uz nech je aspon po velkej noci, nech uz rodit mozem 🙂

kamilakd
21. mar 2010

dobre rano tehulky

KIKUS mali sme podobne sny ja som tez len o porodoch ale vyspala som sa vyborne mm je na chalupe mali rozlucku so zimnou sezonou tak som sa mohla prevalovat v postelke ako tank...

STANUSKA krasne brusko sa tu pekne gulatime dnes si aj ja odfotim to moje 🙂

STACY no mas radosti ale nemala by si cakat do stredy kym pojdes na poradnu zbehni hned zajtra rano a ak sa ti da nepapaj sladke a sprchuj len vodou bez intim mydielka

zuzkabar1983
21. mar 2010

Ahojte baby,

tak uz som tu nebola ani nepamatam .... nemam sancu vas ani docitat. Kolko uz mame vlasten babatiek??
Ja som si bola oddychnut v nemocke, ale len na dva dni kvoli opuchom a tomu trpnutiu prstov, ale uz som pekne domka, sice na diete (ktoru sem-tam porusim), ale hlavne vo svojej posteli.

Ako citam tak mnoho z vas uz vysadilo magnezium .... ja som ho chcela vysadit tiez, ale neviem co mam spravit ... teraz v nemocke mi ho kazali brat aj kvoli tlaku, zevraj magnezko tlak zniuje. Tak asi ho budem brat este tyzden a potom ked budem uz v 38 tt tak ho vysadim.

cicimon
21. mar 2010

caute

dnes mm bude robit rezne 🙂 este mi treba zehlit, ale som dajaka mrtva
na strpnute prsty sa ja uz bezne budim...

kamila - to myslis ze keby daco ze to by ani nepustili domov po veci s tym ze "dojdite zajtra" ? ja ani nahodou nemienim chodit s taskou na poradne.

cicimon
21. mar 2010

zuzka - a aj ti tie opuchy a trpnutie nejako poliecili? a cim ak?

stacynka
21. mar 2010

kamilka sak asi zavolam zajtra rano gyndoske a uvidim co povie... ze nepapaj sladke akurat som zedla kusok torty ale uz koncim pre dnesok ☹
inak preberali ste tu vlozky, no ja musim nosit slipove vlozky takmer cele tehu, aspon slipove, lebo stale mam vytok-vysledky boli v poho naposledy tak ze to je normalne, ale tiez mi to uz lezie na city.... ale tak nechcem byt vo vlhkom, takze aj dva tri krat menim....

stacynka
21. mar 2010

no idem von trosku, hodim do pracky a idem na vzduch za chlapcami, ti uz sa tam pol hodinu tmolia, lebo timko uz o pol siestej vstaval....

zuzkabar1983
21. mar 2010

Cici ...ciastocne. Dali mi tabletky na odvodnenie a to pomohlo tym opuchom, sice nezmizli uplne, ale je to lepsie. Hlavne kontrolovali moc a tlak, to som mala ok. A hlavne dieta. kompletne vsetko bez soli .... fuuuj total grc. Ale povedali mi, ze tie opuchy a trpnutie prstov ma uz bude sprevadzat pravdepodobne az do porodu, lebo maly tlaci na oblicky. Ale ze keby sa to zhorsilo ako minule (nezapla som hodinky na ruke ...) , tak opat k doktorke. Ale tak ja pevne verim, ze moja najblizsia cesta do nemocky bude uz na porodnu salu 🙂

kamilakd
21. mar 2010

CICI no kazal veci pre mna iba tak som sa zbalila ale len pre istotu 😎 ale fakt nemienim zostat v sobotu mame velke oslavy nasi maju okruhliny a vyrocie svadby....

ZUZKA ahoj no mame uz 2babatka jedno od aktakk a lubkamik 🙂 dobre sa to sporodnieva ze?????

STACY sladke podporuje plesne a svrbaky 😉 lebo 40% je aj z toho co popapame a tema vlozky mi ani nespominaj neznasam ani slipove ani normalne a teraz si ich "uzivam" zajtra budem drzat palce nech sa nemusis trapit ATB tam dole

cicimon
21. mar 2010

no ja ruky nemam az tak napuchnute, je pravda, ze prstene uz nenosim, ale na rukach mam skor to trpnutie. skor nohy mam opuchnute - uz si pripadam ako moja babka 🙂 A ja skoro vobec nesolim, obcas si dam aj zihlavovy caj

kamilakd
21. mar 2010

jaj idem ja nieco k obedu urobit tak sa lucim lebo potom chceme ist von i ked to vyzera vseliako...baby drzte sa...a setrite sa...
KIKUS ty kasli na to okno.lebo nam tiez porodis 😀
ZUZKA ty oddychuj PA PA KOCKY

vejula
21. mar 2010

Ahojte kočky.

Atacynka, no ja som mojmu gyndovi len povedala že ma trocha z dolu svrbi a hned mi dal čipky macmiror, no ale je s tým oštara, včera večer som si to dala asi moc plytko tak mi to vypadlo 😝 Takže roszpustilo sa len trochu... Tak som si dala na miesto toho dnes ráno, snad nevadí...

Inač od včera MA BOLI BRUCHO JAK vždy pred ťažkýmiskuškami, mám akési obavy. Ako som si stále priala nech už porodím, zrazu mám strach z tej zmeny, že ako to zvládnem... Ved od malička som chcela byť mamičkou a teraz ked to má prisť tak som akási čudná... Ja neviem čo sa to somnou deje, či tie hormony alebo čo, len dufam že to rýchlo zmizne, tieto pocity 😔

zuzkabar1983
21. mar 2010

jeeej tak gratulujem novopecenym maminkam. A co maju chlapceka ci dievcatko??? A nema niekto link na tu tabulku babatka april 2010???

cicimon
21. mar 2010

ja ked si predstavim, ze termin mam odvcera za mesiac, tak sa mi to zda strasne skoro....a to len dufam, ze mala nebude chciet vyjst skor...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre