Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
13. apr 2010

ahojte
jej dalsie mimco - gratulujem

baby co len cisto kojite - poradite mi pls? ako vyzera babatkovska prazenica - je vodnata?? lebo pri nutrilone je taka hustejsia a maly mal vcera pred kupanim taku srajdu, ze az....diky

zuzanka.j
13. apr 2010

zuvinka102 mam priserne problemy ☹ kojim z klobucikom, no aj tak to boli akoby mi tam pichol niekto 10 spendlikov ked sa prisaje. a cuca len bradavku, je to des.je mi z toho na nic. ale mlieko sa mi tvori.musim aj odsavat, lebo mam potom velmi naliate a tvrde prsia a bojim sa zapalu...

zuvinka102
13. apr 2010

zuzanka no vidim, ze teda vsetky mamicky su na tom rovnako.. prajem ti aby sa ti to co najskor nejak upravilo a nejdete si svoj system bezbolestny a bude kojenie radostou.. a ked sa mne narodi drobcek tak mi budete davat rady ako na to

lenka7984
13. apr 2010

Ahojte, tak aj mi už máme svoju princezničku. Ninka sa nrodila 9.4.2010 o 14:15, merala 50cm a važila 3350g

oliinka
13. apr 2010

jééé takže dalšie babetká na svete.blahoželám.mna sa zmocnuje akosi strach.zajtra nastupujem do nemocnice a aj sa bojím.tuším je hošie byť druhorodička,ked viem čo ma čaká a neminie.neviem sa akosi psychycky pripraviť.a ešte doma nechávam synčeka tak to mi je luto.babule druhorodičky aký ste mali porod?

zuvinka102
13. apr 2010

oliinka a preco ides uz do nemocky mozno si to aj pisala, ale nejak som to nepostrehla.. ved mas termin tak ako ja 19.4..

oliinka
13. apr 2010

zuvi minulý týžden som mala cervikálne už 9 a že som sa začala otvárať,tak zajtra idem do poradne a že mám prísť už ale aj s taškami.aj prvé mi vyvolávali den pred termínom,v myjavskej porodnici to zvyknu vyvolávať,ale neviem prečo.a ty máš aké to cervikálne?

zuvinka102
13. apr 2010

praveze neviem ake mam to cervikalne lebo som to hladala aj v knizke a pisal mi to iba do nejake 34tt, ze nula ale teraz tam nic take nemam takze netusim.. ale uz dva tyzdne mi hovori, ze som otvorena a aj ked som bola minuly tyzden tak mi povedal, ze datum dalsej poradne mi da ale sa mu zda, ze sa uvidime skor.. mozno hej ak sa malinky dnes rozhodne na svet, lebo ma dnes nocnu a ak nie tak zajtra mam poradnu

oliinka
13. apr 2010

aha no uvidíš čo ti povie a budeš mať o chvilu drobčeka pri sebe.

zuvinka102
13. apr 2010

no mozno hej, mozno si ma tam tiez nechaju neviem ale tasky si neberiem.. ked tak, tak sa tam vratim...

zuzana1971
13. apr 2010

kinderka svihnite si, uz vas predbehlo minimalne 5 majoviek 😅

zuzana1971
13. apr 2010

gratulujem zuzanke.j a lenke7984 ku krasnym babatkam 😵

citam, ze to kojenie mame kazda alebo skoro kazda tazke a nutrilon fici ostosest 😝
ja som si myslela, ze to bude malina to kojenie a nie boj 😝

cicimon
13. apr 2010

my sme nutrilon dali 3xc aj to v noci asi po 2hod kojeni a tazkom reve

prvy neuspech- pred chvilou sme jej dali cumel-ked nevedela prestat plakat a asi 4x kojeniach a furt chcela mat palec v ustach

kamilakd
13. apr 2010

ahojte no veru sa tu majovky do apriloviek montuju 😀 😀 😀

zuzka uz nas tu fak nie je vela 😅

olinka drzime palceky nech ta vyvolavacka rychlo zabere a rychlo porodis 😉

zuvi aj mne kazu chodit s taskou ale len pre seba takze mam nabelene koselu zupan...a keby nieco tak do hodky mi donesu....ale zatial to prevlakam teda ani neprevlakam mam tasku supnutu v aute....

kamilakd
13. apr 2010

cicimon a ten nutrilon ti predpisali ci si mam aj ja jednu skatulu kupit ci to musim konzultovat s deckou???
a nepomaha ani pestovanie alebo lezkanie na brusku?stale placka???a co svokrusa este je u teba????a palacinky si asi uz nedas 😕

stacynka
13. apr 2010

ahojte babulky, som tu vcera nebola ale neplaste sa este som 2v1, dnes som bola na poradni a dr ze uz sa otvaram ale ze moze to byt zajtra ale aj dva tyzdne sa tam moze zasusit, tak som sa dozvedela prd
inak dnes mi tak tvrdne brucho ze konec, tak uvidime
inak chyba mi desat stran tak pomaly precitam a zareagujem....

zuvinka102
13. apr 2010

kamilakd mne tasky este nekazali zobrat ale to mozno len preto, ze vie ze cesta do nemocky mi autom trva tak do 10min a to aj ked vsade chytim cervenu

zuvinka102
13. apr 2010

idem ja asi spinkat dobru nocku zajtra sa po poradni ozvem 😀

kamilakd
13. apr 2010

zuvi to mas fajin ja idem do porodky do druheho okresu a cesta autom mi trva cca 35min a to ked nechytim cervenu v meste ☹

cicimon
13. apr 2010

kamila - nie, nepredpisali, ale v nemocke jej to davali, ked som nemohla kojit, tak sme kupili pre pripad.. Ale bezne jej to nedavam, len v pripade krizy, zatial 3x
hej, skusame vselico, aj cumel vypluva,tak snad dnes este zaspi....vyzera to byt na dobrej ceste

s tymi palacinkami si to trafila - ja zoskrabujem aj cukor z kolacov......uz neveim, co mam jest, bo ked som videla, kolko vajec pouzila dnes do varenia, nemam na nic chut a uz umieram od hladu....ale zajtra uz ide...

kamilakd
13. apr 2010

cici zajtra budes mat klud jupi a navaris si co tebe bude chutit 😉 tak v pripade nudze teda kupim aj ja jednu skatulu

oliinka
13. apr 2010

dakujem kami.pozrela som tašku či je vnej všetko,malo by byť už len to zvládnuť a malinku mať pri sebe zdravu.

cicimon
13. apr 2010

kamila - jo, tesim sa
akurat ze tu je tolko navareneho jedla, ze neviem, co s tym....fr. zemiaky a na spodku 1cm masti a dalsie ani nehovorim..

kamilakd
13. apr 2010

olinka neboj nic vsetko dobre dopadne a za chvilku si doma aj s nakladikom 😉

kamilakd
13. apr 2010

cici no tak bude papat mm 😉 a ty si uvaris sama daco..alebo nabal svokre nech nie je hladna 😀 😀

ninuska8
13. apr 2010

baby to aj vy ste boli pred porodom take nervozne a podrazdene? jjuj take nervy mam dakedy a zbytocne vrestim po ludoch okolo mna, dajak sa neviem pozitivne naladit, to aj pred mrchou som take stavy mavala, ja uz neviem co to je...hadam sa to blizi 😖

tarinka333
13. apr 2010

Zdravim mamicky a buduce mamicky.
Dnes o 18:20 sme sa stali hrdymi rodicmi malej Karolinky. Narodila sa s 3400g a 52cm a je nadherna. 😵
(stastny manzel a otecko)

juliap
14. apr 2010

tarinka, tak konecne to mas za sebou, blahozelame rodicom, vela zdravicka karolinke ... 🙂

no tak teraz uz je fakt frukt v poradovniku 😉

evil15
14. apr 2010

bré ránko 🙂

tarinka gratulujem konečne máš svoju princeznú pri sebe 😵

cici super od dnes si môžeš užívať malinkú a variť si čo len budeš chcieť 😀 😀 😀

oliinka neboj všetko dobre dopadne a už čoskoro budeš mať svoj pokladík pri sebe 🙂 my čo máme TP ku koncu apríla tak si musíme ešte počkať ☹

zuzka 1971 počuj my by sme aj radi rodili ale čo ked sa drobcom nechce ísť von ... ved pozri aké je hnusné počasie kto by chodil von 😀 😀 😀 my si pekne počkáme a ako to tu už bolo spomenuté tuším od moni " NAJLEPŠIE NA KONIEC " 😀 😀 😀

evil15
14. apr 2010

jéééééééééééééj frucht tu neni tak asi už aj ona je mamina, čo myslíte?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre