Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
26. nov 2009

My mame velky a tazky (16kg) + mimi a kedze k nam idu same kopce, tak mam co robit aby som prisla z mesta domov 😝
http://deti.bazos.sk/inzerat/2540813/Kocik-Bamb... ... len namiesto kremovej je tam svetlomodra

domika9
26. nov 2009

ahojte kočky ako vlastne prebiehaju tie tripple testy ? je to len o sone a merani? lebo to meranie mi robi na každej poradni

michalag
26. nov 2009

dominika, na Tripple testoch sa berie krv na vady babatka

domika9
26. nov 2009

jaj ved na tom som už bola 😀 som si to pomylila čo tu spomínate ten ultrazvuk som myslela to sa len meria babo?

domika9
26. nov 2009

michalag a ty budeš vedieť vysledky až dnes? ved mne topovedali hned na druhy den som si volala

zuzkabar1983
26. nov 2009

Dobre ranko prajem 🙂

Luci drzim Ti palce, nech ti to tam rychlo ubehne a nech Ta coskoro pustia.

michalag
26. nov 2009

dominika, kedze to nerobia u nas v nemocnici ale az v BB., tak si mame volat po tyzdni

katka444
26. nov 2009

michala ved uvidite podla financnych moznosti. ale viem ake kopce mate na zlatom. bol by ti urcite lepsi lahsi. vraj tento B3 ma hlboky hmotnost 12 kg. to celkom fajn vaha.

domika, to ti budu robit sono a podrobne pozerat organy na nom, ci su v poriadku.

michalag
26. nov 2009

ja este budem musiet popremyslat ci teda kupime alebo nie, lebo doma mame golfac po Samkovi a ten je pouzivany len necele 2 mesiace, takze uplne novy kedze potom Sami uz viac menej chodil Samko vsade po vlastnych

michalag
26. nov 2009

dominika to je morfologicky uzv, kde sa vsetko meria a pozeraju sa vsetky oragany atd...
katka, ved prave

michalag
26. nov 2009

uz pisem ako tatar 😝 😅 😀

katka444
26. nov 2009

michala tak mozno by ti stacilo zohnat len nejaky lahky hlboky, ked sportiak mas.

michalag
26. nov 2009

tiez nad tym uvazujem 🙂 😉 ... ale este musim ist pozriet kociky do pivnice ci tam nahodou nespravili mysi diery 🤐

domika9
26. nov 2009

mne meria babo v každej poradni ale organy neviem či pozera
a ten ultrazvuk vam ccav ktorom týždni robili?

michalag
26. nov 2009

to sa robi teraz okolo 20tt

michalag
26. nov 2009

tak mozno na najblizsej poradni ti bude robit podrobnejsie sono

domika9
26. nov 2009

no to akurat budem v 21tt ked pojdem do poradne tak možno

michalag
26. nov 2009

dominika 😉

michalag
26. nov 2009

idem ja volat po vysledky ...

vejula
26. nov 2009

čavte kočky....
Majca dám ti na to odkaz :
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=886&...[cmd]=SINGLE&tx_rtglister_pi1[uid]=27

michalag
26. nov 2009

veji, krasne rastiete 🙂

lubkamik
26. nov 2009

Ahojte, akurat som prisla zo schodze - od 8.30 - uz ma chrbat boli z toho sedenia 😠
Vcera som bola na tom 4D a ako na potvoru maly NIC neukazal - najprv mal stale ruky cez tvar a potom sa otocil chrbtom a spal :(

martina05
26. nov 2009

Miška, ako výsledky ???... držíme palce ...

No Veji, teda vy ste narástli ..... 😵 😵

michalag
26. nov 2009

mati, ide ma porazit od 10:00 sa tam neviem dovolat, bud ma obsadene, alebo ma zrusi ak ma pacientku alebo s tym nieco maju

martina05
26. nov 2009

No Lubi, čo sa čuduješ, asi ste ho "naštvali" keď ste ho minule fotili ako modelku 😀 😀 😀

michalag
26. nov 2009

baby, tak negativne!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martina05
26. nov 2009

Mne sa dnes nič nechce... Zapálila som si aromalampu "Adventný večer", tak si tu robím atmosféru v kancelárii a snívam o víkende...
Cez obed sa znovu chystáme do kúpeľňového štúdia .... už sme vybrali obklady, ešte doladiť nábytok a batérie .... Bože nech ten dom už stojí, lebo už ma to začína unavovať .... a to som sa na tieto "vyberačky" najviac tešila...

martina05
26. nov 2009

SUPER Miška, gratulujeme....

michalag
26. nov 2009

dakujem, tak sme zase o krocik blizsie k nasmu stasticku a bez stresov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre