Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

monva
27. mar 2010

Miska - asi dame Tatianu, rozhodol za nas danko, uz vcera ukazoval babke "vankusik prisiel v baliku pre Tatianu". SOm mu hovorila, ze mala bude Tanicka a on nie - Tatiana 🙂

monva
27. mar 2010

Veji - rada by som ti poradila, keby som vedela ako, no ja si uz ani nepamatam, co to je sex, posledny som mala pred 9-timi mesiacmi, ked sme "zamesili" na malu a odvtedy nic 😀
a ako vela ti toho vytieklo? vies odhadnut?

michalag
27. mar 2010

veji, ja si myslim ze to sa neda zmylit a mozno ti tam aj nieco akoby pukne ked zacne odtekat ...

michalag
27. mar 2010

tak Danko pekne rozhodol 🙂 ... aj u nas v podstate rozhodol Samko 🙂 😵

monva
27. mar 2010

este ma napadlo, neviem, ci je to hlupost, no nemalo by sa aj to brusko okolo babatka nejako "splasnut" po odchode plodovky?

monva
27. mar 2010

miska - este ze mame nasich "velkych" synatorov 😀 poriesia to za nas. Lucka je pekne meno, moja svagrina je Lucia 😉

lucinenka001
27. mar 2010

kočky ahojte, ja len tak sa k vam pridam, kedze v noci uz velmi zle spim. vy viete este nieco pospat v noci? aj vasi drobci v brusku sa tolko hybu?

michalag
27. mar 2010

moni 🙂

luci, ja praveze v noci spim celkom fajn, len pri kazdom pretacani sa zobudim ...

lucinenka001
27. mar 2010

miška , no ja uz mam strach kedy to na nas pride, je to prvy drobec, termin 1.april, bojim sa velmi. super, ze mozes spat v noci. zavidim. ja uz mam strach zo vsetkeho.

lucinenka001
27. mar 2010

miska - teraz pozeram, ze nas termin na moje narodky a tiez som Lucia ake mile 😉

monva
27. mar 2010

lucka - ahoj 😀
babule lucim sa s vami, uz som nejako ospala a este aj cas sa nam v noci posuva, tak nech to dozeniem, dobru noc 😉

vejula
27. mar 2010

Baby, dakujem, ja som z toho všetkeho fakt chorá. Už to chcem mať za sebou strašne sa bojim že niečo zanedbám...
Kebyže odtečie voda nasledne na to by mali nastať kontrakcie, či si môžem aj den dva nevšimnuť že odtiekla a normálne fungovať??? Ja vôbec neviem, a strašne sa bojim... Ak ste ešte niektorá hore čo my viete odpovedať, tak prosiiim, nech viem... LEbo predvčerom som počula čosi puknuť ked som sa tak predklonila a potom aj čosi vytieklo, ale nevyzeralo to ako voda bolo to hustejšie, a navyše to bolo také do žlta. Joj ja už chcem mať po pôrode, lebo toto mi uplne ničí nervy ☹

moni
28. mar 2010

veji, uz tu asi nie si...ale urcite sa nemusis bat! ja som stale vedla mamy ked jej praskla voda a nebolo pocut absolutne nic, len zrazu to splechlo na zem. ono zavisi ako nizko je zostupene babatko, lebo vlastne vytecie len to co ma okolo hlavicky, ta funguje ako stupel.
teraz ked si vkladas tie cipky tak mas zmenene prostredie vo vnutri, a ked tam aj manzel cosi nechal tak asi to vyteka, nie?

denisa1111
28. mar 2010

dobre ranko,ja uz toho moc nenaspim,dnes konecne vysadzujem tbl.ale ja uz by som bola fakt rada keby to prislo tento tyzden,bo uz chodim ako kacicka.tiez neviem ci to poznam,bo ja mam furt mokro,dnes sa mi snivalo ze mi odtiekla plodovka,mala som chut si dat pod seba tu podlozku,normalne som to cakala,ale ked voda odtecie zacat sa to moze aj po 48 hodinach al. vyvolavacke,tak radsej najprv kontrakcie

kikarv
28. mar 2010

dobre ránko. moja mala nieje doma a nieže by som spala aspoň do 10h ale nie ja som už hore od 7:30h 😉 už som kus aj popratala po včerajšej návšteve. bolí ma hrdlo. nos nemám zapchatý ale tečie mi z neho a kýcham no uznajte. normálne som sa večer zobudila na to ako samu seba počujem chrápať. mm sa zo mňa tak schuti zasmial no 😠 😀

ja od včera chodím na wc na velkú poriadne ma preženie a to beriem aj železo. mám pocit akoby sa mi črevá začínali prečisťovať. pri malej som toto mala v deň D asi 4-5x som bola na wc 😅 .

ludka ktovie ako? či jej jej ešte zle alebo sa jej polepšilo a možno že je už aj maminka 😉

veve a ty ako ešte niečo tečie? nepredbehuj sa 😉

vejula
28. mar 2010

dobre ránko kočky, tak dnes som tu výnimočne medzi prvými, sa mi akosi dobre nespalo, to tie stresy 😖

moni vdaka, nejdem už stresovať, aj mm ma už zo mna nervy že stále stresujem, ale čo zabijem sa ked som taká????

kika a čo na teba čosi lezie či nejaká alergia??? Ja tak trošku pokašliavam,a le skôr mám posledné dni žaludok akýsislabší tak ked zjem niečo normálne tak mám pocit na zvracane 😝 fuj, no neviem čo to je vo vzduchu za svinstvo.

kikarv
28. mar 2010

veve neviem či niečo lezie na mňa mohol by mm 😀 . možno ako sa oteplilo tak telo reaguje a trocha som nachladla. nieje to hrozné len to chrápanie 😀 a ja som pred tým nechrápala. Ale aj malá troška soplikuje tak možno sme trocha prechladené uvidíme. pijem čajík

denisa1111
28. mar 2010

veji,neboj ja som tiez stresor,ale teraz to uz so mna nejak opadlo,ved to hadam nejako poznam...a zo mna tiez furt nieco vyteka,a sem tam aj krce ale vzdy odidu,tak hadam ked pridu tie ozajstne tak to bude asi silne,nechame sa prekvapit...ale ja fakt uz ledva chodim,hlavne po takom dlhom lezani

vejula
28. mar 2010

no deni takže to poznáš 😅 fakt, už by to mohlo prísť, ja už som zmierená s bolesťou a neviem čím, ale všetko je podla mna lepšie ako strach o bábatko a to psychické vypetie pri tom 😔

kika, no to určite to počasie, ved taká zmena teplôt to je brutal, som zvedavá ako bude dnes, rada by som sa šla niekam prejsť, nech človek stálen nepremýšla nad všetkým 😅 A inač tiež už som dnes bola dva krát na WX, ale to možno aj z toho že pijem teraz ten odvar z lanového semena a to je vraj aj na lepšie kakanie 😅

vejula
28. mar 2010

WX malo byť WC 😀 😀 😀

michalag
28. mar 2010

Ahojteeeee 🙂 🙂 🙂 ,

veji, klud, urcite zbadas ked ti zacne odtekat plodovka 😉

kikarv
28. mar 2010

u nás je krásne teplúčko. mm postavil polievočku a išiel po malú ku svokrovcom a idú vraj vonku. ja som prezliekla postele dala to hned prať a idem robiť štefansku pečienku a zemiaky. a ked stihnem kým mm nebude doma tak aj okno v kuchyni by som si umyla 😀 nejako srším energiou 😀 .

viete čo stresujeme všetky asi zbytočne ved ked to na nás dôjde tak určite budeme sami hned vedieť že je to ono. ved teraz tie bolesti len prídu a odídu a sú znesitelné a tie pravé ked dorazia nás už neopustia len tak 😀 😀 😀 teraz sa rehocem a potom budem 😠 😝 nevadí len nech to je za nami a všetko dobre dopadne.

michalag
28. mar 2010

kika, tak to ti tu energiu zavidim, ja som dnes pre istotu ako zbity pes 😒 , isla by som rada von ale maly ma ATB tak racsej nech to uz poriadne vyliecime a aj seba, lebo hrdlo stale neprestava a sople tiez 😠 ...... ale dnes vari drahy s malym tak mam aspon veget 🙂 ....

monva
28. mar 2010

ahojte, moja noc - tiez nic moc ...
bolo mi blbo - uplne pocit ako na zvracanie, kyselina, v crevach pohyby ako na tobogane ... 😖 a k tomu klasika ako vzdy upchaty nos, skoro 1,5 hodky som spala posediacky podlozena vankusmi, no a rano ma prehnalo, tak sa teraz bojim nieco zjest.
Ani na varenie nemam sil a to mam v plane este potriedit malemu veci v skrinke, vyradit male. Teraz ho svokra brala do kostola a normalne som nevedela co mu dat na seba ... v poslednej dobe som kupovala saty len pre malu a danka som nejako brala, ze ma vsetkeho dost, ale cez zimu sa dost vytiahol a k tomu ma problem s pulovrikmi - nechcu mu prejst cez hlavu, aj ked velkostou su dobre 😠 a on pri tom zuri, place ...
Veji - myslim ze moni to dobre vystihla, to co z teba vytieklo, mohlo byt od MM, teraz to uz nema kam vo vnutri vojst, lebo je tam uz plne obsadene 😀

stanusa
28. mar 2010

ahojte,
idem vas docitat aj ked to bude riadna fuska 😵

michalag
28. mar 2010

poradte nieco dobre na hrdlo, co mozem aj teraz ... mala som Septisan ale len 4 tabletky tak ci si kupit toto na pokracovanie alebo nieco nove

stanusa
28. mar 2010

miska na hrdlo som cmulala neoangin, lekarnicka povedala ze to nie je nebezpecne pre babo...
a pisala si tej fleury?

stanusa
28. mar 2010

prisla k nam jedna mamicka, odteka jej plodova voda, ze to je take ako ked ide menzes..teraz to ma postupne a pri prvom jej vytiekla na postel - takze to v pohode spozname, ziadne strachy baby 😵

aktakk
28. mar 2010

No kocky- nechcem vas matat, ale ja som teda tie bolesti necitila ako na menzes....ja som skor male dole taky krc alebo akoby neskutocne silny tlak na krcok.

stanusa
28. mar 2010

aktakk myslela som, ze to vyteka ako ms, lebo bolesti nema skoro ziadne
inac nam taky cudny tlak na krcok, plodovka zatial ziadna...tebe vytiekla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre