Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
5. jan 2010

kamilka fesacisko 😵 😉 , aj ja uz chcem

minius
5. jan 2010

miska moj trval hodinku a prekontrolovali ci je vsetko v poriadku. Ale ubehlo to tak rychlo. Ja by som najradcsej chodila aspon kazdy mesiac ale maleho uz pomaly zakryvala placenta tak dobre ze ides nabuduci tyzden.

kamilakd
5. jan 2010

michalag podla toho kde to robia ale cca 30min

pridala som dve fotky drobca no ale musela som to odfotit a tak supnut mne to vobec nejde z DVD ani kopirovat 😒 nieco robim asi zle ved ja sa tomu povenujem a dolozim 🙂 inak maly je taky kockaty mi lekar povedal ze som kludne mohla pockat este 2-3tyzdne ze by boli peknejsie ostrejsie fotky

juliap
5. jan 2010

moni, nasa emka bola praveze v brusku pokojnejsia, skor sa prevalovala, 2 roky som potom ani nevedela, ze mam dieta, lebo bola kludna, sedela si pri hrackach, ale ked sa dostala v 2 rokoch k lopte, tak uz ju od nohy nedala, niekedy ju musim kontrolovat, ci s nou aj nespava.

teraz svist, tak ho oslovujeme, sa vrti, na ultrazvuku tiez mala problem dr ho zamerat lebo sa stale otacal, ale ked mal ukazat co ma medzi nozkami, tak to nam teda predviedol ukazkovo.
som doma na rizikovom, lebo boli trochu problemy v 3 mesiaci, ale inac uz pohoda

vejula
5. jan 2010

jjeeej kami krásneho chlapaka máte 😵
juliap vitaj aj ty.... No to je super že budete mať chlapčeka, nie? ked už máte baby dve to už poznáte, tak teraz niečo nové... Ved kedysi bolo aj tak že chlapi skúšali až kým chlapček neprišiel aj do siedmeho do ôsmeho dieťaťa 😀

Ja by som veľmi chcela aj aj... Tak kedže teraz je chlapček tak budeme skúšať až kým nevýjde aspon jedno dievčatko 😀 ...

minius
5. jan 2010

julka ti chlapi vobec nie su hanblivi 😀, ja dufam ze nase bude kludne dietatko a hlavne ze bude pekne v noci spinkat (no to my obja radi spime) tak dufam ze to bude mat v genoch ale teraz ma take aktivne dni. Niekedy je kludny a inokedy riadne divy.

kamilakd
5. jan 2010

minius ja ti ani nevie ja som mala taky gombikovy nos a na niektorych fotkach nam spulil pusu ako by nam pusinky posielal 😀 a bol hore ked chodil s tou hlavicou po bruchu maly mu do toho kopal sme sa aj nasmiali

michalag dakujem ale take kockate fotky mame...inak aj mne to rychlo ubehol ale fakt sa povenoval a dnes vsetkym maminam co robil sono boli chlapci ziadna baba 😀

minius
5. jan 2010

no pocuvajte aby sme im hladali frajerky uz teraz ked je tak malo bab 😀

juliap
5. jan 2010

no my sme pocitali ze to bude zasa dievcatko, aj sme tak chceli, len starka nam hned ked sme jej povedali, vravela ze to bude syn a ona to vie. starsia dcera ta sa s tym nejako nevie vyrovnat, stale hovori ze ked sa narodi dievcatko, ale ta mensia, ta hned povedala ze ona chce brata a ze ho bude ucit futbal, ze buduce vianoce mu kupi minikopacky, tak sa mame na co tesit
😅

monva
5. jan 2010

Ahojte, mozem sa k vam pridat aj ja? TP mam 7.4. podla PM a podla UTZ cca 14.4 - a ked tak surne hladate nevesty, tak my cakame dievcatko 😀 Chalana uz doma mame, vola sa Daniel a ma 2 roky a 5 mesiacov.

michalag
5. jan 2010

mini, aj ten nas sa krasne ukazal ale aj v noci krasne spinkal, od 2tt prespal takmer celu noc 20:00-4:00, napapal sa a spinkal dalej co je podla mna dost, na jednej strane to bolo super ze maminka s ockom sa krasne vyspinkali ale na druhej strane to nebolo dobre co si uvedomujem az teraz lebo som stratila postupne mlieko, v noci sa vraj najlepsie tvori ... dufam ze chapete ako to myslim, ze nie je dlha prestavka medzi kojeniami

minius
5. jan 2010

no tu sa vrece roztrhalo s novymi Aprilovkami 😀 😉 Vitaj Monva tak to budete mat pekne do dvojice. Dufam ze aj nam to tak vyde .... nabuduce 😉

kamilakd
5. jan 2010

no veru mali by sme uz sondovat 🙂 akurat pisem jonasovi ze sa sekol ked nam predpovedal dievcatko...

julia no krasne deti ti pomozu s miminkom...

vejul a ty sa uz citis dobre?uz ta nic neboli?vsetko preslo?

michalag
5. jan 2010

moni, no caves 😀 , vitaj medzi nami 🙂 😉 !!!

kamilakd
5. jan 2010

mon ahooj tak dnes sa tu vrece roztrhlo s mamickami novacikmi 🙂 sup sup si pridat do albumov bruska a civavka ich zkopiruje do albumu s bruskami 😀

minius
5. jan 2010

miska s tym kojenim to mas pravdu, ako mne ani nebude vadit ked budem maleho kojit len nech velmi prevela neplace ☹ toho sa bojim ze nebudem vediet preco place.

monva
5. jan 2010

Baby, dakujem za privitanie, ste tu super kolektiv 🙂

kamilakd
5. jan 2010

minius ja sa zas bojim ci to vobec budem vediet kojit a ci ked bude mrncat co mu je,ci je hladny alebo co...

minius
5. jan 2010

kami kde je ten album s bruskami?

michalag
5. jan 2010

mini, ja som dlho nevedela rozoznat plac, trosku sa aj hambim ale potom to uz slo ... no babatka nam vela nepovedia tak musia placom a niektore su aj take ako nas ze len zamnaucia a neplacu, Samka sme nepoculi plakat dlho iba ked ho bolelo brusko, ale to uz je taky lutostivy plac ....

monva
5. jan 2010

Hmm, foto bruska by som rada pridala, len nemame fotak, maly rozbil v lete svokrin, tak sme jej kupili novy a my sme ostali bez (nas stary uz nezvlada fotenie ☹ )

juliap
5. jan 2010

michalag: s kludnym babatkom a mlieckom mam ine skusenosti, moja emka uz od 2 tyzdna sa napapala vecer o 7h a spala do 6h rano, vobec som ju v noci nekojila, zato mlieka som mala pre 3 deti az do jej 2 rokov. teraz by som chcela kojit tiez co najdlhsie tak uvidime.

moni
5. jan 2010

kami, no fesacisko naramny sa vam podaril! 😎
monva, vitaj aj ty, mas TP zrovna na moje narodeniny 🙂

michalag
5. jan 2010

moni, tak ta odfotim na stretku 😝 😀

monva
5. jan 2010

Ja som maleho kojila skoro 2 roky (bez troch tyzdnov) on ako prvy zistil, ze cakame dalsie babo - odmietol prsnik, asi mu mlieko inac chutilo 😀 a mali sme casto noci, ked som vstavala aj 6-7 krat na kojenie alebo ked som 2 hodky spala s malym v naruci posediacky, svokra sa bala, ze mi vypadne, no ved som sedela na posteli, tak by nepadol ... 😀

minius
5. jan 2010

jooojinku Juli a to si co malej dala do mliecka ze ti tak krasne spinkala 🙂

Ja som pocula ze ked sa babo pred spanim pomasazuje tak to pomoze a babo je kludnejsie a dlhsie spi, tak budem masirovat ako diva 😵

silvia7
5. jan 2010

ahojtee - vítam všetky "nové tehulky" 😉 to bude detičiek v apríli 😉

kaami super, takže chlapča - sa ti splnilo, čo si chcela, že tvoj mm má už baby z min. vzťahu, tak teraz pekne synátora nech si užije 😀

mňa na tej pedikúre taaaak všetko šteklilo.. a to pritom vôbec nie som šteklivá, keď si zaumienim.. tak sa smiala na mne .. a taaaká ukecaná bola, tiež sme riešili meno, lebo sa opýtala a drahý tam sedel pri mne, tak sme začali.. a teraz z neho vypadlo, že on neeechcel Christiana ale Kristiána... no a včera tvrdil opak!!!! tak to je trumpeta.. 🙄

vejula
5. jan 2010

ahojky monva, no tolko nových apríloviek, to tu už dlho nebolo, a kdeže ste sa tulali do teraz??? 😀 😀 😀
Kami mne je už dneska lepšie o dosť.... A som zistila že najhoršie mi robí to umývanie podlahy, lebo sa pri tom dosť krčím, len ked ja som taká, že sa mi zdá že len ja tie podlahy umyjem na 1* Som strašná, ale asi si musím zvykať, že nie všetko musí byť podla mojich predstáv a podtriadiť určité maličkosti prioritám....

minius
5. jan 2010

silvia obe pekne idu s priezviskom 😉, Christian/Kristian je moj vitaz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre