Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
11. mar 2010

tak ja si uz pochutnavam na gulasiku..... 😀

denisa1111
11. mar 2010

Tak uz ma opat meraju,pytala som sa setricky,tak ze vraj mala lahky porod,tak neviem...moja mamka mala v pohode,ale ja som cely tato,tak neviem...

cicimon
11. mar 2010

ja si pochutnavam na sosovicovej polievke, mnam

inac....poustate baabam nejaku vaznu hudbu alebo nieco ine?

fleury
11. mar 2010

zavisi od prahu bolesti, co je lahke pre jednu je tazke pre druhu a naopak .. naco sa dopredu zatazovat myslienkami na bolest? 😎

fleury
11. mar 2010

cici ja pustam malej kopec hudby, uz viem, ktora sa jej lubi, uvidim ako ju bude poznat po narodeni 🙂)) Bude to hudobna fajnsmekerka 🙂

denisa1111
11. mar 2010

Tu mi bolo povedane,ze mimi hudbu ani zvuky nepocuje,vnima len mamin hlas,tak neviem

cicimon
11. mar 2010

fleury - presne ako hovoris, radsej na to nemysliet, clovek by ten porod a vsetko zle len privolal.....a ja este nechcem

zuvinka102
11. mar 2010

dnes ma drobcek asi sportovy den.. ako uz som tak dokopana, ze som sa skoro neovladla a zvreskla som na neho nech prestane..

fleury
11. mar 2010

ale vaznu hudbu nepustam, spolieham sa na to, ze bude mat vkus po mame 😀 Ale jazzove dni sme este stihli zazit aj osobne 😎

civavava
autor
11. mar 2010

ajooj babule tak ja som si schrupla a idem sa najest 🙂)

alicc tak ideme rodit po sebe, ja 30., ty 31 🙂))) haluuuuz 😉

zuvinka, kocik je super, velmi pekny!

cici, ja malemu vaznu hudbu pustam, ale nie preto, ze sa to pise, ze je to dobre, ale preto ze ja sama som jej fanusikom a pustam si ju casto doma, chodim casto aj na koncerty a do opery...

resp. malemu teraz pustam vsetko, aj kontrafakt 🙂 okrem dychovky, 😝 😝 , kazdy druhy den po 10. min.... menim zanre, nech to ma pestre 😉 😉

frucht, tak predsa si neodolala segedinu 🙂) idem si dat aj ja, paa zatial 🙂)

vejula
11. mar 2010

no deni teiž som počula názory že mimi počuje akurát tlkot srdiečka a hučanie v črevách.. No maximálne tak mamin hlas, ale myslím že tie frekvencie tam dôjdu aj ked sa s ním otecko rozpráva aleo stará mama, tak neviem....

fleury
11. mar 2010

a ja som si ista, ze moja mala hudbu vnima!! 😉 dava mi to jasne najavo 😀

denisa1111
11. mar 2010

Ja uz neviem,bo tu mi uz pomaly vyvratili vsetky moje nazory.Aj to ze nieje dobre brusko hladkat,bo sa mozu zosilnit kontrakcie...ale ja tu uz nicomu neverim,tak uz ma namerali a ani jeden kopcek a potom ze to stres nemoze ovplyvnit,ked potom co mi povedali ze ma budu cievkovat som mala Vysoke Tatry

denisa1111
11. mar 2010

Ja si tiez myslim ze to pocuje,bo ked nas pride manzel pozriet hned sa tak rozkope,ale na hudbu moc nie

tarinka333
11. mar 2010

Jaj kocky, kym som Vas docitala, tak som aj zabudla, co som chcela napisat 🙂
Tie, co ste na materskej uz, co cele dni robite? Hlavne prvorodicky, lebo druhorodicky maju zrejme o aktivity postarane 🙂

fleury
11. mar 2010

denisa a kedy ta pustia asi nevies?

cicimon
11. mar 2010

tarinka - no ja som na MD treti den, z toho som 2x pol dna behala po meste, dnes mienim travit len doma a poprala som 2 pracky a jednu zehlim. okrem toho sa mi nic nechce a ked zasadnem pred TV alebo PC, tak robota stoji...
ale som si povedala, ze toto pranie spravim najskor a ked nebude co, tak budem len vegetit a kukat filmy, ak stihnem 🙂

michalag
11. mar 2010

civi, a aku tortu si robila?

ja zajtra idem robit tu co dala seuska, tak snad sa podari 😅

deni a kolko si ta tam este planuju nechat?

denisa1111
11. mar 2010

Tak to vobec netusim,zajtra si moja dr.vymyslela sono obliciek,tak dufam ze tam nieco najdu a domov sa uz vobec nedostanem☹,ale uz mam toho fakt dost

fleury
11. mar 2010

tak nech ti to zajtra dobre dopadne, aby ta este na par dni pustili domov 😉

denisa1111
11. mar 2010

Dakujem,tak to dufam,ale asi az koncom buduceho tyzdna.ozaj ako to bolo s tou Zuzkou,som citala ze mala nejake problemy

fruchtbar
11. mar 2010

Prave som telefonovala so slovenskou ambasadou,mi povedali,ze rodny list a pas nedostanem URcITE skor ako tri mesiace po narodeni....takze sa neda ani na Slovenko prist ,rodinku navstivit a nasa dovca v Chorvatku je tiez v pr..li! 😢

civavava
autor
11. mar 2010

mnam tak uz je po segedine, este mi ostala jedna porcia na inokedy 😝

michalka, tak nakoniec som spravila tutok:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23309

uz aj polevou som ju prave natrela,sa chladi v chladnicke, potom odfotim .... 😉 trocha som s nou mala problem, lebo ta parizska slahacka mi nechcela ani za boha stuhnut a stuzovadlo samozrejme doma nemam, tak som to natrela aj take polotekute....

zato poleva sa podarila perfektne, stanus dikes za navod, zase som mudrejsia.....

😉

inak aj ja si myslim, ze mimi pocuje zvuky, som si ista, vidim, ako reaguje ked mu pustam roznu hudbu,alebo ked sa s nim rozprava mm.... 😉

civavava
autor
11. mar 2010

pisala zuzka, zatial nema nic nove, buduci tyzden uz bude mat Maxika. 😵 😵
Vcera bola v 36tt+3.
ze nas vsetky pozdravuje a moc dakuje za podporu! 😵

civavava
autor
11. mar 2010

frucht, fiiiha tak na toto som ja vobec nemyslela!!!! ale zas, na SK sa da ist, sak sme v Schengene a na hraniciach skapal pes....

akurat to Chorvatsko vo vasom pripade je tym padom asi passe... ☹
my sa chzstame na SK v juli tak snad dovtedy budem mat doklady a ked nie pojdeme bez nich......

fruchtbar
11. mar 2010

no ano Civi,ono sa to pekne vravi a pekne pocuva,ze sme v Schengene,ale si predstav,ze urobia nahodnu prehliadku.... 😕
Spravili mi pekny skrt cez rozpocet 😖
ale ved co,nejako bolo,nejako bude....rany treba olizat,hlavu hore a ist dalej....ale tato rana bude riadne boliet,neviem si predstavit byt tri tt bez mm s novorodeniatkom....to si zase poplaceme ako male deti...uz teraz mi je do placu a uz teraz mi chyba ! 😢 😢 😢

dejna3
11. mar 2010

ahojte 🙂
kým som dočítala, zabudla som, čo som chcela 😀

ale dnes mi je už konečne lepšie, huráááá 🙂 ešte som zoslabnutá jak mucha, ale cítim zančné polepšenie 😉

zuvi, pekný kočík takú farbu som ešte ani nevidela na x - landeri 😉

alicc, takže na 31.3. ti dali? tiež pekný dátum 😵 no ja som zvedavá, lebo máme rozdiel len 2 dni v TP, čiže by mi to vyšlo na veľkonočný víkend, čo verím, že ani jeden z doktorov nebude utekať robiť plánovanú sekciu... ja sa chystám v pondelok, už som veľmi zvedavá...
a ešte som zvedavá, ako zareaguje dr. keď ma zbadá, lebo si z nás robila srandu, keď ma prepúšťala so sofi, vravela drahému, nech mi dá minimálne rok pokoj (teda nie úplne, len aby som neotehu) 😀 😀
veď , keď sme zistili, že budeme mať druhé mimi, drahý hneď povedal: híííí, doktorka nás nahreší 😀 - sa zľakol, chudáčik 😀 😀

fleury
11. mar 2010

takze predsa len chlapcek pribudne buduci tyzden 😵

fleury
11. mar 2010

frucht a to si ako myslela, ze mm pojde na dovcu sam??

civavava
autor
11. mar 2010

frucht, a mm pojde bez vas? nech ostane doma, zo solidarity 😎 😉

no ak my nebudeme mat do jula papiere, ideme do Blavy tak ci tak, riskneme to.... 😀 .

fleu, no snad ano, 😵 dufam, ze to zase nezmenia ako je u nich zvykom 😠 ..a zuzku uz porad trafi slak z toho 😕
🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre