Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
26. jan 2010

blondy, ja som cez vikend riesila ako pojdeme prvykrat na slovensko 😅 z toho mas vacsi stres nez z porodu 😀
s tym dychanim si to tiez neviem predstavit, na joge sa nas teta snazi cosi naucit, ale na mna neplati take, ze si mam predstavit ze lezim na plazi 😅 ...ved to nejde ani teraz, takze ked budem mat bolesti tak budeme mat celu jej plaz na haku 😀
teoria je jedna vec, a prax druha...takze uvidime ako nam to pojde 😵

zuvi, no vyborne si zvladla vsetky otazky 😀
ten test na cukrovku podla mna robi kazdy lekar inak, ale myslim ze vacsina dievcat co to ma za sebou isla normalne do prace.

veve23
26. jan 2010

blondy...aj ja si myslim ze niak ta tam naviguju co a ako mas robit, co som pocula ze traba pocuvat co ti vravia aj tak dychat, tlacit a bla...bla, ja som sa tiez podobne zobudila v strese, ale k tomu sa mi pridalo ze kedbude tak tlacit ci nevytlacim aj nieco ine 😠 , ale to dufam uz bude vonku po klistire ci cipkoch

zuvinka, ked to budes pit u dr. tak tam budes niaky cas cca 1-2 hodiny, ak doma tak v pohode. Mne bolo potom dost blbo ale da sa to, aj ked je to zbrnda, mna znej naplo.... prinajhorsom si vypitaj listok o dr. aby si si nemusela brat dovolenku, ja ked som robila tak mi vzdy pisal cely den.

moni
26. jan 2010

gaji, ahaaa. je vobec sanca ze sa dvojicky otocia? hmm, ci tam maju dost miesta 🙂 no budeme na vas mysliet 😵

lubka, zehlenie zabije lebo ta teplota je vyssia. a ta tvoja pracka vie asi ionizovat vodu, a to v kombinacii s horucou vodou a praskom by malo byt ucinne. co uz ti ludia nevymyslia 😅

zuvinka102
26. jan 2010

veve no budu mi to robit u doktora a uz chapem preco mam ist nalacno aby asi nevidel co som ranajkovala 😀

civavava
autor
26. jan 2010

veve, na CS musim, kvoli ociam /mala som operaciu laserom, odstranovali mi -9,5 dioptrii z kazdeho oka a mam oslabenu sietnciu/ a aj kvoli polohe maleho, ktory lezi priecne 😉

sasikas
26. jan 2010

monva- ja som z pampyshopu objednavala sadu do postielky , tu 3-dielnu a este nieco len uz nepametam co, bo som z viacerych stranok....objednane to bolo minuly tyzden....len este mi to neprisl...asi az teraz niekedy....

sasikas
26. jan 2010

civi- supeeeer ze uz vies presny termin... 🙂 potom nam budes aspon referovat.... 🙂
zuvi- vitaj medzi nami...

monva
26. jan 2010

Sasikas - tak ta potom poprosim o info, ked ti to pride, ze ako si bola spokojna (cas, kvalita ... ) diiiiky 😉

veve23
26. jan 2010

civi, aha, to som nevedela, to som zvedava ako budem ja, ale asi ci ta narezu al.nastrihnu, zasite budeme asi vsetky....jaaaj, radsej na to nemyslim
zuvi ..ja som to nastastie pila doma rano o 7, dve hodiny mi bolo tazko ...zaludok to niesol zlee 🙂 , ale potom som bola u dr. ale uz obeda sa to dalo. Ale ak sa bude dat vypito na ex a malo vody, nech to mas rychlo v sebe, kamoska to pila na viackrat a nevedela to dopit, ale pohoda ......da sa to prezit

majca424
26. jan 2010

Ahojte,
seuska, odkiaľ si objednávala postieľku ak sa smiem spýtať? Je peknučka 🙂 🙂 🙂

civavava
autor
26. jan 2010

jasne babule, hned ako budem po porode moct, pisem vam na konika zazitky 😉

cicimon
26. jan 2010

ja som objednala postielku tiez v kocikove a mi odpisali, ze dodavka 14-30 dni, tak som zvedava, kedy dojde

jankako
26. jan 2010

ahojte babule...konečne doma..preč od tých nechutnych ludi... 😠 toto bol moj najhorši pobyt v nemocke...bezohladní hajzli,bez chrbtovej kosti..fuj... 😖 Bolia ma ručičky od tých kaníl.. ☹ čo si mám dať nato,mám to začervenane a opuchnute...

fleury
26. jan 2010

jankako daj si na to masticku Heparoid, mne velmi pomohol po infuziach a popraskanych zilach

tarinka333
26. jan 2010

Babenky, mne na dnes v praci padla, takze idem domov. Uvidim, ci budem ete schopna nieco napisat, ked nie, tak zajtra 🙂

grekyna23
26. jan 2010

ahojte dievcata,
tak mi sme po dnesnej poradni trochu vyplaseni, male je v poriadku ale ked som dr opisala moje problemy, to ze ma boli ta panva, a ze po vstati z polohy lezania musim urobit este par krokov prikrcena lebo citim cele podbrusko, tak povedala, ze ked mi robila sono tak aj na sonde zistila, ze mi brusko tvrdne, tak hned skontrolovala krcek, ten je dost dlhy a aj zatvoreny, len babo ma hlavicku dost nizko.
a ma dr vyplasila, lebo hned nato sa opytala, ci som prvorodicka a ci som mala potrat, ale ze ma nejde davat do nemocnice, len musime ist na PN.
takze este idem na dva dni do prace im ti oznamit, poukoncovat si veci a v piatok pojdem znova k nej, neviem ci ma este skontroluje, ale od pondelka ma vypise na PN.a to som si myslela, ze tie 4 tyzdne este vydrzime a pojdeme rovno na MD. ale ked sa neda, tak sa neda, a hlavne v skole pri tych pubertiackych siedmakoch to fakt riskovat nebudem, ked mam dodrziavat kludovy rezim. ☹ Ale v piatok ak stihnem, by som rada mojej triede este odovzdala polrocne vysvedcenie, uz vidim ako mi pride luto, ze od nich musim odist. ti moji siestaci su este taki zlati 😵
hrozne sa bojim, ale dufam, ze vydrzime co najdlhsie, ale ako viacere z vas mam pocit ze male sa tiez bude pytat o nieco skor ako mame termin.

seuska, krasna postielka, tiez mame na nu zalusk. tak sa musim definitivne rozhodnut a teda co najskor ju objednat, lebo ste ma vyplasili, ze im dodavka dlho trva.

gajanka, grutulujem k dvom kocicam 😉

zuvi vitaj, ja som tej glukozovej vody musela vypit asi 2,5 deci, potom mi 3x brali krv a moc po hodine, a medzi tym som cakala v cakarni a zapijala cistou vodou, lebo nalacno to je pre zaludok riadny zaberak.jedna zena, co odisla z cakarne, po 3/4 hodine prisla a klopala sestricke ,ze to vyvratila. 😎

no som sa rozpisala, prepacte 😅

veve23
26. jan 2010

jankako..dobre ze uz si, hmm, teda ste doma......presne jak pise fleury, Heparoid je dobry ..aj ti zregeneruje zily

jankako
26. jan 2010

dikes za radu..pozriem či nemam doma a ak nie zajtra behnem do lekárne..

lubkamik
26. jan 2010

seuska mi mame tu istu postielku 🙂 A s modrym baldachynom. Dala som foto do albumu tiez 😀
My sme to cele kupili v kocikove - doviezli ju do tyzdna ale inac ju zvyknu mavat na sklade 😀

grekyna23
26. jan 2010

jankako, fajn, ze uz ste doma, nemocnice su neprijemne miesta a este ked pobyt v nej zneprijemnuju neprijemni a bezohladni ludia, tak to uz je hroza. domka vam bude dobre, len sa treba setrit 😉

tak civi, budes prva, ja len neviem, ci je lepsie alebo nie poznat ten den D.

kika29
26. jan 2010

civavava a prečo ideš cisarskym? a kedy by si mala normálny pôrod?

sasikas
26. jan 2010

monva- jasne napisem hned ako mi to pride... 🙂

moni
26. jan 2010

jankako, vitaj doma! pekne oddychujte, a na hnusnych ludi rychlo zabudni 😝

grekyna, tiez som sa lekarke stazovala na tvrdnutie bruska, ale chvalabohu krcok dlhy, zatvoreny takze mne sa asi len maternica cvici lebo mala je priecne 🙂
pekne rozdaj vysvedcenia, dost bolo nervov s pubertakmi a uz budete pekne doma oddychovat 😵

sasikas
26. jan 2010

moni- a kedy planujete prvy krat s malinkou cestovat na Slovensko?....a vobec jak stare dieta moze ist do ;lietadla? 😉 ...take polrocne to je uz v poho, ci?...bo my by sme mali ist v septembri na Siciliu kamaratke na svadbu, nakoniec asi nepojdeme, lebo si to vobec neviem predstavit....ale to asi zalezi aj od dietatka....tak este uvidime ake to bude v lete a podla toho sa operativne rozhodneme... 😉

zuvinka102
26. jan 2010

Ako zacinam sledovat tak ta postielka ma velky uspech a asi drobcekovia narodeny v aprili budu spinkat zirafovej postielke.. 😀

sasikas
26. jan 2010

jankako- vitaj domka....vsade dobre doma naj...tak teraz len pekne oddychuj....

sasikas
26. jan 2010

hej zuvi...vyzera to tak ze vacsina aprilovciat budu mat v oblube zirafky...tak asi zato mi hovorili ze az za 2 mesiace, bo nestihaju.... 😀

jankako
26. jan 2010

dakujem babeny za privítanie... 🙂 fajn som si pospala ked som prišla naobed dom..muž mi dal najesť,hodila som oprať,lahla som si a za min.som bola tvrda..idem si ešte lahnuť pri telku...

grekyna23
26. jan 2010

moni, ja mam tiez krcok dlhy, zatvoreny, male je dole hlavickou a asi sa len chce ukazat ze to bude riadna barania hlava 🤐
mame aj magnezium, tak dufam, ze sa to upravi a nasa mala hlavicka sa umudri

moni
26. jan 2010

sasikas, myslim ze nie je obmedzenie, naposledy ked som isla domov tak vedla cestovala mamicka s uplne malym chrobacikom 😵 ako hovoris, kazdy si to musi zvazit podla seba a babatka. my planujeme ist asi nejako koncom septembra, jednak uz bude mimo sezony, a hadam doma este nebude velka zima. ale teda dovolenka to rozhodne nebude 😝
v ramci europy by som nemala obavy, tie lety nie su take dlhe. ono je vzdy riziko ze babo bude revat cely cas, no ale tomu sa neda predist. mne pride, ze cim mensie, tym menej starosti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre