Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

klongova
21. okt 2009

baby kde ste čo všetky spíte - ako vám závidím ja som v práci. Čo by som dala za teplú postieľku 🙂

tantama
21. okt 2009

klong ty si dobrá že spíme🙂)) ja som v práci od 8 a pekne makám.... 😀 ale pravda je že ostatné asi sladko hajajú 😉

seuska
21. okt 2009

aj ja som uz v praci poslusne hlasim, ale este ranajkujem... co by som za to dala keby som vydrzala spat do 9:30 😀

civavava
autor
21. okt 2009

bre ranko kocky, tiez som uz v praci - od 8:45 😝

dnes idem do poradne, tesiiiim 🙂)

klongova
21. okt 2009

ja som v práci od 7.00 a je mi nejako dlho - mierne sa nudím nič sa tu nedeje. Už aby bolo 15.00 nech idem domov. Práve mierim do mesta idem tam niečo vybaviť a potom zas sem. Na obed som si včera urobila fliačky s kapustou tak sa na ne už teším no je esťe dosť skoro tak idem do mesta nech sa mi trochu minie

ludka140281
21. okt 2009

Ahoj kocky.Pridavam sa k vam.Snad si v aprili popiseme co to doma mame...nech to teraz vyjde.Som po 3 potratoch,ale zda sa,ze najhorsie je za nami.Tesim sa na nove kamosky,mozno aj kolegine do porodnice....este mesiac som na mat.dovolenke,Sarka bude mat 3rocky a potom rizikove tehotenstvo.....takze casu mam neurekom...prajem pekny dnik 😵

tantama
21. okt 2009

Ludka vitaj medzi nami aprílovkami.. po missede je nás tu viac a neboj teraz to isto dobre dopadne 😀 😀

ludka140281
21. okt 2009

dakujem .verim,ze to bude ok.teraz uz to malinke aj citim.Drzim tiez palceky

tantama
21. okt 2009

to je super.. ja ešte nič..už sa aj začínam báť.... ale hádam je to len taký lenivček 😉 uvidíme budúci týždeň idem na utz tak hádam je všetko ok

ninuska8
21. okt 2009

ahoj ludka, pozeram ze sme z jedneho okresu🙂

blahozelam k tehu, ja som tiez po dvoch potratoch ale tisko verim ze snad to teraz vyjde, tak sa drz🙂))

kika29
21. okt 2009

ahoj baby práve som prišla z poradne. brali mi krv na triple test. len som trocha sklamaná lebo som mu povedala že ma pobolieva okolo ľavého vajéčníka tak mi povedal že sa mi napínajú väzy rastom maternice ☹
ani ultrazvuk mi nerobil a ani ma nevyšetril. no dal mi Magne B6 premium. Beriete ho niekto? Na čo to je dobré?

civavava
autor
21. okt 2009

baby co vam brali krv na tripple, kolko skumaviek vam brali? mne 3 .....

kika29
21. okt 2009

mne dnes iba jednu skúmavku ale to je už druhé Triple. Prvykrát až ked mi brali krv až 5 skúmavky.

maxii
21. okt 2009

caute kocky, ja idem na tripple v piatok.....
ked mi robili prvy screaning v 12tt tiez asi 5 skumaviek...

kiwinka
21. okt 2009

ahojte 🙂 tak vysledky z krvy aj UTZ su dobre a zaradili ma medzi pacientky ktore nemaju riziko razstepu chrbtice a downoveho syndromu babetka,,tak apson nieco pozitivne! AFP za nami uspesne,,este morfologia 12November... a ked aj to dopadne dobre,,idem nakupovat vecicky uz... zajtra , pozajtra mam zas ebou prvy tyzden piateho mesiaca,,, myslim , ze budem v siestom ked bude morfologia a to uz vecicky kupovat mozem chichi :D a veeelmi sa tesiiim!
no idem si ja pisat diplomovku, tak pekny dnik tehulky a ziaden stres a vela odychu, aby sme to vsetky dotiahli do stastneho konca! a som dost zvedava ci sa s niektorymi stretnem na porodnici :P xi,,to by bolo miléé ! :D

vejula
21. okt 2009

Čafte kočky... No ja neviem či ten prvý test bol triple, čo mi robili na prelome 11/12 tt ale brali mi 5 či 6 skumaviek, a viem že to tam robili všelijaké testy aj na nejaké infekcné choroby a bohvie čo ešte a potom na prelome15/16 mi brali jednu skumavku - to je asi ten triple, nie? No ale výsledky ešte nemám, ale bohvie koľko trvá, kým sa to vyhodnotí...

kika29
21. okt 2009

vejula výsledky by mali trvať približne týždeň. aspoň mne doktor kázal zavolať o týždeň za výsledky a krv mi brali dnes. ani ty nevieš načo sa berie Magne B6 premium? v letáku som sa toho vela nedozvedela.

lubi44
21. okt 2009

ahojte babule,tak ja mam svoj prvy scan za sebou,male vrtelo ja slak,povedali mi,ze je akesi hyperaktivne,stale sa nam otacalo hlavickou 🙂 ,potom aj zadockom,ale nakoniec nam doki spravila peknu fotecku,vsetko je v poriadku,babenko tiez,aj mne vcera brali asi 5 skumaviek krvi a povedali mi,ze to su na testy ako downov syndrom atd a ze vysledky budem mat o 3 tyzdne,vtedy idem aj na poradnu,takze drzte palce,dufam,ze bude vsetko ok,sestricky su tu velmi mile,stravili sme tam doopy asi 2,5hod.tooolko otazok,ze az....inak trmin mam zatial 27.aprila 🙂 ,zabudli nam odmerat babenko,ale poveala,ze moze mat oklo 6-8cm
ludka vitam ta tu u nas,neboj vsetko bude ok 🙂

vejula
21. okt 2009

Kikuš, myslím žeto sa bere, proti nejakým sťahom maternice a nejakým krčom v brušku... Myslim že je to aby bola maternica v klude a aby bábo neodišlo skôr ako má...
A lubi no ja ked som bola na posledy na ultrazvuku, tak malé len tak ležkalo. asi spinkali, ale som radšej chcela aby tam čosi postváralo.... Ale srdiečko videl, tak ma ukluádnil že je všetko OK

fruchtbar
21. okt 2009

Ahojte babule....tak ja som vcera zazila svoju premieru v grcani-prepacte za vyraz!
Bolo krasne pocasie,tak sme si isli s muzikom zalietat (male 2-miestne lietadlo) a jak mi chcel z blizka ukazat ten hrad v Passau a kruzil nad nim ako hladny orol nad ubohou myskou....tal mi prislo taaaak zle a zvysok si uz asi viete predstavit 😖 aj som sa trochu hanbila!

fruchtbar
21. okt 2009

Krce v maternici mam aj ja,ked sa v noci pretahujem,tak to naozaj boli,ale to to malinke asi rastie,nejako si z toho hlavu nerobim.......
Vy vsetky testujete a tesite sa z vysledkov,tohoto som ukratena,ja si to uzijem az pri porode........dufam,ze v dobrom! 😉

Prajem vsetkym pekny den..........dnes urobim pre muzika romanticku veceru pri svieckach (hribovu omacku),lebo ho velmi lubenkam a potom ho nehanebne zvediem!!!! 😀

fruchtbar
21. okt 2009

Apropo,ja sem chodim sem tam ,bo mam malo casu,ale dufam,ze sa mate vsetky dobre a ste stastnunke a uzivate si plnymi duskammi tych drobcekov a rodinneho stastia!

posielam vam par smailikov 🙂 😀 😉 🙂 😀 😉 🙂 😀 😉 🙂 😀 😉 🙂 😀 😉 🙂 😀 😉 🙂 😀 🙂 😉 😝

roxi
21. okt 2009

ahojte,
kika - ja som brala Magne B6 počas prvého tehu, odporúčajú to, keď sú nejaké bolesti v podbrušku, prípadne ak začína tvrdnúť bruško a pod., vraj to ukľudňuje maternicu, ale neboj, berie to veľa báb, lekár ti to zrejme odporučil preventívne, ak bude všetko ok a nebudeš mať žiadne krče a pod. tak sa ho spýtaj, či to ešte máš brať, ja som to brala asi 5 mesiacov, bábu to neuškodí a na teba to pôsobí ukľudňujúcu,

ada_april
21. okt 2009

Ahojte baby,
Ludka ak sa mozem spytat, v ktorom tyzdni doslo u teba k tym potratom? Ja som tiez po jednom, ale ten bol v 11 tt a hovorim si, ze teraz to uz musi byt v poriadku.

ada_april
21. okt 2009

A viem ze by si tehotne nemali velmi doma robit kupel, ale vcera mi bola taka zima, ze som si taky kratky vychutnala - asi 10 min., ale dnes sa citim ako mechom buchnuta.. nejaka prispata a unavena.. Vy s tym nemate skusenosti? Nebyva vam po kupani takto divne?

roxi
21. okt 2009

stacynka - tak vidím, že aj vy to máte s malým veselé, moja sa síce nebije, teda ak jej niekto chce vziať hračku s ktorou sa hrá, tak to si zas vykričí, jeden čas pekne požičiavala hračky, ale zas ju to prešlo a je z nej sebec, no hádam to bude čoskoro lepšie 😅

roxi
21. okt 2009

ada - vo vyššom štádiu tehot. sa vraj nemá kúpať vo veľmi horúcej vode, ani sa sprchovať horúcou vodou - môže to urýchliť pôrod,
ja som sa počas predchádz. tehot. často kúpala a nevadilo mi to, ale nedávala som si prihorúcu vodu, teraz nejak nie je čas si to vychutnať

lubi44
21. okt 2009

no teda fruchtbar,ty si ale romanticka 😀 ,tak prajem pekne zvadzanie 😀

susanita555
21. okt 2009

Pekny den prajem vsetkym 🙂

ada_april
21. okt 2009

Dakujem Roxi - asi je to teda aj dost individualne. Ale vidim, ze po prvom dietati sa nebudem takymito otazkami ani zaoberat:0 kedze asi nebude kedy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre