Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
16. feb 2010

ahojte žienky.... evil držkaj sa v nemocke a nech si rýchlo domka....
Kami pekne sa lieč....

malalady
16. feb 2010

prajem vám krasne dobré ránko

evil.. tak nech to pekne vydržíš a babulo sa narodí v čase ked sa má 😉 😀

stanusa
16. feb 2010

aha ved kami a este jedna kocka asi alicc su nejake chorlave 😔 ...mne je zase nejako blbo od zaludka

tantama ty mas dnes poradnu?
malalady tak nakoniec zostavate na slovensku?

veve23
16. feb 2010

Dobre ranko baby,

Evil,...drzte sa..

tarinka333
16. feb 2010

Dobre ranko,
Evil, myslime na Teba...
Ake mate dnes plany?

tantama
16. feb 2010

stanus zajtra ráno o 8:00 mám.... a som docela nervozna z toho...aj mne je dnes nejako podivne... ako slabučké kontrakcie keby sa ukazovali...... asi len poslíčkovia hnevaju.....

seuska
16. feb 2010

Dobre ranko vsetkym...

Evil drzkam palce, nech si cim skor doma...

Ako ste sa vyspinkali? Ja nejak zvlast, klasika... Od rana ma chyta panika, ze nemam nic pripravene ani poprate, dnes mam sice volno, ale na obed idem ku kadernicke a kozmeticke a poobede na poradnu, tak zasa nic nestiham porobit doma... neviem, ci nebude este mm prat ked budem v porodke 😀

malalady
16. feb 2010

stanuška zatial to vyzerá tak,že áno.. robí si vodický tak sa uvidí,ak sa uplatní tu tak budeme tu ak nie tak hajde do preč zo slovenska

stanusa
16. feb 2010

tantama tak budem mysliet na malu 😉
seuska tak to by som mala aj mojho naucit, lebo ten asi ani nevie pracku zapnut 😝 aj ja ma kadernicku o 10...co ides zmenit uces?
tarinka varim a poobede zehlim, a ty

fruchtbar
16. feb 2010

😉 dobre ranko dievcata,
Evil drz sa sa v nemocke a mysli pozitivne !!!!

Baby,tu sa riadne sporodnieva 😲 ,ved my mame ale este kopu casu !!!! 😵

Aj ked ja sama by som bola najradsej,keby je uz nas syncek na svete,lebo mi zacina byt neuveritelne tazky! 😉

tantama
16. feb 2010

stanuska ďakujeme... a baby vy sa idete takto skrášliť... ja som sa práve vrčera pozerala so zrkadla že už končí sezona maškarných plesov tak že by bola načase aj človeka zo seba urobiť 😀

malalady
16. feb 2010

tantama ak to nemáš pravidelné tak je to oki 😉 😀 a ako bábika? už sa to dalo s tým rastom doporiadku,či je ešte stále menšia?

malalady
16. feb 2010

fruchtbar xi 😀 mne vadí len to,že ma krpata tlačí do rebier 😠 🙄

tantama
16. feb 2010

malalady nič extra pravidelné aale mám taký divný pocit už tretí deň.... a mrne je stále menšie o čosi... tak som zvedavá čo bude zajtra na poradni.....
našej sa surovo občas zachytí noha o tie nepripojené rebrá až do plaču mi príde od bolesti.....a čo ma štve že ma hrozne tlačí na lonovu kosť... ani chodiť riadne nemôžem... bojím či netlačí na krčok a to nespôsobuje tie minikontrakcie.... počkám do zajtra ... len dufam že je všetko ok. 😒

malalady
16. feb 2010

tantama heh tak to hej to aj ja hned kríčim a na mna hladia čo sa deje 😀 však,ale to bolí xixi 😀 😀 a o kolko je vlastne malinka menšia?

tantama
16. feb 2010

no zo začiatku bola o 3tt a 4dni pred dvomi tt bola o 2tt a 2 dni... tak teraz sa uvidí..... ale pritom aku paseku mi občas robí v bruchu mám pocit že má ako sloníča 😀

tantama
16. feb 2010

inak malalady ja mám termín 11.4. tak ako ty v pase.... len mne to nejak zle ukazuje🙂)

stanusa
16. feb 2010

fruchtbar este to musime nejako vydrzat par dni 😀
tantama 😀

vcera som nasla videa porodov - vo vode, v sede, klasicky s nastrihom, cisarsky - ten som uz radsej ani nepozerala... no vytlacili babo celkom rychlo
ked chcete hodim link

malalady
16. feb 2010

tak hádam to bude už zajtra oki... ja sa stresujem zase vo štvrtok idem na prietoky a s tým som mala problém s Tobinkom.. tak sa bojím,ale tak zatial nič nehovoria si myslím,že by to už zistili že niečo neni oki no nie? a ten termin porodu može byt koli tomu,že ja som mala aj kratšie ms.. 😉 mohla si mat dlhšie .. 😀

tantama
16. feb 2010

no asi som to v pase riadne nenastavila.... aj mne kontrolovali prietoky ked sa zistilo žeč malá je pozadu ale bolo všetko ok... tak budem držať palce nech aj tebe 🙂)

seuska
16. feb 2010

Stani nooo rozmyslam aj nad zmenou ucesu, len sa neviem rozhodnut, ale ako pise Tamtamka maskarne plesy koncia, treba zhodit masku 😀 A ty ides tiez na nejaku radikalnu zmenu?

Tamtami ako sa mate s gretulkou? Mne mala tiez obcas tlaci na lonovu kost, je to strasne neprijemny pocit.

Stani hod sem vsetky linky porodov, ja som tiez masochistka a kukavam to obcas 😀

stanusa
16. feb 2010

tak sa majte kocky 😉

stanusa
16. feb 2010

seuska idem to prestrihat trosku, vlasy rastu ako dive
linky hodim ked pridem a podari sa mi ich najst - nie je to taky brutal zase
😀

malalady
16. feb 2010

tantama si zlatučka 🙂 tak dakujem.. však čo si možme viac priat aby to bolo všetko oki 😉

tantama
16. feb 2010

seuska no máme sa všeliako.. mne tlačí už ako som písala tretí deň ale v kuse... strašne ma to bolí..... aa to je ani chodiť ani sedieť ani ležať...... sex ani pomyslieť....ja neviem pri prvom nič do 41tt som behala ako včelička a teraz...... asi stárnem 😀 a čo saška??? už máš všetko ružové pokupené???

tarinka333
16. feb 2010

Stani, ja dnes pisem jeden clanok.. ale nekope ma muza, tak to ide velmi tazko.
Tantamka, nase male o mensie o tyzden, v 32+0tt malo 1707g, co zodpoveda cca 31+1tt ci tak dajako, ale nejakto neriesim, lebo kazde babatko sa rodi s inou vahou, dolezite je, ze rastie 🙂

INak kocky, od 1.3. idem na matersku, vychadza to k TP 12.4., co je o tyzden neskor, ako mam uvedene, ale som prosila Dr. , ci nemozem ist na MD az 1.3, tak sme to posounuli... Mozno porodime aj tak v tom druhom termine, kedze sme o tyzden mensi.... 🙂

tantama
16. feb 2010

tari no my sme mali v 31+4 len 1200 😠 ale hadam to dobehne.....len aby zasa nevymýšlala s nejakou dietou 🙂))

malalady
16. feb 2010

tarinka ja nastupujem od 28.02 😉

kamilakd
16. feb 2010

dobre ranko babulky fakt sa to tu zporodnieva mn e dnes zmenili ATB dali mi zinnat 😅 dufam ze to krpcovi nevadi papat take 😅 dobroty...zacinaju mi aj take bolesti ze chrbat krize bedra a krce do noh to som cele tehu take nic nemala pripisujem to tej chorobe 😅 bo uz neviem ako mam lezat a krpec sa mi zda ze vobec nespi 😠

pred porodom sa aj ja veru chcem dat este do poriadku na depilaciu chodim pravidelne kozmeticke tiez este mozno kadernicka by sa sikla ale nechavam dlksie vlasy nech ich mozem zopnut moc mi to nesedi ale vydrzime take nieco ako gumky a sponky a celenky som moc nepoznala 😅

SEUSKA STANUSKA chi no tak to ste masochistky ja mozem len animovane porody to tu raz TAMTAMKA dala inak viac nezvladam...

EVIL ty sa nam tam v tej nemocke drz a ak budes mat ako tak nam daj vediet ako si na tom

tarinka333
16. feb 2010

malalady, to fakt? To Ti uz nemohli posunut ten jeden den? Ci si na PN? Lebo vtedy to je jedno, ale ja som kvoli zamestnavatelovi chcela potiahnut cely kalendarny mesiac a okrem toho, 28.2. je napr. nedela... to je aka haluz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre