Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
21. dec 2009

civi suuuper tag gratulujeme chlapcekovi 🙂

kiwinka
21. dec 2009

civi,, kto vam robil 3D v GYN FIV? my sme boli minuly tyzden tam, mali sme lekarku neviem ako sa volala,,ale rozpravala tak ceskoslovensky,, a bol to nadherny zazitok, kraaasny,,MM aj slzu vypustil ! :P
ja som tiez bola maximalne spokojna v GYN FIV!!! mozem len odporucit!

ludka140281
21. dec 2009

sasurin,rodit budem v PO,aj dcerku som tam rodila a nemam nijakeho doktora,takze kto bude mat prave sluzbu 😀
rodila som v monobloku a bola som spokojna,tak hadam sa to podari.Do poradne chodim do starej nemocnice a mozem potvrdit,ze muz gynekolog je citlivejsi ako zena.....
podla fotky si mi taka znama. ja som sa pred pol rokom odstahoala z Presova=Svaby

malalady
21. dec 2009

Čivavka jejdo 🙂 krásnunký drobček je 🙂 😀 ako im je dobre v tom brušku xi 😀

lubkamik
21. dec 2009

ahojte.
Ja som dnes bola na kontrole a vobec to neni lepsie ☹ Maly hlavou dole - krcok skrateny, tak mam stale lezat a nedvihat nic tazke, ani neupratovat nevarit, no hruuza 🙄
Kedy bude to stretko? A kde? Neviem ci pridem teda a tak som chcela ☹

civavava
autor
21. dec 2009

dakujem vam babenky, velmi sa tesim 😵

kiwi, aj my sme mali tu istu lekarku! 😀 perfektny pristup, robila nas takmer 50 minut, trpezliva, vtipna...sice som cvakala 64 EUR lebo som samoplatca, ale nelutujem ani cent...radsej si nekupim pre seba nieco.... 😉

lubkamik
21. dec 2009

civi, krasne fotecky mate 🙂 Hlavne tie prekrizene nozicky 😵
Ja som bola na tom 4D 6 krat kym sa nieco dalo natocit 🙄

civavava
autor
21. dec 2009

lubi, no jedine co dobre nevidela u nas, bol pindik, resp. videla ho super na 2D, ale ked prepla na 3D, nozickami si ho zakryval....ale je urcite tam 😀

u nas zas trocha vadila placenta, lebo ju mam vpredu a mimi nebolo priamo pod bruskom, inak by vysli este lepsie fotky..ale co uz, tesime sa, ze je zdravy, to je podstatne...

a ako sa mas doma na PN, dufam, ze nemas nejake komplikacie a budes coskoro fit 😉

stanusa
21. dec 2009

civava perfektne renko zapozoval a aky vegetak, sa mu zije v maternici 😀

som zvedava na nasho drobca ako sa zajtra predvedie!
lubka tak co uz, herec z neho nebude

lubkamik
21. dec 2009

komplikacie nemam ani sa necitim zle, len ked ma vysetrovala lekarka hovorila ze mam uz skrateny krcok a maly sa tlaci dole tak musim lezat aby nebol precasny porod 😒 Dnes hovorila ze by ma aj do nemocnice dala keby vianoce neboli ☹

kiwinka
21. dec 2009

ano civi,aj my 64eur tak nejak,, co uz,ale stalo to zato!! bolo to krasne :P xixi len stale davalo prstiky pred tvaricku nasa malá,,no sranda,, nadhera.

kamilakd
21. dec 2009

lubka a tak setri sa davaj na seba pozor...a dufam ze ta dali PN

zuzana1971
21. dec 2009

civi a kolko to stoji pokial nie si samoplatca? ja som myslela, ze to kazdy plati aj okolo 2500 sk, tak som nesla 😝 ze by som tam este utekala, ak by to nebolo take drahe ako som myslela?
krasne fotecky, tie nozicky kde vidno kazdy prstik nemaju chybu
😵

blondy gratulujem k malej Olivii Sklenarikovej 😀 😵

kiwinka ja sa tiez uz bojim porodu, ja uz to mam za 12 tyzdnov 😝 , najviac sa bojim tej vyvolavacky 😝
inak nevies, ked som si vybrala extra lekarku na Kramaroch v tej rizikovej poradni, myslis, ze caka ze si ju zaplatim 7 tisic k porodu? Lebo ja na to nemam a neviem ci nebude trapas, ze som sa k nej nasilu nanominovala a nic jej nedam 😲

lubkamik
21. dec 2009

hej som na PN doma - nastastie aj mm je doma na PN - tomu operovali koleno tak sme teraz smiesna dvojka - on nevie poriadne chodit a ja nic nemozem zas robit 😀 😀

civavava
autor
21. dec 2009

stanusa, drzim palceky nech sa vam zajtra mimino krasne predvedie!

zuzi, ja nemam slovensku kartu poistenca, ale niekto tu pisal, ze ked dostanes od svojho gyn. vymenny poukaz, platis menej....a este mi tam dnes lekarka vravela, ze ked robia oni aj morfologicky v 20tt, tak potom 3D medzyi 25tt-29tt je lacnejsie....

inak na ich webstranke maju cennik, tam mas vsetko rozpisane

lubi mm je este PN? a oddychuj, nech nemusis ist do nemocky 😔

kiwinka
21. dec 2009

Zuzka, ja si myslim, ze ona nema s cim ratat, pokial ty ju nepoziadas o zazmluvnenie, tak ona nema s cim ratat,, to predsa nieje povinnost rodičiek zazmlouvnovat si dakoho,neboj. a tym, ze si rizikova, tak ti daju na porod isto odbornika,, !
viem, ze tam, vzdy ma sluzbu jeden stary lekar a jeden mladsi lekar,,, a rizikove maju ti stary, neboj! a mozno aj moj ujo Ta bude mat ,,on zvykne rizikove,,ma aj rizikovu poradnu :D
neboj sa ! o Teba bude postarane,,konec koncou kolko zaznamov mas, ved si lezala na materno-. neboj ! :D
no, tak uz mame strach obidve z porodu xixi,,som zvedava ci sa este niekto prida, alebo snad len my dve sme "posery" ? :P xiixi

civavava
autor
21. dec 2009

baby, kebyze nejdem na cisarsky tak by som sa strasne bala aj ja, ja sa bojim aj odberu krvi.....takze kebyze musim rodit vaginalne, tak si davam vsetko od epi az po neviem co, len aby ma nic nebolelo 😝

kiwi, to je super ze sa malej cysta vstrebala, juj tesim sa! 😵

civavava
autor
21. dec 2009

idem off, zajtra vecer si vas precitam, bo doobeda idem na melir a poobede s byvalymi kolegami na vianocne trhy...mam STRASNU chut na mastny xlieb s cibulou 😀 😝

pekny vecer babule, paaaa

kiwinka
21. dec 2009

civik hej,,,na 3Dcku nam nic nevidela lekarka a upozornila som ju nato, ze nam to nasli na MORFO.. ale idem na kontrolu na Kramare 11januara tej cysty ci je ozaj preč,,
inak ona v GYN FIV nam urobila 3D aj s MORFO,,aj odfajkla vsetko , ze je v poriadku! tak podla sona sme OK ako rybky! tesim sa moc z toho!

zuzana1971
21. dec 2009

a inak co ste tu pisali o mm, ten moj byva;y ex je aj tak najvacsi pako, ked ho ani nezujima, ci bude mat syna alebo dceru 😝
ale zas na druhej strane mam od neho pokoj a nemusim sa s nim certit kazdy den

kamilakd
21. dec 2009

zuzka a nechces mu zavolat?ked su tie sviatky?

zuzana1971
21. dec 2009

kiwinka no ta moja povedala, ze mi da v 38 tt vyvolavacku a najprv budem rodit normalne 😝 sa bojim s tymi mojimi vsetkymi diagnozami 😝 teraz uz lutujem, ze som od zaciatku nesla chodit radsej k tvojmu ujovi 😝
ja asi ten normalny porod nezvladnem 😝 a co ked mi da rano vyvolavacku a chyti ma to v noci? aj v noci tam bude niekto zodpovedny? lebo 2x ked som bola vecer na pohotovosti tam bola taka hnusna lekarka, vyzera, ze robi casto v noci, tak tu by som na porod nechcela schytat, lebo ma porazi 😠

kamilka ja exovi volat nebudem, ja som mu ako debil pisala zo zaciatku vsetky info kolko milimetrov ma maly a on mi ani raz neodpisal 😠 , co ja budem stale minat peniaze na telefon a vnucovat sa niekomu kto o to nestoji ☹ , a mne vobec nechyba ked uz ide o to 😝

vejula
21. dec 2009

joj baby už som mala správu pre vás napísanu a normálne mi ju zrušilo. Niekedy mi to tak robí že mi to prehodí len tak na uvodnu stranku a všetko sa nmi vymaže...

Tak ešte raz. Dnes som mala upratovací den takže som mrtva 😝 A ešte som aj na dajaku poplesnenu zeleninu nadabila, to je moja špecialita, tak smradu kopec a všetko som to čistila. A do toho ešte do mna mm že toho veľa poberem od starkej a potom to nepojem a sa to tu kazí. So m mala nervy ešte aj t neho tak som mu vynadala, že ja odidem preč ked je pri mne taký chjudáčik a nech si Vianocuje sám a tak... No ale už to prehrmelo a je dobre.

Inač čo s týka maličkého tak v poslednom čase aj ja ho trochu menej cítim. Aj som sa zas bála tak som sa trochu na posteli poprehadzovala a potm tak na minutku sa pohýbe a zas je tichučko.

civavka krásne foto, maličký je nádherný.

Kami ja by som toho tvojho chlapa poriadne ovalila na tvojom mieste. To si neviem predstaviť že by môj takto zdrhol na niekoľko dní preč. By som povedala nech si vyberie čo je pre neho dôležitejšie, že to bábo nenosim len sebe ale aj jemu. Inak mne tiež minule mm povedal ked išiel do krčmy a som sa sťažovala, že tbudem zas sama doma, a on že ale ja za to nemôžem že ty teraz nemôžeš nikam chodiť... A kto iný za to asi tak môže???? Tak sprostý argument, katastrofa.

Inač Zuzi ten tvoj ex to vlastne ako je??? Vy ste chceli bábo a potom odišiel, či sa len tak pritrafilo a preto odišiel či ako??? Teda ak ti neje blbé o tom hovoriť... Nechcem byť nejaká necitlivá ak ti je to neprijemné tak nehovor.

kamilakd
21. dec 2009

zuzanka tak to je fajin ale ja by som mu aspon dobre vynadala 😠 somar si neuvedomuje???

vejulcek ved vo mne to vrelo som povedala ze nech si vyberie a on na to ze co to prezivam a beriem tragicky do mna take jedy...vejul ja len cakam ze ci popremysla nad sebou ja sa snazim byt tolerantna ale toto uz je dost za hranice,,,kazdy mu blahozela z tych jeho kamaratov a ked mna stretnu tak ani slovo a naposledy som sa tiez dost rozculila mi povedz co je to za kretenov ked ich bavi mi oblapavat brusko a ked som povedala ze nechcem aby ma hladkali tak som bola divna 😠 😠 fuuj ja to nemam rada co ma maju co hladkat to mozem predsa ja a rodina a uzky okruh ludi...a ked sa tak zatvarili som ja jeho troska lapla za rozkrok ci sa mu to paci aj jeho priatelke......

zuzana1971
21. dec 2009

vejula, uz som to tu par krat hovorila, ved mozem este raz, ja s tym nemam problem 😅
no mali sme pekny vztah, on chcel babo pomaly viac nez ja, nedarilo sa nam najprv, knihy sme pokupili, on ich pomaly studoval viac nez ja, merala som si bazalnu teplotu, kupovala a davala ovulacne testy, no on mi bol ochotny aj hlien kontrolovat kedy mam plodne dni a krcok, podla tej knihy 😀 😝 😅 , no to som uz odmietla, to mi bolo take divne 😝 , no a vsetky tie veci okolo toho, stojky po styku, vela sexu pocas plodnych dni, atd, on proste sa snazil vo vsetkom viac nez ja...no a potom mu zacala vyvolavat nejaka baba, schovaval sa na zachod aby som nepocula, atd, najprv sa vyhovaral, ale raz ked mu volala o 23,45 hod, ked sme uz boli v posteli a to ma vytocilo, sa mi priznal, ze uz ma 1-2 mesiace inu, pohadali sme sa a rozisli, lebo ja take veci netolerujem...a z jeho strany som citila, ze uz tiez voci mne city ochladli, no a 2 tyzdne po rozchode som si nasla 2 ciarky na teste 🙂 , pisala sommu to, potesil sa, ale nic viac a potom uz nereagoval na moje sms...a neozyva sa dodnes, tak asi je s tou druhou...a klape im to...este som mu pisala v septembri, ze som v nemocnici a krvacam, ale babo je ok, to bol v zahranici a povedal, ze ked sa vrati, ze sa ozve ale prd makovy. Takze bud si mysli, ze som potratila, alebo si mozno mysli, ze som si len vymyslela, ze som tehu, lebo som ho chcela spat alebo fakt totalne na nas obidvoch kasle, teda ze na mna to mi je fuk, ale divne, ze ho nezaujima ani ci bude mat syna alebo dceru, ked sa snazil o otehotnenie viac nez ja...a inak ma 41 rokov, slobodny a nema este ziadne deti...

vejula
21. dec 2009

😀 Dobre kami si to vyriešila s tým rozkrokom 😀 .... No toto aj mna hnevá akože ked je v krčme tak ma všetci pozdravujú a neviem čo, lebo pred tým som chodievala posedieť s nimi, ale žew by mu niektorý z nich povedal v noci ale tak už by si mal isť lebo máš doma tehotnu ženu samu. Tak to nenapasdnwe nikoho, každý by brakl keby tam s nimi trčal do rána, hlavne že ma všetci pozdravuju....
No a keby mi chcel drahý odísť na lyžovačku na niekoľké dní to by ma fakt nahnevalo a ešte že čo to berieš tak tragicky.... No by som mu povedala že nech len tak deväť mesiacov sedí doma, či to nebude brať tragicky... Až potom by pochopil prečo to berieš tak ako to berieš...

zuzana1971
21. dec 2009

a inak ja som taky typ, ze sa nikomu nevnucujem ani chlapom, ani rodicom, ani nikomu, ja som zvyknuta sa cely zivot starat sama o seba
no a ked niekto nema zaujem nebudem ho prosit a otravovat, ked proste niekto nechce tak nechce

kamilakd
21. dec 2009

zuzka tak a nechces sa snim dohodnut na stretku???co ked mu ta druha vymazavala smsky?hmmm? ja by som to tak nenechala 😠 alebo co ked sa mu nieco stalo???alebo by som zistila kto je ta druha a ta by mala po pi.i...chudera vyzobrana 😠 😠 😠 sa neciti???alebo co.

zuzana1971
21. dec 2009

juj zistila som na facebooku, ze jeden dobry kamos, co sa mi vzdy pacil, sa rozisiel so svojou a je uz nezadany...no ale co uz ja teraz s bruchom 😀 😝 😅 tak toho by som brala hned, ten by bol mozno dobry otecko

zuzana1971
21. dec 2009

kamilka, ja uz k nemu nic necitim 😝 a NIKDY som nebojovala o chlapa s inymi zenami 😀 , bud ma chce sam od seba alebo nechce, ja sa kvoli chlapovi bit nebudem 😀
no a mozno ta druha za nic nemoze, mozno jej nepovedal, ze je zadany ked sa spoznali...on mal vediet co robi, vsak uz nie je 20 rocny pubis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre