Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
22. nov 2009

niekto s Košíc vie poradiť mne kde by sa dal kúpiť kočík? Ja viem iba o blšáku a hypernove tam je jeden obchod a myslím že je to spojené s hračkárstvom.

kika29
22. nov 2009

alebo niekde v okolí Rožňavy. Poprad a podobne

majca424
22. nov 2009

ahojte, no tak vidím, že nikto chodieva spávať ešte neskoršie ako ja 🙂
chcem sa spýtať, čo je to to morfo? čo sa tam robí? možno som len nechápavá ale ja ozaj neviem čo to je 😀 😀 😀

blondy12
22. nov 2009

seuska tak pre nas je tiez to krosno najlepsie...a najblizsie..tak to asi ani nebudem velmi pozerat ked sa tam az tak neopalti na tie kociky, aj ja som chcela ist pozriet na UA na tie kociky tak snad nieco ...pocuj seuska ak budes pozerat na tu odsavacku tak potom daj vediet aka cena aj mne bude treba

pipimiska
22. nov 2009

ahojteee 🙂
,prave som doranajkovala 😝

zuzuj a blondy,vola sa bolder SD 2009,su aj podobne tipy ako bolder 3,4,velmi sa mi zapacil len omakat by sa ziadalo na zivo 😉 😉

stanusa
22. nov 2009

blondy, niekde na namesti je velky detsky obchod a vola sa Babyboo a tam maju tovar od vymyslu...postielky, oblecko, kociky atd...skus pozriet na konikovi v teme vybavicka - nakupy v Polsku
vraj ked tam kupujete viac veci, tak sa to vyplati...

kociky zvyknu objednavat aj z dinosklep v PL cez net, pozerala som, ze na nas Espiro gtx tam mali dobru akciu,
na Ukrajinu by som sla, ale to je uz daleko pre nas

kika a ten obchod v RV sa ti nepaci?

baby moja kolegyna pribrala 30 kg a keby ste ju videli co to je za prutik 😀

kika29
22. nov 2009

stanusa bola som pozrieť v Korši ked ten máš na mysli ale tam menia na kočíkoch kolieska a známa tam kúpila kočík a kolieska jej vypadávali. Oni ti ponúknu aké kolieska chceš a zoberú z iného kočíka tak neviem. Prvý som síce mala odtial a bola som spokojná. Len výber tam je menší a chcela by som popozerať niečo viac.

stanusa
22. nov 2009

kika myslim ten, mne sa tam tiez velmi nepozdavali kociky
s Kosicami allebo Popradom neporadim, chodime do optimy aleba maxu...neviem ci tam daco je

kika29
22. nov 2009

stanusa a ty si si už vyhliadla niekde kočík alebo ho už máš?

a už kupujete kočíky? kedy asi začnete v ktorom mesiaci?

civavava
autor
22. nov 2009

ahoooj kocky,

ja som prave vyliezla z postele po poobednajsom odpocinku 😝 a idem vyvencit tie nase obrovske krvilacne selmy 😀

kika, my uz kocik mame, bola nan akcia, kotrej sa nedalo odolat 🙂), ale mozme ho vratit, ak by sa nahodou cosi stalo s mimi 😔 bo do porodu este daleko...

jeejda ta baba teda dobre pribrala, 😲 😲 bude to tazko davat dole...

ja mam zas opacny problem, pribrala som doteraz ze 2kg iba , tak neviem 😒 ..uz aby bolo 1.1.2 a morfo, lebo som fakt zvedava co to nase mimi vnutri, ci rastie ako ma....

cheerlady
22. nov 2009

civi ja tiez zatial len +2kg,ale po tomto tyzdni to bude asi viac 😀 ked som to povedala mamine,tak ta sa zhrozila,ze ci mi na to nieco dr.nepovedal,ze len tak malo,ale ja som rada 🙂 mimi si vezme to,co potrebuje a naco sa budem zbytocne prepchavat,kto to bude potom zhadzovat 😲

kika ja kocik skor ako vo februari nekupim a asi to spravim tak,ze nejaky s mm vyberiem a potom ho pojde kupit,ja som v tomto taka opatrna.. ale pokukujem po nich uz teraz,ze aky by sa mi pacil,ale v obchode som skusat nebola este ziadny.

zuzuj
22. nov 2009

pipimiska daku...skoda len ze z toho radu sa sportak neda dat do vodorovnej polohy, myslim, ze nase mimca budu cez zimu take nieco medzi sedenim a lezanim...takze ta vodorovna poloha sportaku si myslim, ze je potrebna. Ja viem zatial len o Bertini co mam v albume, ak by ste vedeli este o nejakych sportakoch co sa da dat do uplne vodorovnej polohy dajte vediet.
Cheerlady a o priberanie z toho ze sa clovek prepchava je uplny predsudok, na mna to urcite neplati ...takze mozem zavidiet ze si pribrala len 2 kg ale co uz neporadim si, budem musiet zhadzovat. A mozno to pojde same ako mojej kamoske ta pribrala 30 kg za cele tehotenstvo a do pol roka vsetko fuc...a to predtym ako pribrala bola vyžla, a teraz je zase 🙂

cheerlady
22. nov 2009

zuzuj ja nehovorim,ze tie,co vela priberu,sa prepchavaju,ale ja nemam rada ten nazor,ze ked si tehu,tak mas jest za 2,to je blbost 🙂 ja jem tak ako aj predtym,mozno obcas sa najem viac ako obvykle,ale nie je to kazdy den. a na to zhadzovanie som zvedava aj ja-niekomu to nejde dole vobec a niekto ani nevie ako a je hned na povodnej vahe alebo este chudsia ako pred tehu,to by som chcelaaaaa 😀

zuzuj
22. nov 2009

ok sak suhlasim, nema sa jest za 2 😉

cheerlady
22. nov 2009

a som alergicka,ked mi ocino nieco nuka a ja mu poviem,ze nechcem,ze som najedena alebo nemam na to chut a on na to-ale mozno babo by si dalo! 😀 to ma ide rozhodit,si asi mysli,ze som srotovnik 😀

stanusa
22. nov 2009

kika my budeme kupovat kocik tiez tak vo februari.
cheerlady ked chodis na endokr. na krv musis byt nalacno?
dik

kika29
22. nov 2009

ja som zatial pribrala 2,5kg. Tiež sa neprejedám zjem načo mám chuť ale v norme. Sladkosti v miere viacej ovocia. Tak som zvedavá kolko priberiem do konca 😅

cheerlady
22. nov 2009

stanusa nie,mozes zjest co chces 😉 teda ja si to ani neviem predstavit,kedze moja dr.robieva iba poobede,tak neni sanca prist na lacno 😅

stanusa
22. nov 2009

ved prave, ze asi aj mne vezme poobede ak vobec
ja som pribrala, ale niekedy som pekny srotovnik...ale je pravda, ze to velmi neovplyvnime

cheerlady
22. nov 2009

stanusa a ty si uz u nej bola?

stanusa
22. nov 2009

este nie, ale teraz sa musim co najskor ☹

stanusa
22. nov 2009

dostat na vysetrenie

vejula
22. nov 2009

Čaaafte kočky. No tak ja som sa konečne dostala domov som bola celý den kdesi traz u našich potom u svokrovcov a u starkých. No všetci akosi pokašlavajú tak dúfam že ma to obíde... Bráško má aj horúčku 😖
No a s tým priberaním tak som pribrala asi 7 kg a môžem sa vám riznať že podla mna strašne žerem. Ale ja neviem čo mám robiť ked sa najem a za hodinu už citim takú chuť na niečo dobré že to nemôžem odolať. A najhoršie že ked zjem niečo sladké tak to musím zajesť slaným a o chvílu mi ide zas niečo sladké, no a ked cítim nejaké vône tak by som sa zbláznila keby som si nedala. No viem že to asi nieje dobré, ale neviem čo mám robiť. Mne sa proste odolať nedá. Ja som bola vždy chudá jak pierko.... No a teraz už mam aj cici aj rici sa mi už začalo risovať a bruško to ani nehovorím. Mám 56 kg, ale doki ani sestrička mi zatial na priberanie nič nepovedali. Tak neviem či sa len radšej nevyjadrujú, alebp je to ešte v poriadku 😅

fleury
22. nov 2009

kika29 .. pytala si sa na predajne kocikov v KE..skus v Barci predajnu Maderna, pri Hypernove smerom do centra je obchod Babatkovo (maju predajnu aj v meste na Dominikanskom) alebo obchod Tegel na ul.Osloboditelov. My sme zatial este jednotlive predajne neobehli, ale chystame sa 🙂 Zatial sme omrkovali len cez net. Vsetky mnou menovane predajne maju aj stranky na nete, tak si mozes pozriet, co ponukaju.

stacynka
22. nov 2009

caute babulky,
hovorili ste o priberanni, tak ja som este v minuse ale brusko uz dobre vykuka
vcera som si spravila "maly vylet" na antolsku na pohotovost, sa mi zdalo ze mi brusko tvrdne viac, tak som sa bala, ja som taky strachopud potom co som v maji potratila
ale nastastie krcok v poriadku tak mi len zvysila davku magnezia a setrit sa mam, tak tato aj varil aj nas obskakoval 🙂, ale po celodennej sichte uz ma veru toho dost, aj okolo maleho, ale drzi sa 🙂
dnes to brusko v pohode len som stale lezala, uvidime zajtra nieco navarit musim a asi budeme sa polezacky hrat 🙂 a upratovanie pocka

pipimiska
22. nov 2009

ahojtee 🙂

zuzuj,som si pozrela bolder sd a pise ze sportova cast sa da nastavit do lahu 😉

vejula,podla mna je dobre ze si pribrala,lebo to si bola fakt vyzla 😅 a aku mas vysku?

vejula
22. nov 2009

Ajoj pipi.... Som ti písala včera o polnoci IP... Dostala si???? Som minule trocha zazmatkovala 😅 No meriem 162 cm, takže žiaen obor, ale ani trpaslík už niesom 😉 No inač v poslednom čase mi akoby z chrbtice vystreluje taká bolesť do pravej nohy ked chodím, neviem čo to môže byť....Hm dúfam že to prejde. Ja neviem čo to v posledných dňoch so mnou je aj mi zas kyselina hnusna začala 😖

pipimiska
22. nov 2009

vejulka,hej dostala som konecnee 😀 😀 odpisem 😉
kyselinu mozes mat,lebo ti uz babo tlaci na zaludok,ja sa tiez toho obavam,ale skus na to pukance 😉 😉 zevrAj vpiju tu stavu..
a mna kazdy vecer bolia kosti okolo sedacieho svalu,vcera to este slo,ale pred vcerom som nevedela vstat z postele 😒

michalag
22. nov 2009

pipi, mna boli vzdy ked sa postavim z lahu, alebo sedu v oblasti sedacieho svalu a dost ma to picha, niekedy sa neviem ani vystriet a minule som skoro spadla z noh co som sa neudrzala 😒 , neviem ci to na najblizsej poradni nespomeniem, lebo podla mna toto uz normalne nie je

pipimiska
22. nov 2009

micha,presne tak ako popisujes,strasne to tam picha pri vstavani,auu,aj ja to urcite spomeniem,ale citala som niektore baby,ze im doki povedal ze treba vydrzat,no uvidim ze co povie moj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre