Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
10. mar 2010

ja som tie hoemopatika brala a do vtedy som sa ako tak otváraal potom ma to užnabavilo nedovolili mi vôbec piť bola som smädná berú sa na striedačku každých 15 min tak som už nechcela a otvarania sa spomalili stoja okolo 2 eur teraz ich brať budem ale asi zase nie celý pôrod

denisa1111
10. mar 2010

Vcera vecer som mala ze vraj opat kontrakcie,ale ja som nic necitila,to len ten blby zaznam ukazoval,a malicky ma moc nizko hlavu,ale bodaj by nemal ked sa nohami odtlaca od rebier🙂nech ma tu pekne predopuju a potom budem este aj prenasat,tovie ci mam aj dobry TP.

marika1902
10. mar 2010

Ahojte kocky zas sa hlasim po strasne dlhej dobe ale od vcera som konecne aj ja na materskej dovolenke tak si to konecne idem uzivat 😀 aj ked moj Kubko bude asi strasny spratek lebo uz teraz mi tlaci na nervy 😅 cize ledva chodim duf 😕 m len ze sa to nezhorsi lebo kazdy krok je pre mna utrpenie a to som sa tesila ako budem chodit na prechadzky

Baby ja som este nezacala ani len s pranim veciciek nie to este so zehleni 🙄

marika1902
10. mar 2010

Baby a naco su dobre tie homeopatika?

stanusa
10. mar 2010

fleury a ako ti vyšli?

denisa a podľa čoho máš TP?

marika si tu nebola strašne dlho, tak vitaj späť 😉
na zaseknutý nerv mi pomol teplý termofór, nevedela som poriadne chodiť dobré 2 týždne, lekár povedal že je to od chrbtice ako tlačí bábo.

marika1902
10. mar 2010

No akurat mi volala kamoska ci sa nejdem prejs takze trochu sebazaprenia a ide sa ale asi tam bude zima brrrrrrrrr 😀

aktakk
10. mar 2010

Denis- tak to si pekne napisala, ze sa odraza od rebier 😀 .

Ahoj Marika- no tak si pekne uzivaj MD, ja som nabehla hned s pranim a upratovanim a teraz uz len viacmenej odpocivam. Homeopatika kocky kupovali na ulahcenie porodu, na mliecko po porode atd...

vejula
10. mar 2010

hmmm tak kuknem aj tu v Za po nejakých homeopatikách. Uvidíme či zaberu 😝

Deni tak malému sa už chce kukať na svet zzvonka, hej???

Marika uži si MD.... A to pranie stíhaš 😉

fleury
10. mar 2010

denisa tak snad prenasat nebudes 🙂 Aj ked stava sa, ze baby co pustia po lezani z nemocnice pre predcasny porod potom veru aj prenasaju..ja som rada, ze som sa vyhla tym nonstop magneziovym infuziam 😝

marika1902
10. mar 2010

no uz som skusala teply kupel aj sprchu ale zatial mi to nepomohlo 🙄 ale buduci tyzden idem do poradne tak uvidime ale aj ten termofor vyskusam myslim ze svokra ho ma tak hadam mi pozicia 😎

marika1902
10. mar 2010

idem na tu prechadzku vy zatial popiste co najviac o tych homeopatikach 😀 aby som bola aj ja mudra a trochu si ulahcila porod 😀 lebo uz sa mi o nom aj sniva ale to asi od strachu 😖

stanusa
10. mar 2010

som na ňom sedávala skoro v kuse 😀 , prešla som tak do vedlajšieho obchodu a späť a už som bola ko 😝

dejna3
10. mar 2010

mne už asi začínajú účinkovať atb (už bolo na čase 😝 ) ... necítim sa ešte o.k., ale aspoň nie horšie ako včera, lebo doteraz to bolo fakt zo dňa na deň horšie.... cítim, že som veeeeľmi zahlienená, v ušiach mám zaľahnuté, bolí ma hrdlo a celkovo som slabá... dnes ešte budem odpočívať a zajtra už asi začnem konečne aj ja triediť nejaké mini vecičky a poperiem aspoň, čo - to pre začiatok 😉 ak budem vládať, večer si pobalím tašku do pôrodky

fleury
10. mar 2010

stanus neviem ani, lekarka povedala, ze su v norme, tebe vysli zle?

stanusa
10. mar 2010

dejna tak aspoň malé pokroky v liečbe, do pôrodu nech si úplne fit 🙂

tak idem ja na to žehlenie, aspoň trošku 😖

stanusa
10. mar 2010

fleury ako som bola na sone, tak mi odporúčal urobiť tie testy
v piatok idem ku svojmu gynekológovi a zoberie mi na to krv, ale vraj sa bežne nerobia...len niekedy na začiatku tehu

aktakk
10. mar 2010

Juuj baby, mna tiez bolieva tak chrbat, ze sa neviem usadit, a prechadza mi to aj dopredu do hrudnika...Ja neobsedim ani 5minut.
Ja mam zo vcerajsej prechadzky este stale flaky po tvari.

zuzana1971
10. mar 2010

ahooooooooooooojte pozicala som si od jednej notebook lebo sa tu uz zblaznim 11 dni 😝

uz som mala rodit 3x, stvrty tento piatok a nakoniec ze buduci tyzden 😝 , najprv ma chceli pustit este domov, kedze ma nepustili tak ratam, ze fakt najneskor v pondelok, utorok rodim 😝

idem precitat aspon cast prispevkov dozadu

lucinka1104
10. mar 2010

ahoj zuzka no držím palcenech to už maš za sebou a Maxíka pri sebe

fleury
10. mar 2010

stanus mne ich robila endokrinologicka, lebo ja som napchata liekmi od zaciatku tehu uz..nech ti vyjdu ok 🙂

seuska
10. mar 2010

Baby chcela by som dat teraz este vyvarit flasky a cumliky, ale nemam sterilizator tak to chcem vyvarit v hrnci... to tam mam hodit ked zacne voda vriet? a kolko to mam nechat prevriet? ..dakujeeeem za rady..

fleury
10. mar 2010

ahoj zuzka, tak nech ti to rychlo zbehne, aby si uz coskoro mohla mat maleho v naruci 🙂 Uz ti povedali ako budes rodit?

dejna3
10. mar 2010

seuas, nieeeeeeee... daj to do studenej vody, aby to bolo ponorené a nech to pomaly začne vrieť..., keď to bude vrieť, nechaj to tak cca 2 - 5 min. a odstav z platne

zuzka, držím palce 😉

zuzana1971
10. mar 2010

no asi cisdarsky, dufam...uz som pocula viacere nazory za posledne dni, tak uvidim 😝

neozvala sa este tantamka po porode?

kika29
10. mar 2010

seuska stačí len pár minút ked začne voda vrieť vyvárať nie dlho.

zuzka jééé super že si sa ozvala 🙂 no tak skôr ťa nechceli vziať a teraz ťa nechcú pustiť no myš maš majú v tej nemocnici 😒

seuska
10. mar 2010

Dejni dikyyyyyyyy 🙂 urobim tak ako mi kazes.... sak si predsa len skusenejsia...

Jej Zuzi ahojky. Tak drzkam palce... Tamtamka sa mi ozvala dnes, ze ma bolesti, ale inak je ok aj ona aj Gretka...

fleury
10. mar 2010

pre teba je uz lepsie, ze si ta tam nechali ako by si mala zase absolvovat taky pohotovostny vikend ako naposledy 😝

stanusa
10. mar 2010

zuzana držte sa 😵 je to fakt zaujímavé čo tam lekári nacvičujú, ale aspoň si pod dohľadom...ťa nepustia do pôrodu už domov? a kto sa ti stará o kocúrika?

vejula
10. mar 2010

Jej Zuzi, vitaj 🙂 Tak to teda ešte v tej nemocke musíš chvílku vydržAť. Ale tak kvôli maličkému sa to určite oplatí 😉

Aktak mna tiež hrozne bolieva chrbát v poslednom čase... Ani sedieť ani ležať, no hrôza. Snad to ešte nejako ten mesiac vydržím 😝

tarinka333
10. mar 2010

Ahojte dracice (pomenovanie podla toho, ze ste dnes zapisali zas vela stran!!!).
Kym nezabudnem - k monitoru dychu: my sme ho aj vyskusali. mame Angle Care aj s elektronickymi pestunkami. Dali sme ho na rosty postielky a na to cca 8 cm matrac. A viete co? Ked zacalo pipat, manzel polozil velmi jemne svoju ruku na spodny roh matraca (tam ta podlozka nebola a bola dost daleko od miesta, kde sa mm dotkol matraca v postielke) a ono to hned zareagovalo a prestalo pipat!!!

Dnes som bola na poradni, takze vsetko v poriadku. Krcok uzavrety, babuliatko dole hlavkou, akurat ze je uz relativne nizko, co citim, hlavne, ked chodim, bral mi vyter na streptokoka a najblizsia poradna 15.3. v Saci uz v porodnici, cca okolo 10.00 tam mam byt.
No a okrem toho, som dosla domov a co nevidim... som kus krvacala, tak som hned voalal dokymu - sak pre istotu - a vsetko ok, ze to len po vysetreni.

Seuska, idem aj ja na to poucenie epi. to ako prebieha? Sa zapisem a ma zavolaju, ci ako? LEbo mam rozvrh hodin, ako ordinuju.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre