Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
21. apr 2010

babulky idem si ja trošku pospinkať som hotová potom vás dočítam papa zatial

vejula
21. apr 2010

tak fleury ale aj tak aká je dobručka ked nespí... že môžeš na koniku písať, ked je malý hore, tak musím skakať 😅 To ste si ju tak naučili či to sa také musí narodiť???? LEbo mne to nedá ho nechať plakať v postielke, tak ked plače berem na ruky, a neviem či je to správne alebo nie 😕

zuzana1971
21. apr 2010

vejulka ja neberiem maleho hned na ruky ked zacne plakat, jedine, ze by bol cas na papanie /raz za 3 hodiny/, ja ho hladkam po licku a po hlavicke a vydavam take tisiace zvuky /ze tsitsitsitsitsi/ a vacsinou este na par minut zaspi a o par minut zas koncert, tak zase hladkanie 😀 , ked vresti moc tak ho beriem na ruky, tiez vacsinou na moje brusko a ked zaspi zase ho dam spinkat...niekedy mam pocit, ze ked sa mu prilis venujem zaspi horsie nez ked ho ulozim bez nejakeho cirkusu okolo toho

moni
21. apr 2010

veji, tak male babatko nemas sancu "rozmaznat" tym ze ho beries na ruky, ak to je to tvoja obava. oni este nevedia manipulovat, a chce len vediet ze si na blizku.
take upokojovanie ako robi zuzka odporucaju v knizke ktoru prave citam. ale tiez ta pani hovori ze neplati to na vsetky deticky, a kazda mamicka sa musi naucit rozoznat typ placu.
no aka som mudra 😅
najlepsie je heslo co ma fleury, kto nereve s nami, reve proti nam...to treba kdesi vytesat 😀 😀 😀

seuska
21. apr 2010

moni ty kam sa ponahlas? Ved mas termin az 27.4. Ja som mala termin 2.4. a 4,4. a mala isla na vyvolavacku az 9.4. Uz to nejak vydrzkaj, ja viem, tie posledne dni su uz na nervy a to som kazdy druhy den cestovala na poradnu do KE 100km... Toho 5.5. je to fajn aj pekny datum.

Fleu tak sme skoncili na Nutrilone. Ja mam od doktorky tak nakazane, ze 3 x za den mam dat malej 100ml Nutrilonu a ak kojim tak jej staci tych 60ml. Tak sa toho drzim. A ty to ako kombinujes?

vejula
21. apr 2010

hmmm zuzi tak vyskušam čo to spraví, ked ho nezoberem na ruky, či sa nejako upokojí, hlavne v noci je to dosť namahave, niekedy fakt už padam z nôh 😝

moni
21. apr 2010

seuska, ja sa ani tak neponahlam ako ma tlaci moje okolie. kludne pustim kocky co su predo mnou 😅
povodne mi dala 4.5. (tu robia indukciu v 41-42tt a to bol najskorsi ktory mi vychadza), ale zhodli sme sa ze 5.5. je krajsi 😵

to prikrmovanie je kvoli tomu ze deturence nepriberaju?

vejula
21. apr 2010

moni 😀 dobré heslo...Len ten plač sa ešte musim naučiť poriadne rozoznávať... A čo to čítaš za knižku???

moni
21. apr 2010

veji, ta knizka sa vola baby whisperer od tracy hogg, odporucila mi ju jedna holka z usa temy. dufam ze si z toho zapamatam aspon cosi, niektore veci ked vidi clovek napisane (aj ked pre niekoho samozrejme) tak az vtedy ho trkne ze na tom cosi bude 🙂

oliinka
21. apr 2010

aojte tak sa hlásim.malá Vaneska sa narodila 15.4. o 13.55 hod. a dnes sme prišli domov lebo malinká dostala žltačku.máme ju ešte ale je to už lepšie tak nás pustili domov.nemám šancu vás dočítať tak ani neviem čo nové.inak mala 3000 g a 48 cm 🙂

vejula
21. apr 2010

jáááj, no to mne by malý skôr začal do školy chodiť kým by som to preložila z angličktiny, bo ja bohvieaká angličtinárka niesom 😅 V slovenčine to asi nevyšlo, že? 😅 No ale viem že kami ma nejaku knižku vraj dobru tak možno by som kukla...

vejula
21. apr 2010

olinka gratulujeme aj s Dominičkom... Také drobátko to je 😵

oliinka
21. apr 2010

dakujem.no hej je strašne maličká,ale tak pekne papá maminkino mliečko tak pekne nabereme.

moni
21. apr 2010

veji, asi veru v slovencine to nebude, neviem. kami ma myslim cosi od harvey karp-a, ten je tu tiez velmi popularny.

oli, velka gratulacia! maly chrobacik nech ma krasny zivot 😵

oliinka
21. apr 2010

dakujem moni.baby ako si mám zmeniť že už nejsom tehulka ale mám dve krásne detičky

alinka01
21. apr 2010

Dňa 17.4. o 6:42 sa nám narodil malý Dávidko, meral 48 cm a vážil 3060 g. Narodil sa cisárskym a dnes nás už pustili domov. pripájam aj pár foto.

moni
21. apr 2010

ali, tak davidko sa poponahlal! gratulujem, a prajem rychle zotavenie, vela mliecka, a radosti z malickeho! 🙂

cicimon
21. apr 2010

caute

gratulujem k novym babatkam

baby - ako viete, ze male bolia bruska? moja cely den nic a v noci len vzdycha tak podivne a nevieme, co to je

zuzana1971
21. apr 2010

😵 oli a ali gratulujem k babatkam 😵

aktakk
21. apr 2010

Baby, toto je MARIKIN JAKUBKO

aktakk
21. apr 2010

Oli, Ali Gratulujem!

Fleury- tromfnes ma iba ak ti tieto stavy budu trvat tak 3tyzdne 😀 . Ale zas na obranu Barborky musim povedat, ze sa jej taketo dni striedaju. 3dni nespi a 1spinka 😉 .

zuzkabar1983
21. apr 2010

Jeej, gratulujem k novym aprilovcatkam!

Cici, no toho mojho brusko boli skoro stale, aj ked si myslim, ze kolika to nie je, skor len vetry, nemoze si poprdkat .... vtedy sa krci, mrnka a tlaci ... cerveny je ako repa. No niekedy sa podari a pekne poprdka, ale niekedy sa takto trapi aj cely den ... Ale nastastie dako moc neplace, ja s nim aj dost casto cvicim, to pomaha. Ale cvicim az tak hodinku - hodinku a pol po papani, lebo inak to vyvrati ...

michalag
21. apr 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂

jeeej gratulujeeeem k novym babatkam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a kde ste ostatne???

stacynka
21. apr 2010

ahojte baby, hlasim sa ako kinderko, gratulujem k babenkam novym
pocujte kde ste uz dve hodiny nikdy nikoho vsetky rodite?

michalag
21. apr 2010

stacy a ja ze tu dnes uz ani nikto nebude 😅

moni
21. apr 2010

no ja nakukujem, ale je tu ticho. maminky maminkuju a kinderkam sa akosi nechce pismenkovat 😉

stacynka
21. apr 2010

ako misi? nejake naznaky?

stacynka
21. apr 2010

moni kinderka uz nevedia co so sebou od dobroty, dnes mm sam navrhol ze nieco bude ze uz ho to nebavi takto trpnut....

stacynka
21. apr 2010

aj ked uz sme kexikovali za posl. tyzden asi styrikrat a nist....

michalag
21. apr 2010

okrem toho co bolo predtym ze pri dlhsom sedeni ma zacne boliet spodok podbruska tak nic, ale tuto noc som prvykrat zle spala normalne som sa budila na bolesti v krizoch ..... a ty ako????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre