Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
2. dec 2009

juj kamilka a veji normalne aspon trosku tej vasej chuti by som chcela, az ma to stve aku mam nechut na chlapa...tak neviem ci to bude chlap alebo baba.... 😀

kamilakd
2. dec 2009

blondy ja na zaciatku nic to az teraz asi mesiac....neboooj vsetko pride 🙂 a ked nie teraz tak potom a co sa vravi ze ked je chut na sex to bude baba a ked nie ze chlapec ale tomu sa neda vobec verit,tak jak nam jonas predpovedal ze budem mat dievcatko a vraj je to asi chlapcek uvidim na 3D..a ty uz si na slovensku alebo este praha

blondy12
2. dec 2009

no kamoska mala stale chut na sex a je to chalanisko riadny 😀 ...

mozno naopak 😝

majca424
2. dec 2009

no veru, blondy neboj, so mnou to tiež s tým sexovaním nie je nič moc, ale tak keď už ho mám doma v postieľke, tak niekedy ma chytí taká chuť 🙂 ale nie je ako pred tehotenstvom... 🙂

blondy12
2. dec 2009

no mna baby vobec ani ked ho mam v tej postielke ☹ , iba preto to urobim aby som jemu radost urobila...

no ja sa nedam...verim, ze sa to vrati tolko vydrzim tych par mesiacov (mne sa to hovori, co to nechcem 😀 ) ale aj MM vydrzi no potom uz..........

kamilakd
2. dec 2009

blondy netrap sa hlavne a ked ta to nebavi nerob to koli chlapivi ved on to pochopi....

majca424
2. dec 2009

ale určite to vydržíte 😀
ja sa skôr bojím viac toho po pôrode 😒 😒 😒

silvia7
2. dec 2009

jaaaaj babeny... téma čo vždy rozprúdi debaty 😀 aj mne by ste mohli trošku chuti zaslať... nech nie je doma taká "nuda".. jaaj a tak ústne si to aj ja musím žehliť.. ale hrozne je, že po 10min som K.O. a šecko ma bolí 😝

kami - paráda, škoda, mal to niekto aj nahrávať, ja by som si kukla ten jej ksicht!!!!! 😀 😀 😀 😀 a udrela by som si!!!! svička jedna hnusná!! 😠

kiwiii - jeeeeej, som rada, že si napísala 😉 ah jaj, vy ste všetky také šikovné s tými darčekmi... ja to budem riešiť za pochodu... 😅

mne sa nece ísť zajtra do robotky... hlavne sa tam trepať, keby som mala ten čarovný prsteň ako Arabela 😀 😀

kamilakd
2. dec 2009

silvika ved to bola ina tupana nechcem urazat bratislavske pipeny ale tato bola fakt tupa ovca a este k tomu okradacka,,,urcite sa troska lakla....no a ak chces posleme ti troska chute sak uvidime do kedy nas ta chut bude drzat...ked budem mat pred sebou vagonik no neviem neviem ci sa aj hambit nebudem 😲

majca424
2. dec 2009

kamilakd a čo Ti urobila nejaká bratislavačka? hm? vidím, že tu všetky na nu nadávaju a ja neviem ani... 😒 😀

vejula
2. dec 2009

hihi, kamilka tak vidím že spoločnu máme nielen chuť na dobré jedlo 😀 😀 😀
Nom, ja som teraz taká že nemôžwem kukať ani na žiadne vášnivé sceny bo by som toho môjho hned zvylila do psceli 😀 😀 😀 Ale samozrejme hygiena je prvoradá... Toš to chlapec musí tolerovať, že aj ked to možno pôsobí rušivo je to nevyhnutné 😉
No inač ja som si teraz na večer dala ešte tvrohovu aktiviu a nejaké tie čajové sušienky... Nom asi po tej veľkej krabice, ale to je vedlajšie...Celkom racionálne, nie???? A pár kociek čokolády, nom aby som neklamala 😅 😅 😅 To už tak racionálne nieje, ale bola táááka dobra, milka karamelová mnam mnam 😝

kamilakd
2. dec 2009

nie na teba moja vies to jedna podvodnicka co predavala z netu veci a neposlala iba kesovala ona je z noveho mesta a ofajcila ma 60e,a nebola som jedina,dnes som tam bola s brachom on je policajt tak sme ju boli postrasit a navalila peniaze a vyhovarala sa mala som jej chut normale natiahnut a tu na bazare zas jedna si nechavala posielat peniaze na ucet a nic neposielala

blondy12
2. dec 2009

asi ja idem zalahnut a spat.....dnes v noci to bolo prvy krat co som sa 2x prebudila ze som babo ucitila,ale mala som ruku na bruchu ked som sa tak prebrala...no nekoplo ma tak,ze to zabolelo..iba asi ten pocit ze som to citila aj na ruku..no lepsie by ho bolo naucit sa prebudit iba raz v noci 😀 ...to by som chcela asi vela no...mozno nieco vymyslim,zo mna vsetko mozne vyjde, ja ho budem radsej trapit aj do polnoci len aby v noci spinkalo ..a raz sa prebudit za noci by bolo nieco krasne... 😝

silvia7
2. dec 2009

kami - no v pohode.. všade nájdeš tupé pipeny, čo sa hrajú na neviem čo... jasnee, treba zverejniť nick - meno a aj adresu, že či dakde neskúša ešte predávať (akožee predávať) 😠

jeeeej na tej stránke mamino.sk sú zlaté veci, moc moc moooc 😉

idem zaľahnúť, dobrunkú maminky 😉

kamilakd
2. dec 2009

vejul teraz som sa fakt zasmiala ale tak od srdca 😀 idem aj ja na nieco racionalne a uz hadam zalahnem ale ten moj fituz vyvaza a panko akosi nechodi domov este vydrzim a o dvanastej volam ze kde je...neznasam toto ved poslem sms ze sa zdrzim nie?

vejula
2. dec 2009

kamiii, tak šup ešte niečo racionálne, a hajať.... Ja som dnes ešte akási čulá na ten pokročilý čas... Ale tak do hodinky to vidím už na postieľku.... A ešte kým sa mi nesce spať kuknem tie stránky čo ste tu pohádzali s mimi vecičkami 😉

kamilakd
2. dec 2009

uz tlacim aj ja na dobru noc si ma napasmala s tvarohovou aktiviou....ok majte sa krasne a neponocujte 😀

vejula
2. dec 2009

jj kami bruuu nocku aj vám 😉

fruchtbar
3. dec 2009

Ahojte babenky,nejako zriedkavo vas tu v poslednom case navstevujem,co mi je aj luto,ale citam skoro vzdy 😀

Zase ste nacali peknu temu:SEX
U nas je casto,s istotou kazdy druhy den,a ked nie,tak dotieram....ja som mala zvyseny apetit od zaciatku (budeme mat chalana) a mm som musela dokonca aj prehovarat,ale co uz,chtic j chtic a mna to teraz tak bavi,vlastne ma vzdy bavilo......aj my sa tiez radsej hrame (ruky,usta) ako sexujeme,je mi to pohodlnejsie,ale tak isto divoke a niekedy sa aj divim ko som este obratna.... 😀 .....no a malinky je potom vzdy prebudeny a kopka ma,asi bude po mne,isto sa mu to paci!!! LEbo aj cesta autom sa mu paci,vzdy ked sadnem do auta a nastartujem ,kopka a kopka celu cestu!!! 😀

A potom,ja som teraz strasne lahko vzrusiva a orgazmus dostanem tiez rychlejsie,niekedy uz po 2 minutkach,dobreze to nie je naopak .... 😀 😀 😀

fruchtbar
3. dec 2009

Ohhhh,prepacte baby,nebolo to prilis na rano????

seuska
3. dec 2009

😀 😀 😀 😀 fruchtbar na rano ako stvorene 😀 😀 😀 hlavne pre slamené vdovy 😀 😉

Blondy a kedy vlastne pridete do SV? Na Vianoce? Pojdem dnes obšmírovať ten kocik a hodim ti sem info ci ho maju a kde je ten obchod.

Civavka vyspata?! ☹ 😉 ja zasa nie... S tym pivom je to riadny vymysel, ja by som to na mieste tvojich civaviek reklamovala 😀 konecne sa mozu tesit na poriadnu zurku s pivom a ty im tam vyvar das!!! 😉 😀

Kiwi super ze si sa ozvala a ze sa mate fajn s fazulkou 🙂

Veji tiez ti zavidim ten sexualny apetit, nie ze by som ho nemala, ale az taky nie a ako vravim same mikozy som mala vlastne mam pocit ze aj mam, tak to isti oralna a rucna pracicka 😉

michalag
3. dec 2009

Dobreee ranko 🙂 🙂 🙂

😕 😕 😕 normalne nestiham citat, ale snad to dozeniem, kyms a zase rozpisete 😝 😀

stanusa
3. dec 2009

dobre rano,
jaj baby dobre sa to na rano cita 😀 u nas fici zatial pravidelny sex. zivot, len som zvedava co dalej s rastucim bruskom...smejem sa, ze gabko musi byt riadne vytraseny, lebo ani nemukne 😅

kami to je super, ze ste jej dali priucku...ktovie kolko bab jej poslalo peniaze 😠

minule objednala z bess.sk tehot. pas, tricka a body s napismi a veci su pekne a kvalitne
pekny den

stanusa
3. dec 2009

som objednala 🙂

kika29
3. dec 2009

fruchtbach no ta ty si ale dobrá. Až ti niektoré môžeme závidieť. Ja by som si aj kefla ale musím opatrne 😠 a chute sú nenormááááááááááááááálne 😀 😀
Ozaj dobré ránko všetkým.

stanusa
3. dec 2009

ahoj kika, ako ste dopadli?

civavava
autor
3. dec 2009

dobre raaanko,

seus, jasne ze som nespala, nadranom akurat ked zazvonil budk som bola akoze v hladine alfa 😠 😎 , ale to ma uz olizovali civavky, ze xcu ist von 😵

jaaj vy tu takto sexujeteeeee 🙂) ja som prve 4 mesiace nemala chut, lebo prve tri sme to mali zakazane od dokiho a potom sa ta chut nejak utlmila..ale teraz je to uz lepsie a ledva cakam na 15.12 ked sem dojde mm!!
inak my praktizujeme teraz sexik s kondomom, doki tak odporucil....ale nam to nevadi, resp, mne vobec a ani manzelovi, tak to neriesime....len ten oraaal je samoska bez gumy 😀 😝

kika, ze kefla 😀 😀 super slovo, sa rehoceeem 🙂)

blondy12
3. dec 2009

bre ranko babenky, myslim, ze tato tema je dobra na kazdu hodinku 😀

jaj my sme sa s malickzm uzastne vyspali 10hod ani o 8ej som nebola schopna vstat, mala som niekam ist, ale zas nebolo to povinne, tak som zalahla, ze este na 15min a boli z toho 2hodinky 😝

seus hej az pred vianocami pridem...a super ked nieco obkukas daj vediet..ja len neviem ako s tym kocikom v zime...po nejakom vacsom snehu, ale to by som uz asi volila aj sanky 😀

cheerlady
3. dec 2009

ahojte babule,tak mna od vcera zase boli hrdlo,teplota 37,do toho este sopel,no idealna kombinacia,ked sa potrebujem ucit nazajtrajsiu skusku 🙄 najhorsie je,ze mi to ucenie vobec nejde do hlavy a nemozem sa k tomu ani nejako dokopat 😠
k tomu sexiku - my sme zakazani nemali,no odkedy som tehu tak bol mozno 3x,ale teraz uz asi 2mesiace vobec 😠 ja by som aj chcela,lebo mne uz sa o tom aj sniva,ale mm sa boji - chlap 😠 tak to tak vidim,ze to bude az do konca asi,len to on este netusi,ze tym,ze porodim sa nemoze na mna vrhnut-to bude podla mna este horsie 😖

civavava
autor
3. dec 2009

inak moja kamoska tutok co rodila koncom septembra - jej drahy tiez nechcel sex, pocas celeho tehu, lebo sa bal o malu 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre