Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
4. okt 2009

babenky dokonca ja dobrovolne riad umyje, co mne sa nechce vacsinou, ale odmieta zehlit.....to je jeho jedina prosba, co robit nechce,a pravdupovediac keby aj zehlil tak tie veci budu rovnako vykrcene ako keby este len zacinal.... 😀 😀 😀

stani a aky si mala termin pred sonom???

stanusa
4. okt 2009

ze zehlit 😀
inac aj moj umyje riad,
mala som 4. april

cicimon
4. okt 2009

tak rodicovstvo je oboznamene,potesene, svokra, ktora mala vcera stretko zo skoly "babka cakatelka" uz nie je len cakatelka 🙂)

kika29
4. okt 2009

cicimon a čo je ešte okrem čakatelky babka? či mi to nejako nedochádza?

kika29
4. okt 2009

nepije niekto z vás žalúdočný čaj, mňa tlačí stále okolo žalúdka a neviem čo už mám s tým robiť.

cicimon
4. okt 2009

no mozno som to zle povedala...ale vtedy este nevedela, ze daco bude, teraz to uz ma naozaj 🙂)

ja som mala tiez take vselijake pocity okolo zaludka, akoby som tam mala kamene, najviac som to citila, ked som lezala v posteli, ale mam dojem, ze ma to uz preslo, asi treba poskat a ono to prejde...ale ja som na to skusala zazvorovy caj. Podla mna si zaludocny caj nedavaj, to asi nebude problem so zaludkom, skor roztahovanie maternice alebo co, aby tie caje neposkodili

kika29
4. okt 2009

dala som si dnes prvykrát aj to po dovolení dokyho lebo som sa ho na to pýtala ale veľmi ho piť nechcem ale dnes mi je dosť ťažko akoby ma tlačílo alebo čo ja ani neviem či to je vôbec žalúdok ja len skúšam či to povolí

tantama
5. okt 2009

Dobré ránko žienky.....
tak ako som minule písala že ma bolel zub.. tak som v sobotu skončila u zubára večer a musel mi trhať.... ☹ ale aspoň ma to už toľko nebolí... ešte síce také obolené z trhania ale už celkom dobre... 🙂

oliinka
5. okt 2009

dobré rano.nepísala som dlhšie ale čítala som vás.chcem sa spýtať ohladom výtoku,včera sme sa s manželom po mesiaci konečne milovali a dnes ráno ked som šla ne wc tak som mala výtok taký do žlta,taký s prepáčením ako sopel a bolo to neprijemné,bolo toho dosť,aj ma to torchu svrbí.neviete niektorá poradiť,nemali ste to?prečo po sexe?
inak v poradni som bola predtýždnom,brali mi len krv a na sono idem 14.10.zle mi nebýva a ani ešte nebolo takže fajn

aktakk
5. okt 2009

Dobre ranko..
Tamtama aspon to uz mas za sebou a nebude boliet!!!
Oli- a nemohol to byt zvysok z manzelika? Ja som mala minuly tyzden to iste, ked nevyslo vsetko co malo hned v ten vecer.

tantama
5. okt 2009

aktakk ďakujem a olinka tiež si myslím ako aktakk že to mohlo byť z manžela 😀 ale ak by to svrbelo aj ďalej chod hneď k dr môže to byť mykóza a to nie je moc príjemné a vhodné...

cicimon
5. okt 2009

caute,
neviete, kde sa v tehotenskej knizke zapisuje povinna navsteva zubara? nenasla som tam na to ziadne okienko..
uz ste niektora boli?

oliinka
5. okt 2009

no mi sme sa milovali vlastne v nedelu rano,takže vlastne lneležala som potom tak to bol asi výtok,no buduci týžden idem do poradne tak ak to bude svrbieť poviem .može mi vadiť že manžel sa umýva s normálným sprcháčom a potom ked sme sa milovali tak stoho ten výtok?ja už neviem,ale je to čudné,že po milovaní,teda mám výtok aj tak ale nesvrbí

aktakk
5. okt 2009

Cicimon- v novsich knizkach to nie je urcite, ja som bola a dali mi to do kolonky "poznamky- kontroly- hospitalizácie"

kika29
5. okt 2009

Ahojte babenky. Ako sa dnes máte? Ja na figu ☹ ťaží ma ten tlak okolo žalúdka. A na dotyk ma trocha pobolieva asi žlčník. 😝

tantama
5. okt 2009

oli kľudne môže... ja napríklad vôbec nemôžem na intin hygienu normálny sprcháč... ja som mala jednu mykozu za druhou.. aj 4x do mesiaca a potom mi dr povedal nech skúsim niečo na intim hygienu a od vtedy mám pokoj..... mne velmi vadil a je možné že si v tehu citlivejšia.... skus mu to povedať uvidíš čo ti povie 😉

kika29
5. okt 2009

oliinka ja som mala to isté ale iba raz deň po milovaní. aj výtok aj svrbenie. umyla som sa len čistou vodou a prešlo to aspoň zajtial mám pokoj.

oliinka
5. okt 2009

no asi to tak bude lebo ozaj je to jen po milovaní také silné a svrbí to,no ja používam ked tak detské mydlá a gely,asi máš pravdu od začiatku tehu mm výtoky a budem asi citlivejšia,poviem a uvidíme.........a ešte som chcela ohladom krvičky čo mi brali min.týžden bolo to aj na ten skrining a na sono idem buduci týžden,má to sono ničo stým skriningom?doktor mi povedal,že si mám za sono zaplatit 10 eur lebo je to jedno sono navyše aj vy ste platili?

tantama
5. okt 2009

ja som neplatila mne ho spravil v rámci normálneho ale viem že slovenské poisťovne preplácajú len 3x sono..... za tie ostatné sa platí.... ☹ slovensko!!

oliinka
5. okt 2009

no kika ja dufam,že to tak tiež bude a zajtra to bude ok.no hej slovensko...... zabudla som,jasné,že si to sono dám spraviť,ale čo také maminy,ktoré si dať sono už spraviť nemožu.na tom sone pomerá malé a aj to má niečo s tým skriningom?

lucinka1104
5. okt 2009

oli aj ja to mam ale môj problém je že ja to mam po olivaní už 2 mesiac a z toho ecoly streptokoka a makoźu 😒

oliinka
5. okt 2009

no pekne luci no ja dufam,že mi to prejde,a čo ti nato dal lekár

civavava
autor
5. okt 2009

dobre rano babenky,
konecne na nete 😀 mam tu manzelika do zajtra tak cez weekend sme sa venovali sebe 😝
my sme sa vcera milovali ale ja nemam nikdy ziaden vytok potom, oliinka tak radsej bez k lekarovi ked ta ten vytok aj svrbi ...istota je istota

ja idem zajtra opat do poradne, doki mi ide robit nejaky UTZ co sa musi spravit pred zaciatkom 15tt, aj na SK sa nieco take robi? lebo nic som na nete take nenasla....
NT mi uz robili tak neviem co to je, ale tesim sa aj tak, ze uvidim babo 😀

mne sa zda, ze nevolnosti POMALINKYYYY ustupuju....a dnes sa to chystam oznamit v praci 😉

tantama
5. okt 2009

civavka tak potom daj zasa vedieť ako ste na tom.... a super za nevoľnosti ustupujú🙂)

oliinka
5. okt 2009

no uvidím či to prejde do zajtra ale doktorovi to poviem aj tak,no ja som nemala žiadne nevolnosti zatial tak dufam,že ani nepridu 😉 😉

civavava
autor
5. okt 2009

tantami dakujem 🙂 a dobre ze si zasla k zubarovi, aspon budes mat pokoj a nebude sa ti sirit zapal v tele

ja musim ist tunak povinne k zubarovi do ukoncnenia 5.mesiaca.

😉

oliinka
5. okt 2009

sa ja zubára velmi,velmi bojím,a potrebujem injekciu na všetko inak by som si nedala nič spraviť,tak snad to nebude vadiť ani teraz.

tantama
5. okt 2009

olii mne dal injekciu..... inak by mi to neurobil.. šialene ma bolel....ale super mi hneď zabrala a za 10 min bol vonku...

oliinka
5. okt 2009

takže sa nemusím bať......to je super,lebo ozaj zubár je moja nočná mora,ako mala som aj utiekla z ordinácie..... 😅 😅

zuzana232
5. okt 2009

dobre ránko tehulky.. juj no ja sa len modlím,aby mna zuby nerozboleli bo na tento rok preventívnu prehliadku nemam.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre