Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
11. dec 2009

aj ja sa strasne tesim na buduce Vianoce s Maxikom, ze prvy krat v zivote budem mat pekne Vianoce...este rok vydrzat 😝

cheerlady
11. dec 2009

my ozdobujeme den pred,nech je uz vecer predtym taka vianocna atmosfera 😵 a s mm sme si minuly rok kupili umely stromcek a moja mama si zas tento rok konecne presadila umely stromcek,lebo uz jej to opadane ihlicie liezlo za tie roky na nervy,tak konecne bude po jej 😀
idem ja asi pomaly zalahnut,tak bru nocku vsetkym 🙂

vejula
11. dec 2009

kočky& vy píšete jak o dušu ja som bola len s chlpáčom ciknuť a vy už celu stránku popísanu....
Nom kami dobre... Chrust si kope o dušu dnes ma to až normálne bolelo ked som ležala na boku tak tak bolestivo mi do toho boku na ktorom som ležala koplo... No dnes sa celkom dá, až na to hrdlo moje bolavé, ale dufam že to prejde.. PRáve cmulam propolky.
No a Vianoc budu jak minulý rok akurát že budem mať veľké bruško o 10 kg viac jak minulý rok a chlpáčika nášho 🙂 Stromček ešte kupený neáme ale chceme len nejaký malý aby sa nam zmestil niekde do bytu... No a ako hovorím po večeri chvílu doma potom ku svokrovcom na chvíločku a ku našim na dlhšie, lebo tam nás je viac... Aj bráškov dvoch tám ešte a ten menší má 8 takže ešte je to také milé ked sa teší z darčekov.
A téma chlapi, no škoda reči... Ja som rada že mám môjho ale niekedy by som ho nakopala, ale on mna určite tiež... Ale kami ked čítam čo ti robí ten tvoj tak to by som mu asi niečo škaredé urobila.... Môj ked ide raz za týžden s kamarátmi do krčmy už som nie najšťastnejšia... Aj preto že pred tým ako som otehotnela tak sa mi dušoval, že bude abstinovať so mnou... Hahahaha mu to vydržalo tak dva týždne možno... Vraj sa musí isť odreagobvať ked som taká náladová, že potrebuje vypnuť... Hlavne že ja vypnuť nemôžem, nemôžem sa isť niekde zresetovať a opiť.... No ale už to neriešim, Boh vedel prečo dal nosiť bábatká ženám... Chlapi by to nikdy nevydržali, nikdy....

silvia7
11. dec 2009

no tak veji to je svätá pravda!!! presne ako hovoríš: chlapi by to nikdy nevydržali!! oni len sľubujú a "dušujú sa", že toto a tamto.... a vydrží im to tak tie 2 týždne až mesiac.. pak je všetko pri starom 😠

zuzka, no ja mám vecičky poodkladané kade tade v igelitkách, ešte necem prať, že je času.... ale to si tak hovorím, lebo ja by som potom už všetko chcela poriešiť 😀 všetko čo mi chýba pre mimi a mňa, ale tak nie sú peniažky momentálne.. ozaj - a dávala si nejaký špeci prášok alebo ako si to prala??? hehe.. som zvedavá, mne mamina povedala, že stačí dať menej prášku.. ale tak neviem, ona to má už dáááávno za sebou, čiže.. 😝

cicimon
11. dec 2009

silvi, a nie je to este skoro prat? a podla mna by tiez stacilo menej prasku, ved tie veci su v principe ciste..

kamilakd
11. dec 2009

michalag uz som ho aj ja prave teraz objednala tie tvoje uspavanky 🙂
zuzanka krasne ja som pred tyzdnom prala zehlila a ulozila do skrine...vidis a o chvilku tu mame miminka a budu len nase za zoznam nedakuj rado sa stalo ved viac nepotrebujes nech tam nejdeme ako na dovolenku k moru

silvia7
11. dec 2009

no hej aj ja si hovorím, že je skoro.. že na to ešte prachu napadá ajajaaaaj... uvidímee.. keď sa už budem silno nudiť, tak možno aj prať začnem 😝

silvia7
11. dec 2009

inaak neviem kto, asi Miška sa mi marí, spomínala že by sme mohli dať stretko - tehulky z BA... hmm, mne to príde celkom fajn idea.. teda ak by chceli aj ostatné.. by sme mohli aj niekde bližšie k tým, čo sú na rizikovom, aby sa nemuseli trepať daleko... 😉 čo vy na to??

kamilakd
11. dec 2009

a tak vejul nech sa bavi ja nie som ziarliva,vadit mi to vadi ale ma nas rad i ked by som ho niekedy celkom nakopala

kamilakd
11. dec 2009

silvika ja som za aj ked nie som z BA ale so zuzkoubar by sme dosli...chi aprilovky

cicimon
11. dec 2009

silvi - ja by som aj bola za stretko, len ja to realne vidim az v novom roku, kedze buduci tyzden nebude kedy a potom ideme do konca roka na vychod. A vramci BA za po 17tej viem dostavit skoro vsade 🙂

cicimon
11. dec 2009

a cez vikend samozrejme aj skor 🙂

silvia7
11. dec 2009

ejha, babyyy sa to nejak fajne rozbieha 😉 kami - a ten Január by bol aj pre Teba lepší? teraz idu sviatky a všetky budeme rozlietané.. a predsalen, kým sa dá kopa báb dokopy :P mohli by sme sa nejaký druhý januárový víkend? napr.. alebo navrhnite si 😀

kamilakd
11. dec 2009

ja sa prisposobim mne je jedno zuzkabar sa 9.1 vydava

cicimon
11. dec 2009

ja na januar este nemam ziadne plany, takze zatial hocikedy

silvia7
11. dec 2009

uhm, no ja som zatiaľ ani kalendár nevidela na rok 2010 😝 ok, tak by som navrhla dátum 23.01. to ubehne ako voda a prípadne sa posunie alebo nie.. ok, šak teraz tu aj tak už veľa báb nie je.. a sa vyjadria časom asik..
budem to skúšať nahadzovať ako tému na každej stránke čo popíšeme 😝 ak by Vám napadlo, že kde by sme sa mohli stretnúť, tak treba dať info, že či reštika, cukráreň, kaviareň alebo detský kútik či obchod 😀 srandujem.. prijímam návrhy 😉

cicimon
11. dec 2009

tak este podiskutujeme...

idem ja spat, nejaka som unavena z tohto tyzdna

dobruuu

silvia7
11. dec 2009

kami ozaj som pozerala Tvoje fotečky a cem sa opýtať, že to z tej stránky gluck.com.pl si objednávala alebo Ti to niekto známy kúpil cestou tam.. ? 🙂 thx

zuzana1971
11. dec 2009

hlavne aby sa nesmykalo, aby sa bruskam nic nestalo

silvi, ja sa aj tak doma uz stvrty mesiac nudim, tak poperiem, ja som len zlahka v rukach preprala, vsak tiez si myslim, ze ked su nove netreba drhnut, pouzila som labellu tekutu, je tam obrazok mamicka s dietatko, to mi baby poradili v nemocncii ked som bola, ale pravdu povediaz moc dobre mi nevoni (vela veci mi v tehu smrdi, tak mozno vam bude voniat), takze ak budem najblizsie v drogerii poobzeram sa po nejakom lepsom prasku

ked som bola v nemocnici bola tam babenka v 28 tyzdni, poslal ju gynekolog z poradne, ked zistil, ze sa otvara, ani domov jej nedovolil uz ist, takze dosla s kabelkou, manzel jej doniesol najnutnejsie veci a cely cas tam vyplakavala, ze nema NIC pre maleho...bola tam az do porodu...ona ani chodit nemohla, aj jedlo jej nosili do postele, mozno jej manzel nakupil daco pre maleho, aby nebol holy a bez plienok ked sa narodi, ale vies ako chlapi...to nie je ono, ako ked si sama pokupis...no a nechcem tak dopadnut, hlavne ked ja nemam manzela ani nikoho kto by mi potom nakupoval, keby som ja lezala v nemocnici a nemala nic nakupene a pripravene....takze pomaly uz pripravujem zakladne veci, v nedelu mi zacina 25 tyzden a 7 lunarny mesiac....a hlavne som chcela skocit do drogerky a kupit tie veci co kamilkja poradila, lebo maju zacat mrazy, smyklavice, zima a snezenie, ale asi to uz do tej drogerky nestihnem

silvia7
11. dec 2009

hej hej, chápem to, človek nikdy nevie, čo sa môže stať, prečo potom nebude nič stíhať a nič mať pre mimi prichystané..... Zuzi šak mne tak napadlo, že by sme s babami to mohli spraviť niekde blízko Teba, aby si sa trepať nemusela niekam ďaleko.. prípadne - afto mám a aj ochotného drahého (zatiaľ ochotného) a by sme sa dohodli 😉

zuzana1971
11. dec 2009

silvi uvidim ako na tom budem zdravotne v januari, vychadzky mam ale len od 10 do 12 a od 15 do 17...a od 8.2. by som mala byt asi uz na materskej to uz budem moct hocikedy, ak by to bolo nahodou zaciatkom februara...to je len taky napad...silvi a z ktorej casti BA si? Ja byvam pri Slimaku, tj nedaleko je napr Polus

silvia7
11. dec 2009

jj, to by sme sa dohodli, ale ten čas v sobotu je fajn od tej 15 do 17 si myslím.. 😉
no ja som z lamača, drahého mám z Mierovej kolonie - to je kúsok a my beháme skoro každý deň k jeho rodičom.. čiže je to cestou 🙂

silvia7
11. dec 2009

Zuzi idem už do postele, lebo ma chytajú chute na nejaké dobré jedlo a myslím, že potom by som nezaspala, kebyže sa najem.. tak dobrú

vejula
12. dec 2009

Nom kočky ja som doteraz písala tu prácu ale už idem hajať aj ja... Som si vás prečítala. To máte super ked Vás je toľko z Ba. No ja som zo Žiliny a tu nás zrejme moc nieje ak vôbec niekto... No ale keby náhodou v tom februári ste sa dohodli, ma len tak napadlo že zrejme niekedy na začiatku februára budem mať tie záverečné skušky v Nitre a ak by sa to stihalo a bolo to tak nejak mohla by som odtial skočiť do BA však to nieje ďaleko... Nom neviem či je to reálne, ale moc rada by som vás videla a pokecala aj normálne... Tak ale teraz už bruuu nocku 😉

seuska
12. dec 2009

Dobre ranko. Tak som Vas docitala 😝
Vy toho nakecate baby 😀 😀

Ma tak napadlo jak ste pisali o tych stromcekoch vianocnych, ze buduci rok uz budeme mimi okrikovat aby nam nestrahavali ozdoby ako budu po stvornozky okolo stromceka šmatlošit 😀 😀 😀
My ideme na Vianoce ku nasim do Nitry. Neskutocne sa tesim, ze konecne budem medzi svojou rodinkou a nie tu kde na mna nik z mm rodiny mile slovo nepouzije....
A nasledne navazujem na tu temu stretko v BA, ak by ste sa dohodli medzi sviatkami tak by som urcite prisla, auto mame a z Nitry to mam na skok, aj Civavka bude tusim v BA, s tou by som sa rada stretla, vlastne so vsetkymi... HM? Nedame nejake mini stretko aj medzi sviatkami?
Vcera mi mm oznamil ze ma chce zobrat den pred Vianocami do Viedne na vianocne trhy vraj je to tam nadherne, tak sa tesim a chcela som rovno pozriet aj monitor dychu v Rakusku, vychadzaju tam lacnejsie, len vobec neviem kde to mam ist kupit. Zuzka ty si tam zila, nemas nejaky typ kde nakupit vecicky pre mimi v Rakusku?

tantama
12. dec 2009

dobré ránko...my sme včera priniesli domov postieľku čo sme kúpili.. zložili .... tááááááááááák sa teším už nech je apríl.......

michalag
12. dec 2009

Ahojte 🙂

u nas sa zacina robit cesto na medovniky, teda nechala som to na chlapov kedze to robia radi a ked budu piect tak im zacnem pomahat

blondy12
12. dec 2009

ahojte ako sa mate aj u Vas snezi?

no v Prahe ano , tak som prekvapena...a mozno dnes v spravach zas o tych kalamitach uz bude 😀 ale este ani cm snehu neostava...tak uvidime kedy zacnu stresovat 😀

blondy12
12. dec 2009

jaj vy ste vsetky pomaly z toho zapadu ☹ alebo k nemu blizisie..skoda no, aj ja by som sa rada s vami stretla..

inac tamtama pekna postielka a este krajsia ta suprava co si objednala..

tantama
12. dec 2009

ahoj blondy ďakujem mne sa páčia také jednoduché veci.... a ta postieľka stále 39€ a keďže je to dúfam moje posledné baby tak stačí...a ta súpravička je presne podla mojich predstáv lebo mne sa nepáčia tie zo zvieratkami a postavičkami... aj keď mm tvrdí že som cvok ved ja v tej postieľke spávať nebudem.... no ale čo už🙂) a neboj aj tebe sa niekedy podarí sem zavítať... alebo možno niekto z nás tam🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre