Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

monva
9. apr 2010

A prave pozeram, ze ma Tarinka predbehla 😀 😀 😀 ja som mala plnu schranku sprav tak som musela najprv mazat 😀

marika1902
9. apr 2010

baby tak idem ja spat. Dobru nocku

Inak kinderka viete o tom ze sme o dalsi den blizzsie k porodu? 😀 😀

kamilakd
9. apr 2010

monva no predbehla ale hlavne ze ste nas s trinkou pekne poinformovali....ja by som len chcela vediet ake to je s tou EPI

miska a ty ako sa citis???myslis ze budes po kope az do terminu???

frucht sa neozvala asi rodi tiez 🙂

stacynka
9. apr 2010

baby ja mam nejaku depku zbytocne som sa s mm povadila, ma to stve teraz 😒 ☹ som sa aj rozrevala .... neviem zacinam sa naozaj bat ☹ a niekto povie ze druhorodicky to maju lahsie

stacynka
9. apr 2010

inak gratulujem seuske, boze keby som aj ja fucala po...

kamilakd
9. apr 2010

stacy a co sa stalo???

stacynka
9. apr 2010

neviem rozmyslala som nad porodom, a dr. mi v utorok povedal ze maly ma 3,8 a to este nerodim, pri timkovi ma nastrihli a este som sa roztrhla takze cakam ze ma to neminie ani teraz, a proste mi to tak doslo luto a chcela som sa porozpravat o tom mm ze sak co vydrzime a ma to vytocilo lebo sak on to vydrzi ked nebude po rit zosity, a nepocuval ma lebo sak film davali tak som sa trosku jak hysterka spravala, ale potom som sa mu aj ospravedlnila, uz som nejaka na nervy

moni
9. apr 2010

seuska, blahozelaaaam k saske!

stacy, ved nedepkuuuuuj. iste to nemate lahsie, ved vas caka to iste co nas!

kami, no ved po minulom tyzdni som myslela ze ty si tiez donesies dominika domov. len pekne este zostan s nami chvilu 🙂

kamilakd
9. apr 2010

stacy to mi je luto ze mm tak zareagoval...z toho sitia mam aj ja strach ale mozno to nebude take zle a nerostrhnes sa...a nerob si hlavu...inak Timko je krasne meno ja tiez uvazujem ak to bude chlapcek ze to bude dominik alebo timko a dievcatko jednoznacne karolinka...

kamilakd
9. apr 2010

moni no ja som myslela tiez ze dominko bude uz doma a ja zabudnem ze som aj rodila 😅 a nist ja si pockam teda do terminu 😀

stacynka
9. apr 2010

baby dik za podporu 🙂 uz si fakt jak na hlavu pripadam niekedy
uz nech je koniec aprila a my vsetky spokojne usmiate maminy

stacynka
9. apr 2010

inac som sa prave fajne pobavila, na fb mi dosla sprava od kamosky, ze ako to ze nic som nedala vediet a ze de su fotky babetka :D a ci sme zdravi a tak, zeby predtucha :D

stacynka
9. apr 2010

asi pojdem do hajan uz ledva oci drzim otvorene, tak zajtra sa vidime 😉

zuzana1971
9. apr 2010

seuska gratulujem 😵

frucht bud rodi, alebo sexuje 😀 😅

monva
9. apr 2010

baby tak vam prajem dobru noc, zajtra mi prosim drzte palce, nech dobre dopadnem 😉

zuvinka102
9. apr 2010

ahojte idem spinkat s plnym bruskom nakolko som bola velmi hladna tak ma mm zobral do mekacu, velmi zdrave jedlo je to na tento cas 😀 😀

no zajtra ak sa doobeda neozvem tak nerodim ale beham niekde po obchodoch ale poobede som tu nakolko budem pisat aj infosky o cheerlady ak napise smsku.. takze zajtra sa vidime pa dobru nocku

seuska
10. apr 2010

Ahojte kocice....
Tak to mame za sebou 🙂 Saška je to najuzasnejsie co sa mi mohlo stat.... Dakujem vsetkym za graulacie... Porodil este niekto vcera okrem mna? Idem na ranajky a potom Vam do detailov vsetko opisem..... 🙂

seuska
10. apr 2010

Saška moja najkrajšia

evil15
10. apr 2010

Dobré ránko

seuska GRATULUJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉM želám vám veľa zdravíčka a mliečka 🙂 🙂 🙂

fruchtbar
10. apr 2010

Gratulujem Seuska,je naozaj prekrasna....teisme sa stebou 😉

ja som este cela,ale sexovat uz viacej nechcem.....ved ma chudak ani necitil aka je ta moja velka a kratka,som ho musela doslova pridrzat,aby nevypadol!!! 😀 😀 😀 😀 atie kontrakcie potom,no hroza,ale drzime sa do nedele!

Zatial pa

michalag
10. apr 2010

Dobreeee ranko 🙂 🙂 🙂 ,

seuska, Saska je naaadhernaaaaa 😵 😵 😵 😵

monika, drzte sa 😉

kami, ja sama neviem 😅 , ale tajne dufam ze sa narodi aspon ako Sami 5 dni pred TP 😝 🙂 ..... tehu prezivam super, len uz mam plne zuby palenia zahy a z toho aj obimania wc😒

kedze tatino isiel dnes na doobedie do prace tak Ideme s malym do mesta na posledne nakupy pre malu 🙂

stanusa
10. apr 2010

Dobre ranko
sesuka blahozelam k malinkej 🙂 je to uzasny pocit mat babatko uz vedla seba
vyzera, ze tvoj porod prebehol dost rychlo...ved si precitame

frucht tak kontrakcie - ale ved to je dobre, sa ti blizi porod 😉

sa mi konecne rozbieha mliecko, taka som rada...aj mokremu tielku rano 😀

oliinka
10. apr 2010

dobré ranko.moni ked som bola v stredu v poradni tak mi doki povedal,že už som otvorená a že ak do týždna nič nenastane tak mám prisť už v stredu s taškami.takže uvidíme.inak blahoželám Seuske k malej princeznej.ano a termín mám inak 19.4.

seuska
10. apr 2010

Dakujem baby, neviem sa na nu vynadivat.
No ale prejdime k opisu porodu 😀 Tak o 15:00 mi dali tu tabletku do posvy... bolelo ma postupne z nej viacej a viacej brucho tak ako na mrchu az mi to vystrelovalo do stehien a krizov. Potom mi dokino urobil ten Hamiltonov hmat a o 10 minut mi odtiekla plodova voda. Este som si odbehla na izbu po veci v tych bolestiach ved vlastne v tedy som Vam pisala sem na konika a Tarinku som priebezne informovala. O nejakej siestej mi dali klystyr a v tedy zacal koncert 😀 Ako samotny klystyr nebolo nic strasne, skor som bola rada ze ma precistilo, ale co ja som dokazala povyvadzat na zachode v kontrakciach to si neviete predstavit, fakt som sa tam plazila na styroch 😀 a skrabala omietku... tym ze mne porod vyvolavali a bolo to rychle tak tie kontrakcie boli drasticke, snazila som sa ich predychavat, ale fakt to neslo, skucala som tam jak neviem co, no strasneeeeeeee.... potom som sa konecne vytrepala do saly a doktor medzi tym zavolal anesteziologicku na EPI. Doktorka mi ju nevedela pichnut lebo som mala kontrakcie v kuse... ale inak mne to aj tak pripadalo ze ja mam jednu velku kontrakciu stale 😀 ziadne prestavky na oddych, ale ako vravim to bolo tym vyvolavanim podla mna... O 19:15 mi pichla EPI a o 19:30 prisla taka neskutocna ulava, ze si to neviete predstavit 🙂 normalne ze znovuzrodenie 😀 nabrala som sily a doktor si stale robil srandu ked som sa ho pytala, ze kedy to bude, tak povedal ze do pol noci.... 😀 ale pri tom uz vedel ze o chvilocku... o 19:58 mi hovori ze nech zatlacim a ked ho budem pocuvat tak to bude rychle... a tak aj bolo, na druhe zatlacenie mala vyletela a bez nastrihu hradze!!!! Mam 2 stehy vo vnutri co ma mala poskriabala jak letela von... takze ja mam zazitok s porodu celkom dobry a rychly a nelutujem ani ze som tolko cestovala za dokinom, ani obalecku, ani nic, som s doktorom Dosedlom maximalne spokojna.... 🙂

oliinka
10. apr 2010

seuska takže si to aj rýchlo zvládla.super.

stanusa
10. apr 2010

no tak tomu sa hovori celkom dobry porod, na Sacu som pocula pozitivne ohlasy...a ze ti aj epi stihli pichnut, tak sa drzte 😵

zuzkabar1983
10. apr 2010

Seuska gratulujem. Mala je nadherna.

sasikas
10. apr 2010

dobre ranko....
tak my sme stale 2in 1....vcera vecer mi poriadne trvdlo brucho ,tak som sa potesila, ze mozno nieco z toho bude....ale nikde nic... 😀 😀
no uvidime do pondelka...
seuska- gratulujeeeemmmm.... 🙂 a ten porod podla tvojho opisu celkom fajin myslim, na to ze bol vyvolavany....super si to zvladla a malinka je nadherna...tak sa drzte..... 😉

zuzkabar1983
10. apr 2010

Toto je moj anjelik.

groka
10. apr 2010

ahojte baby

prosim vas mohli by ste nas niektora informovat do zaciname v juli o cheerlady?zacianli sme spolu snazilkovat a nechce sa mi nejako stale kukat co je nove

dakujeme moc krat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre