Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
3. apr 2010

fleury, to netusim,ale ja mam poradnu tiez 6.4. 😀 😀 😀

vejula
3. apr 2010

marika ty si ideálna žena... Mna to strašne vytáča ked nadáva kope do všetkého a ešte sa začne mna pýtať že čo hádžem do tej sprchy ked je taká upchatá... Chápeš????? Ako keby som bola z nejakej pomocnej a po nociach hádžem do sprchy nejaký odpad alebo čo... No a tiež by potreboval pochváliť, ale ja som z neho potom taká vytočená, že ho už ani pochvaliť nemôžem, lebo mi také nervy spravil že až 😠

juliap
3. apr 2010

ahojte kocky, tak sa hlasim tiez na poradnu 6.4., to je teda podarene, ze vacsina nas ide v tento den, tak aspon budeme porovnavat vysledky ... a ludka je zase nezvestna, tak mozno...

vejula
3. apr 2010

no ludka by si už zaslužila porodiť, ved už prenáša a je z toho tiež dosť na nervy, ani sa jej nečudujem ja prenášať tiež nechcem 😖

aktakk
3. apr 2010

Cicimon- velka gratulacia. No ta jedina chcela potiahnut zo vsetkych tusim a prva isla 🙂 . A este aj ukazkovy porod, ze 4hodky.

Streptokove kocky- nic sa nebojte, vsetko sa stihne. Ja som tiez stresovala, isla som do porodnice ked som mala uz 2hodiny kontrakcie v 5minutovych intervaloch a stihli mi nakoniec podat az dve davky... 😉

marika1902
3. apr 2010

veji ja nie som idealna mam zas ine muchy 😀 😀 A kedysi som bola taka ista ale teraz si radsej do jazyka zahryznem. A niekedy sa mi to ani nepodari 😀 😀 No a na to je jednoducha odpoved ze nezabranis aby ti vypadavali vlasy ked si v sprche, len chlapy maju tu vyhodu ze ich bud nemaju alebo maju kratucke.

fleury
3. apr 2010

sranda, tak som zvedava, ktora z vas tu so mnou ostane aj po 6.aprili 🙂

vejula
3. apr 2010

aktak a čo ak mi najprv praskne voda, nevadí to??? Nemôže sa ten streptokok potom dostať ku bábatku?

vejula
3. apr 2010

no dufam že sa aj ja naučím zvládať takéto veci, niekedy mám pocit, že sa k sebe vôbec nehodíme a vkuse sa len hádame

sasikas
3. apr 2010

caute babule...
cici- gratulujeeeem... 🙂 to bola teda bleskovka....tak neako si to predstavujem.... 😅 😅
inak ja mam poradnu tiez 6.eho....to co jeeeee?.... 😅

marika1902
3. apr 2010

baby asi je to koli sviatkom. Kedze sa nam to krati asi nas chcu vidiet hned po sviakoch 😀 😀

tarinka333
3. apr 2010

no ja mam tiez poradnu 6.4! Ale v tento den mam aj termin porodu, hehe 😀 😀 😀 To je aka haluz 😝
Seuska, som rada, ze ste docestovali v poriadku.

grekyna23
3. apr 2010

no chcu nas mat pod kontrolou, nech doma posviatkujeme a potom hned sup ho na kontrolu a na vahu, kolko sme pribrali 😀

aktakk
3. apr 2010

Veji ja myslim ze nie, pretoze babatko sa moze nakazit az porodnymi cestami a pokial babatko po prasknuti vody este nejde na svet, tak nie. Voda v podstate nema "ochrannne" ucinky... Takze nebat sa a nebat. Dolezite je, ze sa o tom vie!!!

michalag
3. apr 2010

.... ja mam poradnu az 19.4. 😒 ☹

zuzana1971
3. apr 2010

jeej gratulujem cicimon k malej Martinke 😵
vzdy ked nazriem je dalsie babatko 😵 je to take napinave 😅

stanusa
3. apr 2010

ahojte
blahoželám naším novým bábätkám 😵

sme v nemocke už aj spolu s ockom, konečne všetci traja 🙂
rodila som cisárskym nakoniec, keďže vyvolávačky nezabrali a tlak nebol ktovieaký
mám v albume jednu z prvých fotiek nášho chrobáčika
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/stanusa/albu...

stanusa
3. apr 2010

cicimon blahoželám k dievčatku, nech ste zdravé a krásne 🙂

michalag
3. apr 2010

Stani este raz gratulujem a Gabriel je nadherny 😵 😵 😵 ..... ako sa mate?

fleury
3. apr 2010

stanus maly je krasnucky 🙂 tak si nakoniec predsa len rodila cisarskym..

miska tak ty si extrem, ze kontrola tak neskoro az

stanusa
3. apr 2010

dakujeme, máme sa celkom dobre aj keď veľa polihujem
malý sa dnes prvý krát prisal, mlieko ešte nemám, ale ho prikladáme.

tak sa zatiaľ majte a držím palce ďalším bábätkám 🙂

marika1902
3. apr 2010

Stanusa este raz gratulujem maly je krasny 😀 😀

veve23
3. apr 2010

ahojte babule,
no som sa dovencila, boli sme s polovickou na jazere sa poprechadzat, pokavickovat a napapat, tak on sa normalne opalil 😀 , tak teraz lezim lebo ma bolia nozky aj panva trosku, ale bolo super
Cici..no gratulujem, nemam slov, tak to by som teda netipovala...tak to bola rychlovka, to aby som zacala mat obavy 😠
..ja mam poradnu 12.4...tak si pockam

ludka140281
3. apr 2010

ahojky babule....hlasim kolaciky napecene,upratane,navarene,v kostole som bola......uz len cakame na zazrak
dakujem,ze na mna myslite 😀
PRAJEM VSETKYM PREKRASNE VELKONOCNE SVIATKY................... 😀 😀 😀

fleury
3. apr 2010

veve no konecne niekto kto ma poradnu ako ja 😀

lucinenka001
3. apr 2010

Maminy ahojte. Je tu niektora mamina taka co je uz po PT a dalej cakaju co sa bude diat ? A ak ano mate nejale priznaky aspon ze by sa malo nieco diat? Ja som mala PT 1.aprila kočky a stale nic. A mam prist az 6.aprila nie je to chore kočky? No 6.aprila asi az preto, ze je vikend a potom pondelok sviatok a doktory maju cas ja mam trpnut ako idiot. Ste tu nejake maminy s takym istym prripadom? Dakujem Vam, pripadne dakujem, ze kazdu radu ak ste uz mali take tehu, ze ste museli byt par dni aj po termine.

lucinenka001
3. apr 2010

SEUSKA ahoj Teba registrujem , tusim mas dnes termin ze?

veve23
3. apr 2010

Fleury....no musime dovtedy vydrzat, teda ja to mam v plane, len po tej akcii Cicimon som si neni ista, ale ja sa posledne dni citim velmi dobre, tak dufam ze este mam cas...

lucinenka001
3. apr 2010

ROXI ahoj aj Teba registrujem po PT ale Ty pises, ze si otvorena, ale ja vobec nic. ☹

fleury
3. apr 2010

veve, vydrzime!!! aj ja chcem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre