Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
7. dec 2009

cicimon a stale to vyzeralo na babu? nam zatial povedali ze chlapec a jonas predpovedal ze dievca 🙂nechame sa prekvapit ale budeme vediet az 5.1 juuuj

civi tak acidko malo by to potom povolit ta zaha

cicimon
7. dec 2009

kamila - praveze mne podla cinskej tab, vychadzal chlapec a aj podla inej www, ale toto bolo prve sono od 12tt -takze toto je prve lekarske vyjadrenie 🙂)

ja umieram od hladu, idem si nieco dat

vejula
7. dec 2009

No dobré ránko, tak som si zdriemla na 3 hodky 😉
civi, paprika je moc zlá na záhu, mna páli len sa na nu pozriem... A veľmi mi pomáha voda - Fatra
cicimon gratulácia ku dievčatku, mám pocit že sa nám to opať začalo vyrovnávať medzi pohlaviami v poslednom čase...
Inač ja mám tiež hafana a z postele sme ho vyhnali už dávno... mm vadilo ked začal plznuť a on sa budil s jeho chlapmi medzi zubami 😀 😀 😀 Tak spinká vedla v izbe na gauči. Inač mi budeme mať postielku hned pri posteli... Aj tak máme malý byt takže inak to ani nejde, a asi ho radšej budem mať pri sebe nech v noci nemusím vstávať do druhej izby.... Nom a náš psík je tiež žiarlivý ale nikdy by nič zlé nespravil. On žiarli aj ked sa mojkám s mm, začne čumáčik pchať medzi nás alebo labkou medzi nás šmatrať 😀 😀 😀 Ale je strááášne zlatučký chlpáčik nás.

blondy12
7. dec 2009

cicimon gratulujem k dievcatku 😀

lubkamik
7. dec 2009

cicimon, gratulujme tiez 😵 😵
Ake je skore? Stale viac chlapcov? Neviem najst tu tabulku 😀

kamilakd
7. dec 2009

cicimon a nepamatas si tu stranku?kde ti vyslo pohlavie? isla by som to kuknut mne zas vsade na tych strankach podla veku a narodenia vychadza chlapec ale ved uvidime hlavne nech je zdrave...a vraj dievcatka su take pritulnejsie chlapci sa nechce tak mojkat vraj

vejul krasne dobre ranko 🙂 a mala by si sa aj napapenkat po taknarocnom spanku 🙂 inak aj ja som hladna

kamilakd
7. dec 2009

lubka ani ja neviem najst tu tabulku 🙂 ale mam dojem ze je stale viac chlapcv 🙂 a viem ze dievcatka su rarita a mame aj dvojicky 😀

cicimon
7. dec 2009

vdaka

tu je ta www http://jasanek.webpark.cz/plzak.html

a tab. som ani ja nenasla

vejula
7. dec 2009

cici aj poidla tejto tabulky mi vychádza chlapec... Zatial mi podla všetkých tabuliek aj inýách metod vychádza chlapec. Sranda 😀 A vyzerá to tak že to aj výjde.

kamilakd
7. dec 2009

vysiel chlapec 😉 tak uvidime

cicimon
7. dec 2009

tak ja som zvedava, ci sa mylia tabulky alebo lekarka 🙂) o mesiac 3D, tak snad to tam bude presne

michalag
7. dec 2009

mne podla tej tabulky vyslo dievčatko 🙂
a podla tohot mi vychadza chlapček http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

neviete nahodou ako sa vola ta ciarka cez brucho podla ktorej sa da urcit pohlavie???

vejula
7. dec 2009

jasnačka, to vydržíš a však je to jedno 😉 hlavne nech su zdravučké tie naše zlatíčka.

cicimon
7. dec 2009

michala - podla tvojho linku mi vyslo dievca 🙂

michalag
7. dec 2009

no uz musime pockat bud na 3D, morfo, alebo porod aby sme si boli na 100% iste co to bude

kamilakd
7. dec 2009

michalag mne vysiel aj tu chlapec 🙂 neviem a ako sa to da urcit a vraj to robia aj dako s obruckou

vejula
7. dec 2009

miška to je prvá tabulka podla ktorej mi vychádza dievčatko

michalag
7. dec 2009

kamilka, ano da sa to aj s retiazkou a priveskom, povies si cislo a nad rukou ti spocita a ked ti privesok kmita, bude to chlapcek a ked robi take kruhy tak to bude dievcatko, podla toho mi vysiel chlapcek, ale tomu uverim az ked sa to potvrdi 😅 😝 😀

kamilakd
7. dec 2009

a tak ano hlavne nech su zdravunke a nech nas velmi netrapia🙂inak pozeram bez servitky na markize a pekne traposia ta zahoracka rec je daco "uzas" strasne jak toto moznu dat do telky ked sa tu ohanaju spisovnym jazykom

michalag
7. dec 2009

baby, aj vas pali tak hnusne zaha 😝 😝 😝

anaja81
7. dec 2009

Ahojte,

cicmon gratulujem k dievcatku a trosicku, ale len trosicku aj zavidim...aj my sme chceli dievcatko a nevyslo, no co uz 😉
zajtra ideme na 3D ultrazvuk, tak sme velmi zvedavi ako to dopadne, ci sa maly ukaze a ci to nahodou aj dievcatko nakoniec nebude 😵
mne podla tych tabuliek vsade vysiel chlapcek

michalag
7. dec 2009

anaja, ked nevyslo teraz moze vyjst 2krat 🙂

anaja81
7. dec 2009

michala, no ved uz len to nam ostava....a co ak to aj na druhykrat bude chalanisko 🤐

zuzuj
7. dec 2009

baby ja som len na skok, uz mi uslo vela stranok a som teraz stratena... 🙂 len tak v rychlosti som nejake preletela a tesim sa s Vami z dobrych vysledkov...Ja idem na morfo 13 tak drzte palce. CHcela som Vam len povedat, ze ta babenka z bazaru kristina11 je uplne zlata, boli pri kupe nejake zadrheli ale nie jej vinou, takze mam sadu do postielky, madrac doma a postielku na ceste... 😉

kamilakd
7. dec 2009

zuzuj adaj do albumceka a supni tam aj jej nick nejaka dabena to hladala

zuzuj
7. dec 2009

hej uz som jej napisala do IP, do albumu dodam, len nemam kablik zatial od fotaku..ale do zajtra bude 😉

kamilakd
7. dec 2009

poculi ste? na markize davaju tie siamske deti ze matka dala staznost na lekarov ze oni mozu za smrt jej deti...a lekarka vravela ze vcas upozornila rodicku a stave jej deti ze testy tiez preukazali ze plody su neni zdrave...a ona sa rozhodla donosit...

vejula
7. dec 2009

jj akmi kukám to. No kto vie kde je pravda, človek nikdy nevie.... Inač chlpáčik je už živší, si pospinkal celý den dnes a už sa nahráva 😉

grekyna23
7. dec 2009

ahojte, babenky,tak som tu po dlhsej odmlke, vikend bol taky navstevny tak som nejak nestihala, a dnes som dosla z prace straaasne unavena, tak som si tiez pospala do 17tej. inac uz fucim ako lokomotiva, ked dlhsie chodim a aj sa mi tahsie upratuje 😒.ale za to som rada, ze male pekne rastie, to je prvorade.
cicimon aj ja gratulujem k princeznicke.
civi aj mna zas zacala strasne palit zaha... 😠 😠 😠
inak sme v poriadku, male pekne kopka, hoci v piatok si vymyslelo taku "zabavnu" hru a kopalo ma niekde do mechura, a to sme boli s kamosmi posediet 😀 😀

kamilakd
7. dec 2009

vejuli to ano ved to kde je pravda...a co si si dala dobreho na papanie? ja tlacim mandarinky len neviem ci tomu malemu chutia alebo sa tam vrti ze dost nelubim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre