Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
21. dec 2009

Ahojte, tak ako sa tu mávate?? My dnes ideme na 4D, tak sa už neviem dočkať ...
Stromček už máme ozdobený, v sobotu som aj napiekla, tak sa vytešujem, že konečne pohodové Vianoce... Len dúfam, že mi to nič neprekazí. Zajtra ideme aj na poradňu, tak som zvedavá - dúfam, že bude všetko ok....

Medzi sviatkami pracujeme, ale od 2.12. nám vyšla lyžovačka, tak pôjdeme do Tatier, trošku si užiť sneh... Minulý rok som si nakúpila novú výbavu, len tento rok ju nejako nevyužijem... 😀 😀 😀
Všetkým kráásny deň

stanusa
21. dec 2009

martina len opatrne na lyziach 🙂

drzim palce aj tebe na sono, sa tesime na fotky 😀

martina05
21. dec 2009

No Stanus, ja tento rok budem len pod svahom - tak dúfam, že to prežijeme bez ujmy ... MM sa chystá, že si pár dní dá pauzu a bude s nami, tak si možno spravíme výlety, prechádzky a pod. ...

stanusa
21. dec 2009

pozeram, ze pohlavie budete mat ako prekvapko 😵

este pol hodinu a pojdem sa prejst, zhaname s braskom este darcek pre mamku tak dufam ze daco najdem.

adasik
21. dec 2009

Dobre ranko,
vsetkým, co idu na 3dčko prajem krasny zažitok, nech sa drobci pekne poukazuju 😉

My idemem az 28.12-buduci pondelok, dufam, že nebude spinkať 😎

martinka-uprimne zavidim tie Tatry, užite si to........

malalady
21. dec 2009

ahojte babule 🙂

stanusa
21. dec 2009

ahoj malalady,ako sa mas?

kamilakd
21. dec 2009

ahojte tak ja vam tie stravene chvilky uprimne zavidim ze si na vas mm najde cas u nas to bude o nicom ako kazdy rok sme chodili k moru alebo na lyzovacku a teraz prvy rok budem sama nikto na mna nebere ohlad budeme spolu max na stedry den ☹ a potom budem len s nasimi maminou a ocinom...myslela som ze sa niektore veci zrusia ale to som si iba myslela uz mi ide celkom na city to ze ma neberu ako tehotnu ale ako choru zostavam z toho uz dost podrazdena nemozes toto lebo nemozes tamto lebo toto a kde by si tak cestovala s takym bruskom a co keby a daco prihodilo....stale doookola....

prajem vsetkym krasne fotky z 3D sona aj ja&sa uz tesim ale az po novom roku ☹

martina05
21. dec 2009

Baby, naše bábo sa dnes od rána hmýri...dúfam, že na sone bude spať .... MM mi volal, že ho mám uspať teraz, nech je potom hore 😀 😀 😀 . Niekde som čítala ,že si treba dať colu alebo čaj ... tak neviem ...

kamilakd
21. dec 2009

martinka jati neviem ale zuzkabar si davala kolu,aj tak to zalezi od sikovnosti doktora a nie to ci si das kolu alebo cajik neboooj on si poradi

cheerlady
21. dec 2009

mati nase bolo hore,ale tiez to nebola ziadna vyhra,lebo si stale daval rucicku pred tvaricku,tak mal dr.co robit aby ho pekne odfotil 😉
drzim palce na 3D 🙂 skoda,ze my to uz mame za sebou 😒
kamilka ak ta to utesi,tak mm bude od stedreho dna 4dni v praci-vysla mu tak sluzba,takze na stedry den pride domov az vecer,25.12. tiez a potom ma 2nocne 🙄 ale chapem ta,ja by som sa tiez rada isla niekam "vyvencit",lebo som stale bud v robote alebo doma a je to strasny stereotyp 😖

zuzkabar1983
21. dec 2009

Ahojte babenky,

martina05 prajem ti pekny zazitok na tom 3D. Ja som si dala trosku coly pred tym sonom, ale bolo na to 2 veci 😀 😀 Maly sice hore bol ale otacal sa nam ritkou 😠 Ako povedala kamilakd, vela zalezi aj na doktorovi ... oni si ich vedia trosku ''pootocit'' ....

Drzim palce nech sa vam ten tvoj neschovava 😉

kamilakd
21. dec 2009

cheer,vidim ze aj ty to mas vesele mne je uz z toho do placu...vcera som si poplakala aj dnes ,ja to chapem ze tvoj pracuje a ma taku blbu sluzbu ale ten moj to kludne mohol zrusit a nezrusil a este ma nechce zobrat 😠
presne aj ja sa chcem ist niekam prejst a vyvencit potom niekedy v polke januara si odide na sluzobnu cestu na dva tyzdne a nestihne moje narodky 😠 😠 😠 a pritom sa to dalo vyriesit poslal by za seba nahradu a vies potom púridu tie recicky milaci sem milacik tam on si to vooobec neuvedomuje ze ked sa to male narodi uz vobec nebude tolko casu aby sme boli spolu.

stanusa
21. dec 2009

to mas pravdu kamilka, tehotenstvo nie je predsa choroba, len musime byt opatrnejsie kvoli malym v bruskach 😔
my budeme s mm cele sviatky spolu, pochodime po rodine - taka klasika, pokukame rozmozno ho nahovorim na nejaky vyletik. medzi sviatkami bude pracovat.

stanusa
21. dec 2009

podarilo sa mi poslat rozpisaby prispevok
ma tam este byt, ze pokukame rozpravky a mozno ho nahovorim na ....

kamilakd
21. dec 2009

stanusa ved prave ze tehotenstvo nie je choroba... 😉

cheerlady
21. dec 2009

kami a kde bude tvoj mm,ked s nim budes len na stedry vecer? 😕 no to od neho fakt nie je pekne-brat to tak,ze sak zena je tehotna,ja si budem uzivat "slobodu" 😠 my sice sme teraz spolu malo,ale vacsinou je to kvoli robote alebo je na dome,lebo dokoncujeme prerabku.ale napr.dnes mi oznamil,ze pojde "vypalit cerva",tak som zvedava ako to dopadne 🙄 no co uz,nemozem mu to zazlievat,lebo teraz fakt beha len do roboty a okolo domu,takze by bolo odo mna blbe vycitat mu to 😒 ked sa narodi mimco,nebudes mat uz taky pocit samoty,aj ked je pravda,ze to by nemala byt utecha,mm by sa ti mal stale 😖

kamilakd
21. dec 2009

😠 no on si ide na lyzovacku s kamosmi mali sme to dohodnute ale vl ete som nevedela ze budem teraz tehu 😕 takze mna neberie so sebou lebo ze co ked to a tamto 😠 tak som povedala ze nech teda nejde a uz zas bolo milaaacik neber to tak tragicky nech si ide,on to vobec tak neberie ako by som chcela

blondy12
21. dec 2009

ahojte dievcata som tu len na skok precitam si vas neskor iba hlasim k babatkam..

dnes nam doktor povedal ze na 90% budeme mat dievcatko... 😀 😵 😵 😵 ...takze civi kludne pripis do tabulky..lebo povedal ze zatial naisto nevidi pipika ...a ze jedine keby nahodou neskor sa este utvoril 😝 ..ale to si nemyslim ..citila som ze to bude baba...takze zatial to bude nasa Olivia..to je pekny darcek na vianoce 😀 ..inac mame asi 800gramov 😅 ..a pritom nemam skoro brusko..ale tak vraj je uplne v poriadku vsetko ako ma byt...akurat ma vraj dlhsie nohy 😀 ....mozno dalsia Sklenarikova haha...ale sme uplne v poriadku...

cheerlady
21. dec 2009

kami tak to by tomu mojmu nepreslo,ze by sme boli dohodnuti a on by isiel sam len preto,ze som tehu 😠 a keby si skusila ist na neho tvrdsie,ze mu proste povies,ze s tym nesuhlasis a hotovo,nech ta neodstavuje na vedlajsiu kolaj..hm? 😕

blondy no gratulujeeeeem 😵 tak vidis,ozaj tie pocity neklamu,ja som tiez tusila spravne - chlapceka! 😀

kamilakd
21. dec 2009

cheer ved som pritvrdila mame tichu domacnost uz od vcera ako mi to oznamil ze ide 😠 tak ma cas na rozmyslenie,,,takto som to nechcela,tak uvidime ☹

blondy gratulujem k dievatku uff tak ja som si stale myslela ze bude dievcatko a teraz mom na vazkach ked zaz povedali tak a raz tak

tarinka333
21. dec 2009

Ahojte babule,
hm kamilakd, verim, ze sa Tvoj mm umudri.
Mojho chcu tiez poslat v januari az kdesi do Ameriky na sluzobku, tak uvidime, ako sa situacia nakoniec vyvinie.
Ale na Vianoce sa velmi tesim. Toho roku veceriame so svokrovcami, ale su v pohode, takze to zvladnem a na dalsi den bezime k nasim, takze to budeme behat hore-dole.
Inak ste tu pisali viacere, ze malo citite babanko. Neviem, ci tom je, ci fakt tou zimou, ale posledne dva dni som tiez mala stavy, ze som si normalne sadla, vylozila nohy a naschval sa rozkaslala, aby ma male koplo aspon raz... Lebo som sa bala. A kasel pomohol, lebo koplo, aj ked slabucko.
Dnes je to lepsie, dnes kopka takmer cely den, skuste nabuduce aj vy. Rozkaslat sa, alebo kychnut, zobudit male a ono sa potom bude mrvit a snad to ucitite a budete klusnejsie... Nechcela som malicke budit, ale ten strach bol vacsi a potom uz bolo dobre 🙂 Dokonca ked k nam bolo malicke otocene ritkou na 3D, tak mi lekar tak tlapkal po brusku, aby sa malicke otocilo, hehe, ale neuspesne 🙂

kamilakd
21. dec 2009

tarinka aj ja duuufam ze si to rozmysli a umudri sa...

cheerlady
21. dec 2009

kami tak on sa este odul?no mozno ho to prejde,bola by skoda,keby sa takto choval par dni pred vianocami ☹ my sme mali v poslednej dobe veeeeli vela krat tichu domacnost,no ale takto pred vianocami by to nevydrzal dlho,predsa len su to najkrajsie sviatky.. 😔 uvidis,si sa dnes vecer nebude chciet udobrit,mozno si to nechal prejst hlavou a zmenil nazor..
inak ja este aj tak cakam na potvrdenie pohlavia na utz v poradni v 30tt,bo sa mi ten pipik na tej fotke zda nejaky maly 😅

moni
21. dec 2009

blondy, gratulujem k dievcatku! krasna sprava pred vianocami 🙂
ani som nevedela ze babatka su uz take velke!

hadam sa ti vasi chlapi umudria dievcata, kto to kedy videl takto vytacat tehule 🙄

nasa mala sa mrvi v kuse, tiez by som bola poplasena keby som ju necitila. som zvedava ako sa bude predvadzat na 3D lebo aj na NT aj na velkom ultrazvuku robila cirkus 😅

cheerlady
21. dec 2009

baby no fakt to bude asi to zimou alebo co,lebo vcera som drobca citila len velmi slabucko a dnes tiez,skoro som si to ani nevsimla 😕 ked dojdem domov z prace,tak skusim ten kasel,snad je vsetko ok 😒

kamilakd
21. dec 2009

cheer u nas povedali ze chlapcek potom dievcatko na poslednom sone ze chlapcek ale nevedela povedat na isto tak ja cakam na to 3D sono to je ale az po novom roku,,,brusko mam take gulate a skur dopredu ako do bokov,plet no najcistejsia nie je,cchuti mi tak normalne ziadne mimoriadne chute...

moni presne kto to kedy videl a pocul vytacat tehule 😠 tak mozno ta vasa slecna bude tanecnica

inak baby mne uz nieco tece z prsnikov 😅 nie je to skoro????? je to take cire kvapky mam na podprde a len z praveho

cheerlady
21. dec 2009

kami niekto to tu uz raz pisal uz davnejsie,ze je to normal.no ja som si akurat vcera stlacala bradavky a nic 🙂
ja uz som sice na 3D bola,aj fotku mam,no ked si to porovnam s fotkami inych chlapcekov,tak sa mi tomu nejak nechce verit 😕 😅 a ja mam brusko gulate a dopredu,takze to by sedelo na chlapca,plet mam taku asi ako aj predtym a ziadne extra chute uz teraz,ale na zaciatku tehu mi strasne bralo sladke a ovocie.

moni
21. dec 2009

kami, ja som mala vsetky "priznaky" na chlapca, a nakoniec je z toho baba 😵
no bud tam nacvicuje nejaku choreografiu, alebo z nej bude futbalistka 😀 najlepsie je ze ta potvora uz nasla kde mam mechur, takze niekedy je to hooodne zaujimave 😀

mojej kamoske zacalo to kolostrum vytekat uz v piatom mesiaci, zase je to individualne. aspon vies ze sa prsia pripravuju 🙂

cheerlady
21. dec 2009

moni moje je uz dole hlavickou,takze ja cakam onedlho zasahy medzi rebra 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre