Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
1. mar 2010

ahaaaa,taky silny vybuch ? O tom nemam sajnu,tu v Salzburgu sme nic nevideli.......skoda,mozno prisli mimozemstania na navstevu ! 😀 😀 😀

fleury
1. mar 2010

bre ranko
tak ja som uz o 6tej cestou na wc kukala konik, ci neni nieco nove 😀 ale potom som zas zaspala. Teda ja som ziaden rachot nepocula, u nas v noci prsalo, a vtedy ja zalomim jedna radost. A rano ma zobudilo uz slniecko 🙂
Dakujem aj malej, ze mi v noci dala spat, za odmenu moze cez den kopat, nebudem ju cepovat 😀

tak cakaaam kedy pribudne nove babo 😵

stanusa
1. mar 2010

frucht 😀 prisli k nam na vychod SK 😀

ked sa neozveme tak nas dostali

stanusa
1. mar 2010

tak my uz ideme na poradnu, pekne sa majte 🙂

zuvinka102
1. mar 2010

stanuska no neviem ale ked som snou volala pred nastupom do nemocnice tak povedala, ze ide do tt. inac trnavska je celkom fajn co som pocula.. aj segra tam bola ked malinky este ako drobcek dostal z jej mlieka salmonelozu alebo ako sa to vola

jankako
1. mar 2010

dobre ránko..bože to bolo zase večer,nie a nie sa uložiť kvoli tvrdnutiu brucha.potom sa sa okolo 2.-hej zobudila,vyspata...zaspala som až okolo 5-tej...a ešte sa máme takto trápiť do 2.apríla???no bože..ráno ked som si chcela pospať,už mala nechcela spať..ja som ju budila v noci,ona mňa ráno..po prebdenej noci som bola hladná ako tiger... 😝
no inak,zuzka začala akože z ničoho nič rodiť???to asi z toho ako ju povytáčali včera,chrapúni chrapúnsky.. 😠
frucht,to bol v novákoch dalši vybuch?ved minuly týž.buchlo niečo...no ,,ešteže,,bývam len 7km od novák....no samozrejme že určite nič neuniklo do ovzdušia,len tehotne v prvom trimestri potratia.... 😠 no a z čoho asi.
kde je fleury?

jankako
1. mar 2010

aha už je tu fleury.. 🙂

fleury
1. mar 2010

janka hehe prave som chcela pisat kde si ty, ze sa nehlasis 🙂)

jankako
1. mar 2010

telepatia... 😉

fleury
1. mar 2010

vcera ta tu nebolo, tak som uz myslela, ci niekde nerodis 🙂

pepita52
1. mar 2010

ahojte baby ja som z novak skoro a nic som nepocula a bola som hore tak neviem teda 😖

evil15
1. mar 2010

tak zuzka mi písala že ju preložili z pôrodnej sály lebo nerodí a že niektorý dr a sestričky sú hnusný, že načo tam je ked nerodí, že je tam zbytočne ... ja by som tam narobila taký bordel že až normálne mi vystúpil tlak hajzli jedny špinavý oni sú tam nato aby pomáhali a nie nato aby súdili, snád tam neni len tak pre nič zanič že sa doma nudí ... prisahám kebyže mám auto a nebojm sa jazdiť po BA tak by som tam nabehla a narobila poriadky s nimi ... No a aešte povedala že dnes príde jej dr a porozpráva sa snou čo dalej, ale ináč zatial všetko O.K tak aspoň že tak ...

jankako
1. mar 2010

ale nebolo kedy písať,segra bola s deťúrencami...
ani ja som nič nepočula,ale že tie záblesky boli v noci,neviem či aj hluk,aj tak neviem o ničom,bárz som nespala..

jankako
1. mar 2010

evil dik za správy o zuzu..no to je úroveň...a bude ešte aj niekto prednášky robiť,že tehul ženy sa nemaju stresovať...no prosím.. 😠
dneska sme mali isť na nákup do toho Hlohovca,ale asi sa nejdem nikam,lebo švagor je v práci...a ja už šoférovať taku dialku nezvládnem...bože a taka som bola nabudena ☹

juliap
1. mar 2010

to bolo tuna na vychode vcera v noci, pripadalo mi to ze niekde za kosicami, ten smer, tak snad nie us steelka, ale to by uz urcite rano bolo vo vsetkych spravach ... tie novaky boli uz pred tyzdnom

cicimon
1. mar 2010

caute,
tak ja som bola na poradni, zatial vsetko ok, len robili nejaky ster, tak sa o tyzden po vysledky. A mam aj papier na matersku 🙂 Som sa pytala aj na to maznesko a zelezo - ze sa moze brat az do porodu
A 22. na poradnu na Antolsku

inac - co sa tyka zuzky a Kramarov -celkom ma to prekvapuje, hlavne ked kazdy tak vychvaluje tie kramare, ake su super = tak toto mi ako super pristup nepripada...

juliap
1. mar 2010

my mame dnes od rana konecne krasne pocasie, vcera sice svietilo slniecko, ale fukal priserny vietor, tak idem dat nieco poprat, nech schne ... 😎

zuvinka102
1. mar 2010

no aj mne Zuzka pisala, ze ju mozno aj poslu domov, lebo som ju chcela ist pozriet nakolko idem dnes na kramare..

fleury
1. mar 2010

tak to je dobre, zuzka ma o chvilu termin a ze naco tam lezi. Mna by moj dr pre zmenu vkuse preventivne supol do nemocky, aby sme nieco nezanedbali. To uz clovek nema slov..

ja som sa dnes zobudila prvykrat s takym pocitom kludu, ze uz sa nemusim bat o malu, zeby mi malicka nieco naznacila? 🙂))

zuvinka102
1. mar 2010

no ja na kramare chodim od zaciatku tehotenstva a vazne som sa s takymto pristupom nestretla, ale mozno je to aj preto, ze my vzdy mm stal za chrbtom aj ked som bola na pohotovosti..

fleury
1. mar 2010

janka a co kocik, uz vies aky chces kupit?

susanita555
1. mar 2010

no tak som vas konecne docitala a drzim palce aj zuzke aj tantamke 🙂 dufam,ze to dobre dopadne v oboch pripadoch 🙂

fleury
1. mar 2010

sus ako bolo v tatrach?

susanita555
1. mar 2010

ahoj fleury bolo super az nato spanie 😒 doma je doma 😉 sice uz ani doma sa bohvie ako nevyspím ,ale vždy je to o nieco lepšie ako na cudzej posteli

kika29
1. mar 2010

práve mi oznámila kamoška že porodila dievčatko a termín mala až 17.3. No to je dnes tá najkrajšia správa akú som mohla dostáť. 😀

fleury
1. mar 2010

sus tak aspon si si oddychla a zmenila vzduch 🙂

kika29
1. mar 2010

sranda je že ešte doobeda v čera bola u mňa a nič nenasvädčovalo tomu že by mala nejaké bolesti alebo že by sa blížil pôrod. A v noci už malá Tamarka bola na svete.

susanita555
1. mar 2010

kika tak kamoske gratulujem 🙂

fleury
1. mar 2010

tak taky porod by brala kazda, nic nic a zrazu sup 😀

zuvinka102
1. mar 2010

no ja sa dnes v praci asi unudim.. este, ze mam skratenu pracovnu dobu dnes..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre