Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
26. jan 2010

dobre rano babulky,

ja idem dnes do poradne a aj na velky UTZ, tak sa uz tesim, ze uvidime miminko, ide so mnou aj manzel 😵

ozaj, treba prat aj plachtu a tie sady do postielky? /hniezdo, baldachyn.../?

niekto sa vcera pytal, na kolko stupnov sa perie - ja som prala zatial vsetko na 50-ke... 😉 ale pytala som a kolegyn, nieotre prali len na 40ke...

zuzi, veru som rada, ze som s tym pranim a zehlenim uz zacala, este vladzem relativne a aspon budem mat neskor pokoj
🙂

cheerlady
26. jan 2010

stanusa a kedy ti to ma prist?

stanusa
26. jan 2010

civava tak sa drzte 😉 som zvedava na vasu vahu
pytala som sa na pranie, lebo na obleceni je doporucene pranie pri 40, tak ci nepokazim ked pridam 10 stupnov

cheerlady dnes som objednala, ale novy tovar dostane buduci tyzden

civavava
autor
26. jan 2010

stanuska, dakujeeem 😉

mne sa pri tom prani nic nezmensilo, ani nepustalo farbu, a to som prala na 50ke aj take veci, /a dost vela/ co na nich pisu 40...tak smelo do toho 🙂

cicimon
26. jan 2010

ja rozmyslam, ze bude stacit prat asi na 40, ved tie veci nie su spinave...to az potom ked budu ogrckane a tak, potom na 50 alebo vyssie 🙂

seuska
26. jan 2010

Martinka podla mna je dobre mat stahovacie bocnice na postielke. Ta moja to nema, ale nevadi nejak, uvidim v praxi ci to je problem, alebo nie. Postielku som objednavala z:
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-posty...
a vysla na 55 €.

cheer pozicaj tiez bundu od dakoho ako Martinka hovori, ja som uz volala segre tak vraj nejaku ma, na dva mesiace sa ti neoplati kupovat.

Blondy na UA ideme o 2 tyzdne v sobotu. Uz som nazhavena na ten kocik, dufam ze ho budu mat, lebo ma porazi! Aj ked je zima, ale uz sa mi aj tazko chodi a vies ako to na UA si cely den pomaly v terene, tak nechcem to odkladat ak by nahodou daco vyskocilo...

Tantami 😀 ze jahodova pena. Ja ti to tak zavidim, som povedala ked to bude dievca tak bude stale v ruzovej 🙂 mne sa to strasne paci a hlavne znacka hello kitty....

Civavka drzim palce na veeelkom UTZ. Aj ja mam dnes poradnu a asi UTZ a v piatok som objednana do KE na 3D UTZ tak sa tesiiim aj manzel tiez pojde so mnou....

No o priberani sa nebavme, prave som sa vazila a od zaciatku tehu 17 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sice ja som vysoka ale aj tak je to brutal..... zabijem sa ked mi chutiiiiii??? Myslim ze Lubkamilk je tak nejak na porovnanie so mnou v tejto vahovej kategorii...ci?

stacynka
26. jan 2010

ahojte baby,
no tak ja som teda daleko za vami, lebo ja som schudla najprav 4 kila a potom som strasne pomaly zacala priberat, takze v podstate od povodnej vahy som pribrala asi kilo, ale aj tak mam aj ja problem s bundou, ale mama mi slubila ze mi pozicia kabat co ma taky do A strihany tak kupovat nemusim....
chcela som reagovat na nejake veci ale uz som to aj zabudla....
dnes idem na vytery kontrolne tak som zvedava ci som sa tych streptokokov zbavila ☹ 😒
inak zajtra oslavujem stvrtrocnicu, ked som mala takych patnast tak som si myslela ze take 25 rocne baby uz su take starsie 😀 😀 😀 a uz je to tu a ja mladica 😉

stacynka
26. jan 2010

😀 to malo byt ze strvtstorocnicu 😀 😀 😀 😀 sak pohoda.....chapeme sa....

lucinka1104
26. jan 2010

tak mysme po pradni mala sa ma k svetu všetko ok ja som za psoledné 3 tt pribrala až 3 a pol kg čiže spolu 7,5kg
veľký UTZ mi bude robiť až o mesiac ukončený 33 tt

gajana1
26. jan 2010

Ahojte kočky tak mi sme včera boli na UTZ pri inemu Dr. lebo tomu môjmu som nejako neverila a aj to ukazalo že čakame 2 dievčatka
civavava môžeš pridať dievčatka do tabulky dakujem.

blondy12
26. jan 2010

lucinka a gajana gratulujem...lucinka tebe ze je vsetko ok..a gajana k dvom krasavicam..tak nakoniec dievcata vedu co? 😀 😝 ...

seus tak potom daj info...som aj ja velm zvedava...ja idem po tebe do PL ale iba pozriet takze tiez si urobim obraz...ale som premyslala ze ked mozno aj z UA by som kupila lacnejsi..na ten rok a na dalsie leto uz od Chicca golfacik.. 😀 tak uvidime...musime setrit ...

takze gajani s kludom mozes cerveny kocik nie?inac ja som viac menej rozhodnuta pre cerveny a aj keby nahodou sa z toho vyklul chalan tak mi to nevadi..dnes to je moderne 😀 ..zelena mi uz ide na nervy...a este mozno modra..uvidim ktory bude krajsi 😀

minius
26. jan 2010

civavka drzim palceky na utz nech vam to dobre dopadne a renko nach sa nezakryva 😉

Stacynka nech to aj tebe vsetko dobre dopadne a vsetko najlepsie k nardeninam!

Gajna takze baby idu mat v rodinke prevahu 😀 Gratulujem a ako rastiete?

Baby mne ta PN akosi neprospieva ako som sa zobudila pred hodinkou len do seba tlacim a tlacim 😀
Ale kludne by som uz isla na matersku ale este 4 tyzdne po tomto tyzdni to v praci nejako prezijem!

zuzana1971
26. jan 2010

drzim palce vsetkym co maju dnes lekarov

gajanka blahozelam k 2 malym princeznickam 😵

Maxik skoro vobec nekope za posledne 3 dni, len vcera vecer trochu, dufam, ze uz na neho nie su vela vsetky tie lieky a injekcie co musim brat

babule nevideli ste niekde predavat taku prebalovaciu dosku co sa primontuje na komodu alebo skrinku? bez molitanu, len doska

seuska
26. jan 2010

lucinka super gratulujem....

gajanka aj tebe gratulujem, super dve princezne.... drzkam Vam strasne palce...

Blondy jasne myslim na teba s tou UA aj to ze mam vypytat cislo ak by sa oplatilo... Ja som bola v PL a mne sa tie kociky za 200 eur zdali nekvalitne, jak nam ich teta rozkladala tak som myslela ze este raz potiahne packu tak ju zlomi, radsej by som kupila nejaky pouzivany ale lepsej kvality ako ten z PL.

kika29
26. jan 2010

baby ja som pri malej nevedela čo čakám a kočík som mala pripravený červosivy takže keby sa mi narodil chalan tak čo bol by v takom a tiež by mi to nevadilo. predala som ho a kúpila ho mamička čo čakala chlapčeka. ved červené vecičky nosia aj chalani tak prečo nie. 🙂

civavava
autor
26. jan 2010

seus, drzim ti place na dnes 🙂

jeej gajanka, gratulujem k babikam, tabulku upravim doma vecer 🙂

kika29
26. jan 2010

ja som v čera poprala vecičky a nastavila som pračku medzi 60 - 70 stupňov a všetko je v poriadku ešte aj pletený svetrík. dnes to môžem pomaličky požehliť tak večer mám program ako v čera 🙂 žehlím hned a neodkladám si to na další deň lebo potom to už len prekladám a úprekladám. ja nerada žehlím ale teraz sa snažím to urobiť čím skôr keby ma náhodou nechali v nemocnici aby týto moji dvaja mali pripravené. mm si neviem predstaviť so žehličkou v ruke 😀

tantama
26. jan 2010

gajanka aj ja moc gratulujem k dvom dievčatkám🙂
stacy všetko naj naj 😀
seuska ty stále nevieš čo to bude či nechceš???

blondy12
26. jan 2010

no seus..ideme do PL aj kvoli inym veciam tak popozeram ako ked bude taky nekvalitny tak urcite nekupim..MM povedal ze nech si vyberiem aky chcem on sa nema chut hadat..ze videl nejaky par ako sa hadal a to fakt na to nema naladu..ale ze za 500eur uz mu pride vela.. 😀 ..tak som povedala ze fajn za 500nie..hihi 😝 ...

civi tak nech sa Vam Renko ukaze 😀

stacy vsetko naj naj naj aby ste boli zdravucki hlavne

gajana1
26. jan 2010

baby ďakujem idem sa venovať Tomimu lebo neviem kto ten bordel poprata

seuska
26. jan 2010

tantami no na UTZ v 20 tyzdni mi povedali ze na 80% dievca, ale vsetci mi hovoria ze chlapec podla tvaru brucha, tak zatial neviem co to bude... a jasne ze by som chcela vediet...

tantama
26. jan 2010

chi že podla tvaru bruška🙂)) mne pri prvom povedali že to bude isto isto baba.... všetky tetky ma presviečali a jedna mi aj také šatky darovala ale ja som vedela že to bude chlapec🙂) a ono aj bol ja som si pri prvom nedala zistiť... a aj teraz som ešte skôr ako na utz vedela že to bude dievča taký 6 zmysel🙂)) a čo si myslíš ty osobne???

seuska
26. jan 2010

ja si myslim ze chlapec, ale chcela by som dievca... aaale, hlavne nech je to zdrave nech je to uz co chce a nech je uz konecne na sveteeeeee....

zuzana1971
26. jan 2010

seuska ja som mala tie iste pocity,ze to bude chlapec, a aj to je 😀 teda aspon tvrdia doktori 😀

tantama
26. jan 2010

seus už sa čochvíľa dočkáme🙂
zuzi ale tebe najskôr podla nejakého testu vyšlo dievčatko tušim?

cheerlady
26. jan 2010

baby ja dnes idem poobede na ten utz v 30tt a som zvedava,ci mi dr.potvrdi chalana-lebo podla toho 3D co mi robil iny dr. sa mi to tak nezdalo,tak teraz uz ked je drobec vacsi,tak hadam mi to povie na 100% 🙂

kiwinka
26. jan 2010

cheer, drzim palce, aby sa mimi ukazalo pekne :P ako sa inak mas? s MM vsetko OK? a co skola? este vela skusok?

stanusa ked budes mat nejake oficialne spravy zo socialky,,si pisala, ze tam budes volat, tak hod na sklo prosim.. dakujem 🙂 !!!

civi, som kukala tu izbu pre renuska ako ste zariadili a vymalovali, no skoro som odpadla, krasna je, ako z obrazku, naaadhernaaaa, ziari takou čistotou :D ! krása.

deina2005
26. jan 2010

ahojte baby nepotrebujete niektora decku hrazdicku ? malo pouzivanu vydava zvuky, blika,hra melodie pri buchnuti nozkou, da sa aj vypnut melodia ,kupovane vdraciku-super pomocka pre najmensich , plne funkcne , krasne syte farby ,ktore podporuju rozvoj motoriky dietata, kvalitny zn.,PLAYSKOOL

cheerlady
26. jan 2010

ajoj kiwi 🙂 no v 20tt mi dr.povedal,ze to nie je dobre vidiet,ale uistoval ma,ze v 30tt uz to urcite bude vidiet,tak som zvedava 😀 s mm ok,musim si zaklopat,aj ked teraz sa zase dohadujeme za meno,lebo on chce stale toho Filipa a to pritom suhlasil s Alexom,ale po tyzdni si to rozmyslel 😠 ale ked zacne tuto temu,tak mu poviem,ze nech to nechame teraz tak a neskor sa k tomu vratime.som zvedava ako to nakoniec dopadne 😅 v skole mam este 1skusku-vo stvrtok,tak uz by som sa aj ucit mala,potom budem zas stresovat,no ale to som cela ja 😅 dnes som poupratovala cely dom,ked dojdem od dr.tak navarim a este musim dokupit nejake drobnosti do domacnosti 🙂
a ty ako sa mas,malinka poslucha? 😵 aj mm? 🙂

kiwinka
26. jan 2010

ano cheer malinka poslucha :P je veselá v brusku, stale ma DISKO, hlavne vo vecernych az nocnych hodinach :P šišinka malinká xixii
som rada, ze sa Ti dari,,no a tu skusku poslednu spravis a mas pokoj,, juchúúú :P šikulka si,...

mm moj poslucha hej,on je taky dobry teraz a snazi sa kontorlovat emocie a tak,,je zlaty,, a sme stastni, ze cakame Kajkju a tesime sa nanuuuuu :P !!!

my mame poradnu 4februara a ideme na matersku uz :P este musime kopu veci nakupit pre malinkú....

a ozaj, neviete niektorá ako dlho pred porodom treba zajednavat Epi?
zaujima ma to,,kedze 2 mesiace uz niesu vela,,, :D porodit mozme kedykolvek...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre