Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stacynka
6. okt 2009

no ved maly spava poobede aj tri hodiny niekedy tak potom sa to od toho odvija ako je unaveny

oliinka
6. okt 2009

šak hej no dobre ja idem pozerať tak pekný večer 🙂

stacynka
6. okt 2009

tak pa aj ja pozeram jednym ockom, aj vam pekny vecer

stacynka
6. okt 2009

tusim vsetky spite

aktakk
6. okt 2009

Ahojte kocky. Ani mne sa nedalo prihlasit dnes.

OLI- v Trencine je urcite 3D/4D, posielam Ti adresu, skus si to pozriet. Je to v ordinacii Mudr. Jankovskeho, to je taky mlady doktor. A sikovny zevraj.

http://www.gyneka.sk/index.php?pg=5

stacynka
6. okt 2009

dobru noc 🙂

tarinka333
7. okt 2009

dobre ranko 🙂

seuska
7. okt 2009

dobre ranko damy 🙂

Blondy to si posielala mail na to prenatalne centrum na Masarykovej v KE? Ak hej, tak sestricka sa ti ozve. Ja som sa tiez objednavala cez mail a o 2 dni mi vecer volala a dohodli sme sa na termin 9.11. az, lebo vraj skor je to zbytocne, ze vraj staci v tom 20 tyzdni tt. Tarinka tam uz bola, aj to tu pisala ze Doktorka Muranska je zlata a vsetko nam poukazuju od hlavicky po päticky 🙂 🙂

Ja mam krvne testi o tyzden v utorok, som z toho dost nervozna.

Gratulujem vsetkym k dobrym spravickam babulky.

Ja mam teraz vela prace v praci, okrem toho zhanam uz za seba nahradu v robotke. Dala som si poziadavku na urad prace nech mi posielaju tych co su evidovani a su zdravotne postihnuti, lebo ak zamestnas taku osobu, stat ti dava prispevok, ale napocudovanie sa mi nik neozyva....

tarinka333
7. okt 2009

Ahojte kocky, Seuska, presne, sestricka zavola a ozve sa, lebo dovolat sa tam je nemozne...
Okrem Dr. Muranskej je tam aj Dr. Dankovcik... Obaja su dobri... Na lekarku som pocula aj - aj, ale mne sa zdala celkom v pohode... Pokukala, vsetko poukazovala, aj fotocku si moj manzel od nej vypytal - boli sme tam spolu - len prv, nez vojdes, sestricka Ti da podpisat papier, ze ci suhlasis aj s 3D ultrazvukom, za ktory sa doplaca 7e. Ak nebudes chciet platit, urobia len klasicky 2 D, ale poviem Vam, 3D je zazitok... No a fotka stoji tiez 7e 🙂

tantama
7. okt 2009

dobré ránko...tu prší, zamračené... také počasie na spanie.... ☹

seuska
7. okt 2009

Tari mna sice objednala na utorok, ale dohodli sme sa na vikend, lebo moj muz robi tyzdnovky, len sestricka nevedela ze ktory vikend budu robit, ale dala si do poznamky ze vikend. Mne hovorila, ze ak donesiem vymenny listok od gynekologa tak ze 20 euro a za vikend je priplatok 10 euro. A to ty si bola preco tak skoro uz na 3D, ked mne povedala ze skor sa to nerobi...?

Aj tu hlasim uprsane, zamracene, hnusne pocasie na spanie ☹

tantama
7. okt 2009

baby mne sa tie vaše ceny zdajú byť nejaké prehnané.....seuska ty budeš mať aj záznam na cd??? ja som sa objednávala na 3D do Hlohovca idem 29 to budem v 17tt a platím 10€ bez záznamu a fotiek neobmedzené množstvo je v cene a odporúčanie lekára vôbec netreba.... 😕

zuzana232
7. okt 2009

tantama.. a treba sa do toho Hlohovca objednat skor? ja tam chcem íst 😉 😀

tantama
7. okt 2009

zuzi ja som sa objednávala v pondelok a chcela som to do 6.10. to mám dalšiu poradnu.... tak mi to dala na 29 aby ked niečo tak pošle môjmu dr čerstvé výsledky... ale so záznamom na cd ti to urobí až po 20tt. ja som záznam nechcela.. mne sa to zdá zbytočné....so záznamom to cez víkend stoji 40€ a bez záznamu kedykoľvek okrem víkendu 10€ 🙂

zuzana232
7. okt 2009

ahá tak stačí aj neskor objednat😉

tantama
7. okt 2009

hej ak to chceš s cd tak to máš čas.. a je tam stráááášne milá sestrička tak sa isto nejak dohodnete..

tarinka333
7. okt 2009

Seuska, robili mi NT, to je vlastne klasicky ultrazvuk, ale doktorka si vie prepunut aj na 3d, no a kedze ja som suhlasila, tak po zmerani NT a toho vsetkeho na 2D ultrazvuku nam prepla na 3D a sme kukali jak kukucky 🙂

oliinka
7. okt 2009

dobre ranko .....maminy mne sa včera začal ývať zub-stolička a aj to trošku boli tak mám teraz strach,totiž zubár je moja nočná mora.smie sa trhať v tehotenstve?aktakk dakujem za linku pozriem to

cicimon
7. okt 2009

caute,

kedy sa chodi na ten 3D?

tantama
7. okt 2009

oli mne trhal zubár v sobotu... tiež ma prišerne bolel a už sa nedal zachrániť. a daj mi aj injekciu.... povedal že už su druhy ktoré sa daju aj v tehotenstve použiť... a je to len lokálna anestéza..

oliinka
7. okt 2009

takže dufam že mi injekciu dá bez toho si to asi vytrhnuť nedám,totiž to je nie celá stolička,ale polovičná už a kníše sa,ja chodím k sukromnej lekárke nemám svoju zubárku

tantama
7. okt 2009

ani ja nemám tiež som bola u súkromníka..a on je super...

oliinka
7. okt 2009

skusím jej zavolať lebo ani neviem ako robí,ona má ambulanciu doma a čo stojí vobec vytrhnutie zuba?aj ti zabrala injekcia?

tantama
7. okt 2009

mne perfektne.. namala som stŕpnuté ústa ani nič... iba som proste necítila bolesť keď mi to páčil von.....a cena no lacné to nebolo zaplatila som 30€ ale za zbavenie bolesti mi to stálo... ale možno tvoja toľko neberie..

oliinka
7. okt 2009

no presne oto mi ide aby som necítila bolesť no mne trhala asitri roky dozadu a platila som vtedy 250 korun tak neviem kolko bude chcieť teraz.musím sa tam nejak odvážiť ísť lebo sa bojím ☹

minka21
7. okt 2009

dobre ranko,baby ked tehotnu nieco tak vytoci ze aj cely den place,a s niekym sa hada dost dlho,citi to babo?moze mu to nejak uskodit?

idem vas citat dozadu,lebo ste toho teda zasa popisali 🙂

oliinka
7. okt 2009

minka aj ja som sa tak hadala s manželom pri prvom tehu a malý ako tak v poriadku,ale radšej sa nehádaj,nestojí to zato,mysli na malinké

minka21
7. okt 2009

a este jedna otazka,ked vam na tom NT scriningu zistia nieco zle,tak co potom sa ma robit?alebo ako sa to bude riesit??

tantama
7. okt 2009

minka stres malinkému isto neublíži velmi ale ani mu neprospieva.... skôr sa mu vyhni ak to je len trošku možné .... a neboj všetko prehrmí a bude dobre

cheerlady
7. okt 2009

baby,tuniak sa nemoze???? ani take tie kusky vo vlastnej stave???mne praveze mama hovorila,ze si mam dat a aj ja som to niekde citala,ze sa nesmu len niektore druhy ryb a tuniak tam tusim nespadal 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre