Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
9. nov 2009

ahojte všetkým chorým prajem rýchle uzdravenie a gratulujem všetkým k dobrým správam.. u nás nič nové🙂

klongova
9. nov 2009

dobrý déň tehulky,
čítam vás od 7.00 a vždy mi do toho niečo vôjde no už som na konci
cheer - úplne ťa chápem môj mm tiež keď mohol tak vypadol z domu, bola somako ty úplne hotová. U mňa bol aj ten problém že som sa nemohla ísť sťažovať k rodičo. Nechcem na to ani myslieť. Keby že robil a zarábal peniaze tak by ma to ani tak netrápilo no bol u svojej rodiny od rána do večera. Keď som volala svokre nech ho pošle domov že som sama bolo mi povedané veď si aspoň oddýchneš a príde keď bude všetko porobené ( prerábali byt) Prenášala som takže som mohla ísť kedykoľvek rodiť. Vždy ho pustili tak večer keď som už skoro spala. Našťastie teraz mám Samka a ani už mm nikam nechodí. Už to nechcem zažiť a teraz je to iné. Nik na mňa nebral ohľad.
kamiklad - ja mám termín 24.4.2010
blondy12 - toto trápenie nie je pre teba dobré. Ja vôbec neriešim či je bábo zdravé alebo nie. Spolieham sa na svoj úsudok a ten mi hovorí že je všetko OK. Vy prvorodičky si všetko moc pripúšťate až sa to zle číta. Neviem načo chodíš na stránky kde je písané čo všetko sa môže stať s bábom. Ja na takéto veci vôbec nemám čas a iba by som sa stresovala. Prepáč no je to trošku choré. Aj tak si nemyslím že by sa niečo zmenilo keby som vedela že to dieťatko bude choré v tomto období asi nič.

klongova
9. nov 2009

blondy12 - a čo sa týka toho bruška ja som nemala pri pôrode ani také bruško ako má ludka v profile. Malý bol na krýžoch a v bokoch. Tiež som sa chcela chváliť bruškom no nie každá žena má také veľké bruško a nemá šancu to zmeniť. Každá sme iná. Je ešte dosť skoro riešiť bruško neboj ešte ti bude vadiť keď bude veľké.

cheerlady
9. nov 2009

kiwi prepac,so ti na to zabudla odpovedat - ekonomicku univerzitu v ba - ekonomiku a manazment podniku,ale tieto posledne roky-4. a 5.rocnik sa to uz specializuje a ja som si vybrala manazment 🙂 marketing som chcela aj ja,ale na ekonomickej taky odbor nebol.a ty kde ho studujes,v trnave? 😕
klongova tak to si mala fakt zle 😒 neviem si predstavit,ze by som prenasala a mm stale nebol doma,asi by som sa zblaznila 😠
ja idem konecne zajtra k dr. a uz sa neviem dockat!!!verim,ze bude vsetko ok a babatko sa nam aj ukaze,co je zac 😀 😀 😀

martina05
9. nov 2009

Ahojte, no nestíham Vás dočítať, tak aspoň takto na skok.. V piatok sme boli u lekára, výsledky sme mali všetky v poriadku. Potom sme boli na morfo sone - bola som z toho trošku sklamaná myslela som si , že to bude trvať dlhšie - nevedeli sme sa s MM na drobca vynadívať.. Všetko nám ukázali žalúdok, mozog, moč. mechúr, ručičky, nožičky .... pohlavie nechceme vedieť a bábo ako keby to bolo tušilo otočilo sa tváričkou ku mne, takže sa to ani nedalo určiť ...
termín nám posunuli na 5.4.2010 - inak to je presne veľká noc..
Všetkým gratulujem k dobrým výsledkom...

veju - Diky za modlitbičku - SUPER

Lubi - nepozerala si Gesslein Future , prípadne Jané pro slalom - to sú moji kočíkový favoriti ...

cicimon
9. nov 2009

ahoj,
martina - to morfo sa robi zvnutra ci zvonku? a ako dlho to trvalo?

vejula
9. nov 2009

Čavte kočky. MArtinka gratulujem ku dobrým výsledkom a úspešnemu morfo sonu.... musíš byť už kludnejšia 🙂 A cicmon myslím že to morfo sa robí normálne zvonka ale nie som si nejaká istá.
Dnes je ale fakt hnusne počasie. Som vstala asi pred hodinou 😅 No ináč dneska idem ku kaderníčke na skúšku a ešte nemám predstavu ako si dám tie vlasiská spraviť. No hádam sa tam nejako spoločne potrápime 😉

lubkamik
9. nov 2009

Mati, bola som pozerat aj gesslein ale chcem s vanickou - nie iba vloznou taskou a gesslein F2 ma tiez sklamala sportova cast - je ako vajicko a neda sa sklopit na lezanie ☹
Jane sa mi kedysi pacil - ma dobru vanicku ale nechcem trojkolku po skusenostiach co mam s kocikom od kamosky - ma quinny a vzdy ked idem dole z obrubnika tak sa bojim ze maleho vysypem 🙄
Tak asi ostavam pri Briu 😅

martina05
9. nov 2009

po 12tt by sa malo sono robiť vždy len zvonka- aspoň mne to tvrdili - trvalo to cca 15-20 min.

martina05
9. nov 2009

lubkamik a nepozerala si Bugaboo a Jané Nomad ???? To Brio musím omrknúť na nete - nemám naň žiadne referencie ...

lubkamik
9. nov 2009

Bugaboo ma tiez taku vajickovu sportovu cast co sa nedaju zvlast nohy a chrbat polohovat :( a Jane Normad zase je otocene iba jednym smerom - neda sa menit rucka

Tusim idealny kocik sa ani neda najst...
Brio mam obrazok v mojom albume 😉

martina05
9. nov 2009

Lubi a ten Brio čo máš vybratý je presne aký typ ...??

lubkamik
9. nov 2009

Brio Go - da sa pozriet nazivo v kocikove - za Metrom v BA

malalady
9. nov 2009

ahojte tak dneska som bola na tej krvi.. tak dúfam,že bude všetko oki.. a tehu si budem na plno užívat 🙂))

klongova
9. nov 2009

ja som sa už rozhodla budem mať kočík po Samkovi a nový kupovať nebudeme, tento je síce používaný 2,5 roka no je zachovalý. Kúpili sme buginku aby bolo aj na leto a to je všetko.

maxii
9. nov 2009

caute kocky takze ja hlasim dievcatko na 99% 😉

civavava
autor
9. nov 2009

ahooj kocky,

jeej martinka, gratulujem k morfu, mna caka v piatoook 🙂))

maxii, tebe gratulujem k dalsimeu aprilovemu dievcatku, skore sa nam zmenilo a vedu babyy 🙂) vecer upravim tabulku 🙂

tarinka333
9. nov 2009

Ahojte kocky,
maxii, blahozelam k dievcatku, dalej blahozelam vsetkym k dobrym vysledkom a k vsetkym dobrym spravam.
My nic nove, akurat rano ma nase malicke trosku "pokopkalo" (v uvodzovkach, lebo sa mozno len prevalilo, alebo co, ale citim taky uder)... aj viackrat za sebou, bolo to take mile 🙂 MM stale pribehne a prilozi ruku, ale to on ete nemoze citit 🙂

martina05
9. nov 2009

Tari, môj presne tak isto ... počúva, čaká a aj mi tvrdí, že niečo cíti ale to nás podľa mňa klame 🙂)))) Na to si ešte musí počkať ...
Inak baby, zabudla som sa pochváliť, že som začala chodiť na psychoprofylaktickú prípravu na pôrod ... Zatiaľ super... Pre dnes končím - letím na cvičenie pre tehule..všetkým krásny večer ....

Maxii gratulujem k bábike Lauruške ...🙂))

lubkamik
9. nov 2009

moj muzicek tiez caka kedy maly kopne a on nic neciti 🙂 Ved hadam bude o chvilku kopat viac, hehe
Baby, chodite niekde cvicit? Ja by som asi chcela zacat lebo ma strasne chrbat boli 😠

maxii
9. nov 2009

dakujem baby 😉 tesime sa 😵

ja mam obcas pocit ze citim pohyby,a le stalenie som si ista ci je to ono, len minuly utorok to bolo take silnejsie - to som si bola ista ze bolo ono 😀

stanusa
9. nov 2009

ahojte,
martina - blahozelam k dobremu ultrazvuku 🙂
maxii - tebe tiez k malinkej, zrejme tripple ti tiez dopadli ok 😵
no a s pohybmi si ani ja nie som ista, obcas sa pomrvi ale zeby kopkal to nie, aj mm caka aj postekli brusko...a stale nic 😀

volal mi lekar, ze mame vysledky testov a su negativne, tak mi odlahlo.pytala som sa na riziko a ze cisla tam nie su.
u nas v skole je vela deti chorych, dnes sme mali nad 36 percent, od 30 percent vyhlasuju chripkove prazdniny tak zvazujem ze pockam a nebudem musiet ist na pn.

stanusa
9. nov 2009

ku kocikom citala som clanok, ze pre dieta je zaujimavejsie sledovat cestu pred nim, tak s polohou by som sa netrapila
a trojkolky su dost nestabilne, tie lacnejsie znacky vobec neodporucaju.

kika29
9. nov 2009

ahojte kočky. gratulujem a zároveň v dobrom závidím čo ste už začali cítiť pohyby 🙂 jasa zatial nemám čím pochváliť 😠 aj ked som druhorodička tomu môjmu sa akosi nechce. 😠 ☹ . dnes sme ho sledovali s mužíkom aj on dal ruku na bruško ale nič ešte musíme čakať. Snad je všetko ok o táždeň v stredu idem do poradne tak tlačím čas očami. 😀
Malá sa už má dobre ešte ale nejde do škôlky nechám si ju kým nebude úplne fit.

civavava
autor
9. nov 2009

martinka05, ak budete mat chlapceka, dnes ma meninyy 😵

adasik
9. nov 2009

čaute kočky
tak dnes som bola v poradni a male sa nechcelo ukazat...takže asi až na morfo 23.11....nech je už ten den tu...ináč sme ok, sme v 20tt a vyzera byt všetko fajn-tak sme radi 🙂
a kopeme o 106- dnes 2,5 hodinova porada a asi mu bolo už dlho-chudačik...
😵
maxii-gratukujem k dievčatku 😉
kika-super, že malej je už fajn. Maš pravdu, nedavaj ju teraz do skôlky, kým sa da, lebo to tu mate zas...

vejula
9. nov 2009

Čafte kočky. No ja som dnes bola u kaderníčky na skúške účesu čo mi bude v sobotu robiť.
Inač malinké tiež neviem či už kope, občas sa mi zdá že áno a potom ked dlho nič tak si poviem že to asi nebolo ono. Dúfam že je všetko OK. Vo štvrtok idem na poradnu ale neviem či mi budú robiť ultrazvuk. Ale asi to bude chlapček, tí su vraj lenivejší do toho kopania....
No inač s drahým sme teraz na seba akýsi nervozni. Mi je z toho aj trocha na nič. Asi je to aj tými stresmi a tak. No ale príde mi to čudné, že sa o pár dni berieme a vrčíme na seba jak také psy. No snád to je len blbé obdobie a tak. No a ešte som mala taký nápad, že pred svadbou nebudeme určitú dobu spolu sexovať, aby to bolo potom malo to svoje čaro.... No ale neviem či to bol dobrý nápad, lebo drahý je asi aj z toho taký nervozny 😖 . No ale už mi je to zas blbé rušiť ked sme to vydržali do teraz a svadba je za dverami.

jana3
9. nov 2009

Ahojte
spominali ste chripku... tak ja uz som zaockovana proti normalnej, dufam, ze mi to pomoze a neublizi...
a este uvidim, co s tou prasacou, skonzultujem...
Spominali ste tie TP, mne sa pri Andrejke lisil TP podla sona a podla PM o mesiac - takze nestresujte
Pravda bola akurat v strede... mala som posunutu ovulku o dva tyzdne neskor a este k tomu Andrejka bola v tom obdobi fakt mala, ale do porodu to dohnala... A narodila sa skoro stvorkilova...
Najpresnejsi termin je vypocitany podla prveho sona, (resp. ked viete datum ovulky, to je este presnejsie) tieto ostatne su uz nepresne, pretoze sa rataju na zaklade velkosti babatka, a ta je u kazdeho individualna a vyrazne sa meni.
Urcite netreba robit okolo toho vedu, vsak babo sa aj tak vypyta na svet vtedy, ked bude ono chciet 😉

anaja81
9. nov 2009

Ahojte kocky, pozdravujem vas a prajem vsetkym krasne tehulkovanie.

Vejalu...moze byt, ze si nervozna z tych vsetkych priprav pred svadbou...viem o com to je, co to vsetko obnasa. My sme sa brali v juny, ale kedykolvek by som si to zopakovala. Prajem ti, aby si si svoj den D vychutnala naplno a aby to bol pre teba fakt krasny den, na ktory si vzdy velmi rada spomenies...ved dalsi krasny den mame kazda z nas pred sebou (den, ked sa narodi male)
Ale moze byt, ze si nervozna aj z momentalneho stavu...ale hlavu hore, vsetko dobre dopadne a ak ste si to takto zaujimavo navzajom pripravili (myslim sex), tak nech si to pocas svadobnej noci poriadne uzijete....prajem ti pekneposledne slobodne dni 🙂

majca424
9. nov 2009

Ahojte,
chcela som sa spýtať, ako zistím, že sú to ozajstné pohyby a nie len nejaké "kručanie v brušku"??? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre