Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzuj
30. nov 2009

no baby nebola som teraz tu ale mam dolezitu info. Dala som uz jednej adminke predtym info ze je tu ta susanyx alebo gaviota a ze asi od..bava....no a teraz mi napisala ze mam poslat jej cislo uctu...
TAK PLIZ KTORE STE JEJ POSIELALI PENIAZE POSLITE INTERNOU POSTOU CISLO UCTU TEJ BABY. toto info som uz napisala lubkemik ale neviem ci si to dnes precita. Mozno to ta adminka ide nejako riesit. Adminka sa vola ..danu...

Inak ta baba co to idem omrknut osobne je z Ružindolu to je niekde od Budmeric...tak potom urcite napisem. A ta 9 dielna sada ma vreckar a 8 dielna nema. Zavinovacku ona nema v tej sade. V tej sade je zevraj. 1.vankus 2. obliecka na vankus 3. perina 4.obliecka na perinu 5. baldachyn 6. stojan na baldachyn 7. plachta 8. hniezdo 9. vreckar.
Ja osobne si myslim, ze to ze tam nema zavinovacku v tej cene len zvysuje jej vieryhodnost, ved co som kukala tak tie zavinovacky stoja aj 600sk. Inak nadhernu taku bielucku vystuzenu, vnutri perinka maju v jednom obchode na Medenej v BA ale stoji asi 950sk. No a co sa tyka teplych zavinovaciek mi povedali kamosky, ze mne teda aj nam sa to neoplati, lebo vsak budeme mat letne babo. Takze jedine do nejakej plienky ho zavinut...ale ze aj tam sa moze dieta prehriat.
Na margo toho.:
zuzana1971: ja sa na to spytam, len co ak nebude vediet🙂 lebo ja som s nou volala a vyzera ze je to nejaka mlada babenka, ale odmeriam ten fusak a dam vediet, resp. ak vies aku velkost fusaku ma mat 8-11mes. dieťa tak napis. Ale ja fusak by som teraz asi nekupovala vsak to ma este cas, potom na zimu pokukame nejake novinky 🙂
Inak ak chcete nieco vediet takto mozno aj zavolajte ten babe, ona tam mala na tom inzerate aj telef. cislo a na to som zavolala a ona i obratom poslala fotky tovaru co maju. AJ ten madrac kokosovo-molitanovy sa mi zda super za 13eur.
No len dufam, ze ked tam dojdem tak to bue vyzerat ako na tych obrazkoch 😀
domika9: ja som tiez vsetko chcela kuovat az vo februari, ale stale mi to vrta, ze co ak bude mat velky zaujem, lebo vyzera ze teraz otvorili asi novu predajnu a potom zdrazie alebo co, a prosto je to vsetko dokopy a som to ratala postielka, madrac a vnutorne vybavenie postielky: nejakych 4300 korun?? Este sa jej ja chcem opytat ci tam nema tu velku zasuvku k postielke.
Inak aj ste niektora z BA a chcete ist so mnou dajte vediet, ja mozem piatok, mne najviac vyhovuje doobeda, ked este nebude taka premavka. No len dufam, ze sa ozve tento tyzden 😀 😀 😀
Sorry za dlhy pokec....

moni
30. nov 2009

kamilakd, budete tam za hviezdy...ty a zuzka 😎
mne zacina joga az po novom roku a uz sa tesim lebo som taka gramblava, kondicka v cudu.

silvia7
30. nov 2009

baby kuknite, sa mi straaašne páčia ich sady do postielok : e-mama.sk hlavne tá HIPPO 😉

zuzuj
30. nov 2009

aha teraz som si vsimla, ze pise ze zavinovacka sa da dokupit za 10 eur. Je to v tom inzerate na 8-dielne sady. 😉

marika1902
30. nov 2009

Ahojte tehulky,

Som tu pekne dlho nebola ale niak som si nevedela najst cas, som hrozna. Pozeram ze su tu aj niake nove no mozno su nove len pre mna tak ahojte.

Takze ja budem mat tiez chlapceka. Inak pozeram ze dievcatko je v aprilovkach normalnou raritou. Drobec je zdravy a kope o sto set hlavne vecer cez den asi spinka. Baby ja uz som pribrala 5kg a mam uz poriadne brucho, ktore mi vybehlo zo dna na den.

Vy mate niake specialne chute? Ja nic iba mi dako maso nechuti

Babenky majte sa zatial krasne a uzivajte si tehu aspon tak ako ja lebo ja si ho uzivam aj ked uz sa neviem dockat aprila.

kamilakd
30. nov 2009

zuzuj fakt krasne ale akurat dnes som kupovala sadu sarka mala byt maslova s bezovou na obrazkubalada a ked som to bola zobrat na poste ma prekotilo hnusna bezova skor do oranzova a lemovka oranzova tak som to hned aj vratila naspat a som sklamana...a ten matros no hroza....moni sak sa tesime zuzku som spoznala tu na koniku 🙂

kamilakd
30. nov 2009

teda silvia 7 hipo je pekna ale ci aj v skutocnosti

grekyna23
30. nov 2009

no caute, pozeram ze vy ste teda riadne aktivne doobeda.
ja kym sa dostanem k pc a kym vas docitem, uz aj zabudnem na co som chcela reagovat.. 😠
s nakupovanim cez net ma to fakt mrzi, je to isto neskutocne, ze nejaka zena ma to srdce takto klamat.
ja som cez net este nic nekupila, ja sa bojim, ze mi nesadne velkost a material tej veci, ked si to nemozem odskusat a ohmatat.
a v nici som sa tiez nevyspala, hrozne tu u nas fukalo a ani tuto noc to nevyzera inak, fuci tu ako hrom. a potom rano by som spala, ale co ked budik zvonil, a este sa mi snivalo, ze nemusim ist do roboty ale nestalo sa 🙄
mne z maska chuti hydinka, ako som uz pisala.

zuzuj
30. nov 2009

silvia7: fakt krasne tam maju tie sady. A to nevyzera tak v skutocnosti??? kamilakd a to kde si kupovala tu sadu sarka....To ma porazi ked miniem na benzin prachy a potom to bude vyzerat inak ako na obrazku 😅
marika: mi budeme mat asi dievcatko 🙂 ale az o 3 tyzdne sa to potvrdi, alebo uz o 2 to ideme na 3D. Len aj tak asi budem kupovat take neutralne farby, co ak jej tam nakoniec nieco vyraší 😀

kamilakd
30. nov 2009

ja som to objednala cez krasnebruska.sk uplne ine tie farby ako na obrazku...uz nic z netu le tovas nechcem odhovarat baby http://krasnebruska.sk/eshop/produkt/4d-suprava...

prislo to oranzove skarede

silvia7
30. nov 2009

kamilakd - no veď aj ja si to tak hovorím, že čo ak nebude vôbec taká pekná.. ale našla som aj predajňu, kde by som si to teoreticky mohla ísť okuknúť a ohmatať.. a pozreť cenu samozrejme... 😠

zuzuj, no tak sa jej ešte e-mailom opýtaj, že či to aj v skutočnosti vyzerá tak ako na obrázku, aj či je materiál fajn.. lebo fakt sa tam trepať a nič nekúpiť... no by ma šlahlo asik...

zuzuj a na to 3D ideš kam?? 🙂

silvia7
30. nov 2009

kami - no fakt to na obrázku vyzerá super, krásnučké jemné farby... 😠 to sú akí predajcovia toto.... aby človek všetko zvažoval stále..

cheerlady
30. nov 2009

kamilka no tak na tom obrazku to vyzera fakt naaadherne,nechapem ako to tak mozu skreslit 😠

kamilakd
30. nov 2009

no to nechapem ani ja som okoktavela ked som to rozbalila kurnik mala som to pre porovnanie cvaknut...inak baby mate nejaky dobry obchodik na decke vecicky???vraj v avione BA sa celkom da,ja som bola inak v NR v mlynoch v obchode predeti maju aj na nete stranku tam toho bolo juj hotova balada ale ceny uf jedno body 9.90 to je celkom dost.

zuzuj
30. nov 2009

kamilakd: pomooc, taku sadu mam aj ja v albume, ze sa mi strasne paci, ale na nete je draha a len 4 dielna....
no aspon, ze si to poslala spat, aj ked skoda, ze postovne sa neda na ich ucet poslat... 😠
silvii: opytam sa jej, hadam im dovezu uz tento tyzden ten tovar, lebo vravela, ze ona sama nikdy nevie kedy ...len jej zavolaju ze uz sme TU 🙂 ... Ja som s tym ani nepocitala, ze by to mohlo vyzerat inak, az na zaklade toho co pisete. Ja som skor chcela it kvoli postielkam, lebo maju viac druhov aby nedoslo k omylu, a hlavne kvoli farbe aby som si vybrala. Lebo to povedala, ze tie fotky dost tu farbu kresluju...
No ale mozno pojdem na viac krat, lebo ak sa mi nebude farba pacit, tak si ju objednam aby mi ju nafarbili na bielo. A vlastne to mi potom aj mozu doviest. Zevraj sa tam da aj vyrezat meno dietatka na tu postielku. ALe to ja nechcem, lebo sa zide aj pre druhe 😀
Na 3D idem do Hlohovca, chcela som ist k Cunderlikovi, lebo on je v gynekologii pojem , myslim v ultrazvukoch. Ale 70 eur za 15 minut co on robi nedam. V hlohovci je to min. 30 min, ale baby pisali ze maju aj 50 min. nahravky a je to za 45 v nedelu. Vy ste uz niektora boli v tom Hlohovci??

cheerlady
30. nov 2009

kamilka mne sa velmi pacia veci v tescu 🙂 a teraz,co som kupila tie 3bodynka,to boli 2 za 4,90 a este jedno za 2,90 v CaA 😉 ale vosla som v avione aj do jedneho obchodu-tusim kids nieco sa volal a tam mali naaaadherne vecicky aj tak velke supravy-boli tam bodynka,tricko,podbradnicek,nohavice a este neviem co,no asi 6/7veci za 23eur-to sa mi zdalo v pohode na to kolko tam toho bolo.

kamilakd
30. nov 2009

zuzuj tak aspon vies neobjednavaj ju je hnusna tie mesiaciky su na hnusnej oranzovej snorke a meterial bol take platno nic moc ...ja idem tiez do hlohovca mam aj ciselko ak chces poslem ti vraj je velmi fajin a bola u neho aj moja svagrina vsetko pekne pokukal pomeral a pan doktor bol velmi fajn mohla som tam byt aj ja aj bracho...kam planujes na tie nakupy?

kamilakd
30. nov 2009

t tesca mam aj ja bodynka su fajin a tych veciciek hlavne pre dievcatka 🙂 caAcko tam maju tiez?musim zbehnut ja som bola v sobotu v h&m ku a tam toho bolo teda mne sa strasne pacia tie pancusky co na prdelke maju tie krajky na to satinky a dovi dopo...akurat asi u nas bude chlapcek

vejula
30. nov 2009

Čafte kočky... No kamilka to je dosť blbé, že to takto skreskuju... Inač ja som zásadne za kupovanie vecičiek v obchode, nie cez internet. LEbo tomu moc neverím.
Inač dnes mám zas akýsi uplakaný celý den... Neviem čo mám z takýmito stavmi robiť... Teraz som už v pohode, ale zas mám výčitky, že chuda bábatko som zas vystresovala 😢

kamilakd
30. nov 2009

vejulka a co sa ti stalo no starosti si nerom no niektore maminy su troska citlivejsie...neboj to bude vsetko ok,ja som bola taka ze som si nenechala nikdy nic a teraz???niekto na mna pritvrdi a ja sa rozplacem...neboj to bude dobre

cheerlady
30. nov 2009

no ja to detske hm-ko moc nemusim,lebo sa mi zda,ze tie vecicky tam maju tak dost chaoticky rozlozene,ze mam z toho len chaos-ani podla farby ani podla nicoho 😠 hej,v CA-cku maju pekne vecicky,aj ked musis pozerat ja na ceny,lebo v tej blave v tychto nakupnych centrach niekedy nevedia,co pytat,ale ked su akcie,tak sa oplati 🙂
vejulka ja mam taky uz treti den 😔 este,ze som v robote,lebo doma by som sa asi zblaznila..
kamilka ja som tiez taka,ze si nenecham s.at na hlavu 😠

zuzuj
30. nov 2009

kamilakd: dakujem, do Hlohovca som uz objednana na 13.12..tesime tesim aj s muzikom. A mna si myslela s tymi nakupmi?..ako som pisala idem kuknut na tie veci co tu ma v bazari jedna baba a su udajne uplne nove.

Mne sa inak strasne tiez pacia niektore veci v Tescu, mam vyhliadnute take riflove satocky aj s pancuskami pre dievcatko...ak to bude...a uz sa na neho mesiac chystam...ale ostatne veci budem ak kupovat pred 30tt tak len neutralne...

baby vy sa tak tiez neviete dockat kedy babo vylezie 😀 ja uz mam niekedy pocit ze to vydrzim tak tyzden...no a to je este 5 mesiacov ☹ ☹ 😀 😀

minius
30. nov 2009

vejulka tak si nerob vycitky bo to malicke vystresujes vycitkami 😉 , mi tieto stavy mame dovolene!!! 😵

my sme malickemu pokupili kopec veci v H&M a maju krasnucke vecicky aj ked viac pre baby ako pre chlapcurikov 😠 . My sme si objednali rychloviazacky cez raj deti a prislo nam to v pohode. Potom este jednu z nejakej inej webky tam strhli braskovi z ucty peniaze 2x a perinka nikde, tak tam brasko volal a peniaze poctivo vratili. 🙂

zuzuj
30. nov 2009

vejula: kamoska vravela ze ju to chytalo az v 3 trimestri, tak mozno my budeme rumazgat o dusu a ty bude pohodickaaa 🙂 Ona sa zevraj rozplakala aj pri TV novinach... Ja mavam tiez take zmeny nalad, je to normalne. 😉 netrap sa...

vejula
30. nov 2009

joj, kočky, tak dobre že nie som jediná... Ja už si niekedy pripadám jak malé dieťa, že sa všetkoho bojím, za všetko sa rozplačem.... A teraz je to hruza najmä tak 4 - 5 dní... Dnes sme čistili sifon, tak sme tam naliali taky nejaký prípravok aby ten sifon prepustil... Nom a potom sme to normálne spláchli... Ale potom ešte ten sifon prestriekaval hadicou od sprchy a ma to trochu ostriekalo... A ja som bučala, že tam ešte bola tá chemikália a že ma to ostriekalo a že to ubliži bábu.... Je to normálne???? A stále mám v hlave, že som ublížila bábu.

minius
30. nov 2009

prepana to je preklep MY mame tieto stavy dovolene! 😀
Vejulka malicke je riadne fesacisko a tie pasticky su krasnucke 😉 😉 😉

vejula
30. nov 2009

🙂 Dakujem minius... No tam boxovalo o dušu 😉 Také bolo zlatučké.

minius
30. nov 2009

no tak to bude riadne chlapcisko 😀

My si tie nase zlatina strazime aj ked su v brusku tak ze sa vobec necudujem ze ta to tak chytilio 🙂, ja sa tiez teraz rozplacem pre kazdu somarinu az mi to ide na nervy a dakedy sa rozplacem na to ze som sa rozplakala a potom to uz ide .... 😕

vejula
30. nov 2009

jj minius to poznám.... Ked sa už ukludním, tak zas sa trápim že som plakala a maličké sa trápilo... Taký začarovaný kruh... Nieekedy mám pocit že to nieje najlepšie, že chcem byť 100%-na vo všetkom čo sa týka bábatka. Potom si až moc všetko beriem k srdcu a všetko strašne prežívam.
😀 minius asi to bude chlapčisko... Na tej jednej fotke je aj čosi vidieť, mne to pripadá ako vajka s takým maličkým pindurikom.. Ale doki mi to ešte nepotvrdil, tak ešte nechcem ani do tabuľky písať že chlapček.

minius
30. nov 2009

babenky vy sa chystate balit na siroko alebo len jednorazovky? Ja by som chcela aspon prvy mesiac nasiroko a pocula som ze sa to da aj na jednorazovku (lenivou cestou) ale neviem ci to babatku nezapari velmi zadocek 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre