Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
22. sep 2009

a meno by si chcela aké?viem je to daleko ale predsa............... 😉

zuzana232
22. sep 2009

olinka to ešte neviem vobec.. ☹

pipimiska
22. sep 2009

ani ja neviem mena,pre moje deti este nevymysleli 😀 😀

oliinka
22. sep 2009

ved to je ešte daleko hlavne aby teraz rástli................ 🙂 🙂 🙂

pipimiska
22. sep 2009

baby,ja mam asi dva dni taky problem,ze napr v noci ked sa zobudim a mam plny mocovy mechur,idem pisat a ako tlacim aby som sa vycikala,boli ma brusko po bokoch,asi vajecniky..ked docuram,bolia este 2 minuty a uplne to prestane..niekedy sa to stane aj cez den,ked mam plnejsi mocovy mechur..a teraz som sa zlakla troska,lebo ked som kichla,tiez ma to tak naraz zabolelo,ale po par sekundach prestalo..mate to niektora okrem mna?

nektarinka
22. sep 2009

Ahojte,
v prepáčte, že som sa Vám sem nanominoval, ale mám pre Vás pozdrav od Zuzana1971. Momentálne sa nachádza v nemocnici, kde je už od 10.9.09, nakoľko silno krvácala. Bábätko je zatiaľ v poriadku. Nakoľko je naše zdravotníctvo na tom tak ako je, tak nemá prístup na internet. Akonáhle to bude možné ozve sa Vám. Držte jej palčeky.

Nektarinkin manžel
(moja manželka leží s Zuzkou)

seuska
22. sep 2009

chuda Zuzka, drzim jej palce, hôavne ze je mimi v poriadku, zuzi to zvladne, uvidite. Aspon nejake spravy mame o nej.

Ja som bola dnes na poradni, krv co mi brali je ok, mimi mi nevysetroval, akurat mi zistil ze mam mikozu jak svet 🙄
predpisal mi cipky a masticku, akurat jak teraz citam v pribalovom letaku je tam napisane ze to nemaju pouzivat tehotne v prvom trimestri. Baby co si o tom myslite? Co mam urobit? dat si to? Doktor je fajn, verim mu, len ma vystrasil teraz ten pribalovy letak,.... hm?

civavava
autor
22. sep 2009

nektarinkin manzel 🙂 dakujeme za spravu, prosim velmi pozdravte zuzku, ze na nu myslime a drzime palce jej aj babatku 😔

civavava
autor
22. sep 2009

seuska, snad ten lekar vie co ti predpisal 😒 podla mna si to daj, ale zajtra sa na to spytaj dokiho, pre istotu....

cicimon
22. sep 2009

baby, neviete co robit s tym tazkym zaludkom a nafukovanim? ja mam teraz pocit, akoby som mala kamene v bruchu a rano sa zabudim na to iste..

aktakk
22. sep 2009

Dakujeme za spravu o Zuzke, drzime paste aby vsetko dobre dopadlo!!!!!!!!!
Seuska..ja som ked som mala rizikove tehotenstvo brala tabletky, kde bolo napisane, ze sa nemaju uzivat v tehotenstve a tiez mi ich predpisal lekar. Je vela liekov, ktore sa nemaju brat a lekar ich predpise, treba mu verit si myslim. 🙂

civavava
autor
22. sep 2009

cici, asi len pretrpiet..mam to iste..skusala som uz hocico, aj so stravou, aj vela vody pijem, ale je to furt rovnake 😠

aktakk
22. sep 2009

Cici...ja som sice prestala vracat ale stale mam divny pocit. A brusko? Mam pocit ze ma rozdrapi!!!

aktakk
22. sep 2009

Pipimiska...bolesti pri kychnuti alebo silnejsom zakaslani na vajecnikoch mam aj ja. Ale mavala som to aj pred otehotnenim. Tak neviem.....

cicimon
22. sep 2009

ja nevraciam, aj ked ma obcas napina. Cez den ten tazky zaludok az tak nevnimam, kedze v robote mam toho dost na vnimanie, ale takto vecer a hlavne ked lahnem do postele. A rano sa zobudim aj o 2-3hod skor ako treba a uz neviem zaspat

pipimiska
22. sep 2009

aktakk,dakujem za odpoved 😉 myslis,ze by to mohlo byt dovodom roztahovania maternice?alebo mam ist zase k dr?mam pocit,ze to nemoze byt nic vazne ked to boli len vtedy..hm?

seuska
22. sep 2009

aktakk, civavka diky za nazor, tiez si myslim ze doky vie co robi... 😉

dejna3
22. sep 2009

ahojte, ja tu straším takto po nociach 😀

dnes sme boli celý deň s malou vonku, došli sme až večer a po všetkých kúpacích, papacích a uspávacích rituáloch, som si sadla aj ku compu...

seuska, ja tiež beriem čípky na mykózu a tiež je v letáku, že by sa nemali... no ja som mala tento problém aj v prvom tehu a vtedy som tiež 2x užívala presne tie isté...

čo sa týka liekov v tehu, ja som to dosť riešila, lebo prvé tehotenstvo som mala rizikové, keď mi prestala pracovať oblička... a vtedy som tiež musela užívať niektoré lieky, ktorá sa podľa letáku nesmú... vždy som hneď bežala za dokim, a ten mi podľa zloženia "pre istotu" skontroloval, či môžem... ale on vždy vraví, že na leták každý výrobca napíše, že sa nesmú (okrem nejakých cefalosporínov a penicilínov), pretože nie sú otestované oficiálne... žiadna tehu žena sa testovať nedá... a myslím si, že doktori pri tehotných, vždy zvážia, či je liek nevyhnutný a čo je väčši riziko - neužívať ho alebo užívať...

tarinka333
23. sep 2009

Dobre rano babulky,
nektarinkin manzel, dakujeme za spravu, odkaz Zuzke, ze na nu a malicke myslime...

Pipimiska, bolesti pri kychani, kaslani, pri tlaceni na toalete mam aj ja, to je normalne podla mna.
Seuska, aj mne zistil mykozu a dal mi macmiror tablety, ktore sa neuzivaju oralne, tiez je v letaku, ze nevhodne pre 1. trimester, ale zas mykoza sa musi vyliecit, takze asi musime verit nasim lekarom 🙂

zuzana232
23. sep 2009

ahojte tak ja dneska idem ku gyn. 🙂 tak som zvedavá už 🙂) joj a cem nech ma pošle už na sono to mu možem povedat nie? 😠

tarinka333
23. sep 2009

Kdeze ste vsetky?
Inak najradsej by som si lahla a spinkala... ale sedim v praci, tak nemozem ☹
Inak prsia ma bolia vacsinou iba rano... citim, ze su take nafuknute... take vacsie, hm, manzel tvrdi, ze su pevnejsie, ale ze sa zvacsuju vidi iba podla toho, ze su mi moje kosicky male 🙂 Takze Pamela Anderson nie som... asi ani nebudem 🙂
Kedy ste boli dievcata na poradni? ja som bola na poradni a zaroven na utz pred dvoma tyzdnami! A o dva tyzdne mam dalsiu poradnu, je to cela vecnost...

zuzana232
23. sep 2009

tarinka no a čo mam ja povedat ja som si mimčo nevidelo od vtedy ako mi povedal,že som tehu ☹ 😠 😠 😠 😢

tarinka333
23. sep 2009

ta to co nas tak natahuju ti lekari??? 😠

zuzana232
23. sep 2009

tarinka ja neviem vobec,ale hnevá ma to lebo tento má nejaký čudný prístup asik do toho 12tt 😠 ako vidím tak jemu to je jedno.. no uvidím ako sa začne správat teraz 😠 😠 😠

aktakk
23. sep 2009

Pipimiska, seuska- za malicko.
Inak Pipimiska, myslim ze s tym netreba ist k lekarovi. Teda ja osobne som na to nikdy neupozornila, beriem to za normalne.
Tari, ja som bola na poradni minuly tyzden, teraz ma to caka najblizsie az o tri, v 16tt.
Zuzana, dnes ti urcite uz musi sono spravit, v 12tt sa meriava babatko...Teda aspon pokial viem, zvacsa je to tak.

aktakk
23. sep 2009

A ozaj, dobre ranko som zabudla popriat!

seuska
23. sep 2009

dobre ranko babule. Dakujem este raz za rady o cipkach, dala som si ju na noc, ale pomohli ste mi v rozhodovani sa. Mne vcera na poradni tiez nic nerobil s mimi, teda neriesil, iba som mu hovorila ze ak vsetko dobre pojde ze by som ho chcela pri porode, ale ze to vychadza akurat na Velku noc, tak dufam ze sa nechysta lyzovat dakde do Alp, lebo kto ho tam po tych kopcoch hladat bude?! 😀 😀 Tak sa zasmial a povedal ze "uvidime"... Teraz mam ist o 3 tyzdne zasa rano na krv, budu sa robit testy z krvy na vrodene chyby mimi... je to asi jedno z najdolezitejsich vysetreni....

tantama
23. sep 2009

Ahojte prajem dobré ránko.... ja idem na krv v piatok ráno tiež na tie vrodené chyby a potom o týžden v piatok na poradnu tak dúfam že výsledky budu dobré

Zuzina drž sa nám 😀

aktakk
23. sep 2009

No to by bol asi zaujimavy porod niekde v Alpach na kopci, co?
Inak kocky, tie co mate ist najblizsie v tom cca 16tt na poradnu, vsetky mate ist na krv? Lebo mne povedali, ze nemusim prist na lacno, ze staci moc. Tak teraz neviem. Moze sa krv brat aj tak, ze by ste rano jedli? Mne raz tak tusim brali, ale nie som si ista.

tantama
23. sep 2009

aktakk myslím že niektoré odbery sa môžu ale ako som písala ja idem na genetiku v piatok a mne prísne zakázal ráno jesť a piť iba vodu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre