Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
3. mar 2010

Monva, no ja myslim ze by to malo byt kratkodobe iba...A moc si krvacala???

pipimiska
3. mar 2010

monva,ja mam krcok velmi citlivy,po vysetreni som nasla slipku aj od cerstvej krvi,ale potom uz len spinenie hnedaste az do druheho dna do vecera..asi to bude z toho vysetrenia,ale bala by som sa tak isto keby ze je to do cervene,to znamena ze je cerstvaa .. 😒

kika29
3. mar 2010

monva to bude podla mňa len z vyšetrenia. ja som tak raz tiež dopadla že som krvácala ale prešlo to. bola som aj na pohotovosti a dpktor mi povedal že mi len cievka praskla. malá bola v poriadku. do rána to pomáličky prešlo.

kika29
3. mar 2010

ja som mala čerstvú krv vtedy ale našťastie to prešlo.

monva
3. mar 2010

ono to bolo asi 4 hodky po vysetreni na intimke, bolo to hnedaste, take tmavohnede uz (asi sa to tam postupne pri chodeni tie 4 hodky zbieralo) a bolo toho dost

teraz mam od stvrtej poobede druhu intimku a na nej je len pruzok krvavy, no stale po wecku mam na toaletaku krvave zhluky v hliene, nie je to len krv sama, ale skor taky krvavo-hlienovy vytok, niekedy svetlo ruzovy, potom cervenkasty, no uz toho nie je vela.

sorry za detailny popis, no verim, ze ma pochopite, ze som na srubky. A to som uz od konca novembra nekrvacala ani nespinila, dovtedy som si s tym uzila az-az, aj lietanie po pohotovostiach. Asi mam tiez citlivejsi krcok a dnesny ster a vysetrenie k tomu prispelo. Pri Dankovi som take problemy vobec nemala, preto som z toho mimo.

kika29
3. mar 2010

pozri monva ked ťa to neprejde tak chod zajtra k doktorovi. mňa v tedy už nevyšetroval zo spodu len mi robil ultrazvuk či je placenta v poriadku aj malá. všetko bolo ok .
to že si na šrubky verým ja som sa v tedy triasla ako osika od strachu. aj ked mi doktor potvrdil že je všetko v poriadku som bola ešte vyplašená ukludňoval ma bo videl na mne že sa bojím.

dejna3
3. mar 2010

som prehladla, že ti dnes robili ster... tak to bude s najväčšou pravdepodobnosťou, kvôli tomu...

kika29
3. mar 2010

no idem ja spať tak dobrú noc baby 😔 zajtra som tu ako na koni 😀

monva
3. mar 2010

tiez si myslim, ze najviac ma "nasprtol" ten ster, lebo mi to bolo aj neprijemne pocitovo vo vnutri (vata na spachtli nasucho - ach joo 😠 ) ja by som tiez najradsej k nemu zbehla, len dnes sme k malemu volali moju mamu (ocino je v nemocke, je doma sama), byva cca 14 km od nas, dosla rano vlakom, my mame k mojmu dokymu 60 km (cca hodka cesty) no cesty su take rozbite, ze som pri kazdej diere mala pocit, ze porodim 😠 takze to cestovanie je pre nas dost narocne

dejna3
3. mar 2010

veď uvidíš, ako bude zajtra... ak budeš ešte krvácať, tak aspoň cinkni dokimu... mne bude brať ster asi teraz v pondelok... sa teším 🙄 😝

monva
3. mar 2010

dejni - no ved to je paradox, ze ja som sa na ten ster fakt tesila, ze budem mat istotu, ci nahodou nie su dole nejake bacile, ktore by babatku uskodili pri porode. Ani vo sne by ma nenapadlo, ze budem mat uplne ine starosti po tom vysetreni 😒

dejna3
3. mar 2010

monva, niektoré ženy, po takomto odbere krvácajú, aj keď nie sú tehu... takže snáď to bude ozaj len tým... už sa netráp, nemysli na zlé, aby si si aj pospala v noci a uvidiš, že zajtra bude lepšie 😉 🙂

monva
3. mar 2010

dejni - diiiky za podporu 😉 posnazim sa, dufam, ze sa to v noci zlepsi a zajtra mam naplanovane len lezat a vysivat (pre istotu) 😀

ozaj dnes mi doky zrusil magneziovy dopping, takze moj ukludnujuci vseliek 😀 mam postupne vysadit. Vraj nie je dobre prestat naraz, mam znizit svoje 3 tabletky na 2 a neskor 1 a do tyzdna postupne vysadit uplne. Bude mi za nimi smutno 😀 bol to taky psychosomaticky povzbudzovac

monva
3. mar 2010

baby fakt som rada ze vas mam a ze existuje tato diskusia, ste moja moralna opora - diiky 😉

dejna3
3. mar 2010

tak opatrne 😀 aby si nestratila nervy 😀 😀

mizulienka
4. mar 2010

ahojte, ja som z marcoviek, akurat som tu troska nakukla 🙂 chcem sa iba spytat, monva a nemoze to byt hlienova zatka, ked to je aj s primesou hlienu? neviem, iba tipujem...

stanusa
4. mar 2010

dobre rano tehulky,
vcera sme sli uz o 9 do postele a takto to teraz vyzera, strasim odkedy mm odisiel do prace 😝

inac ta zatka to moze byt, ale doki mi vravel ze ak bude krvacanie tak treba ist na pohotovost, nemusi to byt len zatkou...
dnes musim ist do sporitelne, drogerie a zdravotnickych potrieb dokupit veci po porode...uz prvy den na MD 😀 sa vytesujem 😀

michalag
4. mar 2010

Dobre ranko 🙂

moni, tak ako? dufam ze to uz preslo 😕 , daj vediet ako ti je? ... kludne to moze byt vysetrenim alebo aj zatkou, ta moze odist aj par tt pred porodom, ale to vies, no nespoliehala by som sa nato, ak si aj predtym krvacala tak mas to vnutro trosku oslabene a staci ak ti narucil nejaku cievku a uz ...

stanus, teraz strasis a ked sa malicky narodi tak budes rada ked si pospis 😅 😀

malalady
4. mar 2010

ahojte prajem krásne dobré ranko? vyhajané? 😀 juj ja som taka rada konečne som si dneska pospinkala fajne.. 🙂 bez toho aby som vstala unavená 😀 😀 😀 hm.. som čítala o vaších palacinkách ste mi narobili chute ach 😝 😝 😝

aktakk
4. mar 2010

Dobre ranko sa praje!!!

Monva, aj mne to napadlo, ze ak tam bol hlien, tak to moze byt hlienova zatka. A citala som, ze pokial nie je s certvou primesou krvi, tak je to okej..... A co dnes, je to lepsie????

Baby, ta hlienova zatka musi zakonite odist ako prva, ze? Ak mi teda neodtiekla hlienova zatka nemoze sa stat, ze by mi zacala odtekat plodova voda?

fruchtbar
4. mar 2010

dobre ranko,
ja robim dnes palacinky 😀 ,tvarohove s cokoladou a nutelove s bananmi...

Ako to vyzera vlastne,ked sa zatka rozpusti? 😕

stanusa
4. mar 2010

som pisala a vymazalo sa to 😠
miska pecenove testy sa robia osonitne, alebo to je z krvi co berie doki?
inac to nocne vstavanie k babatku si nechcem ani predstavit 😕

malalady vcera som mala straasnu chut, ale mame buchty na pare v chladnicke, tak tie musia skor

aktakk zatka to vsetko drzi zvonka, tak sa podla mna rozpusti prva...ale mozem sa aj mylit

stanusa
4. mar 2010

oprava osobitne

susanita555
4. mar 2010

dobre ranko prajem aj ja vsetkym 😎 dnes mame zasa slnecno

stanusa
4. mar 2010

dobre aj tebe 😎 , len to slnko u nas nieje

pozerali ste vcera spravy, ten meteorid co spadol - ze vraj pri Tornali no neverim tomu velmi

susanita555
4. mar 2010

no videla som to ako ho tam teraz vsetci hladaju 😀
jej stanus ty uz mas 37 tyzden 🙂 aj ja chcem mna maly tak tlaci na pravej strane ,ze neviem ako to dotiahnem do toho aspon 38 tyzdna uz nema kde rast podla mna

malalady
4. mar 2010

stanusa dá sa zvladnut stávanie k babu 🙂 😉 ja som sa rada s Tobíkom hrala a hockedy v noci ma chytila mania riadit 😀 😀 😀 haluz nie? 😀

malalady
4. mar 2010

inakšie baby už mate pokupene do nemocky? 😉 ja hej.. len nejak sa mi to nechce balit do tašky heheeee 😀 😀

aktakk
4. mar 2010

Frucht:

hustý hlien s prímesou krvi – je to takzvaná hlienová zátka. Zvyčajne sa tým začína pôrodná činnosť, ale stáva sa to aj o niekoľko dní skôr. Pokiaľ by táto „zátka“ mala sýtu svetločervenú farbu a podobala by sa skôr na krvavý výtok, kontaktujte svojho lekára, mohlo by ísť o zriedkavé predčasné odlučovanie placenty.

Stani, no tiez myslim, ze asi musi najskor to odist...

No tak u nas je dnes skaredo a este aj zima...to sa nestava tu na "zapade" 🙂

fleury
4. mar 2010

bre ranko,
tak ja nechcem provokovat, ale zas som zalomila vecer a spala som 9 hodin vkuse, ktovie ako dlho mi to este vydrzi 😀 tak ale nedivim sa, mala sa cez den tak vysanti, ze zakonite musi odkvacnut a ja s nou, dufam, ze takato bude aj po narodeni 🙂)
zas sa mi snivali haluze, ale tentokrat nikto nerodil, aj ked zase sa v sne mihla stanusa..stanus, chystaj si veci, ty coskoro rodis, uvidis 😀

seus tak vidis, dobre ze si zmenila porodnicu, aspon sa nebudes stresovat s epi, ci ti daju a pristup ludi stale potesi!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre