Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
23. nov 2009

dakujem mati 🙂 aj tebe nech dobre dopadne poradna

tantama
23. nov 2009

oli nebojkaj..... mimi sa môže hýbať a ty to nemusíš cítiť... keď chodíš alebo niečo robíš nie vždy je to cítiť... a večer proste spí...... ale keď chceš pre kľud duše skoč si na pohot že si mala nejaké krče a oni ti urobia sono.... je to taká finta ale ked budeš kludnejšia bude aj miminku lepšie... 😀

michalag
23. nov 2009

oliinka, ja ked som si nevedela pomoct tak som sa nahrievala nad slanou horucou vodou a za 3 dni mi to zacalo pomalicky ustupovat, ale mne pomaha aj sprej mar plus, je urceny aj pre tehotne a mozu ho novorodenci, ale pre istotu by som sa spytala aj v lekarni ... dufam ze som ti aspon trochu pomohla

oliinka
23. nov 2009

dakujem 🙂 a neviete či by sa mohol sinupret kvapky?no ja dufam,že sa začne malinké aapom trošku hýbať a mávate ešte aj teraz pobolievanie v podbrušku ako pri menzese alebo pichanie?

civavava
autor
23. nov 2009

tantami citala som tvo zazitok 🙂))) este ma brucho boli ako som sa rehotala 🙂)))))))

oliinka, ja take pobolievanie mam tiez j0- e to kv. maternici ....moj doki povedal ze sa tym nemam znepokojovat..povedal, ze v tomto stadiu, cize od 20tt, uz len bud strasne silne krce, velmi silne bolesti hlavy, vytekanie cirej tekutiny z vaginy alebo velmi silne krvacanie su dovody na paniku...

fruchtbar
23. nov 2009

Babenky,ja odchadzam do prace,majte sa krasne a rozmaznavajte svoje bruska!!!

civavava
autor
23. nov 2009

ahoj frucht, pekne popoludnie a daj pozor na mimi 😵

tantama
23. nov 2009

cici som rada že si sa pobavila... mm sa na mna len pozrie a hneď sa rehoce čo si na to spomenie... 😀 no čo už..

tantama
23. nov 2009

to malo byť civi 😠

vejula
23. nov 2009

Čavte kočky. No mna včera tiež akosi pobolievalo brucxho ale skôr akoby tak na hnačku. Tak som si dala čučoriedkový kompot. A vyzerá že je to celkom v poho. Len čoraz viac cítim bolesť akoby od spodu chrbtice a že mi to vystreluje do pravej nohy. Hlavne ked chodím ma to hrozne bolí. Začalo to asi pred 4-5 dňami. Som mylsela že som len nejako krivo spala alebo čo ale každým dňom ma to bolí viac. Ja neviem či nejaké nervy zacviknuté alebo čo, ešte som to nikdy nemala 😖
Inač mužíček mi je akýsi chorý, sa v noci potil, a je mu zima a akýsi unavený je. No dúfam že to nebude chrípka 😖 bojim bojim.... No varím teraz zázvorový čaj a kúpila som šalviu na kloktanie, bo mna tiež akosi hrdlo pobolieva a dúfam že to prejde bez nejakej ujmy...

katka444
23. nov 2009

ahojte, co noveho?
ja som dnes mala zubara, tak mi robil jeden zub a este to neni hotove, tak tam budem musiet ist dalsi krat.

a zajtra mam morfo sono. sa uz strasne tesim, ze nam povedia co to bude. len nech sa drobec spravne otoci 🙂

blondy12
23. nov 2009

juj babenky ale ste od rana toho popisali... 🙂

inac oslavenkyni dnesnej vsetko naj k narodeninam, vela stasticka a zdravicka aj malickemu 😀

pocujte ked ma tak dost svrbi brucho moze to byt tym, ze sa roztahuje???ale preistotu som si uz kupila ja krem proti striam, no nejako mi brusko zacina vytrcat viac...

michalag
23. nov 2009

katka, tak zajtra drzim palce, aby sa vam spravne otocilo 😉 🙂

tantami, ja soms atiez dobre pobavila 😀 😀 😀

cheerlady
23. nov 2009

blondy dakujem 🙂 a aky krem si si kupila?uz aj ja si musim,mne uz brusko dost vytrca,snad sa tym hnusnym striam vyhneme 😠

michalag
23. nov 2009

blondy, to ta svrbi koza, lebo sa roztahuje

blondy12
23. nov 2009

cheer bonella sa vola ale to staci ist do lekarne a si vypitat, ako nekupovala som nejaky zta 300 lebo je to mozno znamejsia znacka ale taky za 100 staci....podla mna

blondy12
23. nov 2009

jezis pardon vypytat.......sa ospravedlnujem za hrubku

katka444
23. nov 2009

michala dakujem 🙂

lenka_ba
23. nov 2009

ahojte tehulky, my tiez cakame babatko v aprili (13.-teho, zatial nevieme pohlavie), tak sa vas snazim obcas citat, no musim sa priznat, ze normalne nestiham. vsetkym gratulujem k babatkam, je vas tu teda hodne s aprilovym terminom. na strie plati hlavne premastovat, ja pouzivam cisty prirodny olivovy olej, tak uvidime ci sa oplati. v kazdom pripade je po nom super pokozka a je cenovo prijatelny 🙂 vsetkym prajem pekny den a len a len dobre vysledky🙂

martina05
23. nov 2009

Ahoj Leni, ja používam mandľový alebo olej na strie Weleda alebo Hipp

vejula
23. nov 2009

No ja mám krém proti striám, taký s takým nakresleným bruškom na obale, ale som strááášny lajdák v tom. Stále na to zabudam, a natriem sa tak raz za týžden ked ma to napadne.

lenka_ba
23. nov 2009

ja sa zatial v pravidelnosti drzim, dala som si ciel min. 2 x denne (rano a vecer) a zatial sa mi to dari dodrziavat..i ked niekedy sa velmi musim prehovarat 🙂 mati, ten hipp som skusala, no nakoniec som sa kvoli cene rozhodla pre olivovy (250ml stoji myslim cca 6€)

vejula
23. nov 2009

Ja mám taký že Elasti-Q a dostala som ho zadara ku kyseline listovej čo som si kupovala, boal taká akcia 🙂

lubkamik
23. nov 2009

Ahoj Lenka 🙂
Pozeram ze si z BA 😀 Vitame ta ;)
Ja sa mazem 2x denne Weledou - hadam pomoze 😀

moni
23. nov 2009

veji, spominala si ze ta posledne dni trapia bolesti chrbta. ja mam presne to iste len na lavej strane ☹
snazim sa dodrziavat vsetky rady (nizke opatky, spravne drzanie tela,...) ale vobec nic nepomaha. v sobotu som ledva chodila, lebo mi to tak priserne vystrelovalo do nohy.
rozmyslam o nejakej prenatalnej masazi ale chcem sa najprv poradit s lekarom.
prinajhorsom nejako vydrzime do aprila, pravda? 😀

lenka_ba
23. nov 2009

ahoj lubka, dakujem za privitanie 🙂 budem rodit ako ty na antolskej, tak sa mozno aj stretneme 🙂 uvidim, ako mi lekar upresni buduci tyzden termin, v utorok 1.12. by som mala ist na velky ultrazvuk a 8.12. sme objednani na 3D do hlohovca, tak sa uz velmi tesim, ze po dlhej dobe uvidim zase krpca 🙂 inak, si ma pobavila s ovladacom a stikutkou, my zatial takyto zazitok nemame, no tesime sa aspon z pravidelnych jemnych "kopancov"

cicimon
23. nov 2009

ahoj lenka,
uz si bola na morfo? a kde ? nad antolskou zatial aj ja uvazujem

blondy12
23. nov 2009

ahoj lenka vitaj medzi nami 😀
a chces vediet co to bude???

lenka_ba
23. nov 2009

ahoj cicimon, na morfo som zatial nebola, idem 1.12. k lekarovi chodim na mytnu, no na vsetky vysetrenia ma posiela na antolsku, cize aj na morfo pojdem predpokladam tam. dufam bude vsetko ok, nic ine si nepripustam, vsetky vysledky zatial boli ok a obcasne mierne bodave bolesti v podbrusku ignorujem (citala som vraj su v tehotesntve takmer pravidlom, ale je to asi individualne)

lubkamik
23. nov 2009

Ja idem teraz v stredu na 4D na Strecniansku tak som zvedava aky termin mi povedia 🙂 V piatok som bola u kamarata na sone - urobil mi plno obrazkov a kratkych videii maleho ako riadne kope 😀 Potom nam aj zakyval, no sranda bola.
Prajem vam pekny vecer baby - letim domov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre