Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

monva
21. mar 2010

ved prave, predtym sme sa bavili, ze ak by mala v noci plakavala casto a rusila by tym danka, tak s nou odidem do detskej spavat a on zostane s dankom v spalni, tak neviem, co teraz vymysla 😖

marika1902
21. mar 2010

Baby inak toto som ja a Kubko

stanusa
21. mar 2010

to by bolo najlepšie, porozprávaj sa s ním, veď to pochopí...predsa nebude malý trpieť 😵
a nakoniec keď začne plakať aj on, tak sa to asi manželovi páčiť nebude 😖

monva
21. mar 2010

no hurra, princezna sa prave zobudila, sice len tak lenivo, ale aspon viem, ze je o.k. 🙂

marika1902
21. mar 2010

Baby ani ja nechcem moc mm zatazovat ale je to nase prve dieta a nechcem aby si potom v buducnosti vycital ze o nieco prisiel

stanusa
21. mar 2010

marika bruško rastie pekne 🙂
potom by mohla civava pridať nové fotky, ale má teraz iné starosti a myšlienky 😵

stanusa
21. mar 2010

no vidíš, musíme ich ohovárať častejšie 😀

monva
21. mar 2010

Marika - krasna dvojka 😉

stanusa
21. mar 2010

marika on sa bude isto starať, darmo prvé bábo je prvé 😉 ...aj tak si to my všetko pekne vyžerieme a naši chlapi sa môžu vytešovať z potomkov 😝

marika1902
21. mar 2010

Dakujeeeeeeeeeeem 😀 😀

marika1902
21. mar 2010

no ja viem my sme na starosti a chlapi pre zabavu hehe 😀

alicc
21. mar 2010

ahojte,
baby a tie mindráky, že ako to zvládnete nemáte len vy prvorodičky, aj ja už veru rozmýšlam ako to bude, či to budeme všetko stíhať, ako bude fungovať domácnosť, ako to bude zvládať alicka, no ale zvládli to iné zvladneme aj my, len si treba nájsť systém a ono to pojde. pri prvom som sa tiež toho bála a bolo to v pohode ako by sme boli spolu odjakživa uplne zohratí.
a čo sa týka pomoci manžela, ja som mojho v noci nebudila, resp. nezobudila ho ani malá, hoci sme boli hore 4-5 krát za noc. on má dobrý spánok a ja som malú kojila, takže sa mi zdalo zbytočné aby vstával, a bolo mi aj luto ho budiť, ked ráno išiel do práce. uvidíme ako to bude teraz. 🙂

tarinka333
21. mar 2010

Ahojte,
jej Aktakk, blahozelam k dcerke 🙂

Inak kocky, prosim Vas, napiste mi, ci si babatka z porodnice odnasate v prenosnej taske alebo vo vajicku.

A ak vo vajicku, co im obliekate... lebo ja ma z toho uz asi tyzden nocnu moru, ze ci vajco, ci vanicka. No a ke vajco, tak do coho male obliect (vo vanicke by som mala perinku).

DAkujem.

alicc
21. mar 2010

aj ja mám z toho dilemu, stále nie som rozhodnutá, lebo tiež neviem čo potom obliecť bábu 😒

cicimon
21. mar 2010

tak toto sme my vcera riesili s mamou - prenesieme vo vajickua potom v aute : ciapocka, body, kosielka, tenka bundicka a overal, taky flisovy a rukavicky. A este prehodime deku. Ja verim, ze koncom aprila uz nebude nejaka velka kosa a cesta je par min - parkovisko, cca 10min v aute a potom z auta do bytu..

sasikas
21. mar 2010

tarinka- my pojdeme z porodnice vo vajicku...mam taku tu zavinovacku do vajca, takze to mam poriesene....ale tiez neviem ze co obliect....akurat som vcera chcela nachystat neake veci a nevedela som ze co.... 😒 nachystala som body s dlhym ruk, take polodupacky a taku chlpatu mikinku no a tu zavinovacku....no ale vobec neviem ci je to vela alebo malo.... 😀 sak aj od pocasia bude zavisiet... 😉

sasikas
21. mar 2010

no a jasne ciapocka a rukavicky... 😀

civavava
autor
21. mar 2010

ahooj babule, ako vikendujete?

ja som uz ready na zajtra vecer do nemocky, pripravili sme autosedacku aj izbicku, poskladali kos na plienky, nabili baby monitory, tak uz aby to bolo 🙂 😀

cicimon
21. mar 2010

a myslite, ze ak tam budete pri odchode obliekat babo, ze sestricka povie, ci to staci alebo este dat dalsiu vrstvu? lebo je najmenej prichystat doma do tasky este nejaky svetrik alebo nieco

cicimon
21. mar 2010

cau civava - tak tebe sa to uz krati - aky mas z toho pocit? posledne 2 dni sami 2?

alicc
21. mar 2010

civi, tak držím palce, mne doktorka povedala, že prídem až ráno v den sekcie, trochu som sa aj zadivila, lebo pri prvej som tam musela byť už den dopredu ráno, ale vyhovuje mi to, aspon budem ešte s mojimi doma 😉 .

neviete čo je s dejnou? dlho sa neozvala. mala myslím včera narodeniny, tak že by to bolo tým, že namala čas? ale velmi sa mi tomu veriť nechce, ona by sa aspon na chvilu ozvala. že by ma partáčka do porodnice obehla? tak alebo tak, len nech je s nou aj s bábom všetko v poriadku 😉

jankako
21. mar 2010

civi,kedyže máš termin tej sekcie?to už?? 😖

civavava
autor
21. mar 2010

cici, citim sa tak divne, napata, stastna, bojim sa..vsetko naraz.....ale neviem sa uz dockat 😀 😝

jani, v utorok rano, 23.3. 🙂), zajtra vecer okolo 19:00 sa mam hlasit v nemocke 😵

alicc dikes, aj ja som mohla prist inak az v den sekcie, ale uz na 7u rano a to je pre mna skoro, lebo mm musi vyvencit psikov a potom ist so mnou..takto ja sa vyspim z pondelka na utorok v nemocke a mm pride ked bude vsetko ready na velku akciu
🙂)

alicc
21. mar 2010

aj ja tam mám byť medzi 6,30-7,00 😝

civavava
autor
21. mar 2010

my nebyvame priamo v hlavnom meste, tak by som musela vstavat o 5ej aby sme sa postarali o psikov a to je skoro, pre nich aj pre nas 😀
navyse rano su tam zapchy, takze to radsej pojdem do nemocky uz vecer predtym v klude 😝

sasikas
21. mar 2010

jeeej civi tak to uz je fakt za chvilu....drzim palce nech vsetko dobre dopadne a nech to mas vsetko frisko za sebou.... 😉 inak aj ja by som uz mala najradsej po....ale myslim ze takymto tempom tak v aprili buduceho roka.... 😀 😀 v utorok idem k dr tak uvidime co mi povie....
cici- sak uvidime, v najhorsom sa volakoho opytame, alebu neakej mamicky skusenej.... 🙂 tiez asi toho nabalim mm viac aby bolo co postupne pridavat keby bolo treba...

alicc
21. mar 2010

tak to je jasné, my bývame od nemocky cca 10 min. autom, takže nejaké velmi skoré vstávanie byť nemusí, ale aj tak pochybujem, že v tú noc predtým vela toho naspím 😒

jankako
21. mar 2010

bože civi,tak držím palce silno...budem na vás myslieť..Inak kukla som tvoje brušino.JAKE malinke a aka si chudučka.. 🙂
odvčera mi inak nešiel net...
teraz idem k svokre na návštevu po mes.tak sa majte zatial pá

jankako
21. mar 2010

bože civi,tak držím palce silno...budem na vás myslieť..Inak kukla som tvoje brušino.JAKE malinke a aka si chudučka.. 🙂
odvčera mi inak nešiel net...
teraz idem k svokre na návštevu po mes.tak sa majte zatial pá

civavava
autor
21. mar 2010

jani dakujeeeem 🙂 no brusko ale narastlo, zajtra mm odfoti, ze den pred porodom 😝
doteraz som pribrala 11kg a s tym asi aj porodim.... 😲
peknu navstevu u svokry 😉

ideme si s mm lahnut, kotlik ma tlaci a Rene sa hmyri, ako keby bol za to plateny 😀

jeej este som si vsimla frucht, ze aj ty budes mat nakoniec Reneho 🙂)) 😵

fruchtbar
21. mar 2010

Civi,no ja som chcela Leona,ale mm zavrhol.ten chce len Reneho....tak sme sa nakoniec na tomto mene dohodli....je to zriedkave meno a velmi dobre sa hodi k jeho priezvisku !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre