Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
1. feb 2010

Ozaj kami,aj ja mám adresu na jednu fotografku..pozri si jej prácu..Je z Cerenian,ale kde ma študio neviem..To by si tiež nemala daleko.. Tu je adresa: www.nikolabodova.sk

zuvinka102
1. feb 2010

prave mi prihorelo kura a to som ho pred chvilkou kontorlovala 😀 ale co je na tom najlepsie tak sedim v kuchyni pritom.. 😀 😀 😀 jaaaaaj dnes som sikulka

kika29
1. feb 2010

jankako ja tiež si držím bruško rukou ked chodím akokeby som bábo nadvihovala a netlačí ma tak velmi dole 😅 teraz som čítala troška februárovky a dnes jedna ráno porodila chlapčeka ako je jej už dobre 🙂 hned by som menila s ňou 😉
ja beriem len čipky glycerinové pre istotu.
ja upratujem a chystám len kôli tomu že mám pocit akoby mi zle vypočítali TP. mne sa zdá že to bude skôr ako 9.4 😕 takže aby ma nič nezaskočilo.

kika29
1. feb 2010

zuvinka že tebe kura prihorelo to sa stáva ale mne v čera kolienka prihoreli nechápal ani môj muž ako sa mi to podarilo a tiež som ich aj miešala a bola v kuchini 😀

zuvinka102
1. feb 2010

no ved sme sikulky 😀 ja uz teraz pre istotu nad zemiakmi stojim aby tie boli v pohode ale to sa zas bojim, ze som ich presolila 😅 😅 to dnes bude super obedik aspon, ze vecer ideme na veceru.. pozvala nas mm mamina nakolko dnes je posledy den v praci a uz potom si uziva dochodok

jankako
1. feb 2010

No kika a ja som si myslela že len ja mám tieto problemy..Aj ja už chcem aby bol apríl...

kika29
1. feb 2010

jankako a kolko si pribrala? ja ani presne neviem asi okolo 10kg možno kus viac.

jankako
1. feb 2010

vieš čo,tušim 9kg...to myslim že nie je až tak vela,ani brucho nemam nejake maxi...v nemocke som schudla vyše kila a doma je to naspäť a aj navyše 🙂

zuvinka102
1. feb 2010

no ako tak citam tak sa mam naco tesit ked budem mat o par tyzdnov viac 🙂 inac co vam tu pise, ze v ktorom ste tt tak to mate presne podla knizky?? lebo ja mam v knizke ze teraz som len 29tt a aj na inych strankach mi vychadza 29tt tak neviem preco tu je to inak, ale ved to nieje tak podstatne len ma to zaujimalo 😅

zuzana1971
1. feb 2010

roxi, zuvi pekne bruska

zuzzy12 vitaj medzi nami

kamilka co si ty nepritazliva, ved vyzeras ako modelka, ty sa tu mas najmenej co stazovat 😅

martinka 05 ma ten kocik aj prehadzovaciu rucku?

zuvinka102
1. feb 2010

zuzi dakujem ale ved vsetky bruska su pekne a tie nas robia este pritazlivejsie.. mne to aspon tak bolo povedane 😅

jankako
1. feb 2010

no zuvinka ja som presne 31tt/3 dni,ale tu mi píše 33tt..hm,divne..

zuvinka102
1. feb 2010

jankako no tak to je divne ale aspon, ze my vieme v ktorom sme tt. 😀

zuzana1971
1. feb 2010

kamilka ja som sa v robote pytala na dovolenku na preplatenie povedali, ze mi nepreplatia, len ked sa skonci pracovny pomer 😠

civavka este pridas bruskate profi fotky do albumu? si tusim hovorila, ze toto su len prev a este ti posle velaaaa
😅, civi aj ja chodim casto cikat 😝 , cez den mi to az tak nevadi, ale v noci 😠

kika mna uz tiez bolelo brusko dole predvcerom vecer ked som isla spat, som myslela, ze uz idem rodiy 😝 a dnes v noci, ked som bola cikat, to som tiez uvazovala ci sa mi neotvara krcok 😝 zajtra idem na poradnu tak uvidim 😝 , ale ma porazi, ak sa mi otvara a budem musiet ist na 6 tyzdnov zas do nemocky...ale to by mi asi tvrdlo brusko nie? lebo minule som jej hovorila, ze mi asi tvrdne brusko a ona mi isla pozerat krcok...tak z toho som si pomyslela, ze to spolu suvisi...ale netusim 😝

kamilka dobra otazka - to myslis cipky na bolest? lebo ktovie ci budu ochotni davat nam daco na bolest...myslim po porode, aj ty?

baby inak beriete si do porodnice aj ten lieh na pupcek? lebo ktovie ci nam daju...ak nahodou budem po cisarskom nebudem moct behat do lekarne pre lieh, tak asi ho zoberiem pre oistotu dopredu...

evil drzim palceky nech sa pankreas umudri...a nehovoril ti doky z coho to moze byt???

zuvinka102
1. feb 2010

Tak zatial vas opustam a mozeno vecer sa tu este ukazem ale ak nie tak az zajtra z roboty.. no ale aj tak budem na vas mysliet aby vas ty vasi drobcekovia posluchali a nic vas nebolelo.. Prajkam prijemny dnik pa

seuska
1. feb 2010

ahojte... mam vela prace, len som nascenovala malej fotku z 3Dečka...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
vecer nakuknem.. pa pa a pekny den vsetkym

zuzana1971
1. feb 2010

ja idem naskenovat a poslat list do tej firmy co nam robila pred 2,5 rokmi kurenie a zmysleli si, ze im dlzim este 5 tisic, tak im to poslem mailom, aj doporucene postou, ze nic im nedlzim a nech idu do kelu. musim to pslat, lebo tam napisali, ze ak do 14 dni pisomne na ich adresu nevznesiem namietky tak suhlasim s dlzobou 😝 pekne svinje...sa musim kvoli tomu trepat v tomto pocasi na postu, platit si listky na autobus a platit doporuceny list 😝

takze ked uz pojdem na tu postu tak hnes skocim do lekarne pre lieh, aj pyridoxin si musim dokupit a kupim si asi obed v mekaci, aspon mi nic neprihori 😀 😀

inak ja este stale neviem ako vyriesit problem s nocnymi koselami do porodnice 😝 nechce sa mi kupovat nocne kosele kvoli par dnom 😝 okrem toho ja sa v nocnej koseli dobre necitim, rano ju mam vyhrnutu az pri krku...zatial mam zbalene 2 pyzama a 2 dlhsie tricka (akoze nahradu za kosele)> Ta rozmyslam, ze v posteli tam budem v dlhsom tricku, kvoli vizite a ze sa ma jazva (bud po nastrihnuti hradzi, alebo cisarskom) luftovat...a ked pojdem na chodbu, na obed, na wc, atd, tak na tu chvilu k dlhemu tricku natiahnem pyzamove nohavice...no len ak sa nebudu dat kvoli bolesti nohavice, tak zase je blbe tam behat v tricku a ukazovat cele stehienka 😝 sa zase ja nie som modelka ale stara baculata korytnacka, tak tam moje stehniska nebudem pretrcat 😝 no a taketo prkotiny riesim a balim sa tyzdne do porodnice, obdivujem tych cos su schopne sa zbalit za jeden den

zuzana1971
1. feb 2010

seuska nadherna fotecka, saska vyzera ako babika 😵 juj, zavidim princeznicku 😵

silvia7
1. feb 2010

ahojte 🙂

seuska - malá je zlatunká 🙂 🙂

zuzi - ja tiež neviem ako s tými nočnými košelami - ja mám doma až jednu - aj tá je na ramienka a ráno sa budím polonahá proste všetko odvšadial trčí.. aleee rozmýšľam, že si tú zbalím do pôrodky - inak doma spávam tričko a gaťky prípadne kraťase, tak neviem.. kuknem dakde ešte jednu, nech aspoň dve mám a potom si vezmem klasiku moju.. kašlem na nich..
aa nerob chute s mekáčom... ja by som si dala zrmzku od nich alebo shake.. dokelu.. 🙂)))

vejula
1. feb 2010

čavte kočky...

Seus nádherná 😵

Inač kočky ja mám skôr taký problém že malý mi moc tlačí na rebrá a žaludok, Ale to asi preto že som takej menšej postavy a nemá tam tolko miesta.... Inač v stredu idem na poradnu aj na sono, tak snad všetko dobre dopadne, a s maličkým bude všetkov poriadku.

Inač tie tehu fotky su krásne, ale to ja teraz na také nemôžem myslieť. Budem rada, ked nam výjdu korunky na všetky veci pre malého, na fotky ná určite neostane ☹

lucinka1104
1. feb 2010

seuška malá je nadherná

zuvinka102
1. feb 2010

zuzi a silvia ja mam ten isty problem ze aj ked mam nocnu koselu dlhu az po zem aj tak rano ju mam pri krku celu.. ale ja ich mam teraz dost lebo tieto vianoce si u kazdeho Jezisko 😅 myslel, ze nic ine nepotrebujem len nocnu koselu 😀

silvia7
1. feb 2010

zuvi - noo takže si mohla aj stromček poobliekať do nočných košiel?? 😀

vejul - nápodobne sme na tom, čo sa týka financií... ja preto kupujem veci z druhej ruky a kamošky mi veľa popožičiavali hlavne oblečka.. tak uvidíme no.. ale tiež ešte veľa potrebujeme..

minka21
1. feb 2010

baby tak ja mam po velkej vizite,a robili mi dnes aj kultivaciu a ze mam vysledky na hrane a primar na to ze kebyze porodim tak ze to bude v poriadku,ale ze este by sme mali vydrzat,tak ja neviem co si mam teraz mysliet,a doktorka co ma ma na starosti tu bude az rano,tie co ste uz rodili neviete ci sa to da aj z tych kultivacii zistit ze sa porod blizi?lebo mi ho uz zastavovali,a vtedy som mala vysledky dobre...a teraz som stale na infuziach tak kontrakcie nemam,

tantama
1. feb 2010

seuška malinká je užasnáááááááááá 😉

vejula
1. feb 2010

no ja mám tiež štastie že mám vela vecičiek požičaných a darovaných, oblečko som nekupovala skoro žiadne
Inač dnes mi došli tehugate s babybazaru a su presne ako na mna... To je sranda ako som to odhadla.... LEbo tiež vo štvrtok si nemám čo obliecť na tie skušky a tieto gate vyzeraju v pohodičke a dala som za ne aj s poštovným 4,70 Eur 😉

silvia7
1. feb 2010

od veci - taaaakú krupičnú kašu som si spravila 😝 jaaaj, len je trooošku hustejšia ako obvykle.. ale mňam.. s grankom..

minka - no ja v tomto nie som nápomocná, ale pokiaľ nemáš kontrakcie, tak by nemal byť pôrod až tak blízko, no neviem,naozaj... 😔

minka21
1. feb 2010

silvi no praveze som kontrakcie mala ked som ostala dva dni bez infuziek,tak ich mavam kazde rano aj vecer,ja len ze ci sa to da z toho zistit.lebo som z toho tu uz debil.lebo ked mi praskne voda tak uz porod bude musiet byt tak ci tak....

kats
1. feb 2010

minka doteraz som netusila ze by sa z kultivacii dalo zistit ci rodis 😅 to skor ci tam dole mas dake potvorky 🙂
skor ked ta pozrie, ci si otvorena, ci sa krcok skracuje, ci ti odisla hlienova zatka... kontrakcie nemusis citit ale ak ti natacali monitor - tj taky pas cez brucho, tak tam vidia kontrakcie - stahy maternice... podla toho vidia ci sa chysta porod 😉
ale este ukecaj babo ze vydrzite 😉 nech sa nikam neponahla 😉

stanusa
1. feb 2010

seuska krasna je Saska 🙂
fuha minka tak ale este vydrzte...neviem ci sa da podla kultivacie zistit, nezda sa mi to 😕
skor ci sa otvaras, tak ale lekari vedia

vejula aj mne sa tak podarili mencestraky, sice stali trosku viac, ale som velmi spokojna, teraz ich nosim v kuse
😀
baby kontaktovala ma Lukacova z markizy, ze chce robit reportaz...ale ja som strasne hanbliva...neviem si to predstavit 😅 ...mm tam pisal minuly tyzden 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre