Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
12. apr 2010

Veru marika tiez sa mi tak vidi...mozno budes vynimka 😉 . U mna to zacalo plochymi bradavkami a klobucikmi podla mna...ale tak co uz, treba vydrzat a nevzdavat sa!

minius
12. apr 2010

marika ono to fakt nie je take strasne, treba si len zvyknut na tie pohryzene bradavky 😀 a naozaj vam vsetkym prajem aby ste mali skore dobre mliecko a dobrych prisavnikov a nebudete mat problem! 😎 😀

marika1902
12. apr 2010

Ja viem ze budem bojovat ako sa len bude dat aby som kojila. Vsak uz som o kojeni precitala toho tolko no dufam ze nam to pojde dobre 😀

marika1902
12. apr 2010

juj baby to je hrozne stale niekomu musim vysvetlovat ze preco este nerodim ze este nie som v termine a vkuse sa vseci pytaju uz? uz? Zacina mi to liest pekne na nervy hroza 😝

michalag
12. apr 2010

Ahooojteeee 🙂 🙂 🙂 ...... my sme este stale 2v1 ale nejako sa neviem dostat k PC kedze drahy ma teraz toho nejako vela kreslit do prace ale povedal ze ked sa narodi mala tak 2tt co bude mat dobcu sa na vsetkych vykasle a bude sa venovat len nam tak to musime nejako vydrzat

marika, aj mne to uz lezie na nervy a to mam este necele 3tt do TP a dnes ma jedna znama stretla a sa ma spytala ze co tu este robim ze uz som mala byt v porodnici, no tuk-tuk 🙄 😠

zuvinka102
12. apr 2010

marika aj ja mam problem stym, ze sa stale niekto pyta ci uz a ci aspon mam uz tesenie kedy pride na svet a tak.. moja odpoved, za posledne dni je.. vam sa chce v tomto pocasi ist von?? nie.. tak preco by sa chcelo ist mojmu drobcekovi on si pocka na slniecko 😅

marika1902
12. apr 2010

no miska mna sa tiez vkuse pytaju ci to uz neprehanam a nemala by som uz rodit 😒

marika1902
12. apr 2010

zuvinka asi mas pravdu drobci cakaju na slniecko 😀 😀

zuvinka102
12. apr 2010

este ma stve, ze za posledne nejake 2tt my velmi narastlo brusko a kazdy mi hovori, ze cakam dvojicky.. alebo tak jej mne to pridava depku.. lebo sa bojim, ze sa nedostanem po porode ani k takej postave ako som mala pred tym.. a mm mi kvoli opuchom hovori, ze som jak yetti

fruchtbar
12. apr 2010

mate pravdu,ludia otravuju ako muchy...ale ja som sa rozhodla boykotovat a telefonaty nedviham,len si pri tom zavrtim hlavou,ze dalsi debil,co neda pokoj!!!

Baby,vase dohryzene bradavky vam nezavidim,dufam,ze sa to coskoro zlepsi a budete si to plnymi duskami vychutnavat... 😉

mne od vcera tvrdne brucho ako hovado,je skoro v kuse tvrde 😲
Tarinka,som zvedava,ktora pojde prva....

A kde je dnes Moni,nebodaj,sa aj ta predbieha????

Ozaj co za pokutu dostane Fleury??? 😀 😀 😀

fruchtbar
12. apr 2010

Civi,to je hrozna predstava,ze odhryznuta bradavka 😲 ,ved ti to musi hnisat a mokvat,pane boze 🤐

marika1902
12. apr 2010

zuvinka neboj schudnes spat po prvom babatku povadsinou zeny schudnu spat na povodnu vahu. 😀 😀 A mm to urcite mysli dobre urcite si ta len dobera 😀

Frucht asi aj ja zacnem bojkotovat hehe

tarinka333
12. apr 2010

S tymi telefonatmi to poznam, hlavne, ked sa v jeden rovnaky den dohodne asi 6 ludi, ze budu volat...
Frucht, aj ja som zvedava, ci skor ty alebo ja. Uz sme len my dve s datumom do 10.4., ze?

zuvinka102
12. apr 2010

fruchtbar no tu pokutu by sme mali nejaku vymysliet pre Fleury 😅 😅 , ved sa az moc predbehla a to sa chcela zacat hybat az dnes

zuvinka102
12. apr 2010

tarinka este aj Sasikas je s vami, takze ste trio

fruchtbar
12. apr 2010

ja som chcela dnes upratovat,ale akasi som fertig,ani ma nijak tie doslapane dlazky neberu..... 😖

zaskacem si na fit lopte,posexikujeme a dufam,ze vecer vyrazime... 😎

fruchtbar
12. apr 2010

teraz tlacim pre zmenu zase melonik,asi chcem,nech predtym poriadne precisti....k ranajkam hrusku s pomarancami,k obedu ananas a teraz melon.....boh vie,co pride vecer?! 😀 aha,uz viem,chcela som susene slivky,ako zlaty kliniec programu....viete,nechcem aby sa to narodilo z dvojiciek,ako moja mam vravi..... 😀 😀 😀

fruchtbar
12. apr 2010

a aku pokutu za nesportove spravanie by sme mohli vymysliet???

zuzadula
12. apr 2010

pekny dnik maminky 🙂 tak som sa sem konecne dostala po tom nabitom vikende 🙂.. mali sme dulovsky seminar.. o dojceni a sestonedeli.. a bol uplne uzasny.. veladobrych info.. aj zazitkov a prijemnych emocii 🙂 .. pozeram, ze vas stale viac pribuda prave do tejto kategorie .. tak to mam velku radost 🙂 .. tehulkam prajem este pohodu a pokoj.. a prizmurene oka nad podlahami.. neujduuuuuuuuu!!!! ja ich nestiham tiez 😀

fruchtbar
12. apr 2010

ahoj zuzandula,tak to by si hned mohla hodit na plochu par dobrych tipov na kojenie,lebo niektore babenky maju mucenie.... 😔 ....a nas to mozno tiez caka!

sasikas
12. apr 2010

Tari, Frucht- aj ja som tuuuuu....ze 7.4....oleee....a stale nic.... 😝 , ale ked mna ani nikde nic neboli ani nic....

Marika- ti ludia su fakt otravni....aj mne vsetci vyvolavali uz 2 tyzdne pred TP, ze ci sa volaco deje, tak to som este dvihala telefony ale teraz uz total ignoracia...len vyvolenym...... 😀 😀 to sa neda lebo cloveku by z toho fakt preplo....ako ja sa snazim stale nemysliet ze uz by to mohlo konecne prist, ale ked mam stale volakomu vysvetlovat tak to fakt neeee.....a na FB sa uz tiez rdsej nezdrziavam... vzdy iba kuk co je nove a idem off...... 😀 😀

zuzadula
12. apr 2010

Frucht, velmi pekne dakujem za recept 🙂... baby si ho vsetky zapisali a lektorka sa priznala, ze ho pouziva s uspechom tiez
😀 .. ale vidim, ze u teba asi moc nezabrala.. hm? 😕 sa tomu drobcovi akosi nechce.. typicky chlap 😀

zuzadula
12. apr 2010

ano ? no musim to najskor pocitat... ale ak budem vediet, tak urcite niecim prispejem

sasikas
12. apr 2010

inak s tym kojenim sa spolieham na to ,ze zakial sa mne uraci rodit, tak tu uz vsetky budete vediet ako na to , tak sa budem mat koho pytat.....xixi..... 😀 😀

moni
12. apr 2010

ahojte, idem vas docitat.....vidim ze niektore stalice staaaale cakaju ;)

fruchtbar
12. apr 2010

no zuzandula,u mna nezabral,ale u mna nezabera nic,ja som vynimka....ja som aj do tretieho mesiaca dvihala tazke zeleninove prepravky,20kg vrecia zemiakov a vlacila sem a tam pivove prepravky....NEZMAR,ja sa nedam !!!
mm sa stale smeje,ze to preto,ze sme to robili na tvrdom podklade (na stole) 😀 😀 😀

Teraz mi moja dula dala akesi homeopatika,mam brat 5 gulicike 4 x denne,ale neviem,co to je a nadalej sexovat,ale to sa mi ani moc nechce,nie ze by som nechcela,ale kedze som otvorena uz ako michalska brana,tak by som tam potrebovala aspon dvoch..... 😀 ....

fruchtbar
12. apr 2010

Jeee,MOni ahoj....ty si jedna z tych loajalnych !!! 😀

tarinka333
12. apr 2010

Sasikas, aha jasne, na Teba som zabudla... tak sme ostali tu tri skalne prenasacky 🙂

fruchtbar
12. apr 2010

ale ty mas este aj kopu casu ako kukam !!! 😕

tarinka333
12. apr 2010

Frucht, ja som zas zavreta a nejako sa neotvaram... A keksik uz tiez davno nie je to, co byvalo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre