Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
12. dec 2009

nom kočky kukám že ešte pišete. Ja som dens spala do 12 tak som ešte celkom čulá... LEm strašne pomaly mi tu ide ten kôň, nervy...

zuzana1971
12. dec 2009

no uz sme skoncili, dohodli sme sa na zajtra vecer zase popismenkovat...on bol taky zlaty, ze sa mi to az nezda 😀 , rybicka to sa ku mne hodi, ja som rak 😀 , ale byva daleko v Rakusku, nie vo Wien...ale dosiel by autom niekedy, isli by sme na veceru, som ho upozornila ze mam Maxika v brusku 😀 , ale ked ja som aj taka bojazliva, aby ma niekto nepredal na prostituciu, alebo na organy, alebo nezavrazdil, neznasilnil alebo nezavrel do pivnice ako Natschu Kampusch, a teraz ked som tehotna som este viac opatrnejsia, tak neviem ci sa s nim stretnem...no a ma svoj dom a audi a4 pochybujem, ze ma taky bude chciet...ale inak nie ze by sa chvalil majetkom, skor sa mi pacilo, ze nepije, nefajci, je vraj rodinne zalozeny, atd, ayd, len ci ti muzi nehraju divadlo a nehovoria to len tak, lebo zeny to radi pocuvaju...
ina ja som taka, ze ked sa mi nieco nezda (prilis idealne) tak davam od toho ruky prec...ako ta 6 dielna sada do postielky tu na konikovi za 15 euro...to tiez bolo prilis dobre na to, aby to nebol podvod...aj v Rakusku ked mi volal nejaky chlap, ze potrebuje au pair a ponukal 10x vacsiu sumu nez bolo normalne za varovanie deti, tak som to radsej odmietla....nakoniec som vzdy ked zavolal chlap povedala, ze uz to nie je aktualne a bavila som sa radsej len so zenami, kamosky mali vselijake zazitky s uchylakmi, napr. tiez zavolal kamoske nejaky chlap, ze potrebuje au pair k decku isla tam pre istotu s kamoskou a on im otvoril holy 😀 utekali odtial skoro si nohy zlamali 😀

zuzana1971
12. dec 2009

vejulka, idem sa uz chystat spat, bo ja kvoli kocurovi vstavam najneskor o 9, on ma dlhsie spat nenecha 😀 nemozem vylihovat do 12
a uz tu kocur zyva, ze tukam a nenecham ho spat 😀 a zazera...tak koncim 😀

vejula
12. dec 2009

dobre zuzi, tak dobru noc... A jasnačka že netreba naletiem hocikomu... Treba si najprv riadne preveriť, kým sa do niečoho vložíš 😉 Tak je to správne.

blondy12
12. dec 2009

zuzka jasne ze sa nemas hned stretavat...ale tak pisat si je pekne..vies ako sa hovori doveruj ale preveruj...nie tiez do vsetkeho skocit len tak bez rozmyslenia, dobru noc zuzka...

vejula
12. dec 2009

blondy a ty čo ešte šprtáš???? Ja už som prácu vzdala, už sa mi fakt pozerať nesce.

blondy12
12. dec 2009

nie bola som s kamoskou posediet a oslavit narodky 😀

a som nejaka cula..nechce sa mi spat ...sprtanie zas zajtra a potom medzi sviatkami trosku volna... 😀

vejula
12. dec 2009

jj. Ja som práve kukala decembrovky, práve tam jedna kočka písala že jej odtiekla plodovka a muž štartuje auto... Bože blondy jak sa ja teším ked už mi tu bedeme takéto veci písať 😵

Inač kedy máš najbližšie skúšku??? A čo vlastne študuješ?

blondy12
12. dec 2009

a co este vela ti chyba z prace?to mas fajn ze uz v januari ukoncis skolu..ach my sa budeme trapit este rok dalsi po narodeni 😅

blondy12
12. dec 2009

no veji studujem odbor Zdaneni a danova politika + mam k tomu vedlajsiu specializaciu ucitelstvo ekonomickych predmetov ale tu sa to robi tak max za 1rok popri studiu..kde sa nerobi zaverecna praca ale iba statna skuska..tak snad mi to tu na slovensku uznaju a potom by som mohla ekonomiu alebo uctovnictvo ucit..tu uz mam oducene na strednej skole tak snad nebudu robit problem...

no ja som hovorila ze by som uz tiez najradsej porodila...ako mam sa sice teraz najlepsie lebo zo zaciatku som bola velmi unavena ..ale uz som aj nedockava ...

blondy12
12. dec 2009

no a co sa tyka skusky tak vlastne mam v utorok taky test...ale to uz len na vylepsenie znamky, potom v stredu mam test aby som bola pripustena na ustnu a potom vo stvrtok mam pisomnu skusku..ale zas je este k tomu v januari ustna no nie je az taka dolezita ako ta pisomna...tak mam toho dost..a potom v celom januari to tu pomaly ani nepridem jedine vecer.....nieco napisem a pozriem co ste popisali ale pochybujem aj toto je pozierac casu a radsej ako sa ucit sem pridem 😀

bondy1
13. dec 2009

Ahoj maminky, ospravedlnujem sa, ze vám sem pletiem, chcem sa spýtat, ci nemáte niektorá záujem o bezpečnostný pás do auta pre tehuľky Be Safe, je z druhej ruky, ale funkčne bezchybný - cena 19 Euro, nový stojí oveľa viac... Nakuk napr.: http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=33&id=70. Zhánali sme ho lacnejsie az sa nám v rodine zisli tri naraz. Keby ste o niekom vedeli, dajte prosím vediet. Dakujem.

cicimon
13. dec 2009

caute,

zuzi -moj je o 3 roky mladsi 🙂 zelam vela stastia a prajem peknu nedelu 🙂
ja dnes vynimocne nezehlim, kedze som vcera neprala, o to viac budem mat v sobotu. Este sa chystam piect dnes vanilkove rozky 🙂

stanusa
13. dec 2009

dobre rano baby,
my sme si dali dnes vynimocne budicek o 9 😀
vcera som prala a este dnes hodim jednu varku, zehlim len nevyhnutne veci tak toho nebude tolko.
boli sme pozriet 3tyzdnove babatko, taky krasny chlapcek to je, spinkal, potom si pomrncal, nakrmili ho a zase spinkal...aj som si povarovala...kraaaasne 😵 uz aby sme aj my mali take domka

cicimon nech sa vydaria, aj ja sa chystam cez tyzden daco suche popiect ved vianoce sa blizia 😝

malalady
13. dec 2009

Prajem Vám krásne dobré ranko.. 🙂

ako ste dneska nocovali? mne sa také blbé sny snívali,že to neni ani možne 😠

blondy12
13. dec 2009

Bre ranko 😀 ..juj ale sme sa vyspali..

musim ist do Lidlu nieco nakupit a sa mi taaak nechce do tej zimy.. 😝 ...aj si kupim vahu co tam maju teraz v akcii tak uvidim a s hrozou zistim kolko som uz pribrala... 😖

blondy12
13. dec 2009

no tak uz som spat...asi robite obediky 😀 idem o chvilu aj ja..

som zistila ze som od zaciatku tehu pribrala uz 6kg 😅 ....neviem kde...a snado to nebude pokracovat stale rychlejsim tempom 😒

vejula
13. dec 2009

čavte kočky. Ja som momentálne u našich, robíme obed...
Blondy tak ty to budeš mať teda v januáíri pestré. Ja v podstate tiež, sa budem učiť na tie záverečné skúšky. Ak teda stihnem dopísať tú prácu.
Inač mlady ja som tiež mala dnes bblé sny...
A čo vy dnes chystáte???

civavava
autor
13. dec 2009

ahojte babule,

ja som doupratovala, doobeda som muslela ist este do obchodu kupit baterku na to pocuvadlo na mimi, tak som neodolala jednemu oblecku pre maleho, a kupila som si aj pyzamo do porodnice 😝 😎

blondy, fotecku tv. bruska hned nahodim do albumiku 😉

idem obedovat, potom si pospat a vecer sa ozvem 🙂)

civavava
autor
13. dec 2009

mame prve brusko v nasom albumiku 🙂 od blondy🙂

ja pridam vecer 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

blondy12
13. dec 2009

civi tak potom povedz ako to funguje? ci pocujes malickeho 😀

adasik
13. dec 2009

Ahoj babenky...
tak moja otras choroba-zapal priedusiek- dufam, že zazehnana...už mi je lepsie a dufam, že aj bude 😠
Zajtra idem na glukozovy test, boli ste už niektore? Je to moc hnustne?

veji- ty mas vždy nejake dobroš novinky...Ja som sa včera u našich snažila počuvať srdiečko maleho stetoskopom, ale nič som nepočula ☹ to počuvadlo je lepšie? Kde sa to da dostať?

zuzi- aj mne ked sa zda niečo moc bezproblemove, davam od toho ruky preč...Neviem, prečo taka opatrnosť, možno som už niekedy prepasla v živote šancu, ale aspon ma neobťažoval nejaký uchyl...Ale bud opatrna-hlavne teraz, ale zas keby to bol nejaký normál, nebolo by zlé...

cheerlady
13. dec 2009

ahojte babule,tak ja som po obede-svieckova,mnam! 😀 a mozem zase sadnut k uceniu na utorkovu skusku 😝 vcera sme boli s mm v nay kupit varnu dosku a ruru a dnes musime este zohnat drez,lebo zajtra nam dojdu namontovat linku,tak uz to zacina chvalabohu chytat podobu 😉 akurat,ze nam vcera vymalovali a dali nam dost tmavu oranzovu obyvacku-na tej vzorke to vyzeralo bledsie,no ale co uz,ked sa tam da sedacka a nabytok,hadam to bude lepsie 😅

baby,my ideme zajtra na 3/4D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 uz sa neviem dockat a vcera vecer konecne mm vystihol kopkanie a prvy krat citil drobca uz aj on 😵

cicimon
13. dec 2009

adasik...mne moja gyn vravela ze oni robila glukozovy v 28tt, cize to pojdem niekedu v januari

ja som napiekla vanilkove rozky, skratili sme rifle...konecne sedim...

vejula
13. dec 2009

čafte kočky. Ja idem na cukor 7.1. _Ked mám aj poradnu... Iem psíka vyvenčiť, ale sa mi nesce bo je tam strááášna zima. Brrrrr.

adasik
13. dec 2009

cheer- pekne si užite to 3Dčko, ak male nespi, je to fajn zazitok 😉 my ideme 28.12-tesim už....
Asi na nový rok ma kratku dovču...tak idem teraz-sak uvidime, čo ukaže...ten test...

silvia7
13. dec 2009

ahojtee, no ja som dnes a včera behala po obchodoch.. boli sme s mamčou v tej rači v KIK-u, čo ste tu spomínali dávnejšie a v pohode, toľko vecičiek pre mimi a deťúrence 😀 som nevedela, čo skôr pozerať.. len veľa ľudí bolo.. a teraz sme ešte boli za ocinom v nemocke, už je hotový z toho prostredia a jedla, tak sme mu doniesli dobré domáce jedlo 😠

jaj a taká sranda sa mi stala: 😀 v tom KIKu pri pokladni, už sme šli skoro na radu a bola tam taká mamička s dcérkou, jej kupovala nejakú hračku a rad tam bol strašne dlhý, tak som ju pustila pred seba a ona že vy čakáte bábätko? a kedy?? tak hovorím, že začiatkom apríla.. a ona že heeeej?? lebo máte veľké bruško!! 😅 a až potom som si všimla, že aj ona je tehu a sa jej pýtam a vy kedy?? a ona že o dva týždne!! a to mala o trooošku iba väčšie bruško ako ja.. tak som sa tak zahanbila teda.. a sa ma pýta, že koľko som pribrala, tak hovorím, že čo ma doktorka vážila tak 5,5kg a vraj to nie je veľa, že to ešte príde 😠 tak pekne som dopadla... 😀 😀 takže mávam trošku dietnejšie dni terazky 😝

kamilakd
13. dec 2009

cheer super si to uzite 3D

vejulcek som zvedava ako cukor zvladnem ja 😅 lebo ja vseobecne nic nesladim a napoje uz vooobec nie sladkosti moc nemusim tam mam aj problem.inak niekto tu pisal ze si do tej sladkej gebuziny dal citron moze sa to ci nie?

kamilakd
13. dec 2009

silvika ale ved bruska su rozne nic si z toho nerob niekto ma velke brusko a niekto mensie...moja kamoska v 5mesiaci vyzerala ako by uz isla rodit..to mas indi vindi

silvia7
13. dec 2009

🙂 hej hej, indi vindi, len mám pocit, že som dosť široká hlavne z boku, mne sa to tak pekne neťahá, že by bolo vidieť "pás" a z neho že ide bruško... tak neviem.. som skôr od chrbta už gulatá 😝 čo už... keďže už dlhšie predtým som pravidelne nešportovala, tak som mala aj vtedy bruško gulatee 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre