Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
1. dec 2009

cheerie a na obycajnom to nie je vidno? mne videl pohlavie na 2D...asi zavisi ako je otocene...

lubka, drzim palceky na dnes 🙂))) uz nech nas Andrejko nenapiina 🙂))

tarinka333
1. dec 2009

civi, super, som velmi rada 🙂
Kocky, ja som ete v robote a budem do siestej 🙄

lubkamik
1. dec 2009

cheerie, zasa sa otocil chrbtom a videli sme akurat lopatky 😠 😠 Hadam dnes to vyjde lebo ma porazi 😀
Civi, dakujem 😉

lenka7984
1. dec 2009

Ahojte baby
mám otazočku
kedy budeme asi tak citiť pohyby ale tak riadne aj ked mm ruku priloži na bruško.
viete mi niektora povedať
🙂

lubkamik
1. dec 2009

ahoj Lenka,

to je individualne - ja to citim uz od 18 tt ale zalezi ako mas placentu atd...

lenka7984
1. dec 2009

dakujem a to už cítiš aj ked si len ruku priložiš na bruško
bo ja cítim ale len z vnútra

oliinka
1. dec 2009

civi blahoželám aj ja by som bola šťastná,ale akosi z tej dnešnej poradne niesom.

oliinka
1. dec 2009

aj ja cítim len zvnutra a to iba občas možno tak že jeden večer ano a druhý zase nie,možno zato može tá moja placenta

cicimon
1. dec 2009

baby boli ste na morfo same ci s doprovodom?

a vsetkym gratulujem k dobrym vysledkom

cheerlady
1. dec 2009

civi no najprv sa mu zdalo (a aj mne),ze tam vidi gulky,ale ked to potom pozeral este raz,tak uz to nebolo take zretelne,takze tazko povedat 😖

civavava
autor
1. dec 2009

oliinka, teraz som docitala dnesne prispevky, moja neboj sa bude to OK, aj ja mam vpredu placentu!! preto ani necitim pohyby, ale doki ma ukludnil!
no nemam ju nizko ako ty - tak mozno to je troska vacsi problem, ked je placenta nizko..ale som si ista ze to bude OK! ved morfo babatka si mala dobre, nie???

moc ti drzim palceky!!!!

cici, ja som dnes bola na morfo sama lebo mm je na Slovensku....ale na 3D ideme spolu

😉

stanusa
1. dec 2009

civava blahozelam k uspesnemu ultraz. 🙂 a klobuk dole pred tvojim lekarom
dominika paci sa mi co mas v albume - tie veci z netu a ked pises, ze tovar je ok tak po vyplate idem objednat...teraz tak maju pekny spaci vak, este sa ta opytam aku velkost si objednavala
olinka nemysli na to co sa moze stat, hlavne bud v pohode a uvidis zvladnete to 😵 😵
objednala som nas na 3D na 22.12. to bude ten naj darcek 😀

lubkamik
1. dec 2009

Lenka, ja to citim aj zvonku ked si dam ruku - hlavne ked sa prevaluje maly - je to take mrvenie v bruchu 😀

civavava
autor
1. dec 2009

stanuska dakujem 🙂)
my mame 3D 21.12. 😀 tiez si hovorime, ze najkrajsi vianocny darcek 😵

idem vyvencit mojich trhacov, zatial paaa

oliinka
1. dec 2009

civi on mi začal robiť sono ale nedorobil lebo malé bolo zle uložene kvoli tej placente,baby tie čo papáte magnezium neviete mi povedať či by mi to nepomohlo trošku tu placentu zvýšiť?doki povedal že sa može rastom maternice posunuť nahore,ale či by to nepomohlo,

civavava
autor
1. dec 2009

oliinka ale nepovedal ti inak nic zle, nie?

grekyna23
1. dec 2009

cicimon, ja som bola na morfo aj s manzelom

a pohyby citim aj navonok, a na zaciatku citenia pohybov manzel, ked nemohol v noci spat, nas drzal za brusko a rano bol cely rad, ze aj on citil... 😀

civavava, gratulujem k dobrym spravam, uplne z tvojich prispevkov citim ako ziaris stastim 🙂

a mamickam s problemami aj ja strasne drzim palce a verim ,ze vsetko dobre dopadne

a dnes sme sa s manzelom zastavili pri svokre, ta uz babu nakupila vela veci a dnes mi ukazovala dalsie pyzamko a ponozky, no zlata je, bude to prve vnuca z mamzelovej rodiny, a mm bol tiez prve vnuca zas jeho babky, takze budu to taki maznacikovia obletovani... 😝

lubkamik
1. dec 2009

caute, pekny vecer 🙂 Ja bezim k lekarke 😵

grekyna23
1. dec 2009

lubka, vela stastia nech sa uz maly betar ukaze 😉

oliinka
1. dec 2009

no ani nie len to že možem začať hoci kedy krvácať.tak snad nezačnem

tarinka333
1. dec 2009

Ollinka, neboj sa. Moja kamaratka mala nizko placentu, velmi jej tvrdlo brusko uz od piateho mesiaca (takmer cely den), skracoval sa jej krcok, potom sa zacala otvarat, tak ju nechali doma, "zaplatal" ju pesarom a dnes ma krasnu Lauru, ktoru porodila asi pred mesiacom. Oproti nej si uplne zdravucka 🙂 Len sa setri a hlavne sa neboj, babatka v tomto obdobi su uz velmi odolne, takze klud a oddychuj, nech Ta mm obskakuje.i
Cicimon, ja som bola na morfo tiez s manzelom 🙂

dejna3
1. dec 2009

oliinka, tak snaž na zlé nemyslieť, veľa robí aj psychika, zatiaľ je to o.k. ver tomu, že tak bude do konca 🙂 držím palčeky 🙂

ja pohyby cítim takmer od začiatku aj navonok

civavava, my ideme na 3D 20.12. 😉 je to nedeľa, ale drahý inak nemôže... a potom asi skočíme do NR do mlynov na (dúfam) posledné vianočné nákupy 🙂 ideme so švagrovcami, tak si z toho chceme urobiť aj taký výletík 😉

oliinka
1. dec 2009

dakujem vy viete podržať a to sa tu cení.

zuzana1971
1. dec 2009

civavka supeeeeer, gratulujem
aj osuska je pekna pre maleho fesaka Renka
a fakt klobuk dole pred tvojim lekarom, ze je taky svedomity a vsetko tak kontroluje, aj ti povie
a fotecky nedal?

zuzana1971
1. dec 2009

olinka, zbytocne sa nestresuj a ber to len pozitivne, ze ti povedal o tom krvacani, aby si sa nezlakla ak to zacne, ale to neznamena, ze budes, mozno vobec nebudes, hlavne sa setri moc nedvihaj maleho ani nic tazke

zuzana1971
1. dec 2009

no ja necitim pohyby navonok, nrusko sa mi nehybe, nema ake a ani sa mi nic nevyduva ked kope

oliinka
1. dec 2009

máte pravdu nebudem nato moc myslieť a uvidím čo bude otýžden.

zuzana1971
1. dec 2009

fuuuj uz asi nebudem pozerat spravy
furt bejake mrtve rodicky a babatka
dnes ze nasli v igelitke tyzden mrtve novorodeniatko dievcatko 😔
a ze jedna krava zneuzivala svoje 3 rocne dievcatko, fotila to a predavala dalej, ze mala asi bude mat psych. nasledky na cely zivot 😖

oliinka
1. dec 2009

načo su takým ženám deti,tie čo by chceli mať kolko krát nemožu a tie čo by ich mohli mať aj desať si to nevedia vážiť.

grekyna23
1. dec 2009

ja som to tiez videla v spravach, tak mm radsej prepol, aby sme sa na to nedivali a tam davali to iste. ☹
je to uz fakt hroza, co niektori ludia dokaze urobit so svojimi detmi, cely svet je neruby 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre