Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
27. feb 2010

ahojte kocky, mne sa dnes nejako hlava kruti a aj net mam pomaly, tak vas skusim docitat... najprv.

fleury
27. feb 2010

grekyna no a neprezradis ci cakate dievcatko alebo chlapceka? 😉

moni aj ja som dnes slamenna vdova, mm ide na koncert, tak si dam s malou damsku jazdu asi 😀 Vidis, dobre, ze spominas fotky, zajtra nas musi mm pofotit!! 🙂

monva
27. feb 2010

baby ja mam z prveho tehu 2 fotky, jednu asi v 3-4 mesiaci a potom druhu a poslednu v den porodu. TO som mala 9 dni pred terminom, isla som do poradne, tak som rano dokopala muza, nech ma aspon odfoti, co ak porodim (no a som to privolala 😀 ).
Teraz nemam zatial ani jednu foto, fotak uz sice kupil minulu nedelu, no nejako sa k tomu nema, ale presviedcal ma, ze nech neprovokujem, lebo do 12 hodin po odfoteni porodim ako minule 😀 😀 😀

moni
27. feb 2010

fleury, no vy dve s malou akurat tak jazdu poleziacky 😅

monva, aha tak u nas to tak nefunguje, fotime sa skoro kazdy mesiac 😀

monva
27. feb 2010

aj tato knizka vyzera super 😀
http://www.martinus.sk/?uItem=35896

monva
27. feb 2010

moni - chi, to uz by si bola 8-nasobna mamina 😀

monva
27. feb 2010

zase mam "otap" pocit po magneziu, normalne, akoby som na niecom "ficala" 😀 takze bud teraz zalahnem, alebo si dam kavu, inak exnem posediacky. A to som chcela este malemu oprat veci, nase postelne pradlo a dokoncit Dankov pulover. tak zatim papa

kika29
27. feb 2010

babenky mňa dnes strašne bolí chrbát a neviem čo si naňho môžem dať. ☹ taká bolesť hnusná a to som sa ani nenamáhala dnes 😢 ani nie kríže ma bolia ale stred pri chrbtici no ale hrozne 😒

grekyna23
27. feb 2010

dakujem dievcata za povzbudenie 😉
fleury aj my cakame dievcatko, tak sa tesime na malu princeznicku, ale nech je hlavne babo zdrave 🙂
nam by sa uz tiez zislo trosku pofotit brusko, aby sme mali pamiatku ako rastieme, aj si chcem metrom omerat brusko,potom bude pekne vidno, kolko miesta ten drobec zabral 😉

moni
27. feb 2010

monva, na mna by malo magnezko podobny efekt, nastastie ho neberiem. takze zalahni ked sa ti da 🙂

kika, uff tak pre zmenu zas chrbat. ked nie zaha, krce, tvrdnutie, tak chrbat 😖 moc ti neporadim, mna bolieva krize, a vtedy mi pomaha sa trochu natiahnut na fit lopte.

greky, no veru porobte si fotky na pamiatku, tiez mam taku s metrom 😵

civavava
autor
27. feb 2010

ahoj babule, pisala zuzanka1971, zase nemala stastie na normalny ludsky pristup.. 😔 sla na pohotovst, lebo ju bolelo brusko, nemohla cikat a odtieklo jej z plodovej....a sestricky to vraj vobec nezaujimalo, hrali sa na PC hry.... 😠 😠
teraz neviem, ci su ok,neodpisala mi, ked som sa jej pytala, ci je doma a ci je Maxik OK.... 🤐

Kamilka, ked budes moct, necinknes jej?????? ci su OK???? 😲 😲

moni
27. feb 2010

civi, no to je na slak trafenie pristup! chuda zuzka bude aj rada ked bude mat tehotenstvo za sebou 😒
snad su s maxikom v poriadku!

civavava
autor
27. feb 2010

moni, mne sa az rozum zastavuje nad tym vsetkym co musi chudatko zazivat, kedy by mala mat pokoj a tesit sa z tehotenstva..
rodicia, lekari.... 😔 😔

uz aby mala Maxika u seba..... 😔

kika29
27. feb 2010

no tak tá zuzka má fakt smolu 😒 len nech sú v poriadku a nech sa skoro ozvu.
ani minka sa ešte stále neozvala začínam byť nespokojná 😒
tak sa len držte a baby ozývajte sa!!!!!!!

kika29
27. feb 2010

moni tak vidíš mne vždy niečo musí byť 😖 a že si mám vychutnať tehotenstvo ale kedy a ako ked mi vždy niečo je ☹ viem sú mamičky aj horšie na tom tak si vychutnávam aspoň kopance 😅

fleury
27. feb 2010

grekyna tak gratulujem k malickej, dalsia baba 😉

tak ta zuzka ma vazne smolu 😒 ja som uz tiez zazila situaciu ked dosla na pohotovost holka s masivnym krvacanim a oni ju poslali do cakarne!! 😠

kika29
27. feb 2010

no a v čera v správach ste videli v amerike čo bolo? jedna išla rodiť a pobyli sa doktorky lebo ju chceli odrodiť obe a napokon ju odrodil cs doktor len žial neskoro ☹ takže doktory sú všade rovnaký

fleury
27. feb 2010

kika no tak to je tiez sila nieco take "dokazat"

kika29
27. feb 2010

fleury ani tebe sa minka neozvala? ty si jej minule písala nie? videla si to v správach?

fleury
27. feb 2010

ja som to nevidela, ale mamina mi o tom dnes vravela
minke som minule pisala a odpisala mi, ze ked bude mat novinky ozve sa na konik, ja verim, ze Vaneska sa ma dobre, len minka teraz nestiha informovat 🙂

kika29
27. feb 2010

tak dúfam že sa nám čoskoro ozve.

fleury
27. feb 2010

urcite ano!! 🙂

kukala som marcovky a tam ich uz 11 odrodilo 😕

lucinka1104
27. feb 2010

Ahojte maminky ako sa mavate?
Ja vas vôbec nestíham kupili sme domček o 2 tt sa sťahujeme a dom je v prestavbe neviem čo skôr 😝
inak mi je v poslednej dobe zase strašne zle od žalúdku....malá je veľmi aktívna,ale to ma teší akurát sme menší v 33 tt kukoncu mala len 1600g

kika29
27. feb 2010

no pekne sa rozrodili marcovky nejako sa ponáhľajú drobci 😀 ved až v pondelok mali odštartovať 😀

seuska
27. feb 2010

joj babulky tak ma zmohli cigani, ze som si musela pospinkat... teraz sme vstali.... citala som aj kusok z tej knizky, no tak som sa narehlila 😀

Monvi uz som si objednala aj pokracovanie co si sem dala...

Ja som mala tazku noc, vobec sa mi nedalo spat, zaha, prevalovanie a podobne... 😠 Ale to je asi nic oproti vasim problemom. Vy co musite len pekne lezkajte...

Ja musim este chladnicku umyt a pobalit nas na lyzovacku, fu sa mi taaaak nechceeee....

Na Minku aj ja myslim a cakam ci sa ozve, tiez ma to znepokojuje. Len dufam, ze su s Vaneskou v poriadku....

Fleu aky bol spenatik? Nas bol vinikajuci, tak sme sa napraskali.... 😉

stanusa
27. feb 2010

ahojte,
grekyna drzte sa este s malickou do aprila 😉
aj my fotime v nedelu rano, teraz uz pekne kazdy tyzden budeme dokumentovat 😀

dnes sme poskladali postielku, uz ju mame v spalni so vsetkym - zajtra pofotim
doobeda sme boli v nemocke na internom, od vcera ma nenormalne boli pravy bok, ani nadychnut sa zhlboka neviem, natrafili sme na dobreho lekara, urobil sono zlcnika a obliciek a vysli v poriadku...ze to bude od chrbtice a natiahnuty sval

fleury
27. feb 2010

lucinka ahoj. Tak tebe zavidim ako mozes fungovat zasita este pekne 🙂 Kedy ti budu vyberat steh?

kika vsak pockaj kedy to rozbehneme my 😀

michalag
27. feb 2010

tak som opat tu 🙂

tak to mi je luto ze Zuzka mala opat smolu a neprijemnu situaciu s lekarmi ☹ , chudatko nech uz jej to tehotenstvo co najrychlejsie prejde a nech uz su s Maxikom spolu a ma pokoj od Dr.

civi, ak budes pisat Zuzke tak ju od nas pozdrav a nech sa drzia!!!!

grakyna, gratulujeem k dievcatku 🙂 😵 a vitaj opat doma 🙂

My sme dnes poobede potiahli vsetci spiacu stafetu 😝 🙂 , maly spal 4 hodiny, drahy a ja po 3 hodky, ale to sme dospavali hokej a to ze maly sa rano skoro zobudil .... zobudili sme sa s malym az o 16:45 takze vecer budeme mat veselo 😅 😝

fleury
27. feb 2010

seus juj ani nehovor, ja spenat lubim, este ostalo aj na veceru 🙂 Kam idete na lyzovacku?

michalag
27. feb 2010

luci, neuvers ale akurat vcera som na vas myslela co je s vami ked si sa tak dlho neukazala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre