Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
1. dec 2009

vejul dnes sme mali tu prednasku v nemocnici a lekarka povedala ze mozeme papato co nam chuti a v syroch hlavne tvrdych je calcium a mali by sme aj rybky papat pokial nam nevadia chute

vejula
1. dec 2009

Hej??? Tak to som rada. LEbo ja sa v tom nevyznám či zrejuce nezrejuce... Tak to radšej ani nepozerám. Len tie plesnivé nejem.
Inač som sa zasa nadlabla 😉 Mám brucho plné, ledva odfukujem 😅

kamilakd
1. dec 2009

vejul ked zjes pre chut plesnivy syr tak sa nic nedeje len ich radsej nepapaj skus tie tvrde emental eidamatd...a opatrne aj ked si hladna neprezieraj sa aby ti nebolo zle od bruska vraj za mesiac teda od poradne do poradne by sme mali pribrat 1kg-1,5kg a papkat by sme mali 5x denne a jedno teple jedlo...ja som tak papavala ked som tehu nebola ale teraz by som zozrala kona vola ale davam si pozor radsej castejsie ako sa navalat 🙂 potom pistim ze mi je zle 😒

vejula
1. dec 2009

heh no mne najviac chutí večer, a to je najhoršie 😖 Ale v poslednom čas e sa snažím to nejako krotiť. Najhoršie je to že mám na večer chuť na niečo sladké, tak si dam na večeru sladké, ale ked to zjem cítim že musím si dať niečo slané, lebo inak mi je tak divne... Tak potom musím ešte dačo slané. To je hrôza. Ale budem sa snažiť sa troška krotiť nech ma na poradni nezožerú že koľko som pribrala. A rozmýšlam že sa ešte prejdem po schodoch na 7 poschodie, nech mi vytrávi 😀 😀 😀

domika9
1. dec 2009

žienky dakujem za pochvalu
no mne sastalo pri jednom kompete že mi poslali s inym obrazkom ale nejako mi to nevadí hlavne že dodržia farbu
naozaj som bola spokojna a poslali mi aj poukažku na 10 percentnu zlavu na další nakup tak to asi využijem 😉

stanusa
2. dec 2009

dobre ranko kocky 🙂
idem na poradnu, tak dufam ze tam nebude tolko ludi ako v pondelok
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michalag
2. dec 2009

Dobreee ranko 🙂
aj ja idem na poradnu, tak snad bude vsetko v poriadku ... potom sa ozven ako sme dopadli

stanus, drzim palce na poradni, aby tam nebolo vela ludi 🙂 😉

tarinka333
2. dec 2009

Dobry ranko 🙂 drzim prsty na poradni 🙂

seuska
2. dec 2009

Dobre ranko vsetkym...

Michalka aj Stani dzkam palce na poradni 🙂

Civavka super a gratulujem k utz, fakt ti mozme iba zavidiet takeho lekara.... osuska je veelmi pekna...

Vejiiii tiez krasne vecicky...

Blondy kocik sme si vybrali ten Chicco TRIO ENJOY EVOLUTION 🙂 tu sme ho boli vyskusat v obchode a je uplne super, farebna kombinacia sedo-tyrkysova. Som zvedava za kolko bude na UA.

Cheerlady - neviem ci su chicco veci az tak predrazene, je to znacka a kvalitna, ked sme boli v polsku tak mali tam kocik lacny za 200 eur a poviem ti ze jak nam ho pani predvadzala, tak som mala pocit ze este dva krat potiahne páčku tak ju urcite zlomi. Kdezto ked nam predvadzali chicco tak kludne mozes mat v jednej ruke mimi a druhou vies zlozit kocik. A cena 560 eur za kocik je sice vela, ale videla som aj kociky za 1000 eur a to sa mi zda uz predrazene.

Co sa tyka mien, ze ste tu rozoberali, tak pre chlapca mame jednoznacne spolocne vybrate Šimonko a dievca stale bojujeme, ja chcem Sašku a mm Soňu 🤐 🤐

kika29
2. dec 2009

Dobré ránko. Včera večer som prišla taká dolámaná z práce 😒 ale kým som jedla tak som si vás troška prečítala spetne tak aspoň teraz nemám toho veľa.
Gratulujem civava k ultrazvuku to je super ked to doktor s mamičkou rozoberie tak do detailou 🙂
Babenky a čo idete dnes do poradne tak prajem len dobré správy aby ste dostáli.
Ja idem zajtra za tým prímarom no trocha som taká nesvoja ale snad mi povie dobre správy aspoň dúfam.

kamilakd
2. dec 2009

dobre ranko dievcata,na poradnach dopadne vsetko dobre,nebojte 🙂

a tie znacky neznacky to mas ako avent je to dlhodoba znacka ktora je certifikovana chicko je tiez dobra znacka ale nieco kupis tam a nieco tam ved je to o peniazoch 🙂 na co sa citite,,,vybrat sa urcite da ja mam nakupene len avent a chicko len tie kociky to je troska o niecom inom treba len poskusat co vyhovuje a hlavne bude to faro pre teba a mimi ocinkom je to jedno😀 a zas naco vyhadzovat peniazky do vetrika kde usetris tam pridas

😉 a tie mena to je teda tazka uloha ze?

cheerlady
2. dec 2009

seuska ved urcite je tam kvalita lepsia ako na polskych trhoch ale mozno by sa dala porovnat s kocikmi menej znamej znacky mozno o nejakych 100eur lacnejsie 😉 ja som za to,ze pri kocikoch treba mat kvalitu,ale zase je prehnane ako pises vyhodit za kocik 1000eur len za to,ze je to najnovsi model a super-moderny 😠 ja viem,ze keby som povedala,ze chcem kocik aj za 600eur,tak mm ho kupi,ale naco,ked za to mozem mat kopec inych uzitocnych veci 😉

civavava
autor
2. dec 2009

ahoj babenky,

vsetkym dnes v poradni a na morfo drzim palcekyyyyy a tesim sa na spravy od vas - VERIM, ze IBA pozitivne 😉

seus, spala si dnes? Ja klasika - cize nie 😠 😠

s tymi kocikmi je fakt, ze je zbytocne platit 1000 EUR alebo aj 800....ja som chcela tak do 500 a Jané Slalom, tak sokm rada, ze sa podarilo, za 550, inak by som zan nedala 830...naco...

roxi
2. dec 2009

ahojte baby, ja vás už vôbec nestíham čítať, ste moc upísané 😉

ale včera som ešte stihla mrknúť, len už mi malá nedovolila písať,

domika - nakukla som do albumčeka - krásne vecičky, normálne si ma navnadila, odkiaľ si to objednávala, prosím hoď link, možno si ho aj niekde dávala a prekukla som ho 😖 - jaj už som ho našla

ozaj baby, už to tu asi niektoré mamičky písali, ale ešte sa pridám, z vlastnej skúsenosti, nejaké vecičky sa hodia aj v tým menších veľkostiach, ale nie veľa, ono bábo má pri narodení cca 50 cm, keď k tomu pridáte ešte plienočku a poštoky, tak sa vlastne do oblečenia veľ. 50 ani nezmestí - aspoň Leu som už do 50 nevpratala - našťastie som mala len pár kúskov, takže vlastne začnete tou 56, (teda záleží aj od jednotlivej značky, lebo teda niekedy sú tie číslovania troška rozdielne), no a keĎže zo začiatku bábätká dosť rýchlo rastú, tak dlho to nevyužijete, ja si tiež dokúpim ešte nejaké body a overaly z 56, ale skôr potom tú 62 - 68 - to som využívala pri malej dosť dlho.

civavava
autor
2. dec 2009

baby, co si myslite, je 13 EUR za kolotoc nad postielku dobra cena??

Alebo sa da aj lacnejsie kupit? Dosiel mi do schranky letak z baby obchodu a tam som to nasla....ze zlavnene z 20Eur...

cheerlady
2. dec 2009

civi ja si myslim,ze dobra cena 😉

kamilakd
2. dec 2009

cheerlady tak ano mas pravdu na tru s kocikmi je vela znaciek a niektore aj kopiruju tie brutal drahe znacky npr nova dema kolekcia je celkom pohode....no ja chcem kvalitny a moderny kocik a hlavne trijombinacku ja vela cestujem autom tak mne tie parametre musia vyhovovat hlavne rychlo skladatelny lahky,a kedze som vysoka tak mi musi sediet aj rucka nech nevyzeram ako osa na ceresni 😀 keby som bola taka domaca mamicka s babatkom tak zas zvazujem iny kocik urcite je to investicia ktoru musime zvazit...

roxi
2. dec 2009

civava - je to dobrá cena, kľudne môžeš kúpiť 😉

roxi
2. dec 2009

civava - ja som kupovala taký jednoduchý v hypernove, ale to ešte keď som čakala Leu, ale cenu si už nepamätám, viem, že bol lacný oproti iným, len ho trebalo naťahovať, ale to mi zas nevadilo

civavava
autor
2. dec 2009

cheerie dikes, tak pojdem cez weekend kupit 🙂

kamilka, aj ja mam velke poziadavky na kocik, tiez chodime vela autom, resp. takmer furt, aj lietadlom ked sa maly narodi a pojdeme na SK.. takisto do terenu, leby my sme taki vychadzkovi lesni ludia 😀 mame radi radi les a prirodu..takze sme chceli nieco velmi lahke, spratne, jednoducho skladatelne, 3/kombinaciu a nafukovacie kolesa...

cheerlady
2. dec 2009

kamilka ja chcem tiez urcite 3-kombinaciu,lebo ja sa bez auta nepohnem a navyse teraz budeme byvat na okraji mesta,takze do centra to budem mat aj 2km + naspat a cesta spat mierne do kopca,takze v aute budeme denne,a este k tomu nasi byvaju v dedine 3km od nas,takze neni o com.

april_2010
2. dec 2009

roxi dakujem, myslim, ze aj tento treba natahovat, ale to je najmenej 🙂

ozaj, vsimla som si , ze v nasej tabulke nemas vsetky udaje, ak chces, posli mi ich do IP a ja ju doplnim 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

civavava
autor
2. dec 2009

roxi to som ja pisala hore, len som ostala prihlasena v tom druhom albumiku 🙂)))

kamilakd
2. dec 2009

civi to je dobra cena si aj ja myslim....sak inak niektore tie znacky nevedia co pytat ja som vcera po tom kukala natou tam ma dajake potvorky a len hra a ze 65e,tiny love ze 85e,fiser price http://www.nakup.sk/index.php?page=5&cat=1178 kukni sem ale ceny brutalitka

civavava
autor
2. dec 2009

kamilka, toto je nejaka nemecka znacka ze BIECO, tak to pojdem omrknut...

ty vole tak to su ine ceny, to by som za to nedala urcite 😒 😠

kamilakd
2. dec 2009

tak hej ja mam dost vysoke naroky na kocik a preto som ochotna aj zaplatit tiez som aktivnejsi clovek nie len mamicka na namestie a hlavne mimi bude so mnou aj pracovat ak teda dovoli 😀 🙂
ja mam uz zarezervovany kocik.

roxi
2. dec 2009

kamilka - ale nie sú to už tie kolotoče, čo sú na baterky a aj niečo premietajú na strop, viem, že baby v júlovkach to kupovali, ale mne sa to zdalo vyhodenie peňazí, vystačili sme si aj s takým obyčajným, no niektoré kočky si tie kolotoče pochvaľovali

kamilakd
2. dec 2009

nemci maju dobre vyrobky civi aj kociky akurat ja by som nechcela ani taliana pegpereegoani spaniela casualplay ani zadarmo

kamilakd
2. dec 2009

civi ani ja ja si pamatam ked sme kupovali synovcovi kolotoc a natiahli sme ho a ten vrieeeeskal ako divy tomu sa to vooobec nepacilo tak kolotoc isiel do skatule....

lenka7984
2. dec 2009

ahojte
čitam že preberate kolotoče
na tejo stranke maju dobrý výber všetkeho pre mimi, ak chcete mrknite
http://www.ramzes.sk/dojcensky-tovar-c-358.html

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre