Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
9. okt 2009

Dobre ranko dievocky,
ako sa dnes mame? Inak ako sa celkovo citite. Ja osobne na to, ze vsade citam, ze v 2. trimestri sa citi zena plna energie, tak ja sa citim straaaaaaaasne unavena a okrem toho, zvykne mi byt este nevolno - hlavne vtedy, ked mam prazdny zaludok... vy ste na tom ako?

zuzana232
9. okt 2009

dobré ránko

trinka no podobne tak isto únava a nevolno..

inak baby dneska ma nejak začali boliet prsia.. dúfam,že je to oki... 😖

tantama
9. okt 2009

dobré ránko žienky.. 🙂
tarinka zuzka aj u mňa je únava a totálna... ja som stale ešte v práci a ešte aj budem tak to je aj tým....zuzi neboj to že bolia prsia je skôr dobré znamenie... pripravujú sa na mliečko... 😉

zuzana232
9. okt 2009

tantama.. hm ano? bo ja som mala boliest prs ale to mi potom skončilo a akurad dneska sa zobudím,že ma bolia.. pri prvom to tak nebolo.. tak som bola zaskočená

tantama
9. okt 2009

no zuzi ja som mala aj pred tým dosť veľký obvod hrudníka ale teraz sa mi mm smeje že som ako Lolo Ferarri 😀 😀 a aj mna bolia s prestávkami stále... dr povedal že to je normálne pripravuju sa mliečne žľazy ved už v 7 mesiaci sa začne tvoriť kolostrum... 😉

tarinka333
9. okt 2009

zuzka, ziadne tehotenstvo nie je rovnake 🙂 Mna prsia bolia vacsinou rano, sem tam ano, sem tam nie...

zuzana232
9. okt 2009

oki baby ste ma teda upokojili🙂 tak nech sa pripravuju 😉 😀

minka21
9. okt 2009

Dobre ranko,mne rano bolo tak blbo 😖 ale nutelka to vyriesila 😵 co dnes planujete varit??

fruchtbar to moje tam tiez len tak lezkalo,a spinkalo🙂 ja som aj rada,ak bude spachtos po mne,budeme aspon spinkavat spolu🙂))

civavava
autor
9. okt 2009

dobre ranko kocky,

ja som od dnes 15tt 😎

mna prsia ani nebolia, akurat su velke, ale ta unava a obcasne nevolnosti tam este stale su 😕

lubiku, jasne ze si ta pamatame, super, ze si sa ozvala a ze je mimi v poriadku.

lubi444, ja mam nastastie nenarocnu pracu, v kancli za PC, takze pohoda a bez stresu 🙂)), snad vydrzim az do porodu 😎

civavava
autor
9. okt 2009

ozaj ide dnes niekto do poradne? ak ano, DRZIM PALCEKY 🙂

ttiffanny
9. okt 2009

ahojte kočky!
opäť sa hlásim po dlhšom čase. máme sa zatiaľ fajn. tento týždeň ma prvýkrát bolelo bruško, tak som včera išla radšej k dr., i keď mám budúci týždeň poradňu. ale všetko je ok. dokonca mi povedal, že na 65% to bude dievčatko, ak mu nenarastie ešte pinďúr 😉. takto mi to doslovne povedal 🙂. tak uvidíme. dnes som nešla radšej ani do roboty, lebo ma začína bolieť hrdlo, tak sa chcem ešte v začiatku vyliečiť. najbližšie nás asi všetky čakajú Triple testy, tak nech dopadnú dobre. všetkým!!!

seuska
9. okt 2009

Dobre ranko dievcata.... hm, teda sak uz je pomaly obed 😀 nejak ma od rana picha obcas v podbrusku, neviete co to moze byt? nikdy som to doteraz nemala, mam sa obavat niecoho? poprosim vsetky katastroficke scenare... 😉

fruchtbar
9. okt 2009

ahooojte kocky!
Tak moj celkovy pocit je,ze ani neviem,ze som tehotna.Momentalne sa mi vratila energia,som vesela a mam casto ozaj velmi dobu naladu,az sa ma ten moj pyta,ze ci som si upila......A citim sa velmi pekna a pritazliva,co mi vlastne tie chlapske reci potvrdzuju.... 😀
Dnes som si pocuvala brusko fonendoskopom,ci budem pocut srdiecko,ale pocula som len ranne jablcka ako prechadzaju crevami! 😉
Ja mam uz tri kilecka navyse ☹ ,akosi mi vyskocilo brusko a aj kila!!!
Ale ved tych 8 cm musi aj nieco vazit!

Tak vam mile kolegynky,prajem pekny a usmevny den! 😀

fruchtbar
9. okt 2009

Mna pichava tiez v podbrusku,tak si vravim,ze to bude asi murar,ked si uz teraz buduje tak pilne svoje hniezdocko! 😒

civavava
autor
9. okt 2009

seus ja mam presne tie iste priznaky...a prave som teraz docitala jednu americku webstranku pre tehu a ZEBY SME UZ CITILI POHYBY???? lebo presne takto to opisuju 😉 ja mam take ze pichanie, ci skor bublinky v bruchu...tazko to opisat .....

baby co uz mate deti, ako ste vnimali prve pohyby???

no nic, buduci utorok idem do poradne, tak sa dokiho spytam, ci to mohli byt pohyby 🙂))))

tarinka333
9. okt 2009

Ahojte kocky, aj mna dnes rano pichalo v brusku... ale pytala som sa uz dvoch lekarov a povedali mi, ze to je normalne, lebo zvacsujucou sa maternicou sa vsetky organy kade-tade v tele posuvaju, maternica tym, ako sa zvacsuje nesie so sebou aj cely zavesny aparat... a to jednoducho nemoze byt uplne bez bolesti - preto tie obcasne pichania a bolesti... Pokial nemate neuveritelne krce a pokial nekrvacate, tak to pichanie je OK...
Ja si napr. sledujem, ze ako dlho ma boli, ale vacsinou pichne tak 5x za sebou, potom prestane... potom nic, o dve hodinky mozno zas nieco... kym to nie je naozaj krcovita bolest, alebo bolest netrva permanentne cely den, vraj netreba riesit, je to normalne 😉

minka21
9. okt 2009

babule mna tiez picha,a vzdy si predstavim ze asi nieco vystraja🙂 vacsinou tak k veceru zacne,par krat pichne a tpotom asi uz spi🙂co som doteraz citala tak vraj by sme to este citit nemali,lebo babatko je este prilis lahke na to aby sme to citili,ale ktovie🙂 sa tesim ked uz bude velke a bude kopkat a ten pocit ze viem kedy spinka a kedy nie,tak na to sa moc moc tesim

zuzmag
9. okt 2009

Ahojte maminy dlho som sa neozvala lebo ani nemam cas kedze kazdy den pracujem 😖 uz mi to ide niekedy na nervy.... 😝 inak sa mame celkom fajn akurat ma stale znepokojuje ta cysta ktora sa tam stale drzi 😠 mate alebo mali ste niekto mykozu???? tak ja ju mam a uz som z toho nestastna na zaciatku mi dala dr.1tabletku aj mast na jeden vecer a to bolo vsetko....teraz 15.teho idem na odbery tak som zvedava co mi zase noveho oznami.Aj nevolnosti este stale mam najma vecer a spala by som stale dakedy aj 24hod. 😎

tantama
9. okt 2009

civavka prvé pohyby ... to je ako keby ti cez brucho unikali bublinky.... a ked tam jemne pritlačíš ruku ako by si v sebe mala husenku....ale pichanie tam nie je.. je to jemnulinké.. a to si isto nepomýliš s ničim...

civavava
autor
9. okt 2009

tantami, ked ja neviem ci je to pichanie alebo bublinky, je to take ine, ako doteraz. no ale ked pises ze si to nepomylim, tak asi to nie je este ono 😲
juj ale tesim sa uz na to 🙂)

tantama
9. okt 2009

ešte asi nie... ja so pri prvom až niekedy c 18-19tt cítila.... aj to som si ľahla ne brucho a také ako keby mi niečo preliezlo pod bruchom... taký šteklivý pocit......bolo to skvelé... a aj ja sa teším.... 😀 😀 😀

pipimiska
9. okt 2009

pekny den 🙂

ninuska,dik,nie nekrvacam,tuk tuk tuk,ja tiez beriem ascorutin a duphaston..tiez som uvazovala ci to s tym lezanim neprehanaju,urobim secko pre babo,ale asi ani to nieje dobre,ze nevylezieme ani troska na cerstvy vzduch 😉
len nechapem,vetsinou sa pri lezani kazdej babe vstrebal,mne sa zacal,ale potom musela cievka zase prasknut..je pravda,ze mi v nemocnici zrusili ascorutin a do teraz som ho nebrala,mozno aj to je dovod 😉
inac aj ty si mala dobre vysledky,takze aj tebe gratullujem 😵

mna sem tam v brusku zaboli,ale tiez si hovorim,ze kym to niesu krce tak je to ok 😉
a teraz cakam na kultivaciu z utorka,mam vzdy zlty vytok,doki hovoril,ze tam nalez nevidi ale od vcera ma zacalo troska svrbiet 😖 ...nastastie sa po dvanastich tyzdnoch moze liecit cipkami keby nahodou,ze?

cheerlady
9. okt 2009

ahojte babeny,tak ja som dnes bola na kontrole u obvodaka a este ma nechal doma,ze vo stvrtok dalsia kontrola,tak som rada,aspon budem trochu lenosit 😀 inak ja som mala vcera a predvcerom zase pocit,ze mi zacina byt blbo,ked sa nenajem,hadam sa mi to nevrati 😠 dnes idem inak ku kadernicke - konecne,lebo uz vyzeram jak strasiak 😀 no ja mam poradnu 14.10. a prinutim dr. aby mi spravil vyter,lebo vytok mam,ale svrbi ma len tak trochu a obcas-raz za 3,4dni,tak pre istotu 😒

lubi44
9. okt 2009

ahojte babulky,ja som si dnes dlhsie pospinkala,asi tk do 12tej,unava ma prekonala 🙂 ,dnes tu mame strasne pocasie,uprsane,ale to je na irsko normalne,az na to,ze ma hlava pobolieva.pomaly mi kysne cesto na dukatove buchticky,mnamky,dostali sme babom chute 😀

inak,od ktoreho tyzdna by sa mohlo ist ku kadernicke?chcem sa objednat,ale myslim,ze teraz este nie
cheerlady,mna tam dole akosi trosku pali,ale vzdy mi na to pomoze canesten cream,tak uvidim...

civavava
autor
9. okt 2009

ahojte babenky,

mam pre vas pozdrav od Zuzanky1971, pisala mi sms, ze dnes bola na kontrole, babatko ma 9cm, este stale nevidno pohlavie. A Zuzke este ostal 3cm hematom.
Velmi nas vsetky pozdravuje, ze jej chybame a ze do 2 tyzdnov bude mat konecne internet od kamosky a bude nam sem opat pisat ako diva 😎

tantama
9. okt 2009

civavka pekne ju odo mna pozdrav.. teda asi od všetkých🙂))

lubi44
9. okt 2009

aj odomna pozravuj 🙂

lubi44
9. okt 2009

babenky uz mate vybrate mena pre babenka?

civavava
autor
9. okt 2009

lubi my uz hej 🙂

lubi44
9. okt 2009

aj my civava,no mysme vlastne mali uz davno,uz len ked sme sa poksali a akosi nam to ostalo 😀
vcera sme boli pozriet kamosku,ktora ma 8 mesacne babenko,no to ste mali vidiet mojho manzelika,no hned ju bral k sebe a nechcel ju dat ani rodicom na spet a mala ako cucala pri nom 😀 ,no bola som v soku a co mi povedal,ked sme od tial odisli?aj on chce uz aby sa nam narodi taky maly mimoemstanko,preto,e mala ma mlinko vlaskov j to blondate a strasne krasne velikanske oci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre