Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
25. mar 2010

jankako mala bude asi gymnastka 😀 😀

jankako
25. mar 2010

gratulujem cicimon..aj ja mám už chlebik upečeny,aj citronovnik.. 🙂 akurat ho koštujem.mňamky.ale aj pizzu by som dala dole..tu možem... 😝

cicimon
25. mar 2010

marika - no trochu sme uz odjedli, ale este je dost 🙂 som poslala mm fotky do prace 🙂

jankako
25. mar 2010

marika ja by som skor povedala že jej pojdu dobre kopance,čiže take karate 😀

jankako
25. mar 2010

to akože mám teraz odpadnuť cicimon 😠 slincem na notbook...mňááááám.. 😀
bruško je krásnučke.skoro mojmu podobne,len ja mám asi väčši previs naspodu 😀 ty máš krásnu gulku.. 🙂

marika1902
25. mar 2010

cici tak ty takto provokujes hej no pekne 😀 pizza vyzera skvelo normalne som dostala chut. Esteze riady nemusim umyvat. Tiez krasne brusko 😀

jankako tak to si budeme musiet dat na malu pozor 😀 😀

cicimon
25. mar 2010

janka - no ja mam dojem ze na fotke je mensie ako naozaj... +13,5kg

ninuska8
25. mar 2010

ciciiiiiii ja ta zahlusim to co si tu vycapila????? 😝 😝 😝 😝 😝 asi si ddam objednat pizzu🙂)) sikovna si, musim uznat🙂

cicimon
25. mar 2010

vdaka - som celkom hrda na seba, premiera kysnuteho cesta celkom vysla, buduci tyzden mozno spravim nejaky kolac

cinocka
25. mar 2010

cici, takto nas provokovat 😠 😠 vyzera perfektne...mnami 😉 idem asi ukecat draheho nech zbehneme na pizzu vecer 😝

cora73
25. mar 2010

Pozor!

Vakcina Rotarix kontaminovana :

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10350

poslite dalej,prosim....

ludka140281
25. mar 2010

cicimon....nerob chute,lebo pridem a vyzeriem ta..... 😀

evil15
25. mar 2010

Ahojte tak som tu po 2 dňoch návšteva bola celkom v pohode aj ked som zostala prekvapená z veľa vecí ale čo už aj tak sa dá 😅

cici toto nerob už viacej 😠 takto nás provokovať ja som totálne K.O takž žiadne varenie u nás nehrozí max nejaké chlebíky na večeru a dosť 😅 peknučké bruško máš 🙂

jankako
25. mar 2010

marika naša malá je exhibicionistka,na každom sone rozdrapuje nohy,akokeby sme nevedeli čo čakáme..alebo pozrite aku mám šušku 😀 😀 😀 muž už vravi že bude naňu musieť dávať velky pozor...!!!už teraz ma z toho traumu 😀 😀 😀
prava str.kop jednou nohou do rebra druhou v strede brucha,pekne naraz..výpad ak sa patri.. 😀 😀
no cici na fotke je take male...mysliš že máš taky super foťák s opačnym efektom???čiže že vyzeráš na fotke štíhlejšie??? 😀 😀 to by som aj ja brala..
si sa riadne nabudila na to pečenie..len tak dalej,šikovná gazdinka..

jankako
25. mar 2010

to čo je zase??myslim tu vakcínu.. 😠

cicimon
25. mar 2010

ludka - mna bezne kamoska pozyva do KE na jedlo 😀

janka - ja neviem, aj ked je pravda ze ani nemam pocit, ze mam velke brucho, to vidim len v zrkadle a takto vo fotaku...
musim povedat, ze az teraz som sa tak rozbehla s tym varenim/experimentovanim, cez robotu sa mi nechcelo. A v pondelok ma mm meniny, to musim este nieco vymysliet

no a teraz rychlo upratat 🙂

marika1902
25. mar 2010

janka moj drobec je zas opacne doma vystraja a ked chcem niekomu ukazat ze aha ako sa rozvaluje tak v tom momente zabava konci a on sa nepohne ani za svet 😀 😀 A to robi aj mojmu mm 😀 😀 Asi bude po nom

marika1902
25. mar 2010

cici mas na mna zly vplyv, Od smutku za tvojou pizzou som zjedla cele balenie clubiek 😠

moni
25. mar 2010

pekny den sa praje tehulky, idem docitat ci nemame nejaky novy prirastok 🙂

jankako
25. mar 2010

moja vystrája stále,mužovi tiež moc nechce ukázať ako kopcuje,cudzim aj hej..ale ked sa mi on dotkne brucha,ani len maly kopanček..neviem či ju to ukludnuje alebo sa boji.ale vela báb píše že ich deti sú take iste..ked muž položi ruku,ani zasvet sa nepohne..a ja jej len v myšlienkách poviem nech sa pohne,tak momente a nevravim ked len prst položim na brucho..diskoška jak vyšitá.. 😀 čím to može byť???nejake študie o tom nevravia???

jankako
25. mar 2010

ahoj moni.nevieme o nikom kto by porodil...aha,síce sanyk...tak čítkaj.. 🙂

tarinka333
25. mar 2010

Ahojte babulky,
tak v prvom rade SANYK, srdecne BLAHOZELAM a prajem, aby ste cim skor boli spolu doma.
No a k dnesnej poradni:
Tak nase drobuliatko zase rano spinkalo, tak som CTG musela zopakovat. Cize som papala, pila Colu a presla sa po schodoch na tretie poschodie dole aj hore. Pomohlo, zobudilo sa a CTG bolo potom super 🙂
Akurat ked mi merala sestricka tlak na pravej ruky, tak zhikla, mala som 100/40 !!! Tak zmerala radsej aj pravu a tam bolo 90/60!!! No nic extra, ale lepsie, ako mat spodny 40! Inak krcok stale sakralny, akurat vraj mam branku na spicku prsta otvorenu a ze do tyzdna asi neporodim.
A viete, co je super? Sme sa stretli so SEUSKOU! Joj strasne zlatucka je s bruskom, ja ked som odchadzala, ona ete len prichadzala (teda cakala), takze sa zdrzala istotne dlhsie, lebo v cakarni bolo trosku viac tehuliek.
Seus, ked dojdes, napis, ako bolo 🙂

moni
25. mar 2010

sanyk, velka gratulacia k synacikovi! opatrujte sa, a priberajte!

pizza je vyborny napad na vikendovu mnamku! tiez robime jednoduche cesto, a manzel je expert. ale asi nebudeme stihat takze talianski kolegovia to istia ;)

cicimon
25. mar 2010

no idem este do mesta na pokec a kafe, majte sa 🙂

marika1902
25. mar 2010

Tarinka a to ti dr. nic na taky nizky tlak nepovedal?

moni
25. mar 2010

tari, ozaj, a nemohla to sestricka nejako zmrvit ten prvykrat?
90/60 som mavala pred tehu, ale nikto to neriesil.

aktakk
25. mar 2010

Ahojte...
tak my mame uspesne prvu noc domka za sebou..malinka plackala dost ale to vsetko casom hadam zvladneme.

Kiwi- len tak som zazrela, ze pises ze sa necitis na porod. Ja som sa necitila tiez vobec, ziadna zmena ani nic len kontrakcie a az to zrazu prislo. Takze baby, vobec nezufajte...ono to pride ani nebudete vediet ako.

moni
25. mar 2010

aktakk, to sa postupne utrasie, hlavne ze uz ste doma! 🙂
oddychuj co najviac. mliecko uz dorazilo v plnej parade?

marika1902
25. mar 2010

aktakk uz aby sme to mali za sebou aj my 😀 Kde si rodila? V tn? Ake boli sestricky a kto ta rodil? mam ja ale moc otazok co 😀 😀

marika1902
25. mar 2010

moni inak taky nizky tlak sa mi zda dost brutal vsak to ta moze kdekolvek skolit 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre