Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
23. apr 2010

zuvi, presne tak, uvidime kto z koho 😀

veji, no veru...vy uz mate ine starosti ako my!
inak tu sa vit. K picha hned po narodeni jednorazovo, a vit. D sa dava v kvapkach popri kojeni

vejula
23. apr 2010

no len som sa smiala lebo na predchadyajucej stranke len mamičky klábosili a tu na tejto zas tehulky... Taká sranda že sa to tak rozdelilo.. Tak u vás je to takto? No tu všetko dávame v kvapkách, a niekedy mam z toho v hlave ymatok že čo kedy 😝 aby som to nepoplietla.
Jaj moni však o pár dni už budeme všetky na jednej lodi a budeme kecať o bábatkach a bruškach a prebdených nociach spolu všetky 😀 😉

evil15
23. apr 2010

moni tiež si myslím že asi nebol 100% ale neboj v pondelok poviem dr nech mi ho spraví a poriadne 😀 ak náhodou sa dovtedy nič neudeje čo nemyslím ☹ súhlasím so zuvinkou tiež som tvrdohlavá už ked sa jej nechce nech si je tam 😉

moni
23. apr 2010

evil, ja idem tiez v pondelok...ale podla toho co citam tu sa to robi na urychlenie otvarania, a kedze ja sa otvaram, asi mi to nebude chciet urobit. no neviem....

martaina
23. apr 2010

Ahoj, už som tu dávno nepísala. Tak len chceme informovať, že 16. 4. sa nám narodila dcérka Viktória s mierami 4150 g a 54 cm.

evil15
23. apr 2010

moni nezúfaj urobí ti to 🙂 ak nie tak ho musíš donútiť 😝

marrtaina gratulujem k Viktorii a mala super miery 🙂

pipimiska
23. apr 2010

ahojte 🙂 tak ja sa pridavam do tabulky mamiciek 😵 😵

FIilipko sa narodil spontanne 16.4.2010 o 18.55 s mierami 3550g a 53cm 🙂 mala som kratky, ale tazky porod na ktory som uz zabudla 😉 vcera sme sa vratili z porodky , je to uzasny pocit mat babatko, najkrajsi na svete 😵

monika0001
23. apr 2010

Pipi - GRATULUJEEEMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Nielen že sa volá ako môj krstný syn ale ešte aj miery má podobné 😀 😀

evil15
23. apr 2010

moni vzdávam samy tu asi ostaneme až do toho augusta 😀 😀 😀

pipimiska
23. apr 2010

monik cau a dakujem 😵... ako sa tebe dari moja? 🙂

monika0001
23. apr 2010

pipi - stále rovnako... čo Ti budem hovoriť.. ale teraz mám radosť s vás 😉

evil15
23. apr 2010

kinderkáááááááááááááááááá kde ste??????

zuzuj
23. apr 2010

evil: kludííík, nie si tu sama...hlási sa večné kinderkoooo 😀

evil15
23. apr 2010

zuzuj ahojky viem že som neni sama ale je nás tu asi tak 5 tak treba sa ozvať občas 😀 že sme tu 😉

evil15
23. apr 2010

sa chcem pochváliť schválili nám hypotéku tak do konca mája máme náš vlastný bytík jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀

zuzuj
23. apr 2010

práve som sa vrátila od kaderníčky...samozrejme hned som si išla do sprchy...hoci ma len farbila....ale kedze som bola zufala tak som isla ku sidliskovej kadernícke...a fakt pomoooooc....ja som sice bola naposledy u kadernika pred 4 rokmi na svadbu...ale ty kokos...ma skoro prekotilo...ale nechcela som hrat fajnovku..ale hned na mna na rozcesanie pouzila kefu..kde este cudzie vlasy boli...potom, ze nechcem mat cierne vlasy...tak samozrejme mam a okrem toho cele čelo , dokońca fľaky aj pri perach a farba aj v ušiach...no prvý a posledný...ale čo človek neurobí ked je v nudzi...dufam, že vši nedostanem...okrem toho že som o 20 eur lahšia..
Tak aspon niečo nové...lebo už si pripadam monotematická...stale čakanie a už sa mi nechce ani na net chodit...lebo stale ten istý stav...že nič sa nedeje...
evil: inak ja tajne dufam, že my sa tam na tej Antolskej stretneme....ja podla sona od zaciatku by mi to vychadzalo na 26.4...ale
Vy kinderka horekujete a ja ani otvorena nie som ani zátka neodišla...kontrakci mam menej, len mi brucho tvrdne a dnes už som nervozna aj do plaču mi bolo...lebo krpata sa malo až vobec nehybala..tak som už chcela isť do nemocky..ale napokon troška hej..tak uvidím zajtra...ja ani nie z toho brucho že mam som na depku ale hrozne chcem už aby sa nič nestalo aby som malu videla a bola štastna že je v poriadku... 😨

zuzuj
23. apr 2010

jaj už aj pipi...gratulujem... 🙂 jaj verim ti, že si na všetko zabudla...a ja si to už predstavujem ako budeme štastne ked uvidim maličku...normalne stale neverím, že ju niekedy uvidím..mala som sa pridat k majovkam....sice ma niektore predbehli...ale takto rodiť posledna...ked už sa tu ohlasujete mamičky aprilovky...že mesačné bábatká je fakt deprimujuce...

evil15
23. apr 2010

zuzuj všetko bunda keby sa strde dobré neboj aj naša malá sa hýbe pomenej ale je to v pohode lebo už má málo miesta, no to by bola sraetneme niekde na vzdychárni 😉 no a tí kaderníčka bolo odkial pre boha ked ťa takto dokatovala??? ja by som jej nezaplatila ani cent by som sa jej opýtala či by ona sama bola spokojná 😠 😠 😠

moni
23. apr 2010

evil, som si neplanovane odskocila na obed 😅
ale uz som tu v plnej plnej 😀
super s hypotekou! to je velka vec, nejaku oslavu by to chcelo!

zuzuj, no ale ani zatka, ani otvorenie, ani poslickovia nic neznamenaju, este mozes porodit skor aj hociktora z nas 🙂
podobne obavy mam aj ja, ale urcite vsetko dobre dopadne!

pipi, martaina - gratulujem k babatkam! 😵 😵 😵

zuzuj
23. apr 2010

evil: no šak Petržkáá néé... 😀 ale farbu mam zjednotenu, lebo som mala už 3-farebnú hlavu a šedivých vlasov plno...mne totiž už od 23 r. šediveju a je to bieda, dofarbovat si musim každé 2 tt a to sa mi nechce celá hlava...tak čo už s nou...ale ja som to čakala...jedine spokojna som bola pred svadbou ale to som bola v Pierote..no ale 3 litre nevyhodím teraz.. 🙂
No bola by to sranda...uz som kukala tvoju foto..tak ja ta potom oslovím 🙂
ty u koho nakoniec rodíš...už som zabudla či si si niekoho zazmluvnovala...?

evil15
23. apr 2010

moni som sa zlakla že si nás už predbehla 😉 no s tou hypo na SVK to neni lahké ale máme ju a to je hlavné 🙂 a oslava je mm išiel na tréning a potom na pivko 🙂 ja oslavujem s čajíkom z ostružiny malinovej 😉

evil15
23. apr 2010

zuzuj nemám nikoho zamluveného ale chodím k nižnanskej do poradne a budem tam aj v pondelok ty kedy ideš do poradne??? a komu tam chodíš

moni
23. apr 2010

evil, hypo mi ani nespominaj, sice to bolo pred 3 rokmi ale este teraz mi je nevolno z tych vybavovaciek. hlavne ze to mate z krku!
tak si mozeme spolu pripit takto na dialku, akurat som si zaliala malinikovy caj 😀

zuzuj, no poviem ti ze az tak katastroficky som nedopadla u kadernicky, ale tiez nie som spokojna. chcela som melir, ale len taky nenapadny, nie moc a nie velky kontrast...no a akosi sa to cudne vyvrbilo a vyzeram ako olasska ciganka 😝 (trosku rasizmu takto pred vikendom)

zuzuj
23. apr 2010

moni: no ved uvidíme...som sviňa už by som sa aj predbehla...muž pomaly zdravie, dnes poslednú pilulu-vklad berem...takže vikend by nebol zlý...najlepšia by bola nedela, to by bol klud...malo ludí po chodbách a žiadna ambulancia, takže lekár by ma v klude odrodil...no a v pondelok už zase plne oddelenie sestričiek, aby mi malu nosili...ked by som bola nahodou po sekcii...lebo šak sa možu cez vikend vyhovorit, že ich malo je....No celkom dobre som si to vymyslela.. 😀 Zajtra chystam velke upratovanie po prerabke...takže aj ked nevladzem už nič, budem makať jak divá..nech sa niečo pohne.. 🙂

moni
23. apr 2010

zuzuj, no scenar uz mas do detailov premysleny, este aby dcerenka spolupracovala 😵
mm ma v nedelu meniny tak by som tiez nedelu brala, aspon by som mala darcek vybaveny 😀

evil15
23. apr 2010

moni my máme šťastie že robím fin.poradcu tak som vedela čo a ako vybavovať a za kým mám ísť ináč by ma asi šlak trafil 🙂 tak čin - čin

zuzuj
23. apr 2010

evil: aj ja chodím tam do amb. 😀 ale k havaldovi...chcela som Nižnansku...ale ta ma nechcela 🙂 , že tu v maji nebude, tak nechcela riskovat zazmlvnenie...asi som už dopredu mala na čele napisane, že ja do aprila neporodím..Tak evil šup šup...nech ju do aprila stihneš...
moni: idem aj ja hodiť ten malinovnik..a aj nejaka večera by bodla..aj ked na nič chuť nemam...joj a to som nevedela, že aj ty si bola na melíre.. 🙂 sranda...že sme boli obe...no aj ja by som chcela melir..ale to fakt len v tom Pierote...ja to neriskujem nikde..s mojimi vlasmi nevie žiadna narabat..moc huste a brčkate aj ked terat uz polorovne a suche..no hormony su svina...
a inak trošku rasistiky nezaškodí...najma na olaškých... 🙂
Inak baby hypoteky gratulujem ale nezavidim, aj my mame a je to des...banky su novodoby užernici... 😠

zuzuj
23. apr 2010

joj ta slovenčina a hrubky mi idú 😀 😝

evil15
23. apr 2010

zuzuj no som zvedavá kto tam bude v pondelok lebo ona tam nebude 😅 no ale dúfam, že mi spraví hamiltona poriadne aby som už išla na 3 poschodie 😀

moni
23. apr 2010

evil...ale exnut nejdeme,dobre? ja mam taky pollitrovy serblik a to by som nedala 😀

zuzuj, moje vlasy su otrasneee! jemne, nic poriadne sa s nimi neda vymysliet, no hruza. doma som mala super kadernicku, nebolo mi luto ani zaplatit viac.
tu su velmi predrazene sluzby, za potentockovane strihanie $40 len tak zahuci...a to chodim k jednej pani domov, nie do salonu 😠

este k tej hypo, ked nam ju odklepli, tak som asi tyzden nespala ze co sme to na seba usili...
moja rec, uzernici v oblekoch...ved to nie je normalne ked sa prepocita kolko pozicias a kolko vratis 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre