Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
26. apr 2010

juli, no ja nemam slov nad jednanim tych lekarov 😠 😠 😠
kinderka sme este zuvinka, evil, michalag, zuzuj, mackopuf....a isto som kohosi zabudla.

ja som po poradni, v podstate nic nove...cakame 🙂 v stredu idem na sono,a v pondelok dalsie sono a kontrola ak to mala neda 🙂

juliap
26. apr 2010

moni, zajtra je pekny datum, tak mozno sa odhodneme, s tymi nasimi drobcami, aby uz sa pytali na svet ... ja mam dojem, ze svist si urobil predstavu aki su tu dr, tak ich nechce vidiet, a bude trucovat v brusku ...

moni
26. apr 2010

juli, jaaaj uz tolko peknych datumov bolo a tie potvory nic 🙂
nam zacalo prsat a predpoved je cudna na cely tyzden, takze sa necudujem ze sa nikam nehrabe 😅 😅

sanyk
26. apr 2010

čafte kočky takto krásne držíme už hlavičku

moni
26. apr 2010

sanyk, no to je sikovny vrabcek! ako podarene krci celo 😵

tarinka333
26. apr 2010

Ahojte, mame sa dobre. Len Karolinka je po ockovi a v poslednej dobe nam nechce spinkat. Preto maminka spinka s Karolinkou a nekonikuje.
Seuska, na krstinach si vyzerala super. Saska je zlatucka. Ako ste jej donutili cumel???
My krstime 15.maja.

sanyk
26. apr 2010

moni vdaka robi nam len radost. a takuto pusu si vysluzila velka sestricka

moni
26. apr 2010

sanyk, no bacha na neho, ten bude o chvilu babam cucfleky robit 😵

vejula
26. apr 2010

jeeej sanyk nádherná fotka. maš krásne detičky

sanyk
26. apr 2010

dakujem uz som dokonikovala asi ma senzor v sebe ked sem skocim a citam co ste popisali hned je hore 😒

vejula
26. apr 2010

moni 😀 😀 😀 riadny kasanova 😝
sanyk no môj malý tiež občas tak

moni
26. apr 2010

veji, a vam sa ako dari? stale odsavas z jednej strany, a krmis z druhej?
a tie zimnice co si spominala, to len v noci mas?

vejula
26. apr 2010

moni nie už su bradavky OKI tak kojim už z oboch, ale sranda že v jednom prsu sa mi tvorí viac mlička ako v druhom 😒
No a tá Zimnica ma chytí tak na večer a potom v noci hrozne potim, a cez den tiež potim ale už nie tolko...
A ty ako??? Zajtra máš termín, žeby bola mala taká presná???

moni
26. apr 2010

veji, no hlavne ze sa tvori, a dominikovi je dost 🙂
asi ozaj tie hormony blbnu....
no uvidime co ta drnda nasa vymysli...od rana mam zas poslickov, aj doktorka videla tie kontrakcie (mne nerobia ctg), ale zatial nic z toho 😕

vejula
26. apr 2010

moni tak držim prsty nech vam to vyjde na ten termín 😵

zuvinka102
26. apr 2010

ahojte tak som prisla pozriet koho tu este mame a ci sa nejake kinderko nerozhodlo pridat k maminkam.. no mna tak jemne sem tam pichne ako pri mrche ale to je velmi slabucke..
moni co manzel kupi ananas?? moj mi ho prave ide nakrajat 😅

blondy12
26. apr 2010

ahojte dievcata 22.4.2010 sa nam narodila nasa princezna Olivia...porod bol rychly, po 4dnoch nas pustili takze dnes je prva noc...dufam ze to prezijeme co najlepsie...taky rychly priebeh som nepredpokladala od pol 3 rana som dostala kontrakcie ktore skor pripomaĺi falosne a dokonca boli slabe este rano o pol 8 som bola na poradni a doktor mi nic nevravel potom som sla do tesca na nakup aj do dm a o pol 3 som sla do nemocnice lebo uz som mala kazdych 5minut bolesti...take silne bolesti mi trvali 2hodiny a 17:40 sa mala narodila..mala 2780gr a 46cm...

sice som bola 2x v nemocnici ku konci tehotenstva....ale stalo to za to a oddnes zaciname novy zivot...Vam vsetkym prajem vela vela radosti..uz sa snad dostanem viac k internetu...
tu je hodinu po porode....

michalag
26. apr 2010

baby tak volala som mamine .................prave mi odtiekla voda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale zatial mam len mierne bolesti krizov

moni
26. apr 2010

zuvi, uz ma na zozname, zastavi sa cestou z prace 🙂

blondy, velka gratulacia! kuriatko malicke 😵

miska, DRZ SA!!! 😵

moni
26. apr 2010

miska, budem potom zvedva ci su tie bolesti ine ako poslickovia...

zuvinka102
26. apr 2010

blondy malinka je nadherna..

miska tak sa drz budem na teba mysliet a nech to mas rychlo zasebou 😀

moni tak to je super 😅

michalag
26. apr 2010

moni zatial to su ako poslickovia, idu mierne do krizov .... jeeej a ked mi praskla voda som citila akoby puknutie niecoho vo vnutri brucha

moni
26. apr 2010

miska, no ved pukol balon 🙂
tesim sa s tebou, o chvilu mas babatko pri sebe!

zuvinka102
26. apr 2010

miska tak to sa chystas uz do nemocky vska??

michalag
26. apr 2010

zuvi este cakame maminu aby prisla k Samkovi a potom pojdeme len este rozmyslame ci volat sanitku alebo pojdeme taxikom a nic mu nepovieme 😝

moni snad najneskor zajtra ju uz budeme mat pri sebe

moni
26. apr 2010

hehe, skor to vyzera ako keby sa miske nechcelo a radsej tu ostala s nami kvakat 😅
miska, k samkovi niekto pride, ci ho beriete k niekomu? a partner bude pri porode?

monva
26. apr 2010

Miska - supes do nemocky, drzime palce a siiilno na teba myslime 😵 😵 😵

Veji - no pridavam sa do klubu "zimnica", cely den som prala, behala okolo drobcov, uvarila puding, upratala - nezastavila som sa a teraz mam zatial len 37,2 teplotu, no citim sa na prd, akoby na mna nieco liezlo, no asi to bude oslabeny organizmus, boli ma cely clovek, najma hlava a mam sucho v ustach, stale len pijem ... ☹

michalag
26. apr 2010

moni tak das vediet potom aj na vysivame???

moni
26. apr 2010

no tak si ma predbehla s odpovedou 🙂
do polnoci je tu, uvidis ze stihnes dnes!

michalag
26. apr 2010

moni praveze sa bojim ze ma doki zrusi ze sme prisli skoro ale pri Samkovi to bolo strasne rychle a od odtecenia prvej casti plodovky sa narodil do hodiny tak racsej ideme, ale sranda ze zatial ani tlaky ani nic len krize

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre