Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martaina
11. sep 2009

Ak máte anémie nereagujúce na liečbu zisťovali vám či nemáte náhodou celiakiu? Býva to dosť bežné.

klongova
11. sep 2009

roxi - u nás je to podobné malý ja taký môj maznáčik no snažíme sa mu nejako vysvetliť že príde bábo a nebudem mať toľko času ako mám teraz. Chodí do škôlky takže aspoň aká taká kompenzácia byť s dvoma celé dni sama doma asi to nezvládnem. V podstate aj preto máme druhé bábo, lebo muž mal problém so Samkovým mojkaním no ak to bude chlap bude asi dosť sklamaný pretože on chce dievku čo zase ja nemusím tak sa necháme prekvapiť.
🙂

lubiku
11. sep 2009

martaina nie nezistovali mi ci nemam nahodou celiakiu, podla mna by sa taka choroba prejavovala urcite aj poruchami zazivania. U mna to lekari pripisuju skor tomu, ze som 4roky vkuse kojila a som "skoro stale tehotna" 😀

klongova
11. sep 2009

lubiku - počúvaj nič v zlom no ty si ako stroj na deti, ja si neviem predstaviť že by som mala toľko detí. Ja som vždy chcela len jedno a dosť. Teraz príde druhé to je ešte v pohode no 4 deti to je už riadne silná káva. Ako to prosím ťa všetko stíhaš mám aspoň trochu času aj na seba ? Alebo máš super muža, ktorý keď príde domov z práce stará sa o deti a ty máš leif. 🙂
Obdivujem ťa že si sa na to dala ja by som to nezvládla a hlavne v dnešnej finančnej situácií. Klobúk dole pred ženami ako si ty.

klongova
11. sep 2009

Chcem sa spýtať ako je to s tou tabuľkou kto to eviduje nechce sa mi zháňať 10 strán dozadu. Chcela by som len vedieť koľko nás je.

civavava
autor
11. sep 2009

ahojte kocky konecne som sa dnes dostala na net, tak boli sme na UTZ, malinke sa hmyrilo a hybalo rucickami a nozickmi, raz aj otocilo hlavicku 🙂))))
Bol so mnou aj manzel, 1.krat videl nase mimi, bol velmi dojaty 😵
Mame uz 3,55 cm, srdiecko bije, vsetko je OK.

Dufam, ze aj vy mate same dobre spravy, nemam teraz moznost si vas precitat dozadu, ale po dovolenke to dohonim 🙂

Pekny den aj vikendik, nech sa mimisom dari 😉

klongova
11. sep 2009

civavava - gratulujem a teším sa s tebou že je všetko v poriadku a príjemnú dovolenku 🙂

lubiku
11. sep 2009

Klongova je to tazke takto to napisat, tak len v skratke. Muz je v praci od 7 do 19 kazdy den, detom a vlastne rodine sa venuje cez vikend. Ma vlastnu firmu, takze tam je cez tyzden skoro stale, no dokaze nas slusne zabezpecit, co tiez v dnesnej dobe nieje malo 😠 🙂
Ja mam svoje auto, rano povozim dceru do skoly a druhu do skolky a s najmladsou som doma. Dva krat do tyzdna chodim aj do prace(nechcem vypadnut zo svojho oboru a chcem byt medzi ludmi) a dcerku mi opatruje jedna studentka. Byvame v dome a snazim sa upratat si kazdy den nieco, no ak potrebujem a nestiham mam jednu pani, ktora pride a vugruntuje cely dom.
Moja mama aj svokra byvaju v tom meste ako my, takze nieje problem dat im na hodinku, dve opatrit deti a ja mozem vypadnut kam potrebujem.
Takze da sa, nemali by sme tak velku rodinu, ak by sme si to nemohli dovolit a bojovali v jednoizbaku s kazdou korunou. A inak mat tri deti je super 😀

klongova
11. sep 2009

To ti verím aspoň sa nenudíš no sú aj také ženy, ktoré proste chcú veľa detí a žiaľ nemyslia na to že raz tým deťom bude treba nejako pomôcť do budúcnosti. Tak to si potom naozaj dobrá keď to všetko stíhaš. Dúfam že sa na mňa pre tú otázku nehneváš len som bola zvedavá. Tak ti prajem veľa úspechov a hlavne veľa trpezlivosti s detmi. Naozaj ťa obdivujem popri tých detoch ešte stíhaš aj robiť a aj sa trochu o seba postarať. No je to aj o peniazoch a podpore zo strany rodiny. Pokiaľ tá nieje tak by to asi tak perfektne nefungovalo. Držím ti palce nech vám to vydrží čo najdlhšie. 🙂

lucinka1104
11. sep 2009

civavka gartulujem
lubiku maš nadherné deti najstaršia je riadna kočka 😵

ja by som chcela 3 deti no uvidím čiaj druhé bude také hyperaktívne ako luky 😀 😝

lubiku
11. sep 2009

Klognova v pohode 😀 , niekedy mam pocit, ze teraz som viac schopna spravit, nez ked som mala len jednu.

Lucinka aj Lukasko je riadny fesak 😎
No mas pravdu muz uz zahlasil, ze na diskoteku bude chodit s nou 😀
Ideme pre strednu do sklky, tak zatial pa,pa

kika29
11. sep 2009

ahojte. Ja som plátené plienky používala do v tedy kým trebalo baliť nožičky na široko. Potom mi doktor povedal že už môžem kľudne baliť do jednorázoviek. To pranie a žehlenie mi liezlo poriadne na nervy. Malá sa mi raz v noci zobudila z velkým žalostným plačom. Večer ked išla spinkať som ju prebalila a nebolo jej nič a v noci mala tak vyštípanú riťku že ked som jej natierala krémik chúďatko vrešťalo potom som definitívne prestála z plátenými plienkami.

avuka
11. sep 2009

stacy,moj rekord bol tlak pred mesiacom 80/50,doki povedala,ze malo pijem...co ma asi aj pravdu,ale zas odkedy som tehu,tak si davam bacha,aby to bolo aspon 1,5l za den,co moj drahy vypije na ranajky v praci,preto mi to trochu ohundrava,no ja v zime dakedy pijem len 0,5l denne,tak toto uz je u mna rekord a taham to uz vyse 2 mesiacov...dakedy ma boli hlava,ale tekutiny a castejsie mocenie mi pomahaju...

cheerlady
11. sep 2009

ahojte babule,no ja som si vcera vecer u mamy len tak zmerala tlak a mala som 90/62 😲 vzdy som mavala ukazkovy az pri hak sa mi zvysil,tak som u nasledne vysadila.ale som citala,ze v tehu je to uplne normalne a ze niektore tehotne mozu aj odpadavat,ale ze to nie je nebezpecne 😕
inak poslusne hlasim,ze dnes som hodila prvu tycku 😝 a to uz som si myslela,ze bude pomaly koniec nevolnostiam 🙄

ikushik
11. sep 2009

baby kde steee ☹ uz vikendujete??? juuj zuzka chybas nam tu ☹ prid cim skor, nemam s kym stresovat.. 😀
ale vazne,no ... dnes som sa riadne zlakla..mavam vytok, ale dnes nejako nabral na intenzite,...krv to nieje ale bojim sa najhorsieho 😢

lubiku
12. sep 2009

Dobre ranko! Vstavameee 😀

Tak deti nakrmene krupicou a pozeraju Bibi Blosberg. My mame tento vikend v meste jarmok, keby aspon neprsalo.
Musim si navarit na cely vikend a potom budeme uz len jarmarkovat.
Prajem vam pekny vikend 😎

tarinka333
12. sep 2009

Ikushik a aky vytok mavas? Myslim farbu... zlta, priesvitna a biela je v podstate v tehotenstve normalna, dokonca je v tehotenstve jeho zvysena produkcia.

ikushik
12. sep 2009

tarinka, vacsinou je biely,malokedy zlty..zlakla som sa, lebo v poslednom case uz nemavam ani priznaky..radsej zajdem na bud. tyzden ku gynekologovi ako mam doma stresovat..

avuka
12. sep 2009

iku,potial ti ten vytok nezapacha,tak bud uplne kludna,tarinka hovori pravdu.a ked nemas nevolnosti,tak bud len rada 🙂 mna uz presli,ale zas ma chytila "spava nemoc"🙂
klongova,ten zoznam tehuliek ma zuzanka1971 vo svojom albume,mala aj gajana,ale uz nema

kika29
12. sep 2009

lubiku a ty si odkial? aj máme jarmok tento výkend. bola som sa popozerať ale nič moc drahota. Čo je pekné je bud dosť drahé alebo mi je to malé ☹ .Ale kúpili sme malej stoličku drevenú s Mackom Puf malej sa páčila tak nech 6€ čert vezme.
Mužovi som kúpila perníček aj malej a sebe nič. Sestre varešky a lopáriky bude sa zariaďovať tak chcela niečo do kuchyne. Postupne jej niečo vždy kúpim aby potom toho nemala veľa naraz.

A ako sa dnes máte? Nevolnosti sú? Ja som trocha ráno mala ale len napínanie najedla som sa a prešlo to 🙂

Výtok je v pohede má to každá tehulka aj ked je to kus nepríjemné ale pretrpíme to. Pokial nič nepáchne ,nepáli alebo nesvrbí tak by to malo byť ok.

kika29
12. sep 2009

A zabudla som sa opýtať už niektorej začína byť vidno bruško? Narástlo aspoň trocha? Ja mám bruško každý to na mne hned vidí ale neviem či je to tehotenské alebo pacal 😀

stanusa
12. sep 2009

ahojte,
tak opat sa ozyvam, som vystavena z prace - akurat tak precitam co pisete, niekedy ani to 😝
Citala som co sa prihodilo zuzane, ale hlavne ze su v poriadku...

brusko som mala aj pred tehu, takze zatial to prave tehubr. ani nevidno, ale citim na rifliach na pase ake su uz tesne, nepohodlne.
mam posledne dva dni take svrbenie tam dole, vytok zatial v norme...mala by som ist za lekarom?

tarinka333
12. sep 2009

ikushik, biely vytok mam aj ja, dokonca po prehliadke u gyn. mi gynekolog napisal, ze male mnozstvo bieleho vytoku nasiel, ale ze je to uplne normalny nalez v tehotenstve... Takze sa nemusis byt... vytok mam stale, ale uz ho neriesim 🙂
Inak kika29, mne uz zacina byt vidno brusko, mam pocit, ze mi maternica akoby nadvihla zaludok a ten sa mi teraz tak vyduva, ze mam normalne teho brusko, hehe, no je to uz vidno 🙂

kika29
12. sep 2009

no aspoň niekto. už som si myslela že to len ja som nejaká divná. tiež mám tak od žalúdka vyduté bruško oblé. veci su mi tesné behám len v teplákoch. neviem si nikde kúpiť niečo volnejšie. na bruchu by mi bolo dobre a na zadku velké. u nás nemám velký výber samí číňan 😝
Nemá niekto typ nákup cez internet ale nie niečo veľmi drahé. Nejakú stránku?

tarinka333
12. sep 2009

kika, veci cez net velmi nenakupujem, to mas ako katalogy, nechas si dorucit domov a zistis, ze to nie je dobre. Obzvlast teraz, ked sa meni cela postava. ja mam jedny vacsie nohavice, ktore mi pozicala svagrinka, ale inak uz som si kupila tehu nohavice, nie kvoli brusku, ale jednoducho, ci dam 700 Skk za vacsie nohavice, alebo 900 - 1100 za tehu a budem ich nosit az do konca, tak to uz je jedno. Ale tehu su ovela pohodlnejsie, netlacia na brusku, takze to je super.

stanusa
12. sep 2009

kika29 - chystam sa u vas kupit nieco na seba, lebo u nasich cinanov je este slabsi vyber ako vasich 😀

stanusa
12. sep 2009

baby a bruska nefotime?????

tarinka333
12. sep 2009

kocky? Kolko ste uz pribrali od zaciatku tehu???

gajana1
12. sep 2009

Ahojte baby mne je hrozne zleeeeeeeeeeeeeee.
A chcem poprosiť baby ktore dali udaje do tab. na plochu aby mi ich poslali do IP aby som mohla aktualizovať tabulku a nemam čas to hľadať

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre