Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
23. apr 2010

aj my chceme ist cez vikend prvy krat kocikovat,ma byt krasne 😎 len uvidim,ci nam to vyjde,kedze mame aj v sobotu aj v nedelu navstevu 😒

stanusa
23. apr 2010

cheerlady môj ťahá už 2,5 hod
ja odgrgávam na pleci, to si vie tak fajne grgnúť, len asi by sa ti tiež prebudil
ináč papá na dva krát - po prvom ho dám odgrgnúť a potom ešte potiahne

jankako
23. apr 2010

baby nemám ani kedy písať s vami...chodime každy deň na to očne.možno nás daju donemocky.v lavom očku má zlateho stafilokoka ☹((((.sme smutne... 😢
cheerlady,ja dám malu naseba,odseba,na lietadielko a niekedy si aj grgne.. 😖

stanusa
23. apr 2010

my sme ešte návštevu okrem starkých a kámošky nemali, ale počítam že od 1. mesiaca sa to začne 🙂 😕

zuvinka102
23. apr 2010

kiwinka nemam nikoho zazmluvneneho kto bude mat smenu ten ma odrodi ale ak budem musiet ist na vyvolavacku tak nakolko som celu dobu chodila k Valentovi tak ma asi odrodi on netusim..

stanusa
23. apr 2010

☹ jankako len nech vás vyliečia inak malá je zlatučká a pozerám, že ako na boku spinká

dávate ešte do zavinovačky alebo perinky?

vejula
23. apr 2010

ozi baby aké vitamíny dávate detičkám??? Mne predpísala vigantol od 15 dna, kanavit, a cebion... A neviete náhodičkou že ten vigantol ako sa užíva, či do materského mliečka, alebo len tak do pusinky???

vejula
23. apr 2010

jankako to je blbé 😔 My tiež mame problém s jedným očkom, ete týžden budem dávať pamycon a ak nezaberie tak ideme k očnému nech to kukne.

vejula
23. apr 2010

inač malinká nádherne spinka, moc zlatunká je 😵

evil15
23. apr 2010

baby tie čo ste už maminy chcem sa spýtať pred pôrodom ste sa ako cítili???? mne je dnes od rána nejako blbo a to som jedla len jogurt s lupačkou na raňajky a na obed cestovinu s kečupom a syrom a nie veľa len tak trošku lebo mi nechutí jesť ☹ a grgám a jedlo sa mi vracia trošku do krku 😢 to čo je!!!! ja to nechcem ☹ ☹ ☹

stanusa
23. apr 2010

vejula včera predpísala doki vigantol, ráno na lyžičke do pusy a pri horúčavách dávať večer
kanavit a cebion - to sú načo?

stanusa
23. apr 2010

evil nepomôžem, mala som CS

evil15
23. apr 2010

dakujem stanus 🙂

jankako
23. apr 2010

no vejul,nám nezabrali troje kvapky ani masť... ☹ aj jej dáva antb.kvapky priamo do kanálika a nezabera.. ☹ viete aka som z toho nešťastná..aj plakávam.. 😢 ešte som jej aj pupik rozkrvácala cvičenim,aby sa vykakala..tak som letela k DR.
nám predpisala Vigantol do 10 dna.do mliečka na lyžičke každy večer dve kvapky,pokial je dieťa kojene. a Kanavit/proti krvácaniu/ráz do týž.2 kvapky do mliečka...
ja mávam malu v kočiari v perinke,po dome už tolko nie..viac sa jej páči asi navolno..

vejula
23. apr 2010

Ten kanavit je vlaSTNE vit K a je určený na predchádzanie a liečbu poruch zrážanlivosti krvi, spôsobených jeho nedostatkom-to je y letáka odpísane.

Inač stanuša ty si písala že si dnes jedla pol banana a čakáš či sa niečo bude diať??? Ja jem banány normálne, mne povedala detská vraj z ovocia môžem len banany, jablká bez šupky a čučoriedky, tak to jem normálne...

jankako
23. apr 2010

inak,všetky máte krásne detičky...civavka maly je chutny.. 😉

jankako
23. apr 2010

aha,Vigantol od 10 dňa,nie do 10 dňa.ako som napísala 😖

vejula
23. apr 2010

jankako, to chápem že si smutná 😔 ... My máme užívať ten vigantol od 15dna života a aj v letáku som vidla napísané že od 2 týždna tak neviem prečo ty do 10 dna 😕

a ten cebion je vlastne vit C- takže na imunitu asi

stanusa
23. apr 2010

vejula z ovocia jem len jablká, som myslela, že tropické ovocie veľmi nie...takže v pohode papáš banány
kámoška mi vravela, že ona jedla zo všetkého a v idela ako malý reaguje

jankako aj náš malý nie je rád v perinke, je v nej len cez noc ale ruky už musí mať von

monva
23. apr 2010

jankako - drzim silno palce, nech sa to cim skor na dobre obrati 😉

baby este babatkam krvacaju pupceky ??? my mame zajtra 2 tyzdne, v pondelok to bolo o.k. a teraz uz 3. den je to zakrvavene, nie vela, ale stale akoby 2-3 kvapky a zaschnute, cistim to 3x denne 60% liehom na gazovom stvorceku, no nepaci sa mi to. Uz som zrusila kvoli tomu balenie nasiroko, som myslela, ze ju drazdia postolky, no nepomaha. Este ma napadlo, ci to nemoze byt od pampersky, alebo kvoli plnemu brusku, neviem.

Neviete poradit ???

grekyna23
23. apr 2010

my davame vigantol od 8 dna zivota, vsak 2. tyzden zivota zacina 1tt +1 den 😉

stanusa
23. apr 2010

monva u nás tiež vyzeral pupček ok, potom sa tam spravila krvavá chrastička a tiež ma chytila panika a natierala som liehom skoro pri každom prebalovaní na vatičke a potom tá chrasta odpadla a to rovno u doktorky a to mal malý 12 dní, teraz ešte pretriem raz denne, možno tam má jednu kvapku - keď veľmi reve tak vtedy si myslím

zuvinka102
23. apr 2010

evil inac co sa tyka toho jedla ja som na tom rovnako nieco zjem a mam pocit, ze to uvidim este raz a ani mi moc nechuti jest.. dokazem cely den nic nejest ☹

monva
23. apr 2010

no nam este vigantol ani kanavit doky nepredpisala, ale bavili sme sa o tom .
A vigantol ak si dobre pamatam by sa mal kvapnut na lyzicku spolu s par kvapkami materskeho mliecka a tak dat babatku (asi kvoli viazaniu vitaminu D v tukoch, teda rozpustaniu). 🙂

moni
23. apr 2010

ahojte, aj ja hlasim 2v1 a rychlo idem docitat, kto to tu este so mnou taha 🙂

monva
23. apr 2010

stanus - aha, no uvidime, dufam, ze to prejde coskoro. Mam obavy z takychto "krvavych" problemikov 😒 ked neviem z coho su a ci to malinku neboli ...

stanusa
23. apr 2010

a už sa zobudil, tak sa majte
ideme papať a kočíkovať

grekyna23
23. apr 2010

baby ja davam na pupcek septonex, to davali aj v nemocnici, tak hadam to mozem davat? 😨 a ako casto sa to ma davat normalne na ten pupcek?
aj ja papam iba jablka a banany 😉

moni
23. apr 2010

no tak vidim ze stalice evil a zuvi su este tu 😀 kami a miska tiez, tak mi hadam nebude tak smutno 🙂
dnes je ozaj nejaky divny den, zle som spala, prepruzena som od rana!

lienkad
23. apr 2010

Ahojte kočky.Ako vidím veľa Vás už sa stali maminy...gratulujem...
No aj ja by som už rada bola ale malemu sa nejak nechce von.....Poradte mi prosím včera rano a aj dnes my výšiel taky hlien ale bol cirí nie krvavý....Mali ste stím niektora skusenosť a kedy ste porodili od toho ako vám vyšiel?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre