Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
14. dec 2009

blondy no ved to, ze teba niekto soti, alebo ti ublizi a ked poveis ze si tehotna, tak este ti vynada, to je na tom to najhosrie 😠 ale primitiv zostane primitivom

blondy12
14. dec 2009

zuzka ani ja nejdem najprv som sa kvoli tomu s MM pohadala ze naco mi to je ...za tolko penazi..a ked som aj chcela tak nemali volno..teraz medzi vianocami a potom vo februari uvidim ci si nedupnem a nepojdem ..alebo v marci 😀

ja uz sa tesim na pondelok lebo konecne uvidim to male..a snad bude vsetko ok..naposledy bolo tak snad je mu tam dobre...uz aj vidno ze rastie brusko mam vacsie..

zuzana1971
14. dec 2009

ja uz idem spinkat, som sa uz par noci poriadne nevyspala, az ma z toho hlava boli a zajtra mam tehu poradnu a ten horror odber krvi do viacerych skumaviek, plus cesta v nastriasajucich busoch tak mi drzte palce
dobru nocku

cheerlady
14. dec 2009

zuzi my sme platili 63 eur a bol to fakt pekny zazitok,aj ked mi to cele prislo strasne kratke,ale bola to pol hodinka. tiez som si povedala,ze som za to mohla malemu nieco kupit ale na druhej strane ked sa zamyslim za co niekedy minieme peniaze,tak nelutujem-bude to pamiatka na cely zivot a ked sme si to teraz mohli dovolit,tak preco nie.

blondy12
14. dec 2009

inac nasla som tu detsku chuvicku ci ako sa to povie slovensky 😝 ...za 18eur niekde na nete celkom fajn cena mi pride..toto asi neskor objednam ale asi az ked uvidim kolko tak vyjde v polsku levo ked male bude na poschodi a ja dole tak to ho tazko budem pocut.......a radsej nech mam istotu..

zuzana1971
14. dec 2009

p.s. blondy ved dupni, ak mm plati 😀 , rozmyslam, ci si ja zajtra u lekarky nedupnem nech mi skontroluje na minutu maleho na ultrazvuku lebo sa mi uz prestava zdat, ze mi vobec nerastie brucho a to uz som v 7 lunarnom mesiaci 😝

cheerlady
14. dec 2009

zuzi ale inak sme po spravnosti v 6 mesiaci 🙂

blondy12
14. dec 2009

no zuzka co vies mozno patris k tym stastnym co pomaly nepriberu a este aj 3kg male porodia... 😀 vies ako niektore co pomaly v 8mom mesiaci zistia ze su tehu ...

no hej len neviem ci uz potom neskor to ma zmysel v tom februari ist na to 3D...nie je uz velke???neviem teda ale vsade hovoria ze take idealne je to teraz niekedy..a inac ked som MM ukazala len tak fotku z netu ako to asi vypada...tak on na to ako UFO 😖 a ja mu hovorim gratulujem otecko...cakate UFO co si mysli ze jeho je ine 😅

kamilakd
14. dec 2009

blondy vies no to bola pipenka ktora sa niekam ponahlala a telefonovala a slepa bola ona 😀 mne to prislo potom miesne ale je to o slusnosti ona by asi prevalcovala hoci koho 🙂

cheerlady
14. dec 2009

blondy vraj je to najkrajsie a aj najlepsie podmienky (mnozstvo plodovej vody,velkost babatka,atd) su okolo toho 25tt 🙂 a nic si z toho nerob,mm dnes kukal na ten monitor jak zarezany a z oci som mu citala,ze par krat nemal sajnu co to tam je 😀

kamilakd
14. dec 2009

blondy ja idem na 3D 7.1 vraj mozes do 29tt to stihas
dievcata idem aj ja do hajajjoviec paaa a neponocujte 😀

tarinka333
15. dec 2009

Ahojte maminky,
ja som tu nebola asi tyzden, vobec nebol cas, v sobotu sme boli v Miskolci pozriet nejake veci pod stromik a kupila som si vybavicku do postielky - 7 dielnu, to je prva vec, ktoru mam 🙂
Idem Vas skusit docitat, aspon zbezne, co som zmeskala 🙂

tarinka333
15. dec 2009

Hodila som do albumu nejaky zoznam pre zakladnu vybavicku, mozete look 🙂

adasik
15. dec 2009

Dobre ranko,
dnes ma nejak bolia kríže...cikala som 5x v noci, dufam, že obličky su ok...Som zvedava na výsledky glukozoveho testu, uvidiiime...
3D/4D sono sa robí od 25tt-29tt, ja idem 28.12-dufam, že malý nas nebude ignorovat
😉
cheer-pekne fotečky 🙂

stanusa
15. dec 2009

dobre ranko,
ked pozeram vase 3D tak sa uz veeelmi tesim na buduci tyzden, len dufam ze sa mu bude chciet zapozovat.

tarinka a tu sadu nedas do albumu?

malalady
15. dec 2009

baby teraz sa berie aj niekedy krv?? 😠

tarinka333
15. dec 2009

Stanuska, chcela by som odfotit, len momentalne sme ju odlozili do "perinaka" v nasej posteli, lebo ete nemame doma postielku 🙂
Chcem sa opytat, 3D/4D ultrazvuk, na ktory teraz idete, sa robi kvoli niecomu specialnemu, alebo je to len pre potechu rodicov? 🙂 Alebo je to ten morfo?

susanita555
15. dec 2009

dobre ranko zelam vsetkym kocky pozrite si toto akoze nadherneeeeeeeeeeee http://free.zoznam.sk/video/Roztomila-mala-spie...
😀 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
15. dec 2009

bo ja tam mám R-ko písane a to mám tam kde mi krv brala .. hm 😕

malalady
15. dec 2009

a či to bude tá hnusná sladka voda.. po ktorej odpadúvam??? 😠

adasik
15. dec 2009

tari-3D čko sa robí pre potešenie...a morfo sa robi tak okolo 22-23tt, tam doki poprezera vsetko, co sa len da-organy...dlžka, šírka, prietoky vody, srdiečko.....

malalady
15. dec 2009

a čo sa so mnou nebavíte?? zvlaštne.. ☹

susanita555
15. dec 2009

jeeeej tarinka ty si z kosic? az teraz som si vsimla 😉

stanusa
15. dec 2009

malalady doki nespominal, ze bude brat krv a to mam 30.12 poradnu. test na cukor budeme mat zaciatkom januara, ten ssa roobi do 28 tt.
berie sa aj krv, ale asi neskor.

robim referat pre mm, zajtra musi odovzdat...tak sa mi nechce

stanusa
15. dec 2009

este ma napadlo k tomu testu, ze u mojho gynekologa sa plati 7 eur, ked to chcem zadara, tak musim ist do internej ambulancie v nemocnici 😕

adasik
15. dec 2009

ozaj aj ja som platila-ale len 2,40eur...

malalady
15. dec 2009

stanusa.. no ja mám poradnu zajtra.. a tam mám písane R-ko.. a to som mala aj vtedy ked mi brala krv na treeple testy.. tak ja ti nevím.. tak asik to bude tá hnusná voda 😠

stanusa
15. dec 2009

pozeram do tehot. knizky na tie odbery a je tam aj 24 tt, potom 32 a 36
takze teoreticky ti moze brat krv aj na rozbor...ten moj sa na to asi vykaslal, budem si to musiet vypytat od neho!

adasik
15. dec 2009

malalady-nemam ponatia, ja som tam to Rko nemala...nikdy...zajtra uvidis...ale keby to bol ten gluk.test-GTT ma skratku, tak by ta doki dopredu upozornil, že rano nic nejedz a nepi a ja som musela doniest aj ranajsi moč...

kika29
15. dec 2009

ahojte baby 🙂 Ja zajtra tiež idem do poradne a čaká ma ten hnusný test na cukor 😝 Už teraz mi je z neho zle ked si spomeniem. Som zvedavá ako to dopadne že kolko budem mať cukor lebo som sa nejako rozjedla s tými sladkosťamy. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre