Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
21. aug 2009

ono zle byva väčšinoukaždý druhýdeň takviac ,ale dnes jeto fakt extrém ,presne ako lubiku

michalag
21. aug 2009

baby, tie nevolnosti vam fakt nezavidim a hlavne v tomto teple, ale pre drobcekov vydrzime vsetko 🙂

zuzana1971
21. aug 2009

dobru nocku a pekny vikendik 😅
ja sa budem ozyvat cez vikendik 😉

lubiku
21. aug 2009

tak ja som tie "chorobky" uspala a dala im cipky od teploty, snad im bude zajtra lepsie, najhorsie je ked su tie deturence chore, to je clovek uplne bezmocny ☹
lucinka ja som dnes vravela muzovi, ze mi nieje zle len vtedy ak prave nieco jem, a on nato:"tak stale nieco tlac do seba" 😀 (to by som zachvilu vyzerala, co?)

lucinka1104
21. aug 2009

no ja toto tehu budem tiež vyzerať s lukym som pribrala za celé tehu len 6 KG !!!!!!
jedla som len chleba a syr a etraz samé sladké buchty, ovocie, zmrzku, čokolády 😝 a už mam + 1,5 kg

ttiffanny
21. aug 2009

baby, tak aj ja stále tlačím niečo do seba, lebo vtedy sa najlepšie cítim. ale za posledné dva týždne som schudla dve kilá. tak fakt tomu nechápem, lebo jem niekoľkokrát viac ako predtým. 😝

lucinka1104
22. aug 2009

krásne ránko...božinku moja kamarátka porodila v 17 tt a synček jasné neprežil 😔

malalady
22. aug 2009

luci čo? ☹

fruchtbar
22. aug 2009

Krasne ranko babulienky,poriadne sa napapkajte 😉

Prajem vam prijemny vikendik...u nas prsi a prsi a prsi....

michalag
22. aug 2009

Dobre ranko 🙂

luci, to ma mrzi ☹

krasny vikendik 😵

ha.l
22. aug 2009

Ahojte,

rada by som sa k vam pridala. Akurat vcera som sa dozvedela, ze cakame nasho duheho drobca...sice sme chceli druhe dietatko, ale aj tak nas to trochen zaskocilo 😅

ikushik
22. aug 2009

dobreee ranko , ha.l vitaj 😉
lucii,oj to je strasne 😢

ako planujete travit vikend bambulky? ja prvykrat bez chlapa po 3 rokoch 😀 😀

malalady
22. aug 2009

michalag 😀 jejdo.. 🙂 si presne zo Zv? 😉

civavava
autor
22. aug 2009

dobre rano,

vitaaj ha.l 🙂

Luci 😔 to je mi moc luto...

a ja si idem lahnut, lebo vcera mi sice dzus pomohol ale dnes je to HRUUZA jak mi je zle ..a to mam vecer kolaudaciu, dojde ku nam 8ks kamosov...ajajaj 😲

minka21
22. aug 2009

ahojky,tak ako som dufala ze mne zle nebude tak som si to zariekla,nevraciam ale zaludok ma hneva a poriadne,co na to pomaha?neviete niekto?

mlady ty ako sa mi mas? 🙂

lucinka1104
22. aug 2009

minka tabletky ginger

no baby dakujem ☹

verím, že mi to všetky dotiahneme do uspešného konca 😝

civava ja som ti hovorila že každý druhý deň byva horšie skuste aj zazvorový čaj

malalady
22. aug 2009

minka ahojík🙂 a v pohode dá sa.. ale už tie nevolnosti by mohli prestat 😀 a ty si ako na tom? 😉 😅

zuzana1971
22. aug 2009

ahojte prisla som vas na chvilu pozdravit a idem si lahnut, bo som strasne unavena 😝

cicimon
22. aug 2009

caute,

ja okrem toho vytoku nic....uz sa tesim, kedy konecne pojde k lekarke a budem to mat potvrdene aj inac, ako len testom

michalag
22. aug 2009

Ahojte 🙂

ha.l vitaj medzi nami 🙂 🙂

malalady, ano som priamo zo ZV 🙂 😉

Mne sice este nic nieje ale zato ma dnes boli hlava 😒 ... co vam nato pomaha? ... tabletky velmi nechcem

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
22. aug 2009

bolenie hlavy je ejden z píznakov no dnes aj toto počasie, nič oddych a mne pomáha alpa 😉

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
22. aug 2009

tak trochu rozmasírovať spánky a pokiaľ je to možné spať

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana1971
23. aug 2009

Dobre rano babulky 🙂
Mne uz zacal dnes 9 tyzden 😀
a tusim aj treti mesiac?! 😅

lucinka1104
23. aug 2009

zuzi super ešťe 4 tt a najhoršia maš za sebou

michalag
23. aug 2009

Dobre ranko 🙂 ,

zuzi, supeeer 🙂

lucinka1104
23. aug 2009

teda napríklad aj som 7 tt určite začala dnes a men vypočítalo že tie najdôležitejšie orgány sa dotvoria 20.9 a potom už hotové dieťatko iba rastie takže u teba to bude už okolo 14.9 😉

michalag
23. aug 2009

Luci, nehodis sem ten link prosiiiim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre