Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
2. apr 2010

fleu - asi hej.....da sa nejako rozhybat? nech viac kope?

cicimon
2. apr 2010

aaaaa...uz je to tu 😀

inac - podla vas, ak dieta kope, tak je vsetko ok, ze? lebo za normalnych okolnosti sa na monitor nechodi a kopanie by malo stacit,ze?

fleury
2. apr 2010

cici ako to myslis, ze za normalnych okolnosti sa na monitor nechodi? ja som chodila v nemocke kazdy den rano vecer aj ked som mala vysledky stale oki..tam posielali na monitor kazdu tehotnu po 36tt
moja kope skoro stale a fest

seuska
2. apr 2010

Aj moja mala sa od obeda dajak v kuse mrvi a kruti, jedla som udenu makrelu tak neviem ci jej nechutilo ci co?

vejula
2. apr 2010

fleury ja idem na poradnu v stredu a to budem 39+6, čiže den pred termínom a to mi povedal že to bude predposledná poradna, takže ma nechaju celý týžden prenášať 😅 To sa mi vôbec nepáči 😠

cicimon
2. apr 2010

fleu - no ja neviem ci sa to tak robi vsade, ja som na tom monitore bola len preto, ze som bola v nemocke, pokial som tam nebola, tak ani na monitore. Nie som si ista, ze sa bezne chodi aj na monitor

sasikas
2. apr 2010

Ahojte babenky...taaak som sa dotlacila na obed..a ze post.. 😉 ale masko nebolo. kremova zelerova polievka a makove sulance..... 😀 sice sladke jedla moc nemusim , ale neako mi to dnes prislo na chut.... 😀 😀
a straaasne chute ste mi tu narobili s tymi rybkami....uz je jasne co budeme mat zajtra... 😲 😅

aktakk
2. apr 2010

Seuska ale ak by s tebou nic nerobili, naco by ta hospitalizovali???

Vejul- ja prave tych foto sa obavam, lebo tie sa zobrazuju hned na domovskej stranke... keby len v teme Aprilovky tak je to ine...

sasikas
2. apr 2010

vejul - s tou pupocnou snurou, si myslim ze to by sme nemohli robit vooobec nic.... 😉 a zas viem, jednej kamaratke malo babatko tiez snuru omotanu, a dr jej to ani nepovedal, ze vsak naco by sa stresovala, neviem kolko dopredu, aj taks tym nic nenarobi, a ona sa to dozvedela az pri porode....vsetko dobre dopadlo...a myslim ze mal pravdu...niekedy je ten stres okolo toho horsi..... 😅
inak ja na to CTG idem prvy x az buduci utorok....som sa aj dr pytala, ci to netreba skor, ze zakial je vsetko OK tak nie, mne len urobi vzdy prietoky, kukne srdiecko, vysetri na koze, moc, tlak...tot vsjo.... 😉 ale zas vsade je to asi ine....

fleury
2. apr 2010

cici ja som to uz pisala, ze u nas chodia do nemocky na poradne baby po 36tt kazdy tyzden a v ramci poradne maju aj monitor stale..aj ked je vsetko oki..vsade je to inak 🙂

vejul tak snad sa maly do stredy rozhybe 😉

tarinka333
2. apr 2010

Frucht, jj, mame spolocny termin 🙂 Mohli by sa nase babuliatka poponahlat, nech su uz s nami 🙂
Seuska, myslim na Teba, ak budes moct, daj nam vediet zajtra, ze co s Tebou robia 😉
Inak povedali niektorej z Vas, ze mate mnozstvo plodovej vody na hranici? Co to znamena?

seuska
2. apr 2010

Aktakk tak mali by ma hospitalizovat kvoli vyvolaniu porodu, ale ja viem ci to hned zajtra budu riesit? Kazdy lekar je iny a ma iny nazor, tak ja neviem ako sa k to mu postavi ten zajtra....

Tak som si dala ananas a zapila to mrkvovou stavou a daaaaamy to je klystir 😀 😀

fleury
2. apr 2010

seus nechces, aby ti klystir v nemocke davali, sa priznaj!! 😀
ja sa na klystir normalne tesim, konecne ma precisti 😀

aktakk
2. apr 2010

Ahaaa- no ale snad ano, ked ta tam uz nahnali. Asi budu chciet mat tiez pokojne sviatky 😉 . A veru informuj nas ako to prebieha vsetko!!!

moni
2. apr 2010

ahojte, zas ste toho nacmarali, idem docitat 🙂

aktakk
2. apr 2010

Inak baby ten klystir je naozaj v pohodke. Teda ja som bola rada, aj po porode som aspon nemusela hned na WC a mala som klud.

seuska
2. apr 2010

Tari jasne beriem notebook aj net tak sa budem hlasit, ze co sa deje... A skusala som to najst na nete s tou plodovou vodou ale nic som nenasla. Nestresuj z toho, je to asi prirodzene a keby daco len male hrozilo tak by si ta tam nechali....vidim ze ti to vrta hlavkou... dobre moja?

aktakk
2. apr 2010

Baby aj Vam tak "smutno" pride, ked vidite ako kocky pridavaju na konika tehotenske testy? Mne to normalne chyba, zda sa mi to tak neskutocne davno co som si nasla tie dve //. Jasne ze sa tesim z malickej, ale to boli tiez take uzasne pocity vsetko.... Len sa bojim, ze to vsetko tak rychlo ujde aj s malickou. 😒

seuska
2. apr 2010

Fleu Aktak ja nemam stres z klystiru, uplne sa aj ja tesim jak mi to vsetko precisti a ako pise Aktak aspon budem mat na par dni pokoj od stolice, lebo po porode ist kakat musi byt pekny brutal.... Myslim ze aj prepustenie z nemocky je podmienene ze ci si mala stolicu, tak mne mm donesie cipku na vkladanie keby to neslo....

sasikas
2. apr 2010

aktakk- a v TN porodnici ti davali klystir?...lebo nam na cviceni, ta PA z nemocnice hovorila, ze uz sa to dava tak pomenej,ale zas ja by som to asi radsej chcela....aj ked si toneviem predstavit, ale zas asi lepsie ako sa im tam pototo... 😝

aktakk
2. apr 2010

Sueska- nam v nemocnici davali cipky ak sa nedalo...ale ja som posledny den aj troska bola. A potom som to dohnala doma...take prehanacky som mala a stolicu zelensiu ako mala 😀 .

Sasikas- veru pokial si nevypytas tak ti nedaju. Treba hned na to upozornit ak chces, lebo ak uz "rodis" tak ti ju nik neda.

sasikas
2. apr 2010

tak ja budem pytat uz medzi dverami.... 😀 😀

malalady
2. apr 2010

Ahojte takže sa hlásm po strašných dnoch

31.03. som dostala z ničoho nič bolesti a ked som prišla do nemocnice už bolo neskoro... moja mala Nellinka sa obmotala 2x pupočnou šnurov a teda sa udusila.. prepáčte ale cítitim sa hrozne... a nedokažem s nikym komunikovat
hned na to ako som porodila malinku tak som začala krvacat až ak že ma museli ihned preniest na saluna čistit všelijake lbosti mi tečú... a aj krv... proste som v nemocnici a mam chut umret

Miška tak tu máš odpoved...

roxi
2. apr 2010

akurát mi došla mms od kiwi, takže Karolínka sa narodila dnes o 14,00 váha 3440 g, 51 cm 😵 😵 😵
podrobnosti neviem, nechcem jej zatiaľ volať, lebo predsa len ešte musí byť po pôrode vyčerpaná, tak asi jej zavolám až večer a potom podám podrobnejšie info,

aktakk
2. apr 2010

Malady 😔 . Asi neexistuju slova, ktore by pomohli zmiernit tvoju bolest ale musis ist dalej , mas doma Tobiaska, ktory Ta potrebuje!!!!
Tvoja sprava ma rozplakala......

oliinka
2. apr 2010

ahojte.bože malady až mráz pomne prechádza,ani neviem čo napísať,hlavne vela síl a máš doma krásneho synčeka ten ťa potrebuje.

oliinka
2. apr 2010

a tebe kiwi blahoželám nech ste čo najskor doma zdraví a máte vela mliečka 🙂

roxi
2. apr 2010

maladady - božinku nechce sa mi veriť, čo som si práve prečítala 😢 😢 😢 , ani si len neviem predstaviť aké to musí byť, ani čím ťa povzbudiť, je mi to strašne, strašne ľúto, neviem, prečo sa musia stávať takéto veci, ale bohužiaľ stávajú sa 😢 ,
prosím ťa, snaž sa teraz myslieť hlavne na Tobiaska, máš krásneho chlapčeka, pre ktorého si to najcennejšie, preto to musíš prekonať, pozviechať sa a začať od znova, bude to ťažké, ale časom sa tá bolesť zo straty tvojho druhého anjelika aspoň o niečo zmierni a časom vám iste pribudne do rodiny ďalšie slniečko

seuska
2. apr 2010

Malalady to je mi ozaj veeelmi luto.... ☹ Sa mi to zda ako zly sen... velmi drzim palce aby si sa z tej smutnej tragedie co najskor dostala aj ty aj tvoja rodina.... Musis mysliet na Tobiaska teraz.... myslim a modlim sa za Vas.... 🙄 To sa ani neda vyjadrit pismenkami a slovami ako radi by sme Vam pomohli v takej tazkej chvili.... ale su to slova.... vela zdravicka ti prajem.

Boze aky paradox, gratulujem kiwi a malej....prajem vela zdravia obom...

veve23
2. apr 2010

Malalady.........neviem co napisat, sice ta nepoznam ale slzy mi tecu..........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre