Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
8. feb 2010

silvika veve nebojte sa ja som to kolzuntovala aj s gyndosom aj urosom...to mimina nam deformuju tvar mechura a preto tie bolesti pri plnom mechure ziadnu paniku ja viem ze je to neprijemne...

mna zacinaju pri lezani poobolievat bedrove klby 😅 a sem tam krize...

veve23
8. feb 2010

silvia..no presne aj mna,tiez sa mi to stalo prvy krat, akokeby sa mi scvrklo brucho a nevedela som s vystriet, to asi mechur jak bol plny tlacil na brucho, alebo ja neviem...

veve23
8. feb 2010

kami...no aspon ze to, dik za info, ja som prave rozmyslala ze brnknem dr.co to je , teraz mi je fajn ale v noci to bola ina kava..., no krize citim aj ja, niekedy akokeby som mala narazeny trtol

kika29
8. feb 2010

veve a silvia ja mám presne také isté problémy. Ked mi treba na WC tak mi ide brucho roztrhnúť kým sa nevycikám. No des tiež pobolievanie a pichanie. Strašne nepríjemné a kým sa dogúlam do záchoda lebo utekať neviem bo sa krčím ta to nemá chybu 😝 . Ale potom úlava lepšie jak orgazmus 😀 😀 😀
Túto noc som zle spala bolel ma chrbát aj kríže a ked som už skoro zaspala tak drobec sa zobudil a kopal takže som odniesla Vandu do škôlky a mám veget. Muž mi daroval jeho ortopedický vankúš a ovela lepšie sa na ňom leží už mu ho do pôrodu nedám 😀
Ešte som neporodila druhé bábo a môjho mm už napadlo že on chce aj tretie. Odudrala som ho tak mi povedal že o rok sa ma opýta zase aby to na mňa teraz nebolo vela. Tak som mu povedala že on si urobí dobre a ja aby som zase trpela a že by som priala každému chlapovy aby si vyskúšali tú bolesť čo žena musí vydržať. Tak mi povedal že aj on cítil bolesť ked som rodila v srdci 😀 tak som nevedela či sa mám smiať či mu jednu pľasnúť 😀

kamilakd
8. feb 2010

kikus no vidis sa to muzikovi zapcilo to robenie babatiek 😀 ja akurat pozeram na nete tie plienky so vzorom...no zatial som nic nenasla asi budem musiet behnut do obchodu nech vidim nazivo...

kamilakd
8. feb 2010

baby z BA vraj v ikei maju latkove plienky pre babo?

civavava
autor
8. feb 2010

dobre ranko babule,

frucht, 26.3. preto, lebo idem na cisarsky a planovany CS sa robi od ukonceneho 38tt, ja v ten den budem zacinat 39tt 🙂)

juuj ale sa tesiim , zajtra mam poradnu /dufam aj , ze cukor bude OK/ a pozajtra idem do porodnice si uz zalozit ososbny dossier 🙂)

baby straaasne ma boli chrbat ☹((

civavava
autor
8. feb 2010

kami, ja som tunak v Ikei kupila krasne latkove plienky, dokonca sa mi zdaju kvalitnejsie ako niektore z baby shopu - su hrubsie a aj pekne so zvieratkami 🙂) tak si myslim, ze aj v BA musia mat...sak Ikea ma rovnaky tovar viacmenej...

kamilakd
8. feb 2010

civka ahoj vitaj v klube bolesti chrbta a bedier 😅 ja uz neviem co so sebou ani lezat

kika29
8. feb 2010

hej chlapom sa povie oni len trtkať a žena trp 😝

civavava
autor
8. feb 2010

kami ani nehovor...dala som si do postele aj kojenecky vankus, ale psiky si k nemu lahli, tak som nemala srdce ich odtial dat prec..tak ja som lezala skrcena jak debo....auuuu

a teraz nie a nie obsediet..a to som dnes v praci do 18eeeeeej 😖 😖

civavava
autor
8. feb 2010

kika 😀 😀 😀 😀

veve23
8. feb 2010

kami..to neviem, bola som tam naposledy tak pred 3tt , ale Ikei mavaju niekedy dobre veci

kika29
8. feb 2010

kami ja tak cez net pozerám kočíky ale tiež by som to najradšej vydela osobne. V stredu ideme do Popradu s mm tak popozeráme niečo aj tam len neviem kde tam budeme bludiť.

sorri za moje dudranie ale ja by som už išla rodiť hned. bolí ma panvová kosť a kým to rozchodím tak utrpenie. preto šomrem na mm.

kamilakd
8. feb 2010

veve chcela by som veru este vybehnut kym sa da...

civka ked a renko narodi tak vas v tej postielke ale bude mama tata havovia a krpec 😀 civky sa uz tesia?a ako sa k tebe spravaju vraj zvieratka vycitia ze je zena tehu 😕 mne ten kojenecky vankus berie mm a dnes som ho zato vytlacila z postele chudak tam lezal ako skrcenec ked som nebola tehu tak sa do mna zaprel a odtlacil teraz obehuje okolo postele 😀

kikus no mna ti teraz dako aj chut na sex presla uz asi mesiac nist 😅 nejak si neviem najst polohu a ani kondicka uz nie je 😨

kika29
8. feb 2010

kami ty si bez sexu mesiac ale ja už idem na 3 mesiac a chuť je len mm sa bojí 😠 že by mi neublížil. najskôr sme mali zákaz a teraz sa bojí mm. no ja si kefnem už asi len po šestnedelí 😢 😀 hormony pracujú 😅

tantama
8. feb 2010

ahojte žienky.... tak my máme konečne byt presťahovaný.... teda skôr pôvodný prázdny a náš plný na prasknutie a hrozný bordel.... som úplne vyčerpaná...
idem vás dočítať.

kamilakd
8. feb 2010

kikus no tak mne uz z toho hrabe ale ked ten moj chodi neskoro a to ja uz spim a ked nieco chcem tak vrtam do neho a to chudacik uz chce spat 😠 ja sa mu ani necudujem tento zaciatok roka je hekticky ale tak co ja s tym nie????neboj vyberies favoritov pokukas a bude sa ti laksie vyberat a aky bysi chcela kocik mas aspon predstavu?

tantamka ahoooj no ako sa citis co gretka v brusku?tak si mala narocny stahovaci vikend

veve23
8. feb 2010

kami..aj ja mam plany na nakupne vylety, lebo asi tie posledne tyzdne sa nikam nedogulam 😠 , no aj to blbe pocasie, zas hlasia na tento tyzden sneh....
no a sex, tak u nas tak 1-2 krat do mesiaca, no uz to neni ono, neni kondicka a funim jak stary hroch, tak sa vzdy smejeme, ale kami je zopar poloh je ktore sa daju uskutocnit 😀 , ale kamasutra to neni 🙂

kamilakd
8. feb 2010

veve 😀 😀 😀 tak ano zopar som ich nasla ale nic moc 😅 a tied ten dych je uzas jak keby som umret mala a nemotorna som ja tulen

civavava
autor
8. feb 2010

silvika, ja mam to iste a navyse chodim v noci cikat minimalne 4-5x.... 😒

tantami, tak super, gratulujem k novemu bytiku, nech sa vam v nom dobre byva!

kami, Renka nedame k nam do postele, chceme, aby si zvykal na svoju postielku a izbicku od malicka...asi som uz o tom pisala davnejsie...navyse, mnohe moje kolegyne to tak robili , ze mali mimi vo vlastnej izbe a neskor si to nevedeli vynachvalit..
a kedze trpim nespavostou, nebudem mat ziaden problem k nemu zajst do izbicky ked zaplacka, a nakojim ho tam....sak nemame palac, zeby mi trvala cesta zo spalne do jeho izby polhodinu 😀 😝

seus, jeeej no len aby sa sen nestal skutocnostou a nerodili sme ja, ty a zuzanka19741 fakt toho 26.3. naraz
😀 😝
to aka haluz by bola 🙂

kika29
8. feb 2010

kami to je že nemám predstavu žiadnu ☹ aký kočík chcem

civavava
autor
8. feb 2010

kami, inak civky su v pohode, nejak nevidim rozdiel, zeby sa ku mne inak spravali, ked mam brusisko 🙂)
uvidime, ked donesiem maleho domov, co budu robit 😅

carrie4
8. feb 2010

Seuska a aktakk... dakujem pekne za linky ... nooooo zas niečo nové pre mňa 🙂

tantama
8. feb 2010

Moje nervy ved kým som vás dočítala som zabudla čo som chcela 😀 😀
kami ahooj gratulujem aj ked trošku pozadu a všetko naj naj s grétka sa nemá si moc dobre lebo ma bolí bruch a som strašne unavená..... môj drb...ý švagor sa na nás vykašlal a opil sa zasa a tak sme s mm nosili všetko sami .. na 3 poschodie a s5 som prešla asi milión krát.... tak dúfam že sa nič nestane:((
civi ďakujem .. a čo sa týka témy teplomer ja mám taký bez dotyku a to je super lebo nemusím v noci mimi budiť a zmeria vlastne všetko....
a blondy gratulujem a nech ste šťastnučkí....

kamilakd
8. feb 2010

civka nemyslela som spat na celu noc ale na lenosenie tak ja by som tiez chcela maleho naucit spat len v postielke a nie spanie so mnou ...moja znama si to nevie vynachvalit spanie oddelene mala jej ide spat cca o 8-9 raz sa zobudi na tak jej prinesie cajik a spi az do 9-10 a je kludnejsia ziadne uspavanie polozi do postielky a zaspava sama

kamilakd
8. feb 2010

tantamka no tak to si sa nabehala neboj mala posilovala a ty sa snaz oddychovat a nenervuj sa.

tantama
8. feb 2010

kami hej dúfam že to bude ako na poslednej poradni ja kilo dolu a malá pol navyše🙂))
kašlem už na všetko... s mm ideme na víkend k Martinu a potom som od 14.2. na MD....tak už si to len budem užívať a konečne po 7mesiacoch čo som tehotná sa budem ako tehulka aj správať, vela spinkať papať pravidelne a oddychovať🙂)

kamilakd
8. feb 2010

tami to sa mi lubi budes naplno uzivat tehotenstvo...

civavava
autor
8. feb 2010

kami tak to jasne, na lenosenie ho k nam do postele zoberieme 😉

tantami tak to aky ch.j ten tvoj svagor....ale ak si nenosila velmi tazke veci, tak by to malo byt OK....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre