Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
11. mar 2010

ja mam zase chut na palacinky, mm bude rad 😀

grekyna23
11. mar 2010

ma mame bryndzovu polievku a kuraciu babovku (kuracina pecena v babovkovej forme so vsetkym moznym-vajce, slanina,salama, syr, klobasa...) so zemiakmi 😉

fleury
11. mar 2010

pri pohlade z okna uz zacinam verit predpovediam, ze na velku noc bude este sneh 😝

fruchtbar
11. mar 2010

demikat.....dala by som si,bryndzu mam este zmrazenu....hladna som ako vlk! 🤐

fruchtbar
11. mar 2010

unas asi tiez,napadalo hojne,aj na snehulaaaaka!

fleury
11. mar 2010

frucht a ako to vyzera u teba s tym datumom 13.3.? sa ti to blizi 🙂))

civavava
autor
11. mar 2010

☹ ☹ ☹ ☹ sk...e pocasie....dnes mm nedojde,je to nebezpecne autom, cez cele Rakusko a Nemecko, vraj strasne nasnesilo, aj na SK...ma drbneeeeeeeeee ☹ ☹ ☹

inak dobre ranko 😔

cheerlady
11. mar 2010

ahojte kocky,k tomu snehu-mm sa so mnou vcera hadal,ze snezit urcite nebude a dnes som ho zobudila so slovami: "zlatkoooo,pozri sa ako je dnes kraaasne!" 😀 😀 😀

inak predvcerom na poradni nic extra,CS mam 4 ale neposlal ma ani na prietoky,tak neviem,ci ma cakaju az pri prijme 😒

cicimon
11. mar 2010

caute

tak zas tema jedlo - ja idem varit sosovicovu polienku, nech mame tak na 2 dni a zajtra nemusim varit 😀
akurat som pustila dalsiu pracku a idem zehlit tu vcerajsiu

fruchtbar
11. mar 2010

no zajtra idem do nemocky,obhliadnut "vanu",sono,CTG a co jaaa viem,co vsetko,tak mi hadam aj viac povedia...som zvedavamaky je maly velky !
a ze sa to blizi,to citim,dokonca mi aj brusko zacalo niekdy tvrdnut,co mne sa nestavalo....maly strasne klesol,tlaci na nejake nervy,ktore vystreluju bolest do stehien,chodim akoby som bola telesne postihnuta !

Ved uvidime,ci to vyjde,ja som si tento datum vymyslela,lebo sa mi paci.....budem sama len cumakovat 😕 ,ked sa to ozaj podari....
Ato mame ist v sobotu do Salzburgu na vystavu aut,tak teraz neviem,ci mam ist alebo nie !!!! 😀

fleury
11. mar 2010

civi je tu fakt blbe pocasie, ale snad sa vylepsi uz coskoro a vy budete splou 😉

grekyna23
11. mar 2010

civi, tak to mi je luto, ale bezpecnost je prvorada...

fleury
11. mar 2010

frucht rozhodne chod!!mozno ak tam porodis, dostane maly auto 😀

jankako
11. mar 2010

dobré ránčo...tak nervy zosnehu mám aj ja..kua.. 😠 😠 😠 to čo je toto???
kraviny sa mi snívali v noci o porode,ale zabudla som čo presne..neviem či sa mi to snívalo,ale mala som zase nejake kontrakcie..ale či ozaj,neviem...
mne ako začalo rásť brucho od vikendu..som už jak disco gula...a aká som stále hladná príšerne..hrúúza.

civavava
autor
11. mar 2010

ja viem, ze bezpecnost je prvorada...ale uz som sa taaak tesila....no nic, treba vydrzat ☹(

ja budem mat na obed segedinsky, co navarila min. tyzden moja mamina, vyberem z mrazaku 🙂

frucht, tak drzim palce, nech ti 13.3. vyjde!!! 😀

klongova ahooj, dufam, ze si OK! my sa tu vsetky drzime zatial, ale mame uz 2 aprilove babatenka na svete

😵 😵

fruchtbar
11. mar 2010

segedin....hmmmm,baby ja tu zasaliem....od hladu....dala by som si aj ten,ale nemam mäsko a v tom pocasi neidem nikam !!! 🤐 uz sa citim ako mucenik....

Civi,uz dnes v noci sa pocasie upokojit a zajtra budu cesty isto zjazdne,hlasia akolo nuly,plus 2 °C...coskoro sa uvidite.....aj u nas uz len posnezieva 😉

Fleu,to by nebolo zle,budem sa zdrziavat pri mercedesoch,porsche,audi.... 😀

stanusa
11. mar 2010

ja dnes varím guľáš, jednoduché a vydrží aj na zajtra
u nás to vyzerá, že ani neprestane snežiť

frucht nechcem ťa sklamať s tým dátumom pôrodu, ale chlapčekom sa vraj veľmi von nechce, ale zajtra ti povedia ako ste na tom a budeš sa môcť aj rozhodnúť či pôjdeš do Salzburgu

civi nebuď smutná, veď on príde za vami 😉

cicimon ako tlapky? ja som dnes horko- ťažko zazipsovala čižmy 🙄

susanita555
11. mar 2010

teraz by mal nasledovat nejaký chlapček kedze uz mame 2 dievčence tak uvidime zatial su dámy v presile 😀

fleury
11. mar 2010

dievcata sa ponahlaju, typicke zeny, zvedave su ako to tu vyzera 😀

stanusa
11. mar 2010

mne sa málokedy sníva, ale v nedeľu som snívala s jednou ženskou z mojej roboty. a v pondelok bola prvá koho som tam stretla a povedala podobné veci ako v tom sne.

seuska
11. mar 2010

Fleu nestras s tymi narodkami, mala ma este cas, sak vies ze je som z tych "poriadnych" co este nie su pobalene a nemam nachystane veci pre malu...... Kokso to by bola haluz, ze by som dosla do poradne a uz by som aj porodila... 😀 ale z tej cesty jak sama pojdem v takomto pocasi je to aj mozne ze porodim 😉

Civi hmmmm 😒 to mi je luto ze mm nepride jak ste ti naplanovali.... no ale snad jeden dva dni a budu cesty prejazdne a mozete sa mojkat 😉 A aspon si nacvicis pecenie torty na necisto....

zuvinka102
11. mar 2010

ahojte.. no tak sneh je aj u nas ale nastastie len na autach.. lebo ja obujem uz len tenisky a to tiez ledva, ledva.. inac sa velmi vytesujem s kocika vcera sme ho boli zobrat.. ako obchod aladin mozem odporucit su ta velmi milucky a ochotny ved nas cakali az do 20hod. a mali otvorene len do 18. mm aky bol nadceny z kocika tak kupil aj klokanku pre drobceka, takze uz nam chyba len vanicka alebo cely prebalovaci pult dokopy s vanockou neviem ako sa mam rozhodnut.. lebo pult nam moze dat mm bratranec.. takze tazke rozhodnutie..zachvilku pridam fotky lukaskovho fara... 😀
a pripajam sa ktym co zle spinkaju, este k tomu mm bol zo sna moc ukecany tuto noc tak to bola zabava.. 😀 😀

civavava
autor
11. mar 2010

aj tortu som spravila nakoniec, uz ju musim len zaliat polevou, tak snad vydrzi nieco v chladnicke ☹

babule ako sa robi ten vodny kupel ci ako sa to vola, kde treba roztopit cokoladu na varenie????

stanusa
11. mar 2010

civava robím takto: zohrejem vodu v hrnci a do nej dám druhý menší hrniec s čokoládou a maslom

civavava
autor
11. mar 2010

stanus dakujeeem! nemala som fakt tusaka, ako sa to robi 😉 dakujem este raz

michalag
11. mar 2010

tak som uz doma 🙂

civi, presne ako stanus, len to urychlim rychlovarnou kanvicou 🙂 a v podstate na to velmi nemusis davat ani pozor, len obcas premiesat

fleury
11. mar 2010

seus zajtra tu hlasia zase snezenie, takze davaj bacha na ceste 😉 A tie veci si radsej pobal a maj ich uz v aute nikdy nevies 😀 😉

stanusa
11. mar 2010

zuvinka my máme osobitne stojan s vaničkou a prebalovací na postielku, ale drži dobre aj na komode.
kúpať budem v našej malej kúpeľni, takže celá sada by sa mi tam ani nezmestila
ináč kolegynina sestra to mala dokopy a chválila si to

stanusa
11. mar 2010

seuska v pondelok idem na poradňu a vážne uvažujem, že beriem so sebou aj tašky do porodky, aby sme sa nemuseli trepať dvakrát

fleury
11. mar 2010

ja hlasim dalsi uspech v baleni, pribalila som si hroznovy cukor a zuvacky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre