Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jojci29
8. nov 2009

ahojte.Dnes hovoril minister zdravotnictva ze na Slovensku je 200 pripadov prasacej ale 15000 pripadov klasickej chripky takze ludia by sa mali ockovat radsej proti klasickej chripke.Ja sa teda netaockujem ani proti jednej.Mam slabsiu imunitu a pred par rokmi ma skolila po ockovani chripka takej intenzity ako nikdy predtym.Radsej sa budem vyhybat masam potencionalnych prenasacov.Ozaj kedy vam stanovili presny datum porodu?Mne ho posuvaju stale na neskor.

stanusa
8. nov 2009

vejula zapaly a krvacanie, teraz uz je to lepsie...
na poradni mi doktor bral ster z krcka a ten tak isto zacal krvacat, a dal mi aj macromirir na zapal 😒

jojci29 aj mne sa posunul na skor a teraz o 1 den neskor a vychadza to na 1. april 😀

stanusa
8. nov 2009

macromiror

jojci29
8. nov 2009

mne dali najprv 21.4 potom 28.4 a naposledy mi gynekologycka splechla 8.5 ale beriem to s rezervou lebo to by muselo dojst k oplodneniu 1.augusta,test som si robila 9.8 a to mi uz vyse tyzdna meskalo.Pravdou je ze som mala nepravidelnu mens.Uz sa zacinam normalne bat ale uistila ma ze je vsetko v poriadku a s datum sa posuva u kazdej mamicky.Ale tu citam o posune den hore dole.... ☹

stanusa
8. nov 2009

jojci moje rozpatie je od 30.3 do 6.4 - ono sa to meni s kazdym sonom
a isto sa najdu aj baby s vacsim posunom 😉

aktakk
8. nov 2009

AHojte kocky....tak uz tu mame zas nedelu vecer ☹ . Zajtra do prace. Ako sa mi nechceeeeeeeeeeee.
Cheer- aha, tak sa coskoro vlastne stahujete uz do domceka, tak to je super.

Jojci- je normalne posunut termin aj o dva tyzdne, mohlo sa stat, ze si mala neskoro ovulaciu. Citala som aj tu na konikovi take pripady. Takze neboj, urcite je vsetko okej.

kika29
8. nov 2009

jojci ja už ich mám 3. 10.4 12.4 14.4 takže do konca ktovie ešte kolko budú 😀
pridávala som si fotky do albumu a dnešné som si chcela dať na vrch dá sa to urobiť?

jojci29
8. nov 2009

To dufam.Prve mimco... 🙂 Ja viem ze som bola rozhadzana.Predtym som brala antikonc.Mne vlastne maj vobec nevadi,ja som tuez majova a mama tiez a s bycou povahou som spokojna.Len neviem ci aj moja polovicka 😝

kika29
8. nov 2009

niekto tu spomýnal chrípku. a ako sa tehotná ked už chrípku mám mám liečiť ked žiadne lieky nemôžem. jem pomaranče mandarinky banány jablká a pijem citronový čaj. beriem hedelix na kašel a ked som raz mala teplotu 38 tak som zobrala paralen. stačí to?

blondy12
8. nov 2009

joici aj mne zmenil z 24.4 na 1.5 a teraz ked pojdem asi mi tiez zmenit TP, tak uvidim na ktory den, ale neskor nepredpokladam, ze by to malo byt,ja som zistila, ze som tehu a to mi meskali 3dni,a tie ciarky bolo okamzite vidiet a museli byt silne, takze to muselo byt skoro to oplodnenie nie neskor... 😀

civavava
autor
8. nov 2009

ahoj babenky,

kika, skus homeopatika Osciloccoccinum, tie mozes aj v tehu a zaberaju, mne aspon zabrali vzdy..drzim palceky, nech si cim skor zdrava a nech sa to neskomplikuje ....

juuj zajtra do prace, po tyzdni oddychovania doma, to bude tazkyyy navrat 😠

cicimon
8. nov 2009

caute,
ja som zacala den pokecom so zachodovou misou, pred chvilou sme s mm skracovali rifle, celkom sranda 🙂

jojci29
8. nov 2009

blondy mne boli ciarky tiez vidiet okamzite takze ten maj sa mi nezda.Zajtra alebo pozajtra idem na sono mozno budem mudrejsia.Baby kolko ste zatial pribrali?Ja 3.5 kila.uff.Ale to asi tym ze som ani raz nezvracala.Ale neprepchavam sa,ono to ide nejak samo.

cicimon
8. nov 2009

ja som pribrala necele 3 kg, ale zvracala som len 4x a sladkeho by som tiez mohla pomenej...
moj muzicek mal tento tyzden narodky, tak som robila kolac, tento tyzden budem mat ja, mam od neho dostat tortu a chcem robit aj kolac do roboty a v utorok ideme na husacinu....tesim sa 🙂

stanusa
8. nov 2009

kika mas tam taku sipku nad obrazkom, len neklikni na x lebo to je vymazat

vejula
8. nov 2009

Čavte kočky. No okolo mna sa to tou chrípkou začína tiež hemžiť. Aj mamine je už akosi zle, a v sobotu mám svadbu tam bude tiež kopec ľudí. Ale čo už ked ťa to ma chytiť tak to preskočí aj v obchode. Nikdy nevieš. Ja pijem každý den zázvorový čaj, cmulam propolky a vyplachujem ústa a kloktám šalviou, bo sa mi dala do úst nejaká afta.
Inač som sa scela spýtať. Že či môžem také ako korbáčiky a oštiepky, lebo niektoré kočky strašia tou lysteriozou. No a ja už neviem čo môžem. Sme kúpili udene oštiepky a tak mi hrozne išli na chuť Že som si dala na chlebík ale dala som si to do mikrovlnky, vraj ta teplota nejako zabíja tie hnusoby. Ja neviem... Vy takéto veci papáte????

cicimon
8. nov 2009

vejula....co ja vyslovene nejem, su plesnive syry a surove ryby. Co sa tyka ostatnych nie prave odporucanych jedal, vynimocne si dam, ale to fakt tak mozno 1x za mesiac
tak podla mna korbaciky raz za cas by skodit nemali
ja sa chystam v utorok na husacinu, dam si aj pecen a to mam fakt max 1x za mesiac..

jojci29
8. nov 2009

treba sa vyhybat surovym zivocisnym produktom a styku s podozrivymi cudzimi zvieratami.Tatarak ani susi nejedavam ale syr jem dost pravidelne takze mozem len dufat ze dodrzali hygienicke postupy pri vyrobe.Keby som sa mala vzdat vsetkeho co moze uskodit tak som len na vode vlastne aj ta je kde tu plna dusicnanov. 😀

tarinka333
8. nov 2009

ahojte, ja tiez papam vsetko, nieco s mierou, surove veci nepapkam...
dala som do albumu fotky bruska 🙂 🙂 🙂
A UZ CITIM POHYBY !!! Zatial to bolo take, ze som si nebola ista, ale uz 5 dni sa to opakuje, hoc len raz do dna 🙂 🙂 🙂

vejula
8. nov 2009

tarinka kukala som bruško, tak zž pekne rastie.A gratulujem ku pohybom 😉
No kočky tak hádam ten oštiepok nemôže uškodiť. Ale je pravda, že to človek nemá šancu všetko vychytať. To by som nemohla jesť takmer žiadne syry a to neviem či by bolo zrovna dobré.

kamilakd
8. nov 2009

tak ja necitim este nic a som celkom vychaosena v tych terminoch.aj som pisala kockam ako u na tom...tu mam o tyzden viac

adasik
8. nov 2009

ahojte, dnes nejak nemam čas si sadnuť za net...tak aspon na chvílinku...
vejula-aj ja som včera mm kazala kupiť mi udený ostiepok, pýtal sa -je pasterizovaný a kravský, takže by nemal byť problem 😉 ani na nete som take nenašla...tiež nejem nič surove (okrem ovocia a zeleniny).Je pravda, že sa neda ustriehnuť všetko to, čo by sme mali a nemali jesť-však by to bolo ma hlavu...
cicimon- a kde si kupovala tie rifle?
tarinka-gratulujem k citeniu pohybov 😵

kiwinka
8. nov 2009

cheer tak sa tesim moja, ze s MM je to uz v poriadku... my sme dnes behali po obede po obchodochm,,,zhaname veci do bytu kedze zariadujeme vsetko na novo..
cheer aku skolu to studujeees?
ja mam statnice v januari magisterske,,, marketing...

vejula
8. nov 2009

jeee super adasik. Tak som rada , lebo oštiepok je mnam mnam 😉

blondy12
8. nov 2009

kiwinka to mas super ze uz teraz koncis magistra 😀 , my to budeme musiet zvladnut este nejako aj s malickym ten jeden rok...

tarinka blahozelma k pohybom, je to krasne 😀

ja inac nejako nesledujem co jem, ako vacsinou to co vzdy...ale z nicim to neprehanam, no jem malo mliecnych vyrobkov tak vseobecne tak sa tym ani nejako nezaoberam... 😅

adasik
9. nov 2009

Dobre ranko...
dnes som sa ani ja nevyspala 😠 . Dufam, že to nebude ešte horšie...Utekam do poradne, som zvedava, čím ma doki prekvapí...dam potom vedieť...Pekný deň všetkým, zatial paaaa

lubkamik
9. nov 2009

Dobre rano 🙂
ja som sa dako cely vikend nudila - manzel je PN uz 6 tyzdnov tak hruuuza - ani von nechodi, stale iba doma trcime 😠
Ale aspon som bola v sobotu v babymarkete pozriet kocik ale samozrejme sa mi nic nepacilo 😀 Z mutsy som bola sklamana - sportova verzia sa mi nepacila, tak neviem ktory si vyberiem 😀

roxi
9. nov 2009

ahojte, len tak narýchlo som zbehla aspoň časť poslednej stránky,
jojci - vidím, že ťa nejak znepokoju, že ti posúvajú termín, tak ťa chcem trocha upokojiť, mne ho posunuli o viac ako 2 týždne, pôvodne som mala 16.4. a teraz 31.3., no vyzerá to, že som otehotnela ešte tesne pred poslednou menštruáciou - vraj sa to občas stáva a pri mojom nepravidelnom menzese to je celkom možné, pri prvom tehu som si značila, keď sme trénovali, takže tam som aspoň vedela deň oplodnenia a termín mi viac menej sadol, ale teraz je to fakt také, že bohvie kedy to bude
😅

roxi
9. nov 2009

kika - držím palce, nech si čo najskôr fit, v tehu je to ozaj problém, lebo kopec liekov nemôžeme brať, my sa zatiaľ našťastie držíme, teda okrem spolubývajúceho, ten začal teraz cez víkend teplotovať a striedalo sa to u neho zo zimnicou, no žiadna sláva, ale ráno sa pozbieral a napriek mojím protestom, že by mal ísť k lekárke, šiel do roboty, no hádam sa už fakt cítil lepšie, uvidíme či nebude o hodinku späť doma,

vejula - no ja korbáčiky jedávam aj teraz, plesnivé syry by si nemala, surové mäso, surové ryby a pečienku - ale ja som ju jedávala len netreba to moc preháňať - teda nie nejaké veľké množstvá a často,

michalag
9. nov 2009

Ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre